WON z PIS-em! Gdzie jest autentyczna polska prawica ?!

Miarka się przebrała. Mam dość. Nie mogłem patrzeć na poprzednie bandyckie rządy sld,sl,po i głosowałem z nadzieją zarówno na Dude jak i na PIS. Ale już dość tego. To że zobrzydzili mi TVP jeszcze jakoś zniosłem, misiewiczów, macierewiczów (z trudem) też, ale każde kolejne działania rządu i prezydenta bardzo już przypominają poprzednich złodziei. Rozdają pieniądze nierobom 500+ 300+, nie rozwiązują afer, nie wspomagają drobnych przedsiębiorców, sami kombinują nowe afery, nie opodatkowali zachodnich sieci, wprowadzili jakieś bzdurne (uciążliwe) wolne od handlu niedziele, z unią się dogadują, włażą w tyłek amerykancom, ściągają podejrzane przestępcze instytucje finansowe do Polski np JP morgan, po cichu pozwalają na GMO, na CETA i jeszcze teraz na imigrantów!!! Co z tego że nie z Afryki, za to miliony z Ukrainy i teraz dzisiaj słyszę z Azji Środkowej???? Indie, Pakistan????????
Co jest ..wa?! To ma być polski prawy i sprawiedliwy rząd ?!!
Podnosić komfort życia POLAKÓW, pensjami i możliwościami rozwoju ŚCIĄGAĆ ICH z emigracji! A nie na polskiej ziemi tworzyć tanie montownie dla bydła z całego świata!
W d... z wami !!!! Już nie mówiąc o lokalnych działaczach tej partii, cwaniakach i złodziejach, niczym się nie różniących od poprzedników.
Poszukam innych rozwiązań i zrobię wszystko co w mojej mocy żebyście kolejny raz już nie wygrali...

24 komentarze

gość-25459

Jest sposób na ukojenie twoich POszarpanych nerwów .To Relanium 3Xdziennie i wyrzuć telewizor przez okno .

0 20
ID:76282

gość-80459

Do Ciebie chociaż to dotarło ! Do wielu to dopiero powolutku , powolutku dociera a przyczyna taka jak w tym dowcipie o milicjancie :postrzelony w głowę tydzień umierał bo kula mózgu szukała . Wygrali wybory wmawiając ,że kraj w ruinie a to ich rządy skończą się totalną ruiną z której lata będziemy się podnosić.
Ale jest nadzieja ,ze dociera to do takich jak Ty i można to skrócić przy najbliższej okazji.

19 1
ID:76285

gość-88926

@~gość-25459:

O co ci chodzi, czyżby suweren nie miał prawa zmienić opinii o partii władzy?

5 0
ID:76287

gość-69147

@~gość-88926: Chcesz powiedzieć że suweren który odbiera co miesiąc 500+ a będzie odbieral i 300+ zmienił zdanie o tych dzięki ktorym dostaje te pieniądze ?
Uważasz że suweren zagłosuje na partię ryżego oszusta która zaraz go ogołoci z tych benefitów jak to zrobiła POprzednio ? Chyba ty jesteś postrzelony albo w rozum cięty ...

0 22
ID:76290

gość-88926

@~gość-69147:

Chcę tylko powiedzieć, tak jak @quake, że suweren może sobie teraz poszukać innego rozwiązania.

Nic nie pisałem, że miało by to być PO więc o co ci chodzi?

Co ty ciągle tak wyjeżdżasz z tym PO, kompletnie w oderwaniu od tego o czym inni piszą? To, że masz na ich punkcie jakąś obsesję, to jest twój problem, nie mój. Może powinieneś o tym porozmawiać z jakimś specjalistą?

4 0
ID:76294

gość-60595

Jest proste rozwiązanie. Ani pis ani po ani sld ani psl. Po stokroć wolę zagłosować na nowe osoby, czekam oby się ktoś pojawił.

5 0
ID:76298

gość-46695

@~gość-69147: No to przeczytaj sobie jak to szczury szykują się do ucieczki, i to dokąd - do "Ryżego", do tego wstrętnego PE ! Taki ich honor i tyle w nich wstydu.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kempa-szydlo-mazurek-kto-jeszcze-do-europarlamentu/g15qgk0

2 0
ID:76300

gość-46695

@~gość-88926: Może ten geniusz wybudził się ze śpiączki i myśli, że wciąż PO rządzi ???

9 1
ID:76301

gość-43473

@~gość-46695: Szczury ? a jak nazwiesz te ,,szczury'' które tam obecnie siedza i opluwają Polskę tylko dlatego że ich partia mafia przegrała demokratyczne wybory ?

0 6
ID:76303

gość-88926

@~gość-46695:

Może, generalnie z jego dziwną obsesją na temat PO idealnie pasuje do niego opis jaki on sam przytoczył, mówiący o tym (tu cytuję), że jest "postrzelony albo w rozum cięty"

5 1
ID:76305

gość-77284

Posłanka Krystyna Pawłowicz twierdzi, że rząd po cichu przyjmuje muzułmańskich uchodźców i migrantów.
https://dorzeczy.pl/kraj/68252/Ostry-list-Pawlowicz-do-premiera-Przez-to-mozemy-przegrac-wybory.html
Na podobnej praktyce został wcześniej przyłapany Orban.
Czyli rząd deklaruje jedno a robi drugie, ciekawe co na to suweren? Odbiera 500+ i ma to w d... ?

6 0
ID:76311

gość-77284

Pracownicy IPN przyznali sobie sute premie,

@ŁukaszWarzecha; "Bardzo słusznie. W końcu pan prezes niezwykle ciężko pracuje."
https://twitter.com/lkwarzecha/status/1010117915855802369

2 0
ID:76312

gość-38978

@~gość-77284: Ciekawy link. Większość ludzi robi sobie jaja z Pawłowicz a coraz bardziej okazuje się że ona jako jedna nielicznych posłów trzyma się zadeklarowanych poglądów i alarmuje o wielu ważnych sprawach, m.in. protestowała przeciwko aktowi 447 gdy cały rząd milczał.

0 2
ID:76313

gość-93055

A moze o te premie trzeba wprost zapytać miejscowych działaczy PiS ? To sa przecież przedstawiciele suwerena i suweren ma prawo ich o to pytać . Choć tak jak widać po unikach włocławskiego prezydenta na spotkaniach z wyborcami pytajacych można mieć w ...

4 0
ID:76314

gość-60393

@~gość-38978:

Antoni też się trzyma swoich zadeklarowanych poglądów i też jest przedmiotem kpin.

0 3
ID:76316

gość-94781

@~gość-77284:


Toć "suweren@gość-69147" wyraził to jasno, że dopóki będzie kasa to on jak pelikan będzie łykał wszystko.

3 0
ID:76317

LALA20

@~gość-94781:

Polecam, ciekawy amerykański film, p.t. - '' Raport Pelikana ''.

1 0
ID:76318

gość-84177

@~LALA20: A ty POnownie swoje filozofie zapuszczasz ? Może skieruj je do tych dwólicowców którym nie podoba się 500+ choć sami z niego skwapliwie korzystają . Ten gatunek to farbowane lisy które również na tym forum szczują głupim usmiechem .

0 7
ID:76320

gość-94781

@~LALA20:

Znam, znam.

0 0
ID:76321

gość-50689

@~gość-84177:

Ooooo,, takiej interpretacji dotyczącej amerykańskiego filmu p.t. "Raport Pelikana" jeszcze, nie słyszałem. Jeśli tobie nawet amerykański thriller kojarzy ci się z PO, to rodzina musi mieć z tobą ciężko.

2 1
ID:76324

LALA20

@~gość-94781:

Ciekawym amerykańskim filmem jest '' Trzy dni Kondora ''.

P.S.
Krótko przed wyborami, będą ostatnie trzy dni

0 0
ID:76343

gość-94781


Też znam, stary dobry Robert Redford :)

Ja zaś polecam "Atak paniki", jeden z najnowszych polskich filmów.

2 0
ID:76347

gość-19241

@~LALA20:
Daj już spokój... Nie męcz tymi nawiązaniami do kina, literatury, historii, to już robi się nudne... Człowiek w miarę kulturalny, oczytany, z wykształceniem chociażby pełnym średnim ogólnym doskonale o tym wie (a nawet więcej). A ten kto nie wie to i tak się nie dowie.

3 3
ID:76353

gość-66482

@~gość-19241: Zamilcz i daj mu spokój niech się LALA20 chwali swoja wiedzą internetową , widzisz jaką to sprawia mu przyjemność .

0 2
ID:76368


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA