Szczyt hipokryzji

PIS ma swoich komuchów agentów a wciąż wytyka to innym . Piotrowicz robi reformę sądów a teraz wychodzi jak agent Kujda ,obecnie szef NFOŚiGW , dysponuje miliardami i łatwi pisdusiowe interesy. Rzygać się chce na tę obłudę i hipokryzję PISowczyków. Dziwi mnie tylko ,ze pisdusie wciskają kit a tylu zamiast torsji potrafi tylko klaskać i szczeżyć się jak minister oświaty do ludzi , których właśnie wy...ła.
Tacy oni są :
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1781672,1,kazimierz-kujda-bliski-czlowiek-pis-byl-agentem-sb.read
Kiedy to w końcu zauważycie !?

34 komentarze

gość-59909

A agent ,,Bolek '' to czyj agent ?

16 45
ID:78278

gość-36748

Plują nam w twarz przy każdej okazji .Przykład :
"Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, gdy kierował nim już Kazimierz Kujda, zorganizował spotkanie pt. "Lustracja jako zabezpieczenie państwa przed obcą agenturą". Tymczasem okazało się, że Kujda był zarejestrowany jako TW "Ryszard".
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24443086,lustracja-jako-zabezpieczenie-przed-agentura-takie-spotkanie.html#a=167&c=154&s=BoxNewsImg4
A dlaczego tak zrobiono: "Co znamienne, podnosiła to "Rzeczpospolita" Kazimierzowi Kujdzie trochę się upiekło - ustawa lustracyjna nie obejmuje stanowiska prezesa NFOŚiGW.
Bo kurdupello wiedział i od dawna wie ,że takimi byłymi agentami łatwiej dowodzić.

48 15
ID:78279

gość-81058

@~gość-59909: Czy Wam po prostu nie jest wsyd na kazdy temat odpowiadać : a bo oni ? Jesteś z "dobrej zmiany " ? To gdzie ta zmiana jak robicie jeszcze gorzej od poprzedników bo z hasłami na sztandarach walki z komuną sami z komunistami agentami robicie układy z którymi mieliście walczyć ? Wstyd , zero honoru , dno !

45 14
ID:78284

gość-98049

To są skutki zaniechania lustarcji w 1989r. i dotyczą wszystkich grup społecznych bez wyjatku .
Teraz dopiero widać dalekowzroczność premiera Olszewskiego i podstępność nocnej zmiany .

27 2
ID:78286

gość-44107

Marszałek lotnictwa, parteigenose Goering powiedział: "o tym, kto jest Żydem, decyduję ja". O tym, kto jest agentem decyduje prezes wszystkich prezesów...

3 16
ID:78289

LALA20

@~gość-44107:

Goering był ćpunem - mam pisać dalej???
Co możesz powiedzieć o ostatnim admirale III-ciej Rzeszy, którym był Karl Doenitz.?
Z rąk '' SS '' zginął admirał Wilhelm Canaris, dlaczego Essesmani nie zabili Hermanna?

P.S.
Chcesz '' postrzelać '' ze mną? - zapraszam.

4 6
ID:78299

gość-73207

4 11
ID:78312

LALA20


Obraz Jana Matejki, p.t. '' Zaduma Stańczyka '', jest wciąż aktualny, - do bólu, ząbka trzonowego.
Odzwierciedleniem obecnej władzy, jest obraz Stanisława Wyspiańskiego - p.t. '' Pajace ''.

P.S.
Obecny zjazd w Warszawie - Ameryka, wyprowadza Polskę, w pole sz..ać!!!!!

P.S.
Polacy, Forumowicze, proszę Was, przeczytajcie powieść, p.t. '' Trójkolorowa kokarda '', - poprzez tą powieść, dajcie ocenę
polskiej armii, po dzień dzisiejszy + polityka naszego kraju, przez ostatnie 300 lat.

P.S.
'' Kochać '' szlachtę, '' kochać '' kler, to są czynniki, niepowodzeń Polski i Narodu - historia nie kłamie!!!

P.S.
Polskę, w wielu przypadkach ratowały pospolite ruszenia, czyli, my, zwykli Polacy.

9 0
ID:78316

LALA20

@~gość-44107:

Gościu, gdyby nie '' Czterej pancerni i pies '', + '' Hans Kloss '', tej wojny, byśmy nie wygrali .
Ze swą wiedzą, goń się.

P.S.
Polecam Ci, amerykański film na faktach, p.t. '' Szyfry wojny ''.
Zapytam, słyszałeś, czytałeś, o Indianach '' Navajo ''-? - czyt. Nawaho - bohaterowie tego filmu.

0 0
ID:78329

LALA20

@~gość-44107:

Sorry, '' noch mall '' - z niem. jeszcze raz.

Będąc na terytorium amerykańskiej bazy wojskowej - { część rekreacyjna - festyn }, '' Zeppelinheim '' - czyt. Ceppelinhaim -
poznałem, w czasie pokazów rodeo Indian Navajo - jednemu z nich, uścisnąłem dłoń, i zamieniłem kilka słów.
Wyraziłem, swe poparcie dla Indian.

P.S.
Zaznaczam, słabo znam angielski
'' Hough ''- indiańskie pozdrowienie.

0 0
ID:78331

gość-46498

LALA a jak byś tak na te tematy podyskutował z ,,ałtorytetym '' Kijowskim albo z Zarzecznum ?

0 13
ID:78333

LALA20

@~gość-46498:

Dla mnie, autorytetem, jesteś Ty, pod warunkiem, że coś wiesz - pozdrawiam - Freiburg.

0 0
ID:78334

LALA20

@~gość-46498:

Gościu,twoja pisownia, gramatyka, po prostu mnie wq..wia, - i ty chcesz ze mną dyskutować???

P.S.
Polecam ci powieść, p.t. - '' Neardeltańczyk '', przeczytaj, nie wstydż się.

5 0
ID:78336

gość-21473

@~LALA20: Nie chcesz dyskutować z tymi ,,znanymi w świecie ałotorytetami'' jak Mateusz albo ostatnio Robert ? Przecież Onet na nich sie prawie doktoryzuje .

0 12
ID:78340

LALA2O

@~gość-21473:

Mateuszek - kłamczuszek, jest cały czas, pod wrażeniem lektury, p.t. '' Alicja w krainie czarów ''.
Kurdupel, robi '' dobrze '', swemu kotu, ale to jemu jest dobrze.

P.S.
Doktoryzacja, a plagiat, to szalone różnice - znamy afery w tym temacie, z własnego podwórka.
Pozdrawiam, dobranoc - Freiburg.

2 0
ID:78343

gość-47701

To pławda , na Onecie ciągle tylko ałotołytet Łobełt i Łobełt i jego ,,żona-mąż'' .I wybołcy muszą wierzyć że te wszystkie objazdowe kabałety Łobełta finansują się ze sprzedaży majtek i koszulek w jego skłepie ?No chyba że zaopatruje nimi Chiny , wtedy byłoby to możliwe .

0 24
ID:78347

gość-35026

@~gość-47701: Gdzie sprzedają te klawiatury dla debili ? Trzeba mieć zaświadczenie od psychiatry żeby je kupić ?

22 0
ID:78350

gość-69614

@~gość-35026: U Łobełta w Słupsku , pospiesz się bo to ostanie wiosenne sztuki .

0 26
ID:78351

LALA2O

@~gość-47701:

Gościu, proponuję ci scenografię, ale czy ty w domu masz tyle telewizorów?, jeżeli tak, proponuję - włącz TV Trwam,
TV Republika, TVP Info, + Radyjo Maryja - następnie, '' rusz skórą '', - stworzysz show, mózgu nie posiadasz, czyli, nie masz
pozytywnego balastu.

7 0
ID:78381

gość-27617

@~LALA2O: Z twoich wpisow wynika że masz korzonki PRL-owsko-SB-eckie .Twoja retoryka pochodzi z tamtych czasów .Masz odwagę się przyznać ?

0 6
ID:78383

LALA20

@~gość-27617:

Gościu przeziębiony, mam '' korzonki '' z '' Toten Kopf SS.'', przetłumacz to sobie.

0 0
ID:78386

gość-39105

@~LALA20: A jednak wali od ciebie PRL-owska partyjna propaganda i żadne maskujące zapachy nie pomagają .

0 3
ID:78389

LALA2O


Forumowicze, w Bundes, rozpoczął się karnawał.
Zapraszam Was wszystkich, do Koloni, na wielką zabawę - wieczór + połowa nocy, dobra knajpka, we dwoje, full essen, full piwa =
150 Euro. - zapraszam.

P.S.
essen - z niem., znaczy - jeść, - Essen - nazwa, dużego niemieckiego miasta, w Północnej Nadrenii - Westfalii - Palatynat.

0 0
ID:78401

LALA2O


Podam, jako ciekawostkę - w tym rejonie Bundes, funkcjonuje '' B.A.R.'', czyli, Brytyjska Armia Renu '', jednostki historyczne
od 1945 roku.

0 0
ID:78402

gość-12107

@~LALA2O: Z informacji internetowych wynika że w budeskalifacie karnawał trawa cały czas a dreszczyk emocji ,,gratis '' zapewniają płci żeńskiej dobrze przygotowani ,,lekarze i inżynierowie '' o śniadych cerach dla niepoznaki przebrani w prześcieradła i ręczniki .

0 18
ID:78404

LALA20

@~gość-12107:

Gościu przeziębiony, na takich imprezach, Niemcy, to wysoka kultura - potrafią się bawić wspaniale - bez względu, na ilość
wypitego piwa.

P.S.
'' Zakalec '', robi ujmę.
Nic nie wiesz w temacie, a mocno gardłujesz.

0 0
ID:78410

gość-47604

@~LALA20: to super ale w takim razie dlaczego media niemieckie(co prawda półgębkiem ) nadal piszą o ,,molestowaniu niemieckich kobiet przez przybyszów z krajów islamskich '' ?
Kłamią ? Czy może robia to w ramach ,,resocjalizacji lekarzy i inżynierów'' ?

0 16
ID:78422

gość-20627

@~LALA20: w uzupełnieniu ,,Niemiecka policja poszukuje 300 tys. przestepców, którzy powinni zostać aresztowani .. w tym, ponad 126 tys. imigrantów, którzy uciekli przed aresztem i deportacją .. Dane opublikował „Welt Am Sonntag”, powołując się na raport Fed. Urzędu Kryminalnego .. Poszukuje także następne 250 - 300 tys. imigrantów, którzy „znikli”. !! ''
Czyżby ,,Welt Am Sonntag'' publikował nieprawdziwe informacje z raportu Urzedu Kryminalnego bundeskalifatu ?

0 11
ID:78442

LALA2O

@~gość-20627:

Cóż mogę Ci odpowiedzieć -
na każdym komisariacie Bundes Polizei, - są zdjęcia, i listy gończe, osób poszukiwanych.
Policja niemiecka, ściga Polaków, Turków, Włochów, Chorwatów................................. .

P.S.
W czym mogę Ci pomóc???
Zachłysnąłeś się mediami - gościu przeziębiony, nie używaj nazwy '' bundeskalifat''.
Wiesz co to jest kalifat???????????????? - określij mi to - goń się z psami i kotami, po Goten strasse.

P.S.
Człowieczku, co powiesz na temat kalifatu Cordoba, lub Walencja??? - będziesz taki rozmowny???

P.S.
Wiesz, konkwista, była złem, rekonkwista, była dobrem, gładziła, takich, jak ty.

2 0
ID:78445

gość-90642

@~LALA2O: W czym możesz pomóc ''? Wyjaśnij nieoświeconym jak to się stało że ,,zaproszeni goście '' z ,,inżynierów i doktorów''(cytat z Angeli Merkel) stali się teraz poszukiwanymi przestępcami , gwałcicielami , złodziejami , podpalaczami ?
Jak to sie stało z Niemcy (ogiś kraj porządku spokoju i bezpieczeństawa) stał się rajem dla przestępców ? Jak to się stało że w tym raju kobiety boją się chodzić po zmroku ulicami miast a media ukrywają przypadki gwałtów i rozbojów w wykoniu ,,inzynierów i lekarzy'' ? Tylko tyle możesz pomóc ...

0 5
ID:78449

LALA2O

@~gość-90642:

Wiesz, po zjednoczeniu Niemiec, po rozszerzeniu Unii, pozytywna prawda, o Bundes Republik Deutschland upadła -
'' ścieki '', psują krystaliczną wodę, smutne.

P.S,
Jeszcze, w swej świetności, trzyma się kraj Helwetów - jeżdżę do tego kraju w porze letniej, wspaniały kraj.
'' Ścieki '' spływają do Danii - cóż na to, powiedziałby Szekspir, spoglądając z zamku Skagerrak ?, odpowiedziałby -
'' Żle się dzieje w państwie duńskim ''.
Brytyjczycy, od dawna nie dają sobie rady z obywatelami wspólnoty brytyjskiej, m. in. z Jamajczykami - mają też problem ze
'' ściekami '', które nie są wspólnotą brytyjską.

0 1
ID:78474

gość-84003

@~LALA2O: Ponownie ględzisz nie na temat . A jeśli chodzi o wyspiarzy to tylko kwestia czasu by powrócili do kontrolowanego importu taniej siły roboczej tak jak to robili wiele lat z Hindusami .

0 0
ID:78481

LALA20

@~gość-84003:

Anglicy, wracający z koloni, widząc wybrzeża Anglii, mówili z sentymentem - '' Stary, dobry Albion '' - zapytam, czym dzisiaj jest
Anglia???,- nie ma już Imperium!!!, na Wyspach, powstał '' tygiel '' narodów '', '' Brytyjska Wspólnota Narodów '', istnieje tylko na
papierze.

P.S.
Stary Albion -
wspomnę, takie sfilmowane lektury, jak -
'' Robinson Crusoe ''
'' Piętnastoletni kapitan ''
'' Porwany za młodu ''
i wreszcie, '' Wyspa skarbów '' - Roberta Louisa Stevensona.

P.S.
Na upadek Albionu, patrzy królowa Wiktoria, myślę że patrzy.

0 0
ID:78520

gość-43450

@~gość-36748: podobno stosował s NFOSIGW metody zarządzania z XIX w i zarządzał autorytarnie marnując potencjał organizacji. Wskutek tego misl wynik (wartosc udzielonego dofinansowania na projekty ekologiczne)3x gorszy od poprzedników.

0 0
ID:79820


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA