Witam moim zdaniem dworzec pkp na zazamczu jest tam syf...

Witam moim zdaniem dworzec pkp na zazamczu jest tam syf powiniscie cos z tym zrobic Jeszcze jedno sor włocławek jest tragiczny jezdziłem z chorym ojcem z wozkiem po szpitalu a pielegniarki ratowniczki nie robiły nic a tata jest ciezko chory nie rozumie tego

19 komentarzy

LALA2O


@ KRZYSZTOF

Wiesz, Krzysztof Kolumb, Amerigo Vespucci, James Coock i wielu innych, było wspaniałymi odkrywcami.
A Ty co odkryłeś???, syf na stacji Zazamcze - o tym burdelu, wzmiankowały już ludy wędrowne, czyli Wandalowie - znasz historię???

P.S.
Jeżdżę pociągiem na trasie - Kansas City - Dodge City, ale mój pociąg, nie zatrzymuje się na stacji Zazamcze.

2 1
ID:77055

gość-81620

"...na zazamczu jest tam syf powiniscie cos z tym zrobic"

To znaczy kto miałby coś z tym zrobić ? Portal Włocławek Info?

1 0
ID:77060

gość-80493

@Krzysztof , od 20 września przez miesiać będziesz mieć zwiększony ruch pociagów , sor to niestety taka jakby izba wytrzeźwień i dlatego człowiek chory a trzęźwy musi czekać

1 0
ID:77061

gość-80493

@Krzysztof , będzie remont fragmentu linii Konin -Poznań i pociagi pojadą od Kutna pojadą przez Włocławek doTorunia i dalej do Poznania

1 0
ID:77062

gość-44915

@~gość-80493: Tak ale ważniejsze jest że wśród kandydatow na stołek radnego mamy nareszcie ,,tow Wiesława...'' który wraz z byłym tow Jackiem zrewitalizuje ,,dworzec'' Zazamcze i ....wypłaci odszkodowania kobietom które zniszczyły sobie obuwie na słynnej jackowej unijnej kostce z Zielonego Rynku .

1 0
ID:77067

LALA20

@~gość-80493:

Widzę, że masz problem - w XIX w., dwie firmy kolejowe, '' Union Pacific '' i '' West Union '', połączyły kontynent amerykański,
od Atlantyku, po Pacyfik.

P.S.
Te firmy, ze swymi pracami szły z Zachodu, na Wschód, i z Wschodu na Zachód, następnie, połączyły szlak.

P.S.
Ciekawostka - w ostatni podkład, został wbity, złoty gwóżdż.

0 0
ID:77068

LALA20

@~gość-80493:

Co wiesz na temat '' Orient Expressu '' - piękna i ciekawa historia ?
Co wiesz na temat kolei andyjskiej, którą wybudował nasz rodak, Ignacy Domejko ?
I wreszcie, co wiesz na temat, '' Bajkalsko - amurskiej, transsyberyjskiej kolei ?

P.S.
Do ostatniego tematu, polecam, trzy filmy na faktach -
'' Michał Strogow - kurier carski ''
'' Koniec imperatora tajgi ''
'' Dersu Uzała ''

P.S.
Jeżeli, chcesz mi odpisać - '' strzelaj '' tylko ze '' łba '', nie z komputera.

0 0
ID:77070

LALA20

@~gość-80493:

Noch mall - jeszcze raz , jeżeli już jesteśmy na Syberii, co Ci mówi nazwisko - pułkownik Unger?
Był on oficerem carskim, czyli należał do '' Białej Armii ''.
Człowiek ten walczył na Syberii - zawarł pakt z Tatarami i z Mongołami - aby ten pakt przypieczętować, świadomie zaraził
się trądem.
Jak ten człowiek pięknie '' kochał '' Bolszewików, aż było miło czytać.
Istnieje też historia o skarbie pułkownika Ungera.

P.S.
Człowieku, myślę, że się spociłeś, weż prysznic.
Wiesz, według salonowych manier, spocić, może się koń, Ty, po prostu się zgrzałeś.

0 0
ID:77071

LALA20


Za komuny - do kolejki linowej, na '' Kasprowy Wierch '', wsiadł facet, kolejka ruszyła, po pewnym czasie, facet krzyknął -
'' Na Tempelhof , proszę, natychmiast '' - '' Tempelhof '' - lotnisko - Berlin Zachodni - byłem na tym lotnisku.

0 0
ID:77073

gość-94279

Wszystkie okoliczne dworce - Kutno, Aleksandrów, Toruń - pięknie wyremontowane, aż miło popatrzeć. Tylko u nas syf, smród i bezdomni.

2 0
ID:77077

gość-36314

@~gość-94279: O przepraszam ,,nasz dworzec '' PKP-PKS to chluba aktywu PZPR-ZSL który do dziś zasiada w samorządach Kuj-Pom ...

2 0
ID:77081

LALA20

@~gość-94279:

Q..wa!!! , ile razy mam powtarzać, naszym regionem, rządzą dwie potężne Komturie - bydgoszcz i toruń.

P.S.
Biorąc pod uwagę historię, my Polacy, popełniliśmy dwa poważne błędy.

Po skończonej bitwie grunwaldzkiej - powinniśmy gnać '' prawdziwych chrześcijan '' , aż do unicestwienia, niestety, nie
zrobiliśmy tego. Odstąpiliśmy od oblegania Malborka - HAŃBA!!! , ale to już kolejna porażka.

P.S.
Historia mówi - kler krzyczał - Królu, oszczędż zakon '' - Król posłuchał'.
'' Panie '' , z powrotem, ustawiły się na komturiach, i dalej gryzły Naród polski - aż do '' Pokoju Toruńskiego ''.

Następnie, powstały '' Prusy Wschodnie '' i Polak dalej był '' kochany ''

A kler???, bez względu na wydarzenia, bez względu na wieki, jak pączuś w maśle - i to mnie wq..wia.

6 0
ID:77085

562

Zmienia się zapotrzebowanie na podròż koleją, zmienia się kultura i zachowanie ludzi. Szanuje swoje dewastuje wspolne, a poźniej narzekam. Niestety bezdomni to dodatkowy problem.

4 0
ID:77088

gość-35110

@~gość-36314:

O przepraszam dworce kolejowe są w gestii PKP.
Oj a tam rządzi PiS

1 0
ID:77096

LALA20

@~gość-35110:

Sorry, wiesz, co to jest '' Bundesbahn? - ta, państwowa firma, działa, bez względu, na opcje polityczne.

2 0
ID:77123

gość-83747

@~LALA20:

A tak się akurat składa, że wiem? BBC jako państwowa telewizja także działa bez względu na opcje polityczne. Equinor (dawny Statoil) którego głównym udziałowcem jest państwo, też funkcjonuje sprawnie bez względu na opcje polityczne.
Jakieś wnioski?

0 1
ID:77135

LALA20

@~gość-83747:

Każde szanujące się Państwo, musi mieć w swych '' rękach '', strategiczne '' punkty '' - Polska, te '' punkty '' utraciła i nadal
traci - mam pisać dalej????????????????????????????????/

0 0
ID:77139

gość-70129

@~LALA20: Te punkty nie Polska utraciła tylko sprzedali je politykierzy .Nie rozmywaj odpowiedzialności choćiaż już sam pan Bucholtz wypiera się jakoby mówił że 500+ doprowadzi gospodarkę do bankrudztwa .

0 0
ID:77183

LALA20

@~gość-70129:

Polskę, dawno temu, sprzedała rozzuchwalona szlachta - '' pić, swawolić, nie żałować '' - Tadeusz Kościuszko, wydał słuszny
rozkaz - kazał powiesić dwóch biskupów - konfidentów.
P.S.
Gościu, nasza historia, to obraz nędzy i rozpaczy - ale, co Ty o tym wiesz???

0 0
ID:77197


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA