żydzi rządzą Polską

,,Dziś Sejm przyjął zmiany w noweli ustawy o IPN, zakładające odejście od przepisów karnych. Zmiany uchylają art. 55a, który grozi m.in. więzieniem za przypisywanie Polakom odpowiedzialności za zbrodnie III Rzeszy Niemieckiej. Jeszcze w środę nowelą ma się zająć Senat.''''
Tak miało być ? Chyba nie !

23 komentarze

gość-90893

Żydzi rządzą Polską ??? ... A ja myślałem że Jarosław ....

8 0
ID:76420

gość-65049

Znalezione w necie:

"Zaprezentowaliśmy się najlepiej spośród wszystkich zespołów. Byliśmy świetnie przygotowani pod każdym względem, a z Senegalem i Kolumbią udało nam się wypracować kompromis, który w przyszłości zaprocentuje.

Selekcjonerze, ucz się od premiera!"

:DD

3 0
ID:76432

gość-58860

@~gość-65049: a co to ma wspólnego z żydami którzy rządzą Polską ?

0 1
ID:76435

gość-43345

Dziś sam Robert Winnicki pokazał że jest jedynym Polakiem w sejmie. Masoneria ma się dobrze w Polsce od lat.

0 6
ID:76441

gość-81881

@~gość-43345:
Tiiiaaa, ROBERT WINNICKI - jedyny Polak... Brunatny smarkacz z faszystowskimi ciągotami, największa kompromitacja tego nibysejmu. Postał kilka minut przy mównicy i na tym zakończył swój sprzeciw, na więcej go nie stać ??? Po mojemu to ordynarna ustawka z PISem, że nibyto u nas demokracja, że są różne zdania... Żałosna szopka i tylko największe tępaki i buractwo to łyknęło.

8 1
ID:76448

gość-30067

@~gość-81881: Wolałbyś blokadę w bardziej nowoczesnym stylu POlegającą na totalnym okuPOwaniu mównicy ?

0 6
ID:76452

gość-44326

@~gość-43345:

W tym sensie, że pomógł Kuchcińskiemu zablokować dyskusję nad tą kontrowersyjną nowelizacją?

4 0
ID:76457

LALA20

@~gość-81881:

Jedyne rozwiązanie - '' Einsatze gruppe ''

0 1
ID:76465

gość-88960

A co tam słychać u PO-sła Nitrusia ? Pakuje już niezbędnik do domu wczasowego z kratkami w oknach ? Jak wieść gminna niesie jest w kolejce po Gawłusiu do pokoju szczerych wyznań .

0 7
ID:76468

gość-51088

Co może być powodem pozbywania się nieruchomości przez znana partyjną rodzinkę z Inowrocławia .Czy tatusia już nic nie chroni ? Nawet POseł synuś który podobno sam podpalił sterte smieci pod oknami sprywatyzowanej z tatusiem kamienicy ?

0 3
ID:76503

gość-84327

@~gość-51088:

Ponoć Polska wstała z kolan, tylko, że jedno z nich już wysiadło, strach pomyśleć co będzie dalej.

3 0
ID:76511

gość-84327

@~gość-51088:

Nie znam odpowiedzi ale ty wydajesz się dobrze poinformowany, więc może zdradź nam kiedy poseł Nitras i rodzina Brejzów będą aresztowani. Będziemy wtedy śledzili kiedy sprawdzą się twoje informacje. Tylko proszę nie pisz, że już niedługo bo ja to słyszałem w roku 2015, czyli 3 lata temu.

3 0
ID:76513

gość-53504

Akto tu pisał o aresztowaniu ? Co to za paskudne PeŁowskie nadinterpretacje ? Najwpierw procedury przewidują przesłuchanie .Czyżby kwiat plajtformerskiej entelegencji zaPOmniał ?

0 4
ID:76520

gość-84327

@~gość-53504:

Nie wiem, nie mam tak rozległej wiedzy w kwestii procedur służb jak ty. W twoim przypadku to wiedza z praktyki, czy ze słyszenia?

2 0
ID:76532

gość-38705

@~gość-843..... to jak taki matołek wypowiada sie na forum o czymś ,,o czym nie ma wiedzy'' ?

0 6
ID:76539

gość-97827

Wracając do tematu - Żydzi rządzą Polską - USA pewnie też... Sądzę że gdyby tak było to bylibyśmy jak Izrael zadowoleni i mocni militarnie.

3 0
ID:76545

gość-97827

@~gość-38705: I ty nazywasz kogoś "matołkiem" ???? Zapewne Ty wiedzę posiadasz wielką, tylko Twój mózg jej nie trawi. Dziwne bo gdzie się nie pojawisz ze swoją wiedzą to same "minusy" zbierasz".

5 1
ID:76546

gość-84327

@~gość-38705:

I po co mnie obrażasz? Ja ciebie nie obrażałem. Nie potrafisz odpowiadać grzecznie?
Nie wypowiadałem się też w żadnej kwestii. Umiesz wskazać w 2 moich postach umieszczonych tutaj, aby kogoś krytykował lub bronił?
Prosiłem jedynie abyś podzielił się z nami swoją wiedzą. Wierzę, że ją masz, skoro jak sam piszesz, jest to warunek aby wypowiadać się tu na forum.

To jak, masz wiedzę w temacie na który się tu wypowiadasz i zechcesz uprzejmie podzielić się nią z nami?

3 0
ID:76551

gość-56168

,,Dzielenie sie wiedzą '' to partyjny zwrot z poprzedniej epoki pochodzący z słownika PZPR zatwierdzonego w Moskwie (mozna poczytać na ten temat w necie) , podobnie zreszta jak wiele innych którymi ,,ubogaca'' z uporem swoje wystąpnia POdstepna koalicja . Dostęp do kłamstw tej upadajacej koalicji jest w necie nieograniczony dla wszystkich ....bez konieczności ,,dzielenia się ...wiedzą ''

0 4
ID:76565

gość-65943

@~gość-56168:

Nie bądź proszę taki skromny, twoja znajomość rzeczy (tu słownictwo PZPR, procedury służb, etc.) zdecydowanie przekracza poza to, co można znaleźć w necie. Ja cię zdecydowanie mam za eksperta i praktyka w tej dziedzinie. Bardzo mi przypominasz posła Piotrowicza. Ewidentnie macie wiele wspólnego. Nie rozumiem tylko, czemu tak się krygujesz.

3 0
ID:76573

gość-94585

Gościu-56168 a propos tego co napisałeś o "dzieleniu się wiedzą"

Marta Kaczyńska, córka tragicznie zmarłej prezydenckiej pary, w najnowszym wywiadzie dla tygodnika Sieci zdradza szczegóły ze swojego prywatnego życia. Marta przyznaje, że czasem pomaga stryjowi we wsłuchaniu się w głosy odbiorców.

„Niejako dla niego pytam czasem inne osoby o pewne sprawy, także polityczne. Chcę wiedzieć, jak przeciętni ludzie odbierają zmiany, które zachodzą w Polsce, i dzielę się tą wiedzą”, wyznała Marta Kaczyńska w rozmowie z tygodnikiem Sieci.

http://viva.pl/ludzie/newsy/marta-kaczynska-mowi-o-wnukach-prezesa-pis-jaroslaw-kaczynski-prywatnie-jaki-jest-29371-r3/

Gościu-56168, znaczy skoro Marta Kaczyńska dzieli się wiedzą z Jarosławem to ona też z PZPR?

4 0
ID:76582

gość-18892

Ty jeszcze wielu rzeczy nie rozumiesz i nie zrozumiesz , więc może nie wysilaj sie bo będzie to ze szkodą dla twojej rodziny .

0 0
ID:76587

gość-56498

@~gość-94585: POdPOwiedź

0 4
ID:76595


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA