Cmentarz Komunalny przy ul.Chopina

Byłem dzisiaj z wizytą na cmentarzu przy ul. Chopina i zauważyłem jak starannie pan kosił trawę w kwaterze gdzie chowani są księża. Pomyślałem ,że nareszcie dbają tak o cały cmentarz. Nic bardziej błędnego, przy krzyżowaniu alejek , tam gdzie są tabliczki 100 i 101 potłuczone szkła. Prz kolumbarium kwatera 112 także bałagan, rdzewiejące elementy metalowe na łukach ozdobnych , mech na dolnych częściach muru kolumbarium zwłaszcza segment C ,rozbity znicz szkło na chodniku obok a przecież ludzie chodzą w lekkich butach i ta sytuacja stanowi zagrożenie.

4 komentarze

gość-49152

Czy to prawda że pobieranie opłat 20-letnich na cmentarzach komunalnych (utrzymywanych z naszych podatków )jest niezgodne z prawem ?

2 0
ID:76232

gość-66038

@~gość-49152: To prawda , opłaty takie są niezgodne z prawem.
Wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie z 11 marca 2016 roku (sygn. akt III SA/Kr 1360/15)

1 0
ID:76238

wyboje!

Chodnik z drugiej strony kolumbarium , choć jest wykonany z kostki betonowej także pozostawia wiele do życzenia, kilka kostek wystaje z powierzchni na tyle ,że ludzie potykają się o nie zwłaszcza osoby starsze i mniej sprawne.Alejka od bramy przy ul Cmentarnej w kierunku tego kolumbarium i furtki przy al. Królowej Jadwigi jest wyboista, powykrzywiana na boki ( zwłaszcza ten odcinek stromy )

2 0
ID:76239

LALA20


'' Idąc cmentarną aleją ................................... ''
Fragment - grupa '' T.S.A.

0 1
ID:76268


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA