Soros prawdziwy

George Soros – patron lepszego świata i największy wróg populistów .
"Kontrowersje towarzyszą mu od zawsze, bo też w walce o ideały nie przebierał w środkach. Ale bez George’a Sorosa wolności i tolerancji na świecie byłoby jeszcze mniej. Za tę działalność „Financial Times” przyznał mu właśnie tytuł Człowieka Roku."
A nasze PISdusie go atakują bo co im ktoś dowali to wina Sorosa. Co ktoś pokaże obłudę i oszustwa "dobrej zmiany " to też jego wina. Co ktoś wyjdzie protestować na ulicę przeciwko Kaczyszwilo - podobnym to Soros winny.
Jak on musiał tym Angolom zapłacić ,że On wybrany a nie Jarosław Polskęzbaw. Najpierw brexit a teraz to - wstyd .

21 komentarzy

gość-17618

@~gość-30575: Już na początku to " tvp.info " uwiarygadnia wszystko . Jacy widzowie - takie informacje .

23 1
ID:77876

gość-90302

@~gość-17618: Jaka świadomość taka wiedza o naczelnym wodzu światowej propgandy neokolonialnej .

0 19
ID:77896

gość-17618

@~gość-90302: Wytłumacz , o wielki myślicielu , jaka jest zależność wiedzy od świadomości wszak jak piszesz to wiesz .
Wiedza czyli dane jak czyny , daty, dokonania zmieniają sie od świadomości ? Najlepiej wytłumacz to na przykładzie np. dat .

18 0
ID:77905

gość-34974

@~gość-90302: To jak odzyskasz świadomość to przeczytaj :
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,22724759,ujawniamy-kim-naprawde-jest-george-soros.html#MT

16 0
ID:77906

gość-97678

@~gość-90302: Wiedza to potęga ale jak nazwać tych , którzy ją mając wierzą w bajki ? Ty też w Jezuska wierzysz mimo faktów. Jaka świadomość taka wiara ? To Prawdziwy Polak ma świadomość ?

18 0
ID:77907

gość-52518

Wiedza to potęga -

0 0
ID:77914

gość-21457

@~gość-52518: Po tym filmie nie dam sobą manipulować i jutro swoje oszczędności przeleję na konto Łojca Derektora z Torunia !

9 0
ID:77924

gość-75340

Łoj lepi zafunduj wycieczkę handlową do Paryża Mateuszowi K bo chlop nimo co na grzbiet włożyć .

1 8
ID:77926

gość-26906

ten co założył ten tenat to albo jest debilem do potęgi, albo za kase sieje dezinformacje
soros został np. wypędzony ze swojej ojczyzny Węgier
to stary przekret, poczytajcie, w google pełno

1 6
ID:77971

gość-26906

a co to za reklamy newsweeka? zapłąciłęś?

0 2
ID:77972

gość-23213

@~gość-78543: Wynika z tego ,że TVPinfo jest też kierowane przez Sorosa .
Ubawił mnie gość 26906 i jego argument " w google pełno " , tzn. że jak czegoś w goolach pełno to musi być prawda ? To przykład : Ziemia jest płaska - Około 7 680 000 wyników. A TY pewnie wierzysz w bzdury o kulistej Ziemi jakbyś googla nie miał.

11 2
ID:77980

gość-45455

@~gość-23213: płacą ci ziomuś za te żenującą reklamę newsweeka na forum? agent jakiś czy jeden z tych nowych działaczy internetowych złapanych do siania fermentu i zmiany opini społecznej o złodziejach z po?

0 9
ID:77981

gość-56467

@~gość-23213: przypomnę ci tylko, jak zwykły chłopaszek przy wyborach w usa ośmieszył tvn, ich tv i ich strony. siedział z kumplami w majtkach i koszuli a kumple walili glebę. A jego wypowiedz zostala przytoczona jako opinia eksperta z usa i poszło na żywo... Twój tvn i newsweek to za to źródło informacji - tu było właśnie widać jak to działą. A to tylko jeden z bardzo wielu przykładów. Reasumując - google wcale nie jest gorszym źródłem informacji niż tvn, newsweek czy jakiekolwiek media głównego ścieku. Jest wiele lepszy,. bo na podstawie kilkudziesięciu opinii można wyrobić swoją - a w rezimowych mediach dla lemingów jest tylko jedna słuszna opinia, której masz słuchać, chłonąc ją i postępować w zgodzie z ty,, co kładą ci do łba mądrzejsi od ciebie. NA tym skończę, bo bezmózgom podstaw świata nie da się wytłumaczyć. Nie mam czasu dla ludzi nie posiadających własnego rozumu. czytaj dalej te brednie od lisów i jemu podobnych, oglądaj dalej te manipulacje od wejchertów itp żal mi takich, serio

2 11
ID:77984

gość-56467

@~gość-23213: ubawiłeś mnie do łez naiwny człowieczku - znaczy że co? jak było w tv czy w newsweeku to musi być prawda? (wyzej ci napisałem, jaka to prawda w tych twoich jedynych prawdziwych mediach, w większości zakąłdanych przez byłych agentów wsi, sb, przekrętów i cwaniaków) buahaha, jaki ty jesteś śmieszny... nie, tobie płąca za te bzdury, mój kumpel ostatnio też złapał taką fuszkę, wiem na czym to polega

2 11
ID:77985

gość-25238

@~gość-56467: Co Ty z tym kumplem wszędzie wyjeżdżasz ? Takie wytyczne na dziś dostałeś ?
Co do Twojej inteligencji to pytanko mam : co to jest " chłopaszek " ? Podstawówkę skończyłeś czy sam wujek Google cie oświeca wspaniałą polszczyzną ? Jak masz własny rozum ( tak twierdzisz ) to czemu go nie używasz ?
To razem z kumplem tak macie , po co rozumu używać jak google jest . Gratuluję

9 0
ID:77991

gość-26304

@~gość-25238: ,,Chłopcy '' to wrzeszczacy narybek partyjnych organizacji , to tzw ,,młodzieżówki'' które działają na polecenie partyjnych koryciarzy zajętych opróżnianiem koryta . Starzy koryciarze od czasu do czasu dopuszczają najbardziej aktywnych ,,chłopców'' do koryta w celu zachęcenia do jeszcze głośniejszego wrzasku .

1 4
ID:78002

gość-25238

@~gość-26304: Odpowiem Ci na Twoim poziomie : Tak , bynajmniej , to fakt autentyczny co potwierdza ostatnie półtorej roku i włancza myślenie takich jak Ty.
Dotarło ? Czy znów nie łapiesz o co chodzi ?

10 1
ID:78007

gość-78851

@~gość-25238: to jest odpowiedź na twoim poziomie bo widocznie przez ostatnie ,,półtorej roku'' masz klapki na oczach jak koń pociągowy .

0 5
ID:78008

gość-52324

@~gość-78851: umiesz powalić ripostą, pewnie teraz leży i kwiczy - ale ze śmiechu

5 0
ID:78009


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA