brawo panie Skrzypek!znow pan zablysnal na radzie tylko ja...

brawo panie Skrzypek!znow pan zablysnal na radzie tylko ja mam taka propozycje zeby pan za swoje pieniadze otwieral jadlodajnie i bary mleczne dla meneli a nie za publiczne, bo tak sie skalda ze nie zyje pan w Rosji i nie jest pan Putinem.
A wlasciwie to jaki pan, ataki na siebie widzi w internecie?
Otworz pan oczy panie radny

7 komentarzy

zaniepokojony

błyszczeć, a błyszczeć to dwie różne sprawy. Ty "pażdzioch" błyszczysz na łamach tego portalu cały czas. Tylko powiedz co z tego wynika.Panu prezydentowi Skrzypkowi nie dorastasz do pięt! Twoja arogancja już dawno przekroczyły wszelkie granice.

0 0
ID:5709

Walkiria

Tak cie piszą jak cie widzą.To stara prawda w/g której to nie są ataki, ale wnioski wyciągnięte z pańskich zachowań,panie radny. Radzę iść z prądem, nie pod prąd.Albo cicho siedzieć i zachować resztki honoru.

0 0
ID:5713

Kupiec

Dlaczego Ty cofasz się 5 lat a nawet więcej do tyłu ,nie rozgrzebuj przeszłości Nie masz tematów bardziej palących. Jesteś MOMUSEM,który w złośliwy sposób szukasz dziury w całym.
Dlaczego nie napiszesz jak kupcy protestowali jak szefem spółki BAZA był pan Pałucki .

0 0
ID:5716

he he

Ludzie, Pazdzioch coś pomylił.Przecież Skrzypek nie umie obsługiwać kompa.

0 0
ID:5719

pazdzioch

wiesz co zaniepokojony - ahahhahahhahahhahahha

0 0
ID:5724

zaniepokojony

szanowny"paździochu" to jest rzeczywiście argument nie do podważenia !!!

0 0
ID:5727

pazdzioch

zalezy jaka miara mirzymy. Jesli taka ze nie wazne jakim prezydentem byc byle byc to rownie dobrze moglbym napisac ze nikt w tym kraju do piet nie dorasta Hitlerowi badz Stalinowi.
Oczywiscie niezaleznie jak oceniam pana prezydenta Skrzypka to nawet przez mysl mi nie przyszlo porownac naszego bylego wodza do wymienionych tu dwoch karlow ;}

0 0
ID:5738


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA