Szanowni administratorzy - dlaczego wprowadzacie cenzurę...

Szanowni administratorzy - dlaczego wprowadzacie cenzurę ,jest wolność słowa? puściłem dzisiaj rano komentarz i się nie ukazał.Zauważyłem też że prawie wszystkie komentarze są nagonką na PIS i na WSS. Czy na serwerze siedzą dyżurni młodzieżówki Sld?Chcę dodać ,że nie należę do żadnej partii politycznej.

3 komentarze

wloclawek.info.pl

Witam,
oczywiście wolność słowa jest, jednak jeżeli w opiniach używane są epitety, wyrazy ogólnie uznane za obelżywe - takie posty będą wykasowywane. Forum służy do konstruktywnej wymiany zdań i poruszania ważnych spraw, a nie obrażania różnych osób.

Chcielibyśmy po raz kolejny nadmienić, że portal nie jest w żaden sposób powiązani politycznie. Pozdrawiam

0 0
ID:5721

zbuntowany_kaloryfer

Jaka nagonka? Gdzie? Kiedy? Od momentu przybycia na ten Portal ze 3 razy napisałem może "PiS". Jeżeli jest jakaś nagonka (ja jej nie dostrzegam) to najwyżej na wszelkie pozbawione logiki i szkodliwe dla miasta i państwa działania oraz pospolite buractwo. Jeżeli zdarzało się, bądź zdarza, że pewni członkowie partii z którą się identyfikujesz postępują w taki właśnie sposób to sugeruję mieć pretensje do nich i w miarę możliwości próbować wpłynąć na zmianę ich postępowania, choćby mailowo.

0 0
ID:5729

zxxc

amen

0 0
ID:5836


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA