WDŻ w szkołach

Wychowanie do życia w rodzinie.
Czy we włocławskich szkołach sugeruje się uczniom i manipuluje nimi aby uczęszczali na ten nieobowiązkowy (de facto) przedmiot?
Na początku roku szkolnego dyrektor powinien otrzymać od rodziców lub pełnoletnich uczniów dokumenty niezbędne do właściwego zorganizowania pracy szkoły w nowym roku szkolnym.
Jest to kilka oświadczeń, a między innymi:
- pisemne oświadczenia wyrażające życzenie udziału w zajęciach religii lub etyki (art. 12 ustawy o systemie oświaty, § 1 ust. 2 rozporządzenia MEN z 14 kwietnia 1992 r.).
- deklaracje związane z udziałem uczniów w zajęciach edukacyjnych „Wychowanie do życia w rodzinie” (§ 4 rozporządzenia MEN z 12 sierpnia 1999 r.),
Ciekawe ilu dyrektorów włocławskich szkół respektuje te przepisy prawne.

8 komentarzy

gość-82210

Wszystko teraz księżą będą prowadzić ( doświadczenie największe ) więc to bez znaczenia jest.

12 1
ID:77079

LALA20


Nie oszukujmy się - Każda dyrektorka szkoły, dyrektor, chcą jeść bezpieczny chleb, zapewnić bezpieczeństwo ekonomiczne
swych rodzin - a więc, zachowają się jak '' strauss - z niem., struś - schowają głowy w piasek.

0 1
ID:77082

LALA20

@~gość-82210:

Masz rację - kler , to ośmiornica, zawładnął całym naszym życiem - najstarsza mafia świata.

4 1
ID:77090

gość-48455

Koniec z hipokryzją :
"Interaktywna mapa ujawni miejsca działań księży-pedofilów w Polsce"
http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/interaktywna-mapa-ujawni-miejsca-dzialan-ksiezy-pedofili,artykuly,432806,1.html
Nasz święty papież również znał temat ale milczał ,pewnie tak był zajęty świętością ,że nie miał czasu na drażliwe tematy. Jak Sinéad O'Connor podarła jego zdjęcie na koncercie to nasi katolicy wielce oburzeni byli ale nawet jeden nie zadał sobie pytania dlaczego, a był to protest bo nasz "święty papież " na ujawnione setki pedofilii w Irlandii nawet słowa nie powiedział .
Jaką wybiórcza ta świętość była tak jak u Matki Teresy ,która miliony dolców na koncie trzymała a w jej ośrodkach ludzie w cierpieniach umierali .
Trzeba skończyć z hipokryzją w naszym świeckim kraju bo Kościół wtrąca się do polityki ale u siebie porządku nie robi !

8 0
ID:77093

gość-82241

@~LALA20: To w takim razie wyłóż o jaśnieoswiecony motłochowi jak to sie stało że ostatnie wojny w Europie wywołały mafie partyjne a po wojnie przez kilkadziesią lat rządziła w Polsce mafia partyjna pod nadzorem mafii partyjnej z Moskwy ? Wyjaśnij też jak to się dzieje że obecnie mafie partyjne z Brukseli mydlą oczy mieszkancom eurokołchozu bis ? Czy tam też jest kler ? Bo na obradach PE nie widzę księży tylko zamaskowanych icków , a ty widzisz ?

0 5
ID:77094

LALA20

@~gość-82241:

Sorry, odpowiem Ci jutro, dzisiaj, miałem, od zaje..nia roboty, jestem zmęczony, odpowiem Ci jutro - dobranoc.

0 0
ID:77100

LALA20

@~gość-82241:

Po II - giej wojnie U.S.A. wysłały do Ameryki Płd. dużą armadę statków z pomocą gospodarczą, - był rok 1947.
W tym czasie, okazało się, że w Italii, do władzy mogą dojść komuniści. Po tej informacji, cała armada, została skierowana do
Italii, Włosi dostali pomoc, komuniści, przegrali wybory.
Sowieci obserwowali te wydarzenia, ich armia stacjonowała w Austrii - wygrana włoskich komunistów, dałaby Mongołom
dostęp do Morza Śródziemnego.
To była strategia '' mongołów '', opanować, mimo wszystko, Europę.

P.S.
Zwiedziłem trochę Zachodu - na ulicach miast, nie widziałem katolickich szamanów, ani też duchownych innych wyznań.
W Brukseli, widziałem gmachy P.E., nie byłem w środku, ale w wokół, i w pobliżu kompleksu, Icków nie widziałem.
Natomiast , będąc w Antwerpii, zwiedziłem t.zw. centrum diamentowe - sklepy jubilerskie - jednym słowem -
szlifiernie diamentów - sprzedaż - światowe centrum.
Tutaj, spotkałem wielu, bardzo wielu Icków - oni ten światowy interes, trzymają w swych rękach.
Ta dzielnica robi wrażenie.
Dobranoc - koniec tematu - jutro sobota, a ja jadę do pracy - na diamenty, nie zarobię, ale na chleb, tak.

0 0
ID:77111

gość-46538

@~LALA20: Pytanie dotyczyło mafii partyjnych a ty jak chcesz wywinąc sie od odpowiedzi jak tuskomatolski koalicjant ?
Zablyśnij wiedzą ale na temat !

0 5
ID:77113


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA