bidota +

Bidota ma swoje 500+ a co mają bogaci ? A mają coraz więcej i będą mieli jeszcze więcej :
"Nowa ulga podatkowa już w 2019 roku
Nawet 53 tysiące zł będzie można odliczyć od dochodu w ramach nowej ulgi podatkowej na termomodernizację domu"
https://www.forbes.pl/prawo-i-podatki/ulga-podatkowa-na-termomodernizacje-juz-od-2019-roku/c2zh46d
Czyli tym z kasą w domkach się po prostu należy a Ty bidoto do urn bo masz 500+ i morda w kubeł. Przesłanie dla suwerena : bierz ochłapy i głosuj jak trzeba bo nam się należy gdyż mieszkanie w domu 200 m kwadratowych jest strasznie kosztowne a Tobie na pół litra i 20 letniego Golfa pinset wystarczy.

9 komentarzy

gość-46223

Niby psioczy na 500+ a ma problem z ulgą za zwiększenie efektywności cieplnej domów.

Udowadniasz że lewica nie chce lepiej dla biednych. Lewica po prostu nienawidzi bogatych.

"Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze." A. Fredro

Chciałbym tylko zauważyć że nie wiedziałem, że posiadanie domu to jakieś wielkie bogactwo. Większość domów na Michelinie to raczej nie są "rezydencje". Zakładam, że mieszkasz w bloku więc nie masz pojęcia ile kosztuje ogrzanie 200m domu w zimie. Radośnie nie zauważasz też że istnieje coś takiego jak podatek od nieruchomości.

A że PIS to narodowi socjaliści to jakieś zdziwienie? PO to byli socjaldemokraci i zresztą tego nie ukrywali. Byli bardziej lewicowi niż samo LSD.

W Polsce "prawica" to jeszcze nigdy nie rządziła. Póki co mamy same rządy etatystów.

3 22
ID:76959

gość-32789

Nic nie skumałeś ,łot co . Chodzi wyłącznie o równość dla obywateli . Dlaczego jedni mają 500+ a inni nie( samotne matki ) , dlaczego jedni będą mogli sobie odliczyć 53 tys a inni nie( w blokach np. ), dlaczego pisduś nie musi mieć wykształcenia do spółki Skarbu Państwa a reszta bije się na CV ? Chodzi o to ,że PIS chrzani o likwidacji elit a sam staje się elitą uprzywilejowanych w/g własnego widzi im się,
Nie chodzi o zdziwienie ale o uprzytomnienie barankom jak są robieni w bambuko a w TVPinfo łykają kity jak zabidzone pelikany.

22 0
ID:76960

LALA20

@~gość-46223:

Park Narodowy - '' Serengeti '' - Kenia.
Lampart upolował impalę { antylopa }, w to polowanie włożył moc pracy, energii. Chciał zanieść to mięso swojemu potomstwu,
ale, niestety, to mięso zabrały mu hieny. Dostały to mięso, nie zapracowując na nie....................................................................,
no cóż, prawo natury.

P.S.
Myślę, że doskonale rozumiesz mój wpis.
Mieszkam w domu jednorodzinnym, z ogrodem, i podzielam Twoją troskę o finanse, o ekonomię funkcjonowania domu.
W blokach, jest jak jest, każdy o tym wie.

5 0
ID:76961

gość-66965

bogaci też mają +500

6 0
ID:76969

gość-23673

@~LALA20: Hieny ? Masz na myśli politykierów pchających się do koryta ?

0 3
ID:76971

LALA20

@~gość-23673:

Zapytam, Twym nauczycielem był Seneka Młodszy, czy Seneka Starszy???
Archimedes, wszedł do wanny i krzyknął '' Eureka ''!!!!!!!!!!

P.S.
Gościu, żle zrozumiałeś mój wpis.
Usiądż grzecznie, i zadaj sobie pytanie - jestem inteligentny, czy nie jestem inteligentny.

4 1
ID:76972

gość-88061

Lala najwyraźniej chce wygrać konkurencję ,,Bufon POwiatowy nr 2'' Bo naczelnego powiatowego bufona i tak nie przebije .

0 5
ID:76975

LALA20

@~gość-88061:

Jajwyrażniej, ty się kwalifikujesz , na to, aby zmienić facjatę.

0 0
ID:76994

LALA20

@~gość-23673:

Wiesz, Sokrates był człowiekiem niepiśmiennym, a jakim był wspaniałym nauczycielem.

2 0
ID:77002


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA