Szukałem w internecie informacji na temat jednego ...

Szukałem w internecie informacji na temat jednego kandydatów na prezydenta naszego miasta konkretnie dotyczących p.Emanuela Kalejaiye . To co znalazłem przeraziło mnie ,Informacja z Wielkiej Brytanii z września 2013 roku. Nazwisko łudząco podobne do mieszkającego we Włocławku pochodzącego z Nigerii lekarza ginekologa . Rodzina? https://www.dailymail.co.uk/news/article-3131696/The-real-Norman-Bates-Psycho-killer-stabbed-mother-death-dressed-pink-track-suit-make-neighbours-think-alive-jailed-life.html

21 komentarzy

gość-83079

Poszukaj więc w internecie nazwisk Kowalski, Malinowski, Lewandowski i - wtedy sie dopiero zdziwisz jakie "rodziny" mogą być duże... Ja szukałem kiedyś nazwiska Kaczyński i wyświetliło się Theodore Kaczynski , i co myślisz że to też rodzina - nazwisko łudząco podobne !!!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Theodore_Kaczynski

8 0
ID:77256

gość-94924

W miejscu " zszokowany " nie powinno być "tłumok niemyślący " ? Już samo zdjęcie pokazuje ,że tylko głupota mogła tak Ciebie przerazić.

10 2
ID:77257

gość-54948

Szukał, szukał i się przeraził !!! Pewnie "zszokowany" nie wie ile Nigeria ma ludności... A więc pomóżmy mu: prawie 190 milionów, czyli 5 razy tyle co Polska. Ciekawe czy jemu się wydaje że w Polsce wszyscy Kamińscy lub Lewandowscy to też rodzina? A tak swoją drogą to ciekawe na kogo zagłosuje taki przerażony i "zszokowany wyborca" z malutkim móżdżkiem ?

9 0
ID:77258

gość-89573

@~gość-54948: oczywiscie zagłosuje na zmiennopartyjnego kłamcę lisa-szpitalnika .

2 3
ID:77263

Bartnicka10

gość-83079,gość-94924, gość-54948 Cechuje was bezgraniuczna pewność , która jak wiadomo jest cechą głupców. "Pytam więc jestem, wątpię więc jestem "
Kartezjusz

2 3
ID:77269

EmerytSygnalista

Wolę imigranta niż PiSowca i sługę kleru. Kukucki na Prezydenta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 1
ID:77272

gość-71053

@~EmerytSygnalista: Ten imigrant w poprzedniej kadencji startował na radnego z listy PiS , chce w miejscu dotychczasowego Pomnika na pl.Wolności ustawić pomnik księdza Popiełuszki.

1 0
ID:77273

gość-50772

@~EmerytSygnalista: Całe szczęście że wiekszość Polaków woli spokój niż ,,rozrywki i ubogacenia '' ktorych doświadczają Niemcy ze strony mocno opalonych ,,lekarzy i inżynierów'' . Zawsze możesz pojechać np do Hamburga i przespacerować się po zmroku w dzielnicy zamieszkiwanej przez tych ,,naukowcow ''.Wrażenia będziesz miał niezapomniane .

1 3
ID:77279

gość-28840

@~gość-50772:
Rozumiem, że te opowieści o spacerze po Hamburgu opisują twoje własne doświadczenia. Pozwól, że spytam, ubogacałeś czy byłeś ubogacany? Tak, czy siak widać, że lubisz te klimaty, bo przecież inaczej nie pisał byś o tym non stop.

2 0
ID:77282

gość-77633

@~gość-28840: To są doniesienia mediów z bundeskalifatu , a więc najwiarygodniejsze z wiarygodnych bo uwiarygodnione przez dziennikarzy RingerAxelspringer . Chciałbyś te doniesienia pdoważyć ?

1 4
ID:77285

gość-70409

@~gość-77633:
Już ty się o Buneskalifat nie martw, póki co nieżle sobie radzą i daaaaleko nam do nich. Jak Niemcy zaczną masowo przyjeżdżać do Polski do pracy za "miskę ryżu" to przyznam ci rację, ale chyba nieprędko to będzie.

3 0
ID:77298

gość-70409

@~gość-50772:
PS. A co ty tu o jakimś Hamburgu opowiadasz??? Proponuję ci spacerek po włocławskiej "starówce" w godzinach wieczornych - 3go Maja, Cyganka, Piekarska, Tumska i okolice ! Pomimo że nie spotkasz tam emigrantów tylko rodowitych, białych rodaków to gwarantuję ci powrót bez portfela, komórki a i zębów nie będziesz się mógł doliczyć.

4 0
ID:77299

gość-58544

@~gość-70409: We Włocławku pracują dziesiątki Ukraińców , z jakiego powodu nie zaliczasz ich do imigrantów ?

1 2
ID:77300

gość-58210

@~gość-58544:
No właśnie PRACUJĄ - nie łobuzują a włocławska patola woli po bramach sterczeć i 500+ kasować. A że w Londynie przebywają tysiące Polaków z których część to najgorsza patola, która nam jedynie wstyd przynosi to wiesz - emigranci to są czy uchodżcy ?

5 0
ID:77302

gość-35797

@~gość-70409: Ale w Hamburgu emeryt -sygnalista doświadczylby egzotyki islamu którą tak propaguje Makrela i namawia inne kraje do ,,ubogacania'' i tolerancji . Mimo iż w/g danych Policji niemieckiej ilośc przestępstw z udzialem ,,śniadych lekarzy i inżynierow '' wzrosła o kilkaset procent . A może to tylko nieuzasadnione zgłoszenia ,,ubogacanych '' Niemców ?

0 4
ID:77306

gość-67359

@~gość-35797:
Poczekaj, Ukraińcy już nie chcą do Polski i niedługo stąd znikną. Teraz rząd usilnie zabiega o tanią siłę roboczą z Indii, Malezji i Bangladeszu, więc możesz być pewien że zrobi się "kolorowo" bo inaczej ta gospodarka padnie na pysk.

2 1
ID:77311

gość-42042

@~gość-67359: A ja myślę że to szalone wizje Schetyny który z rozpaczy już się ogłosił premierem w jakimś rządzie , tylko nie potrafi powiedzieć w którym no i kto go wybierze . Depresja przybiera u niego i jego kolegów różne formy .

0 5
ID:77316

gość-11326

@~gość-67359: Przecież PiS wygrał wybory parlamentarne ponieważ zapewniał , ż e nie będzie ...imigrantów .Jak to w końcu jest ?

4 1
ID:77325

gość-11326

@~gość-67359: Kolorowi nauczyciele też będą ? https://newsbook.pl/2018/10/14/londyn-nauczyciel-poslubil-13-latke-w-trzy-dni-po-jej-poznaniu/

0 2
ID:77326

gość-14692

A co z ,,lekarzami i inżynierami'' których nazapraszała Makrela a teraz kombinuje jakby ich ,,wyeksportować '' do Polski bo okazało się że nawet niemieckie kozy są z nich niezadowolone ?

0 3
ID:77348


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA