Głos rozsądku

Takich ludzi w sejmie brakuje a nie jakichś nowośmiesznych wariacji po :)

40 komentarzy

gość-16792

dobrze gada, polać mu!

3 2
ID:74772

gość-49375

młody gniewy ale sensu odmówić nie można

3 3
ID:74773

gość-59244

@~gość-49375: No to się naraziłeś pljtformersom i sympatykom(wduPOwłazom) .... bo jak można wytykać klamstwa i oszustwa najjaśniejszej z jasnych partii która uważa że czyni samo dobro ?

5 12
ID:74786

gość-69651

Aaaaaa, TVPis i wszystko jasne !!! Rachoń, Ziemkiewicz, Ogórkowa, Ziemiec, Holecka, Wolski no i sam szef - Kurski - To są głosy rozsądku !!!

16 3
ID:74801

LALA20

@~gość-69651:

Te istoty, już się powoli zabezpieczają, szukają roboty u szamana z Torunia.

P.S.
Ale będzie pogarda - nastąpi, historyczny - '' Kanał szczurów ''.
Jak ja nienawidzę '' prawdziwych katoli '', z pierwszą '' szklanką '' R.P. z Gdańska na czele, sorry, pierwszy jest Toruń.

2 3
ID:74806

gość-12110

Wzorowy chrześcijanin Rydzyk również podjął decyzje dot, handlu w niedzielę :


Prawdziwi katolicy i patrioci powinni zatem brać przykład ze swego guru.

13 3
ID:74827

gość-49375

@~gość-69651: Ale o czym ty bredzisz??? Wywiad jest z Konradem Berkowiczem a ty majaczysz o reporterach którzy Ci do gustu nie przypadli, na mózg nie padło?

2 4
ID:74828

gość-27199

Przecież Polacy nie chcą Korwina oni chcą być dalej okradani przez swoich ziomków jak to jest od 30 lat. Państwo Opiekuńcze im pasuje. To jak im pasuje to niech dalej głosują na bandę czworga czy nowoczesne razem czy inne socjal, komunę itd.

0 6
ID:74844

WOLNOŚĆ

Do Lali20 i innych socjalistów pytanie myślę że popieracie takie coś ?Bo tak wygląda normalność europejska nie szambo unijne

0 11
ID:74846

LALA20

@~WOLNOŚĆ:

Polska musi zmienić frakcję - czyli '' O.P.A. '' - Organizacja Państw Amerykańskich - lub '' O.J.A. '' - czyli,
Organizacja Jedności Afrykańskiej.

P.S.
Też nie!!!!!!!!!!!, czyli. jako owieczki, pozostaniemy przy swych pasterzach - viva średniowiecze.

P.S.
Świat się śmieje.
Quo vadis Polsko!!!!!!!!!!!!!!, z Krychą, Beatą, Anką, Antkiem, Kurskim, Kaczorem???, Quo vadis, i z klerem - Quo vadis???

3 1
ID:74874

LALA20

@~gość-27199:

Gdy Polska była rozebrana - wielu polskim '' patriotom '' było ciepło, a najbardziej było ciepło klerowi.

P.S.
Z całą stanowczością, nie mylę się na pewno.

1 1
ID:74875

gość-36800

@~LALA20: Ty jednak masz problem ze swoim ego oczywiscie poza kompleksem na punkcie kleru .Podobne kompleksy miało wielu działaczy PPR i PZPR z resztakami słomy w butach którzy oficjalnie kler opluwali ale żenili sie w kosciele . Bo to wicie LALA było tak i po linii ....i po tradycji...

0 4
ID:74890

gość-17926

@~gość-36800: Tutaj jako Korwinista muszę Lalę obronić. Bo ma rację że doktryna Watykańska sprzedawała się od średniowiecza. Nawet jak były rozbiory to przyznawała poparcie Ruskie Austrii i Prusom. Podczas drugiej wojny robili łaskę Hitlerowi aż trzeszczał naskórek. Polska to Poganie lechici a nie dwie deski i postać. Doją w Polsce kasę jak mogą dodatkowo co niektórzy dostają w prezencie lalki do dymania szkoda tylko że w większości są to jeszcze dzieci.

6 0
ID:74894

gość-12301

@~gość-36800:

Jak byś tak jeszcze zgodnie z zasadami języka polskiego używał przecinków, to było by miło.

Mam nadzieję, że teraz, nie będziesz mi tu ajwaji !!!

2 0
ID:74897

LALA20

@~gość-36800:

Wiesz, Długosz pisał - '' Jeszcze po 1410 roku, można było w Polsce spotkać wolnych, szczęśliwych ludzi ''.
Długosz miał na myśli prawdziwych Polaków - Jadżwingów, oni zrobili porządek ze Św. Wojciechem.
Myślę, że też miał na myśli Kurpiów, lud niezależny, puszczański, samowystarczalny.

P.S.
Dziwię się, że waleczni Celtowie ulegli Św. Patrykowi.
Ubolewam, że przez katolicki imperializm, została zniszczona cała Półkula Zachodnia.
W tym mniej więcej czasie, Europa, była bagnem, a to bagno wytworzyły wojny religijne.

P.S.
Imperium rzymskie - prawo i porządek, po upadku Rzymu nastąpił chaos i ciemnota w Europie.
Polecam film p.t. '' Imię Róży ''.
Dobranoc.

7 0
ID:74900

LALA20

@~WOLNOŚĆ:

A więc dlaczego mieszkasz w Niderlandach???

1 0
ID:74904

LALA20

@~WOLNOŚĆ:

Jedno Ci powiem - Euro, to ch.j, nie pieniądz - Deutsche Mark i Gulden, to były pieniądze, wspomnień czar.

1 2
ID:74905

gość-36220

@~LALA20: zastanawiam się jak daleko posunięty jest twój kompleks na tle duchowieństwa ? Czy ty przypadkiem nie byłeś molestowany ....? albo (nie daj Boże ) pochodzisz z nieślubnego łoża .....?

0 5
ID:74917

EmerytSygnalista

~LALA20 z ciemnogrodem z pod znaku krzyża i ognia nie warto dyskutować. Jeśli wyssał katolicko chrześcijańskie mądrości z mlekiem matki albertynki czy innej Jadwigi..no to takiemu tylko kolanko podstawić do lizania śmietanki i w pełni szczęśliwym będzie. Amen. Alleluja i od tyłu !!

9 0
ID:74942

gość-67818

U emerytaSygnalisty widoczne sa już wyraźne oznaki ,,bardzo dojrzałego wieku'' , a więc i jego ocena rzeczywistości jest aż nadto ,,dojrzała'' .

0 3
ID:74945

LALA20

@~gość-36220:

Wiesz, kiedyś Urszula Sipińska śpiewała - '' Cudownych rodziców mam............................ ''. Ja takich posiadam.

Idąc przez historię, po dzień dzisiejszy, wielu bękartów narobili papieże, kardynałowie, biskupi i księża.
Ja '' edukację religijną '' zakończyłem na szkole podstawowej.

P.S.
Gościu, przeginasz.

4 0
ID:74949

LALA20

@~EmerytSygnalista:

Ci '' prawdziwi katole '' myślą, że wydarzenia w Noc św. Bartłomieja w La Rochelle były czynem chwalebnym.

1 0
ID:74950

LALA20

@~gość-27199:

Państwami opiekuńczymi, są tak bogate kraje, jak Szwecja, Dania, Holandia.

0 0
ID:74951

gość-22389

@~gość-12110:

A szamański handel odpustami, to ch..???

8 0
ID:74955

gość-66215

@~LALA20: i POnownie wychodzi z ciebie kompleks sutanny .Coraz bardziej udowadniasz że miałeś jakiś konflikt z klerem .

0 8
ID:74965

gość-29824

@~gość-66215:

Nie wiem czy LALA20 ma jakikolwiek kompleks, natomiast twój kompleks dotyczący Żydów czy Muzyłmanów musi być ogromny.
Przecież ty o niczym innym nie piszesz.

3 0
ID:74968

gość-36790

O tym ?

0 7
ID:74975

LALA20

@~gość-36790:

przyjedż na Zachód, patrz i pisz z własnych obserwacji - media???, '' kobieta, zmienną jest, wręcz fałszywą ''.
Lubisz '' przeorane '' media ???

2 1
ID:74988

gość-48517

@~LALA20: Sugerujesz że te akty przemocy w wykonaniu ,,inzynierów i lekarzy'' które pokazują media to sa inscenizacje ?
To znaczy że filmowane przez kierowców napady na samochody pod Lyonem to reżyserka ?
Sorry ale chyba udajesz głupszego niż jesteś , tylko w imię czego to robisz ?
Bo chyba nie w imię idei tej wiedźmy opłacane przez Sorosa tak jak Kadafii opłacał prezydenta Francji ?

0 13
ID:74998

LALA20

@~gość-48517:

Wiesz, politykę można porównać z '' Messalina ''.

P.S.
Pisałem już o tym -
byłem w Dunkierce,Calaise - strefa tunelu, ale podobnych przypadków nie widziałem.

P.S.
Śniada hołota jest w Europie nie porządana, i to jest moje zdanie.

1 1
ID:75046

gość-43177

@~LALA20: A płoty widzialeś ? A policję z długą bronią widziałeś ? Udawanie że temat nie istnieje niczego nie zmieni .
Program wprowadzenia zamętu i bałaganu w Europie to program żyda ściganego w wielu krajach za finansowe przekręty .Ten żyd to Soros ktoremu zależy na skłóceniu narodów bo w mętnej wodzie czuje się najlepiej . Najgorsze jest to że on tego nie ukrywa a tacy jak ty udają że ,,nic się nie stało ''!

0 11
ID:75056

gość-31893

@~gość-43177: Płoty i policja z bronią ? Ty o miesięcznicach piszesz ? Ty jak oglądasz TV publiczną to udajesz ,że to prawda ?
Przestań udawać ,że myślisz samodzielnie to może coś dotrze i zrozumiesz ,ze tępe powtarzanie po innych to tylko wymówka dla swojego nieudanego życia.

14 0
ID:75062

gość-13604

@~gość-31893: bardziej tępego plajtformersa trudno spotkać ... załóż nowośmieszną bis i pozbieraj niedobitki tuskomatolstwa bo niedługo nikt o nich ne będzie słyszał .

0 13
ID:75069

gość-31893

@~gość-13604: I dlatego te tłumy dzisiaj na ulicach polskich miast ? O obecnie rządzących słuch długo nie zaginie - przy każdym wyroku skazującym już nie długo będziemy ich wspominać coraz częściej . Kiedyś błędem było darowanie im 2 lat nierządów - drugi raz Polacy tego błędu nie popełnią .
Z tym nieudacznikiem trafiłem , co ? 500+ jak zabierom znów do dupy się naleje ; czego Ci "tępy plajtformers" szczerze życzy.Amen.

10 0
ID:75077

gość-22973

@~gość-31893: ,,zabierom '' ........ ? Ale przecież partyjny hochsztapler Schetyna i jego przydu...sy obiecały PUBLICZNIE że 500+ POzostawią i dodadzą 500+ dla emerytów !!!!! Oni już obiecują Inflanty i Madagaskar byle ktoś na nich zagłosował .Tylko kto tym kłamcom i oszustom uwierzy ? Czy to umknęłu uwadze ,,tępemu plajtformersowi ''?

0 11
ID:75081

gość-31893

@~gość-22973: No i widać prawidłowo - "zabierom " zrozumiałeś czyli odpowiednio użyte słowo do poziomu adwersarza ! Powtarzasz kłamstwa z TVPinfo więc jesteś usprawiedliwiony , na tym poziomie pojmowania i możliwości intelektualnych , nie dziwota tych idiotycznych tekstów. Skąd u takich jak ty mania pisania dużymi literami ? Wtedy mózg sie uaktywnia i włącza się na moment druga, nieużywana komórka ? Tobie widać dużo umyka bo ta druga komórka szybko się męczy a jeszcze trzeba pamiętać o oddychaniu , rozumiem - fizjologii nie przeskoczysz .
Co do kłamstw to O Antku to kto kłamał , PO ? Spróbuj odpowiedzieć przy użyciu obu komórek !

12 0
ID:75092

gość-53700

@~gość-31893: hahahaha , a jak ,,zabierom'' to komu ,,dadzum'' ? Możesz ten wątek rozwinąć w swoim narzeczu ?

1 5
ID:75135

LALA20

@~gość-53700:

Wiesz, Indianie '' Yanomani '' zostali odkryci w dorzeczu Amazonki w 1965r., @ gość- 31893 został odkryty trzy dni temu.
On dopiero się uczy.

0 5
ID:75137

gość-31893

@~gość-53700: Elektorat PISdusiowy oparty jest na kłamstwie i prostaczkach do których język literacki ( tych strasznych "elyt " ) nie dociera więc trzeba użyć ich poziomu do jakiejkolwiek komunikacji. I po Tobie i gościu22973 widać ,że do Was dotarło czyli założenie jest słuszne co potwierdza Twoja znajomość tych słów .
Na prośbę spróbuję Ci pomóc : Tera wszystko bedom robić zeby łatać co naobiecywali , nowe podatki (deszczówka, paliwo,itp) sa na tera,głównie na 500+,ale spłacać to bedom twoje dzieci i wnuki Wszystko za chwilę bedzie wyglądało i działało jak Trybunał Konstytucyjny czyli dwa razy wolniej i cztery razy gorzej :
"Trybunał Konstytucyjny wydał w 2017 roku najmniej orzeczeń od 15 lat. Posłowie PiS argumentują, że do Trybunału po prostu wpływa mniej wniosków, krytycy ostrzegają, że to wynik utraty przez niego zaufania. Mimo wszystko jego pracownikom wypłacono nagrody o wartości 1,5 miliona złotych."
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/trybunal-konstytucyjny-wydal-najmniej-orzeczen-od-15-lat,825142.html
Jak tego języka nie rozumiesz to napisz a spróbuję to na prostszy , zrozumiały na Twoim poziomie tekst przełożyća żebyś miał nad czym myśleć to Ci powiem tak : jak Tobie zabierom to nikomu nie dadzum bo sobie weznom !

9 0
ID:75146

gość-94735

@~gość-31893: widzę że nieobce jest ci słownictwo twoich idoli ....


0 5
ID:75150


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA