Eutanazja +

Eutanazja + ruszyła bo kasę na 500+ trzeba trzymać. Moze w koncu do Was ( a do PISdusi w szczególności ) dotrze ,że wszystko ma swoje dno. Do takiego dna dociera obecna władza gdzie paniusie zarabiaja po 50 tysięcy , ministry każą nauczycielą dorabiać rodzeniem dzieci a chorzy umierają bo kasy dla najsłabszych zabrakło.Jest 1,3 mld na TVPiS, będzie na 13 emeryturę, jest na Rydzyka bo władza najważniejsza.
A prawda :
"Lublin. NFZ nie ma pieniędzy na leczenie 60 pacjentów chorych na raka płuca
Niepokojące sygnały nadchodzą także ze Szczecina i z Warszawy.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24516733,lublin-nie-ma-pieniedzy-na-refundowane-leki-dla-chorych-na.html#a=66&c=157&t=3&g=a&s=BoxNewsLink
Może do wyborów dociągną żeby zagłosować trzeba im tylko coś obiecać

11 komentarzy

gość-90642

Chcesz powiedzieć że za rządów POprzedniej koalicji nie było rocznych kolejek do specjalistów a na operacje zaćmy szło sie z dnia na dzień , że emeryci dostawali godne bo zasłużone emerytury , że dzieci nie wychowywała ulica bo rodzice nie tyrali na śmieciówkach od rana do nocy za 3.50zł/h , że nie było samozatrudnienia bez urlopu i prawa do płatnego L4 ,że paliwo było tańsze , a gaz ziemny nie był najdroższy w Europie PO negocjacjach Pawlaka ?
I wreszcie że ta POprzednia koalicja nie ukradła składek ZUS Polakom i nie skazała Polaków na orkę do 67 roku życia robiąc z nas niewolników bez względu na płeć ?
Tego nie wolno im nigdy zaPOmnieć bo zrobili to wbrew temu co głosili w kampanii wyborczej -czyli okłamali i oszukali cały polski naród !

1 24
ID:78447

zastary

@~gość-90642: Z tej PISdusiowej malkontencji w główce się miesza ? Kto tu pisze o kolejkach ? Tłumaczę ( PISduś pisał by wielkimi bykami , ja spróbuję normalnie ) Otóż ludzie chorzy na raka biorą leki ratujące życie , chemia ogólnie zwana i wiele innych, a brakować zaczyna leków już dla biorących a co dla przyszłych chorych ? A Ty mi tu o kolejkach ? Pokaż gdzie ta " dobra zmiana " jest !!! W szpitalach coraz bardziej zadłużonych ?
Pokićkało się w główce o składkach ZUS bo jezeli już to przenieśli z OFE do ZUSu a nie odwrotnie, co do wieku emerytalnego to słuchaczowi TVPinfo sam Einstein by nie wytłumaczył więc nawet nie próbuję ale wysokość emerytur obecnie to chyba twój żart ,że takie godne ? . Co do oszustw wyborczych :" Macierewicz nigdy nie będzie ministrem obrony " - kto to głosił na parę dni przed wyborami ? Ile dni po wyborach Antek został ministrem ? Dobra zmiana ? Twoja ? Piszę o braku leków a Ty stara pisowska płyta zupełnie o czym innym. Wam chyba od stetryczałego Jareczka ta geriatryczna stara bajeczka jak zaraza drąży ostatnie żywe komórki. Ludzie umierają a ty .... ? Wstyd i żenada !

25 0
ID:78454

gość-91634

Partyjną propagandą nie zakryjesz kłamstw i oszustw , złodziejstwa poprzedniej koalicji , nie zakryjesz podwyższenia wieku emerytalnego dokonanego bez zgody Polaków , nie zakłamiesz wyprowadzenia składek z OFE nie wiadomo dokąd , nie zakłamiesz wygnania 3 milionów Polaków z własnego kraju -bo to są fakty .

0 22
ID:78463

gość-59860

@~gość-91634: Nie kłam w perfidny PISdusiowy sposób ! Kasa z OFE przeszła do ZUSu i każdy Polak dostał to na papierze ze swoim kątem w ZUSie. 2 miliony Polaków wyjechały w latach 2005 - 2007 wiec tutaj tez jesteś kłamcą.
Fakty lubisz czyli prawdę ? To czyja to "prawda " ? : " nie będę premierem jezeli mój brat będzie Prezydentem " .
Jak np. obecny rząd dołożył 10 GR podatku na paliwo to pytał Polaków ?
Im większe braki intelektualne tym bezczelniejsze kłamstwa . Taki wasz poziom jak w rządzie , zaplecze intelektualne PISu , geniusz minister Suski, lata po Sejmie i kradnie tablice. Wszyscyście taki sam poziom i TVPinfo musiało się dopasować i to jest FAKT !

23 1
ID:78469

gość-32861

@~zastary:

Szkoda twojego trudu, on tego nie zrozumie dopóki jemu samemu lub komuś z bliskich NFZ nie odmówi pokrycia kosztów leczenia.
Tak Ci będzie zawsze puszczał tę zgraną płytę:
- abozapeło ...
lub
- to jest partyjna propaganda.

Zasadniczo jest/są tak powtarzalni, że te swoje posty mogą robić na zasadzie ctr c ctr v.

14 0
ID:78471

gość-84003

@~gość-59860: Przepraszam , ale już ustalono obiektywnie kto najbardziej okłamywał Polaków i zmielił głosy referendalne .

0 19
ID:78480

gość-65723

@~gość-84003: " ustalono obiektywnie " , kto był taki obiektywny , Ty ? Nie ma nic gorszego jak mieszanka głupoty, bezczelności i indolencji w jednej komórce.

17 0
ID:78485

gość-27516

,,....Gdańsk: Pikieta "Solidarności". Związkowcy przynieśli "złoty pomnik" Tuska ...złotousty kłamczuch .

0 10
ID:78488

gość-43039

@~gość-65723:

Jesteś niesprawiedliwy, w tym przypadku "ustalono obiektywnie" oznacza, że ustalił to obiektyw kamery TVP.
On to po prostu tam to zobaczył i usłyszał.

10 0
ID:78494

gość-46411

Straszna historia
https://mobile.twitter.com/tomaszkuzia/status/1108508456401674241

8 0
ID:78569


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA