Ustawa reprywatyzacyjna i prawda o Izraelu

Po to jest zaduma z Izraelem aby rząd spokojnie mógł ograbić Polaków ze swoich majątków czy będzie podpisana ustawa reprywatyzacyja zobaczymy .jak na razie od 30 lat idzie im dobrze rozwalanie Polski gospodarka przemysł 6 milionów Polaków na emigracji ale potrafią dać Tadziowi z Torunia miliony,płacić żydom renty ,rozdawać masowo paszporty dla Izraelczyków ,100 milionów na cmentarze żydowskie i oczywiście czy to Po czy PIS premie dla ciężko pracujących w tysiącach .

50 komentarzy

gość-36650

Nie prawda, zarówno ministrowie jak i prezydentcy urzędnicy ciężko zapracowali na te premie po kilkadziesiąt tysięcy złotych.

1 0
ID:74343

gość-36650

Minister Jaki ma już gotowy projekt ustawy reprywatyzacyjnej.
Tylko dlaczego się go z tego powodu czepiasz?

1 9
ID:74344

LALA20


Q WOLNOŚĆ

'' Zaduma ''? czy zadyma z Izraelem?
Zadumał się Stańczyk nad losem Polski, w obrazie Jana Matejki.


Myślę, że siłą napędową żydostwa jest '' Masada '', to działa, to działa od wieków.

P.S.
Podobno tadzio jest żydem, a jego napletek jest relikwią dla toruńskich legionów.

2 1
ID:74346

Zen

Izrael domaga się ,, znaczącej zmiany w ustawie'' ...Pytam jakim prawem to państwo uzurpuje sobie prawo do mieszania się w Polskie ustawodawstwo ?
Przecież już każdy ogarnięty w miarę człowiek wie że tu chodzi głównie o wyłudzenie od naszego kraju tych 300 miliardów dolarów za pozostawione mieni które notabene absolutnie im się nie należą z przyczyn ogólnie wszystkim wiadomych !


Dziwię się tylko że mimo tych antypolskich ataków ze strony Izraela i lobbujących żydów w stanach polska telewizja jeszcze do tej pory nie pokazała holokaustu żydów na żydach !
Na razie temat tabu ale do czasu ..

Przecież są dowody , dokumenty i filmy o policji żydowskiej w gettach którą sami żydzi określali jako wyjątkowo okrutną i bezlitosną , o kapo w Oświęcimiu , o kolaboracji z Niemcami o współpracy ze służbami Rosyjskimi w kwestii wyłapywania walczących Polaków i masa innych spraw o których sami żydzi bardzo dobrze wiedzą... Są w końcu relacje samych żydów naocznych świadków okrucieństw jakich dopuszczali się ich rodacy kolaborujący z Niemcami.

PRAWDA BARDZO , BARDZO NIEWYGODNA.....

Ich hipokryzja i pazerność na pieniądze jednak poraża. Muszą jednak zdać sobie sprawę z faktu że ta ich pazerność okaże się dla nich tragiczna gdy na własne życzenie otworzą puszkę Pandory....
Przyjdzie więc taki moment że cały świat dowie się że ten naród pokrzywdzonych był jednocześnie narodem bezwzględnych oprawców i katów na własnym narodzie.
Palestyna spływająca teraz krwią przez ten naród jest współczesnym najlepszym dowodem na to z kim świat ma do czynienia ..

W kwestii antysemityzmu....
Antysemityzm wymyślili sami żydzi na określenie niemożności porozumienia ze wszystkimi na całym świecie.
Najgorszymi antysemitami są ci którzy nie dają sobą manipulować....

3 8
ID:74351

gość-22216

@~Zen:

Czyżby Minister Jaki, który tak propaguje ustawę reprywatyzacyjną był z narodu wybranego?
Ojojoj !!!
:/

1 3
ID:74354

gość-47577

A mnie nie podobają sie pejsy i wnoszę by knesset uchwalil ustawe zabraniającą noszenia tych obrzydliwych pejsów ponieważ powoduja nieprzyjemne odczucia estetyczne .

1 1
ID:74356

LALA20

@~gość-47577:

Masz rację, sumiaste wąsy u mężczyzny - osobowość, wąsy u suma - natura, '' baczki '' Elvisa - styl.
Pejsy u stworzeń ?, niesmak, ohyda.

1 1
ID:74359

gość-54120

@~LALA20: Uwaga - Szewak Wais jest ,,zasmucony i rozbity'' wypowiedzią polskiego premiera . Ciekawe czy równie mocno często smuci się jak jego ziomkowie strzelają do kobiet dzieci palestyńskich ? Jednak mój dziadek miał rację używając powiedzenia że ,,żydzi to judaszowe plemie '' !

2 9
ID:74371

gość-81830

@~gość-47577:

Ja lubię jak kobiety są wydepilowane, też ze względów estetycznych. Myślisz, że to temat dla polskiego parlamentu?

1 0
ID:74373

LALA20


Polecam - SS - Adolf Eichmann - Wikipedia.
SS - Obersturmbannfuhrer
Adolf Otto Eichmann.
Holokaust.

0 0
ID:74374

LALA20

@~gość-81830:

Masz rację, ja też nie lubię '' Amazonii ''.

P.S.
Aczkolwiek, francuski malarz Claude Monet namalował wspaniały obraz w którym przedstawił waginę w całej
naturalnej okazałości.

2 0
ID:74375

gość-10080

LALA , ale to nie ta książka i nie ta strona . Może poproś śniadego ,,lekarza '' w prześcieradle o nowe okulary ?

0 5
ID:74376

gość-71187

@~gość-10080:

O i tu mnie pozytywnie zaskoczyłeś, tym, że czytasz książki! Zuch!
Ja jeszcze tylko poproszę grzecznie o podanie autora, tytułu i numeru właściwej strony.

4 0
ID:74384

LALA20

@~gość-10080:

''Pan Hilary, zgubił okulary........................ ''.
Fragment
Jan Brzechwa

'' Obracam w palcach złoty pieniądz,
te krwią znaczone prześcieradła......................... ''.
Fragment - grupa '' Perfect ''
Zbigniew Hołdys

P.S.
Myślę że to jest lepsze od '' spranych '' prześcieradeł na tym Forum, które prezentujesz Ty i Tobie podobni.

0 0
ID:74386

gość-41917


Wczoraj na jednym z kanałów TV emitowano film z serii CSI Nowy York gdzie popełniona współcześnie zbrodnia miała swoje podłoże w Holokauście. Przypadek ?

0 0
ID:74389

gość-63404

@~Zen:

Wg marszałka Karczewskiego nowa ustawa wejdzie w życie ale nikt jej nie będzie stosował.
Może więc ty to rozumiesz? No bo w takim razie, po jakiego grzyba ją w ogóle uchwalali?

3 0
ID:74404

gość-49205

@~gość-63404: Jeśli by tak było to światowe żydowsto nie podnosiloby takich kwików i ajwajów . Jakbyś trochę pomyślał to byś dostrzegł że ogranicza ona organizacjom żydowskim prawa do roszczeń wobec Polski .

0 7
ID:74407

gość-63404

@~gość-49205:

No popatrz a Jan Olszewski uznał, że ustawa to bubel prawny. On też nie pomyślał lub ajwaji?

4 1
ID:74411

gość-63404

@~gość-49205:

Ja zaś swoją drogą naiwnie myślałem, że ma ona ponoć ścigać tych którzy szkalują Polskę.
Skoro ty taki mądry to oświeć mnie i wskaż ten fragment ustawy który ogranicza prawa do roszczeń w ustawie o Instytucie Pamięci Narodowej.

6 1
ID:74412

LALA20

@~gość-54120:

Amerykąński generał - kawalerzysta, William Sheridan wypowiedział słynne zdanie { tfu, szanuję Indian i znam ich historię },
'' Dobry Indianin, to martwy Indianin ''.
Ty w swym gorącym temacie, żywiole, wymień osoby w tym zdaniu.

0 1
ID:74416

gość-31859


Do grona krytyków nowelizacji ustawy o IPN dołączyło też urzędowe sumienie historyczne PIS, sam Sławomir Cenckiewicz.

Na swym profilu napisał:
"Polska przyjęła niemądrą bo nieprecyzyjnie napisaną i zupełnie nieskuteczną (pomijam sam pomysł ścigania za głupotę i inne poglądy) w wykonaniu nowelę do ustawy o IPN (prokuratorzy IPN, którzy NIGDY nie byli w stanie doprowadzić do skazania Jaruzelskiego i Kiszczaka a nawet nie chcą ścigać jegomościa, który chwali się kradzieżą akt SB na swoim FB, będą od teraz ścigać Obamę, Comeya i dziennikarza w Buenos Aires za wygadywanie bzdur o "polskich obozach śmierci" - GRATULUJĘ OPTYMIZMU. No i zbrodnie ludobójstwa banderowskiego z lat 1925-1950 - też ukarzą! Kto to pisał???)"

Do @~gość-49205: Kolejny ajwai? Też się nie połapał, że nowela jest o czym innym i sądzi, że tylko o ściganiu za oczernianie Polski? Winieneś to szybko wyjaśnić.

3 2
ID:74423

gość-31952

@~gość-31859: aleś głupiś ...

1 1
ID:74433

gość-31859

@~gość-31952:

I to wszystko na co cię stać ....
Nie, no słabo jakoś ...

Spróbuj jeszcze raz, dajesz !
:D

0 2
ID:74435

gość-95267

,,dajesz''???? co to za zwrot w języku polskim ?

0 0
ID:74446

gość-59078

@~gość-36650: Z jednego powodu tu masz kilka słów .Polska przechodzi powoli w ręce icków

0 10
ID:74453

gość-59078

@~gość-31859: Te IPN Centkiewicze a może jeszcze Kryże i Piwnikowa dojdą ?Cimoszewicza Kwach i resztę i oczywiście super ekonoma Balcerowicza jeszcze i będzie komplet .
Popatrz sobie na niby Polskich polityków którzy tak bardzo dobrze chcą dla Polski tylko zakładają jarmułki na łeb i palą świece chanuka w Polskim sejmie i teraz zaproponuj jakiemuś żydowi żeby założył rogatywkę .

0 5
ID:74454

gość-59078

@~LALA20: Lubisz socjalistów cały czas tylko SS ach w tej Germani waszej dobrze że już niedługo będzie Sułtanat .

1 2
ID:74455

gość-59078

@~gość-36650: Kiedyś Polscy Politycy uciekali do Rumunii teraz to Polacy uciekają z Polski finał jest już blisko .Sprzedana gospodarka przemysł ludzie zadłużeni na kredytach teraz tylko jeszcze trzeba przyjąć 3 miliony żydów do Polski .

1 6
ID:74456

gość-30354

@~gość-59078: On już ma zabezpieczone prześcieradlo i ręcznik frottee a pod przykrywką historyka studiuje koran ...

0 2
ID:74476

gość-31859

@~gość-95267: ,,dajesz''???? co to za zwrot w języku polskim ?

Co ja poradzę, że nie znasz języka polskiego, "dajesz" jest słowem a nie zwrotem!
Dokładnie, to użyte słowo "dać, dawać" w drugiej osobie liczby pojedynczej.

Ja - daję
Ty - dajesz
On, Ona, Ono - daje

https://sjp.pwn.pl/szukaj/dajesz.html

Tu zaś użyte w znaczeniu "wykonać coś"


Wracając zaś do zwrotu, to języku polskim jest to "związek wyrazowy, w którym członem podstawowym jest czasownik"
Czyli w zwrocie musiały by być przynajmniej dwa słowa.
https://sjp.pwn.pl/slowniki/zwrot.html

Coś słabiutko u ciebie ze znajomością języka polskiego, skoro nie wiesz, takich prostych rzeczy.

2 1
ID:74481

gość-31859

@~gość-30354:

No co ty, Cenckiewicz? Eeeee, chyba nie prędzej Sasin albo Macierewicz, też historycy.

2 0
ID:74482

gość-81155

@~gość-31859: LALA ,,daje '' cichodajka LALA ???? na tym poziomie chyba trudno prowadzić dyskusję .

0 2
ID:74488

LALA20

@~gość-81155:

Polecam ci intelekualna ruino powieść p.t. '' Zły '' - Warszawa - lata 1945 - 52.
Wiesz kim były kobiety lekkich obyczajów tzw '' Gruzinki ''?
Wiesz kim były kobiety lekkich obyczajów tzw. '' Braminki ''? - { nie myl tej nazwy z kulturą i wiarą hinduską}.

Kwalifikujesz się, aby potraktować cię '' ze łba ''.
Całą resztę psiaków, tylko '' z liścia ''.

0 0
ID:74495

gość-31859

@~gość-81155:

Nie wiem jak LALI ale mnie się z osobami które słabo znają język polski faktycznie trudniej prowadzi dyskusję.
Co poradzę, że dla niektórych "polski to trudna język".

2 0
ID:74497

gość-85081

@~LALA20: polecam filmik

0 1
ID:74522

LALA20

@~gość-85081:

Jełopie, ja i moja żona, zawsze, ceniliśmy sobie '' Cepelię ''.

2 0
ID:74526

gość-59737

Nakręcana LALA...bez klucza nie istnieje ...

0 3
ID:74533

gość-91945

@~gość-59737:

A tak poza tym, masz jakieś argumenty merytoryczne, czy tylko potrafisz pluć jadem?

2 0
ID:74537

gość-75255

Czy chodzi o Jad Waszem ?

0 1
ID:74543

gość-54343

@~gość-75255:

Przyjmuję więc, że nie masz argumentów.

2 0
ID:74553

gość-91991

PO prostu odplułem ci jadem ...waszem ...

0 4
ID:74561

gość-89723

@~gość-91991:

Taaa a argumentów dalej ci brak.

2 0
ID:74567

LALA20

@~gość-91945:

Chciałbym tego prostaczka porównać z tajpanem, ale po prostu, nie wypada.
Ja go porównuję z innym gadem - niemrawcem, bestia jest potężnie jadowita, aczkolwiek, niemrawiec.

3 1
ID:74568

gość-38635

z tym ,,tajpanem '' -

0 7
ID:74604

gość-56199

@~gość-38635: A teraz sobie odpowiedz czemu Kaczyszwili Wyrwijręka nigdzie nie chodzi. Posikałeś się ze śmiechu wyobrażając sobie jego w podobnej sytuacji ? Bo ja prawie - widząc powitanie a potem krótkie łapki przy nalewaniu . A w drodze powrotnej na zakupy do Biedronki , widzisz to ? Kończe bo jednak muszę do kibelka!

6 0
ID:74611

gość-46150

@~gość-56199: Odpowiedź jest na tym filmie i na ,,innych reklamach hrabiego'' rownież , ten gość ma predyspozycje na chłopa-rezuna , a nie na prezydenta . Wróbel nie zostanie orłem nawet z czekolady .

0 7
ID:74638

LALA20

@~gość-46150:

To jest tylko moja fantazja, jednak, chciałbym, abyś miał kontakt z amazońską harpią, reszty, dokonałyby sępy.

1 1
ID:74657

gość-42076

@~LALA20: mnie wystarczy jak wpadniesz w szPOny Scheuring Wielgus , reszty już nikt nie bedzie musiał dokonywać .

0 6
ID:74670

LALA20

@~gość-42076:

Mnie wystarczy, jak wpadnę w szpony ud, po mnie, poprawiać nie trzeba, takie życie.

0 0
ID:74732


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA