Wizyta z Niespodzianką

Czy nie dziwi Was całkowity brak informacji o planowanej wizycie we Włocławku "najważniejszej" osoby w Polsce ??? Przecież wszyscy mieszkańcy pragnęliby tłumnie i serdecznie powitać Polskęzbawa. Czujemy się więc oszukani, zignorowani i poniżeni tym faktem - nawet na mszach, w ogłoszeniach parafialnych ani słowem kapłani się o tej doniosłej wizycie nie zająknęli.
A poniżej linki prasowe dot. tego kameralnego spotkania:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/hold-biskupa-dla-kaczynskiego-nietypowa-wypowiedz/nkx6y97
https://opinie.wp.pl/gostkiewicz-prezesie-kaczynski-prosze-siadac-dwoja-logika-historia-i-filozofia-do-poprawy-opinia-6374130715723905a

8 komentarzy

gość-72162

Ale za to mogłeś nacieszyć się widokiem ,,znanego z kultury osobistej'' posła Brejzy (w kuluarach sejmu nazywanego podobno ,,posłem łajzą'') który rozdawał nie swoja kawę zakupioną za pieniądze podatników . Mieszkańcy byli tą wizytą do głębi poruszeni i tłumnie witali swego ulubieńca . Ty też byłeś wśrod nich ?

4 9
ID:78767

gość-51158

Oj nie lubią pisiory tego Brejzy, nie lubią - solą w oku im jest ! Bezlitośnie i bez ogródek demaskuje i ujawnia ich przekręty i hipokryzję. A jak w kuluarach nazywa się gwiazdy Dobrej Zmiany to pomińmy milczeniem... A tak na marginesie to kto częstował kawą tłumnie przybyłych na spotkanie z Jarkaczem? A poczęstunek "After
Party" to z podatnikowych czy tacowych pieniędzy był?

12 3
ID:78770

gość-51158

@~gość-72162: Nie o pośle Brejzie ten wpis traktuje, ale o pośle Kaczyńskim ! Widać o braku informacji o tej wizycie to raczej nic nie jesteś w stanie napisać ??? To napisz chociaż że w Ameryce to murzynów biją !

7 1
ID:78771

gość-91033

@~gość-72162: Mowa jest o pierwszym Szczerbolu a ty zmieniasz temat ? Wam PISdusiom już sama wzmianka o Kaczyszwilim " włancza " tryb awaryjny umysłu ? A za czyje pieniądze bidulek Jaruś rozdaje prezenty ? Kto jest wiekszą łajzą , może ten bez zębów i w butach po bracie ?

9 2
ID:78778

gość-96896

z listu do Włocławian
... A zali stanął cudem uzdrowiony i rzekł ów monsignore zebranym ustami swemi "powiadam Wam, zwycięstwa Wasze naszymi zwycięstwami są, aczkolwiek, jednakowoż wasze klęski nieuchronne waszymi pozostaną" ... A oni wtenczas ustali na nogi swe i gromkie brawa bijąc pokłony mu złożyli.

4 0
ID:78780

gość-53830

Brejza ? To ten któremu podobno podłożono bombe w TOYTOYU i który chciał żeby pod oknami stała ochrona 24h na dobę ? Syn prezydenta Inowrocławia który wyrzucał na bruk lokatorów(program Uwaga)?Ciekawa postać .

0 11
ID:78781

gość-24410

Ale zaraz, to poseł Brejza też był na spotkaniu u biskupa, bo już nie wiem ? To do Brejzy Lucjan mówił że "wasz sukces będzie naszym sukcesem" oraz że "kto jest przeciw kościołowi ten nie jest patriotą" ?

9 1
ID:78789

gość-35551

@~gość-24410: POważnie ? POseł Brejza się ,,nawrócił'' , no, no ,no to jednak pogłoski o cichej współpracy rodziny Brejzów z klerem inowrocławskim( w ramach panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek ) sa prawdziwe ?

1 8
ID:78801


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA