naczelnik wydziału sportu

szczegóły konkursu na naczelnika sportu w naszym urzędzie miasta chciałbym poznać. Naczelnikiem został znajomy prezydenta, kolega z meczów Anwilu, który (jeśli się nie mylę) nigdy nie piastował ŻADNYCH stanowisk w samorządzie, gość bez doświadczenia. Istnieje więc jakaś możliwość, że mogło tam dojść do jakiejś formy nepotyzmu, a być może po prostu kolega zmiótł konkurencję i w cuglach wygrał konkurs :D Jakie instytucje zajmują się takimi sprawami? NIK? Kto może to uczciwie zbadać? aplikacje, przebieg konkursu itp? Jako obywatel tego miasta jestem bardzo ciekawy jakim cudem doszło do takiego czegoś.

4 komentarze

gość-95664

Jak mozesz , wstydź się , przecież wszystko było ...,,teranseparyntne , przejżyste , uczciwe?

1 0
ID:75181

mojeimie

co jak mogę? po prostu pytam. mam takie prawo jako mieszkaniec miasta, jako obywatel. skoro jest transparentne i przejrzyste (czego wcale nie neguję) to chcę się o tym przekonać. Fakt jest faktem, że panowie się znają od dłuższego czasu, więc rożnie może być. Lepiej to sprawdzić. W końcu po to istnieją wszelkie tego typu organy, właśnie po to, żeby sprawdzać takie rzeczy jak: konkursy, przetargi. Nie rozumiem o co takie wielkie halo. Sprawdźmy i tyle. Jaki problem

3 0
ID:75184

gość-53848

A co ze sprawa konkursow na dyrektorow szkol i placowek z zeszlego roku? Tez bylo transparentnie i przejrzyscie?

6 0
ID:75186

gość-76896

papierki na pewno się zgadzają, to nie ma innej opcji, nikt głupi nie jest
inna sprawa że każdy w miare inteligentny domyśla się jak takie coś może wyglądać

3 0
ID:75242


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA