Oni są ustwieni. Od lat we Włocławku pseudoelity...

Oni są ustwieni.

Od lat we Włocławku pseudoelity popierające Lewicę oraz inne towarzystwa wzajemnej adoracji opanowały najlepsze posady w urzędach,bankach,spółkach miejskich,a ostatnio w administracjach szkół i uczelni.W zamian za dotychczasowe "zasługi" w rozwoju szkolnictwa ,niektórym udało się "zrobić" doktoraty.Nawet zadbano o emerytów obsadzając nimi administrację w WSHE.Mając na uwadze,że szkolnictwo "pożera"większą część budżetu miasta to mogą /zwłaszcza ci ostatni /liczyć na stały dopływ kasy.

3 komentarze

Jola

Przyznaje CI ze masz racje,zawsze bylam przeciw komunie,teraz jak patrze na tych prawitowcow religijnych fanatykow to rece opadaja,o niczym nie mysla aby tylko samemu sie ustawic i jeszcze pra pra wnuczkow..

0 0
ID:138

vox

Tubiś,zachowujesz się nikczemnie.Zgłoszę do pani rzecznik praw dziecka,że wymagasz szczególnej opieki i troski.

0 0
ID:140

Paweł

Tubiś, obrażasz mnie. Ja głosuję zgodnie ze swoimi przekonaniami zawsze jednakowo. Siedem lat jestem bezrobotny (wyższe techniczne) i nikt mi nie zaproponował nawet, nie tyle ciepłej posadki, co normalnej pracy. Ani ci z lewej, ani z prawej ani ci ze środka. Takie jest życie. W tych czasach jak ktoś jest znany z uczciwości, to z góry ma "przerąbane".

0 0
ID:143


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA