Paskudna propaganda Onet .

Na Węgrzech partia Fidesz zdecydowanie wygrala wybory więc ,,demokratyczny Onet '''' spieszy by wyjasnić że to skandal wygrać wybory wbrew dobrodziejowi żydowi Sorosowi ... wyborcy się nie sprawdzili !
Skąd my to znamy ?

7 komentarzy

gość-33012

Taaaa, a wszystkim tysiącom Węgrów demonstrującym na ulicach Soros zapłacił po 1000000 Euro . A te cyrki co powychodziły w lokalach wyborczych to tylko tam gdzie Soros nie zdążył zapłacić . Niezależnych mediów nie ma na Węgrzech bo Sorosowi się nie chciało. Wszystkiemu winien Soros , Soros i już. Putin też wspaniale wygrywa wybory bo Soros za mało ruskim płaci.
Bratanka - a myśleć to Ty potrafisz ?

7 1
ID:75399

gość-87392

@~gość-33012: W Polsce też ,,tysiace '' kijowskich wychodziło na ulice i blokowalo sejm bo wyborcy ,,źle zaglosowali ''a nawet jeden z tysiaca przypadkowo przyjechal do Wrocławia by PObłogosławić udany przewrót . Springerowski Onet POkazywał te tysiące ...tysiące razy te same gęby .Ale niestety 2 miliony $ na ciamajdan poszły w kanał a zakodowany kijowski okazal sie zwykłym złodziejem i oszustem za judaszowe srebrniki .

0 5
ID:75401

gość-24027

Oj Bratanka, Bratanka czyzbyś nie wiedziała co mawiał Stalin ??? "Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy." - tak też uważa jego spadkobierca polityczny Putin, jak powszechnie wiadomo najlepszy przyjaciel Orbana. Ci panowie regularnie wspólnie składają wieńce pod pomnikami Sowietów, którzy krwawo stłumili Węgierskie powstanie w 1956 roku. "Demokratyczny ONET" pokazał też materiał foto z węgierskich protestów:
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wegry-tysiace-osob-na-antyrzadowej-manifestacji-w-budapeszcie/qdvhwsv
Każdy niech sobie sam to oceni wg swojego rozumu, aż dziw bierze że bystra Bratanka nie dostrzegła wśród tych tłumów Żyda Sorosa (zdjęcie nr3 - 529 od lewej, w 91 rzędzie od dołu)

6 1
ID:75408

gość-33012

@~gość-87392: Cóż ja mogę Ci odpowiedzieć na te idiotyzmy ? Mogę Ci się dorzucić do leków bo widać ,że partyjni koledzy darmowych na tę przypadłość nie załatwili.

5 2
ID:75410

LALA20

@~gość-87392:

'' Mossad '', '' C.I.A. '', '' K.G.B.'' , o tym nie wiedzą, masz '' bogatą wiedzę '' wsiąkniesz jak kamfora.

2 0
ID:75416

nacjonalista

Brawo Węgry! Gdyby w Polsce mógł wygrać dzięki manipulacjom i łapówkom ktoś sensowny, z jajami, charyzmą i pomysłem na rządzenie pierwszy zrobiłbym przelew. Od lat nie mogę zrozumieć jak większość ludzi w naszym kraju patrzy na zachód i mówi: "jak tam pięknie, jak bogato, ile oni zarabiają, jak będziemy grzeczni, będziemy się podlizywać i nadstawiać kuperek to u nas też na pewno tak będzie, już wkrótce, już zaraz"...
nie, nie będzie. Nie tędy droga. Kurtyzanę się zużywa i bierze młodszą, a nie pozwala się jej wyrwać z niewolnictwa.

NIEmoskwaNIEue_tylkoRP!

2 5
ID:75419

gość-44570

@nacjonalista:A nie są dzisz że ta otumaniona przez politykierów ,,większość'' głosowała za czym innym a co innego im (nam ) zgraja kłamców i oszustów partyjnych zafundowała ? Eurokolchoz jest dla partyjnej bandy a nie dla szarego obywatela -Polaka ktory w założeniach tej bandy partyjnych pijawek ma być nadal niewolnikien feudalnym bez prawa do prawdy i normalności .

Ciekawa publikacja ukrywana w necie obrazuje jak ogromne pieniądze pożera brukselska administracja bez jakiejkolwiek kontroli wyborców -i o to własnie chodzilo partyjnym podatkożercom !

1 2
ID:75456


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA