Dni Włocławka

Muszę przyznać, że w tym roku Dni Włocławka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, mimo "pogody w kratkę" - było naprawdę super - gratulacje dla organizatorów ! Największe wrażenie wywarł na mnie jednak koncert Kazika z Kultem -perfekcja w każdym calu ! To było wydarzenie kulturalne roku, Kaziu się przyłożył i pozamiatał. Poniżej zamieszcazm link do znamiennego do obecnej sytuacij kawałka którego mieliśmy przyjemność wysłuchać i u nas.

6 komentarzy

gość-66482

Faktycznie , bardzo ambitny utwór . Ostatnio coś w tym stylu śpiewali chłopaki w krzakach za sklepem na Rybnicy . Co prawda bez podkładu muzycznego (tylko na piwnym) ale liczą się chęci .

0 6
ID:76363

gość-60410

@~gość-66482: Ambitnych utworów to idż słuchać na Katedralne Dni Organowe, albo na Zenka Martyniuka czekaj. Ja tam po krzakach pod sklepami nie grasuję (poszukując butelek ?), więc nie wiem, ale może chłopaki z Rybnicy rzeczywiście maja talent.

4 1
ID:76372

gość-14953

@~gość-60410:

No i wyjaśniła się zagadka, czemu jeden forumowiczów ciągle pisał o języku spod budki z piwem.
To był gość-66482, najwyraźniej bywalec krzaków za sklepem na Rybnicy, gdzie bywalcy raczą się piwem.
:DD

4 1
ID:76376

gość-41576

@~gość-14953: i oni chyba lepiej by to zaśpiewali choć na bańce niż ci ,,artyści '' na trzeźwo . Poziom szrpidrutów jest coraz bardziej żałosny bo jak inaczej opkreslić powtarzanie jednego zdania przez 3 minuty pod lichą muzyczkę z laptopa ? Piosenka ? Raczej paplaninka niz piosenka .

0 2
ID:76381

gość-16478

Muzyczka z laptopa, śpiewanie na bańce, przez 3 minuty to samo ??? To ja juz nie wiem na którym koncercie ty byłeś... Może w tych krzaczorach pod budką z piwem ??? Trzeba było przyjść na Zielony Rynek - wstęp był DARMOWY, no ale alkoholu nie można było wnosić i pewnie to cię zniechęciło.

4 0
ID:76388

gość-14953

@~gość-41576:

Nie wiem, nie bywam pod budką z piwem.

3 0
ID:76391


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA