Obiecanki Biedronia - a naiwnym wyborcom radość?

#ObietniceBiedronia #Słupsk cz. 1
1.Obniżenie cen biletów – NIEZREALIZOWANE
2.Zapewnienie miejsc w żłobkach – NIEZREALIZOWANE
3.Likwidacja Straży Miejskiej – NIEZREALIZOWANE
4.Program rowerów miejskich – NIEZREALIZOWANE
5.Dokończenie budowy Parku Wodnego – NIEZREALIZOWANE

54 komentarze

gość-29231

PIS - realizacja :
1,Afera samoloty VIP – kupowanie bardzo drogich, przepłaconych samolotów bez przetargu, koszt ok. 2,5 mld zł.za 3 samoloty; MON od początku faworyzował firmę Boeing a wybierając tryb z wolnej ręki dla samolotów VIP-owskich, złamało zasadę konkurencji i ustawę prawo o zamówieniach publicznych.
2,Afera Macierewicza ,,Smoleńsk”. /Kłamstwo smoleńskie o zamordowaniu 96 osób powtarzane przez PIS przez wiele lat, komisja Macierewicza, miesięcznice, koszty, i niczego nie wyjaśniono/.W ciągu kilku lat pracy Macierewicz i jego współpracownicy ogłosili kilkanaście hipotez przyczyn katastrofy smoleńskiej, czasem wzajemnie ze sobą sprzecznych
3,Afera Wacława Berczyńskiego – amerykański lobbysta Boeinga zniszczył zakup nowoczesnych śmigłowców z Francji. Berczyński jak przyznał – ,,wykończył” CARACALE i uciekł do USA
4,Afera z kosztami miesięcznic smoleńskich – miliony na prywatne wiece partyjne Jarosława Kaczyńskiego
5,Afera z brakiem odzyskania wraku Tupolewa, pomimo składanych obietnic,
6,Afera śmieciowa. Ogromne ilości śmieci trafia do Polski za rządów PIS
7,Afera z BOTAMI i internetowe oszustwa w kampanii A. Dudy. Sztab wyborczy Dudy wynajmował firmę do prowadzenia kampanii w internecie, do tworzenia fałszywych kont, nazywanych botami, które automatycznie kreowały "wątki tematyczne" szkalujące Komorowskiego.
8,Afera GetBack. Polacy stracili ok. 4 miliardy zł. Straty dużo większe niż w przypadku Amber Gold. Firma GetBack to spółka publiczna, nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Odpowiedzialność za GetBack ponoszą KNF i GPW.PISowskie instytucje zawiodły, mamypaństwo teoretyczne. GetBack finansował PiS-owskie imprezy
9,Afera z represjonowaniem protestujących w sprawie sądów. W Polsce toczy się dziś co najmniej 619 udokumentowanych postępowań wobec osób, które protestują przeciw polityce obecnego rządu
10,Afera Stanisława Piotrowicza – były prokurator stanu wojennego zostaje przewodniczącym komisji sprawiedliwości w Sejmie i reformatorem Sądów;
11,Zakup 30 luksusowych limuzyn za prawie 35 milionów złotych przez MON z wolnej ręki bez przetargu i kalkulacji kosztów;
12,Afera premier Beata Szydło kontra ,,pancerne” Seicento maturzysty ( prokuratura mataczy i ukrywa prawdę o wypadku Szydło);
13,Afera z ustawą IPN. Konflikt z Izraelem i USA, które stanowczo i głośno krytykują nowelizację ustawy o IPN. Potajemne negocjacje PIS w siedzibie Mosadu. PiS wycofuje się z ustawy o IPN i nazywa to sukcesem Polski na arenie międzynarodowej.
14,Afera referendalna Zalewskiej – milion głosów rodziców do kosza;
15,Przekręt na 500 milionów z Kolekcją Czartoryskich. Rząd PIS zapłacił 500 mln za zbiory których i tak nie można było sprzedać lub wywieść z Polski.
16,500 + na kredyt ( kłamstwa Szydło i Morawieckiego);
17,Brak podniesienia kwoty wolnej;
18,Drastyczny wzrost cen;Drastyczny wzrost deficytu;
19,Afera emerytalna – podwyższenia wieku emerytalnego rolnikom;
20,Frankowicze
21,Afera w Stadninie koni arabskich w Janowie Podlaskim i w Michałowie;
22,Afera finansowania kampanii minister Anny Zalewskiej oraz innych polityków PiS z pieniędzy PCK;
Nie mam całego dnia żeby wymienić te " zrealizowane " obietnice PIS u ale wolę te niezrealizowane Biedronia niż te oszustwa i przekręty tych od spełniania obietnic.

27 2
ID:78825

tu zadzwoń

Zadzwoń do Jarka to on to wszystko przez telefon załatwi od ręki
https://www.facebook.com/218219766896/photos/a.10150258901606897/10155100267716897/?type=3&theater

25 0
ID:78827

gość-34643

@~gość-29231: donald i jego ekipa mimo wszystko duzo więcej nawywijali:

https://pikio.pl/pis-wylicza-wszystkie-afery-po-jest-ich-naprawde-duzo-pelna-lista/

https://niezalezna.pl/80289-za-rzadow-po-psl-polacy-stracili-blisko-340-mld-zl-oto-niektore-afery

mógłbym wklejać cały dzień, ale nie mam czasu, rzady pisu to pikus wobec tego co robiły szuje z po
ale rozumiem, ze lemingi już zapomniały, spoko, ja wam bede ciągle przypominał

1 27
ID:78830

gość-34643


biedroń? dzięki temu pseudopolitykowi w Polsce mamy totalitaryzm
rządzące w miastach barany bawią się w sadama husajna
zabronili cyrków, zabronili fajerwerków (bo zwierzątka)
a to po prostu czysty populizm, a barany to łykają jak im każą


ot taka homoseksualna pseudotroska o zwierzęta kosztem ludzi
czego nam zabronią znowu? ech ci pseudoplolitycy i ich chore pomysły...chciałbym sam decydować o tym jak spędzać czasżaden polityk nie będzie mi mówił jak mam to robić

3 20
ID:78831

gość-29231

@~gość-34643: W/g Ciebie to była afera ? : w/g doniesień mediów minister Grabarczyk miał nielegalne pozwolenie na broń . Sraszna afera , i jak się skonczyła , kto siedzi ? Wklejasz nie czytając ? Kto z tych afer był aresztowany i siedzi ? A Misiewicz siedzi, czyż nie ? Nie wklejaj cały dzień tylko mądrze !
Kto to są lemingi ? Też oglądałeś Disney'a i uwierzyłeś w te bzdury ?

14 0
ID:78832

gość-78803

@~gość-29231: ile tam płacą teraz? słyszałem ze 50 groszy za wpis, a 10 groszy za odpowiedź. Ludzie nie dajcie się wodzić za nos opłacanym trollom. Każdy widzi jak jest, wystarczy się rozejrzeć dookoła i żaden płatny internauta nie wmówi nam jak jest naprawdę. Won facet, Twoja opinia nikogo nie obchodzi. Pisz sobie na swoim partyjnym forum. Nie obchodzi mnie zdanie jakichś dewiantów i innych zboków, sory.

1 23
ID:78834

gość-44792

@~gość-78803: Napisz gdzie słyszałeś? W TVPinfo czy Tv Trwam? Ja słyszałem ,że Wam trolom za taki jak twój wpis płacą podwójnie całą złotówkę. Sprawdziłem ,że te wpisy są z Twojego IP :
https://antyweb.pl/strajk-nauczycieli-trolle-twitter/
https://natemat.pl/270751,szlochajaca-kuzynka-w-przekazie-dnia-trole-walcza-ze-strajkiem-nauczycieli
Na szkoleniu nie powiedzieli żeby myśleć przy trollowaniu i tak tłuczesz ze wzorów z centrali ?

21 0
ID:78835

gość-37268

@~gość-44792: musiałbym być tak ograniczony jak ty zeby ogladac tv. nie oglądam tv, to przekaz dla idiotów nie mających mózgu. miłego oglądania. Widać wyraźnie, ze nie masz nic mądrego do powiedzenia, jestes tu oddelegowany do bicia piany. więc bij te pianę pajacyku forumowy. Tylko ... twoje żałosne wypociny naprawde nikogo nie obchodzą. KArfm się dalej bzdurami z tv i innych mediów. Ja nie mam czasu na tak niskie rozywki jak tv, polityk i inne brednie dla bezmyślnej gawiedzi. co do ip - mam ich setki

1 21
ID:78836

gość-63847

nikogo nie obchodzą pomysły dewiantów. przykro mi.

1 5
ID:78837

gość-84778

@~gość-44792: zapewne jestes belfrem albo pracownikiem oswiaty. to oni są tak niewychowani w dyskusji i to oni wyjezdzja ciagle z jakims rydzykiem i tp (a sami sa nabuntowani przez tvn i po, bezmyslne b....). poziom wypoiedzi i duza ilosc czasu w sieci o tym swiadcza.

3 17
ID:78838

gość-44792

@~gość-37268: Za mądry to Ty nie jesteś. Żeby być idiotą trzeba mieć mózg bo ten jest potrzebny żeby żyć a martwy idiotą raczej nie jest. Nie wiesz takich podstawowych rzeczy ? TV -nie, media -nie , to skąd taka wszechstronna wiedza ? Muszę Cię zmartwić jeszcze bardzej bo jezeli używasz wielu IP to jesteś obserwowany ( służby czuwają ) a programiki do ich ukrywania są właśnie dla takich naiwnych dyletantów. Ubawiłeś mnie tym " mam ich setki " i to upewnia mnie w poprawnej ocenie Twojej osoby. Jakich to wyższych rozrywek zażywasz ? teatr, książka ,opera ? , a tutaj sie rozpisujesz bo akurat dzisiaj zszedłeś na niziny ?
Nieudacznicy zwalają zawsze wszystko na innych a siebie usprawiedliwiają i gloryfikują . Gratulacje - człowieku sukcesu :)}

22 1
ID:78839

gość-44792

@~gość-84778: Belfrem nie jestem ale jako Twój rodak pozwolę sobie na parę rad .Nazwiska piszemy z wielkiej litery nawet jak to o Rydzyku. Wypadało by również przeczytać co się napisało bo "wypoiedzi , swiadcza." zbyt dobrze o Tobie nie świadczą.
Nie wiem ile Ty czasu spędzasz w sieci ale ja właśnie w niedzielę funduję sobie zabawę z takimi jak Ty ( ten gość 37268 też potrafi rozbawić ) i w poniedziałek wracam do normalności odstresowany i ubawiony choć czasem trochę mi żal ,że takich mam współobywateli z prawem wyborczym.

20 1
ID:78840

gość-37633

@~gość-63847: Racja , zwłaszcza tych wiosennych dewiantów oplacanych przez Niemców .

0 5
ID:78841

gość-67179

A oto lista afer Dojnej Zmiany, zbyt długa by ją tutaj przedstawić - PONAD 150 AFER !
https://wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/

14 0
ID:78853

gość-23966

Za to wyborcy PISu mają się z czego cieszyć, galopująca drożyzna i ciągłe podwyżki "wszystkiego" :
https://www.money.pl/gospodarka/inflacja-przyspieszyla-ceny-rosna-najszybciej-od-17-miesiecy-6375880229423233a.html

14 1
ID:78854

gość-12121

@~gość-23966: jakos nie odczuwam w ogóle, ludzie tez nie. dostali 500 plus, najnizsza pensja wzrosła, inne tez ida do góry. za rudego oszusta było gorzej - ceny rosły a zarobki i dochody staly w miejscu. teraz sie w miare wyrównuje, a nawet jestesmy na plus. i nie chce słyszec bredni ze paliwo drozeje bo 500 plus. itp itd. za ryżego nie było 500 plus a wacha była droższa itp itd. mozna by wymieniac do jutra. kto ma rozum ten widzi różnice. a płątne trole beda pisac brednie codziennie.

2 17
ID:78855

gość-45467

@~gość-12121: To prawda. Ile by nie wypisywali w internecie, ludzie i tak są za pisem, bo pis jako jedyny coś dał ludziom. Jedyny rzad po 89 roku, który dał coś ludziom. Reszta tylko kradła. Ci też kradną, ale tez coś dają i za to mają poparcie społeczeństwa. Brawo pis, wy jako jedyni zadbaliście o zwykłego szarego człowieka dając mu jakąś kasę i pomagając w życiu. Reszta dbała tylko o swoje ośmiorniczki i miliony na obiady np. w msz. Po raz kolejny - BRAWO PIS. LUDZIE WAS BEDA POPIERAĆ, BO ROBICIE COŚ DLA NICH. Elyta po tylko kradła, nie dzieląc się. Więc zostali odsunięci. Już na zawsze.

3 18
ID:78856

gość-23966

@~gość-45467:
a skąd to niby PIS miałby dać "ludziom" , z własnej kieszeni może ?? Zapewne właśnie dlatego ci "ludzie" nie garną się teraz do jakiejkolwiek pracy i Ukraińcami musimy się ratować. Szczęśliwi są jedynie 500 Plusy, te panie blondynki z NBP co po 60tys/mies pobierają i pozostali "swojacy" ze spółek skarbu państwa. Poza tym zobaczysz jakie szczęśliwe będą twoje wnuki spłacając dług publiczny
https://rekinfinansow.pl/prawdziwe-zadluzenie-polski/

21 0
ID:78857

gość-45467

@~gość-23966: A szczekaj sobie dalej. Każdy ma w d... i Ciebie i twoje zdanie. A pis wygra następne wybory. Sobie możecie szczekać. Trzeba było pomyśleć o ludziach. Blondynki z nbp? Sobie przypomnij kolacje z msz Sikorskiego z po za 12 milionów itp. Z resztą, szczekaj szczekaj, rzeczywistości nie zmienisz. Nara. Nie mam czasu, ogarniam swój drugi etat właśnie. Ty sobie szczekaj i narzekaj, a ja przytnę znowu ponad 8 koła w tym miechu. A ty sobie tu siedź i pisz, buahahaha.

2 20
ID:78858

gość-56395

@~gość-45467: Te buahahaha.Ty 8 koła to widzisz jak Ci PIT - 11 przyślą z tego ekstra pierwszego etatu . Kolacje Sikorskiego za " 12 milionów " ? Kto mógłby współpracować z kim kto takie bzdury wypisuje ? Buhahaj sobie dalej w tym swoim wyimaginowanym światku absurdów i idiotyzmów.

17 1
ID:78861

gość-45467

@~gość-56395: boli pupcia co? ano, niech boli :) wiem, wiem, pomarzyć możesz hehe. Trudno, życie, trzeba było się uczyć i trzeba ciężko pracować. Z nieba nie kapie.

1 10
ID:78863

gość-56395

@~gość-45467: Racja , z nieba nie kapie

0 0
ID:78865

gość-56395

@~gość-45467: PISdusieńku, a może o tym "sukcesie " napiszesz :
https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/szpital-w-strzelinie-ma-do-zaplacenia-cztery-miliony-dlugu,931788.html
https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1015095,dlugi-publicznych-szpitali.html
Dawaj , najlepiej znów wołami napisz 1

21 1
ID:78867

gość-30440

@~gość-45467: 8 koła ? .. chyba 8 kół ....na złomie ...

6 0
ID:78869

gość-27006

Ale że co niby? A jaki to problem 8 koła? Sam przycinam leķķo miedzy 5 a 6 na miesiac. Mógłbym więcej ale mi sie nie chcę. Cenie sobie swój wolny czas. Co za kolesie hahah. Pewnie ci od najniższych. Ludzie. Wy zycia nie znacie. Kompletnie. Pojęcie freelancera znane? Jakbym chcial to i dyche na miesiac bym wyjął. Co za banda nieudaczników. Rany. Pewnie dla was szczyt możliwości to 3 koła. No cóż. Tacy też musza istnieć. Poczytajcie załośni nieudacznicy ile zarabiają fachowcy. Np. Programiści. Obrotni graficy . Informatycy. Czy nawet budowlańcy. 10 koła to zaden problem. Żaden. No ale to trzeba cos potrafić. Ale nie żal mi was. Wasz problem skoro tak żyjecie.Wystarczy chcieć, coś potrafić i ciężko pracować. No ale rozumiem, lepiej się wyżalać na orum i ubliżać mądrzejszym i bardziej obrotnym od siebie. Spoko. Powodzenia w narzekaniu. Bez kitu, nawet mi was nie żal.

2 21
ID:78872

gość-84615

@~gość-27006:
Baju, baju... Wybacz, ale z przymrużeniem oka traktuję takie wpisy. Bardziej wyglądają na niespełnione, pobożne życzenia i czcze przechwałki młodego fantasty. Moooże "ciężką pracą" przy kopaniu rowów, dzwiganiu worków i kopaniu ziemniaków byłbyś (czego ci życzę) "przytulić" trochę grosza, może nawet "8 kół" + dojazdówkę ale wyniszczył byś się fizycznie w 2 miesiące. Póki co, ciesz się z tego co masz, bo zawsze możesz mieć gorzej. PS Na przyszłość staraj się używać nieco bardziej cywilizowanego języka bo dresiarska gwara spod trzepaka czyni ciebie jeszcze mniej wiarygodnym, OK ?

13 2
ID:78875

gość-33239

@~gość-56395: ,,POlityczny Oszuście ,,POpatrz na swoich bezprogramowych totalnych idoli -co widzisz ? .Bo ja codziennie patrzę z przyjemnością na wreszcie uśmiechnięte buzie dzieci sasiadów których los został poprawiony przez 500+ . W ub roku poraz pierwszy w swoim młodym życiu mogły wyjechać na wakacje !!! Potrafisz to zrozumieć platformersie ?

0 17
ID:78876

gość-56395

@~gość-27006: Z Twojego tekstu niby wynika ,że Ty z tych mądrzejszych jesteś ? To mnie jest naprawdę żal ,że poziom tych mądrzejszych tak wygląda.

12 2
ID:78880

gość-53458

@~gość-45467: Jesteś fachowcem od "dobrej zmiany " więc na pewno dobrze to podsumujesz :
"0 zł - tyle wpłaci NBP do budżetu "
https://www.money.pl/gielda/nbp-wynik-finansowy-za-2018-rok-wyniosl-zero-zlotych-6376002862426241a.html
Ile milionów wypłat wzieli "fachowcy " Glapińskiego aby uzyskać ten fenomenalny rezultat ? Co takiego wspaniałego wynika z tego dla NAS ? Elyta im ukradła ?

16 0
ID:78881

gość-48143

@~gość-84615: oh jejuśku . fachowcu od języka (zapewne nauczyciel nieudacznik, na bank) nie popuść tam z wrażęnia. w d... mam język. przynoszę do domu na rodzine 3 razy tyle co Ty. a Ty się pięknie wypowiadaj i... przyniesiesz kobicie ze 3 kołą na miesiąć chociaż? nie? to zamilcz i idz sobie ponarzekac nieudaczniku żałosny. bede gadał i pisał jak mi sie rzewnie podoba. w k... mam mundrowanie w internecie. Od mundrowania są tacy nieudacznicy jak ty, którze ledwie 2ke przynoszą do domu. Mundruj dalej. ja podobnie jak kolega wyżej, będę zarabiął . A ty mundruj mundrollu. Co za żałosny koleś hahah.

1 17
ID:78883

gość-48143

@~gość-84615: pobożne życzenia? haha, no cóż, tak sobie tłumacz nieudaczniku. Przykro co? No niestety, takie życie. Ty sobie pomundruj, a ja będę zarabiał. A ty wmawiaj ludziom, podobnym do cibie nieudacznikom, że to niemożliwe. Taaaak, karm się tym hahaha. Koniec dyskusji z patologią zarobkową, szkoda czasu (dzisiaj puściłem na grillu z dymem twoją tygodniówkę, nieudaczniku, hahaha). Szkoda czasu na nieudaczników życiowych. Pa, karmcie się dalej waszym nędznym życiem, hahaha. I wmawiajcie ludziom, że nie da się godnie zarabiać, bo jak wy nie umiecie, to pewni nikt nie umie, hahaha, Żal...

1 14
ID:78884

gość-63367

@~gość-48143: No cóż mitomanie, każdy z nas zna jakiegoś "bajkopisarza", bajeranta i szpanerka. Pomarzyć ludzka rzecz, ale wypisywać takie brednie to trochę obciach i dziecinada. Życzę ci spełnienia tych marzeń, ale nie trać czasu na pisanie tych głupot - przeznacz go na edukację i naukę a marzenia się spełnią. No i odpuść sobie wagary!

11 1
ID:78887

gość-84358

@~gość-48143: Tym się różnimy że ja będę zarabiał a Ty bedziesz " zarabiął " a na grilu puszczaj z dymem co chcesz . Jaką Ty możesz mieć tygodniówkę jak widać poziom intelektualny z MOPRu ( " mundruj mundrollu " ) a wklejać musisz teksty dwa razy bo po jednym nawet do Ciebie samego sens nie dotarł. To " hahaha" jest znamienne dla ludzi ograniczonych zdolnych śmiać się tylko z własnych dowcipów bo innych nie pojmują. Współczuję ,że w życiu nic Ci nie wyszło i tu próbujesz się pocieszać 

16 1
ID:78890

gość-30108

@~gość-84358: Ja to mu nawet jestem w stanie uwierzyć w te "8 KOŁA bez problemu". Bo policz - gromada bachorów (czyli 500+) , pomoc MOPRu, zbieranie złomu, sezonowy zbiór owoców, wsparcie instytucji charytatywnych, Caritas, Szlachetna Paczka, litość ludzka - może nawet przekraczać 8 KOŁA ! Noo, chyba że on ma na myśli 8KOŁA Euro ...

7 1
ID:78892

gość-56395

@~gość-33239: Jak bedą wyglądały ich buzie jak przyjdzie im za to załacić ? Jak będą wyglądały uśmiechy jak się rozchorują i zderzą się ze służbą zdrowia ? Jak buziaczki dorosną i pójdą do roboty to się zdziwią jak im podatki dowalą żeby co dane odzyskać. Kasy już zaczyna brakować a efekt demograficzny 500+ leży ( https://gazetalubuska.pl/szokujaco-mala-liczba-urodzen-w-polsce-500-plus-nie-dziala-gus-alarmuje-kryzys-demograficzny-to-fakt/ar/13613582 )
Jak dorosną to Cię podsumują za te brednie.

14 1
ID:78893

gość-16397

@~gość-56395: ,,POlityczny Oszuście ,,POpatrz na swoich bezprogramowych totalnych idoli -co widzisz ? .Bo ja codziennie patrzę z przyjemnością na wreszcie uśmiechnięte buzie dzieci sasiadów których los został poprawiony przez 500+ . W ub roku poraz pierwszy w swoim młodym życiu mogły wyjechać na wakacje !!! Potrafisz to zrozumieć platformersie ?

1 13
ID:78897

gość-72016

@~gość-16397: A ja widzę rodziców, którym nie opłaca się już do pracy chodzić albo pracę porzucili dla 500+. Pijane mamusie z wózkami na ulicy, dzieci bez opieki wypadające z okien, balangujących rodziców a dzieci w zimę na bosaka na ulicy, niemowlaki pobite przez konkubentów - to częste nagłówki w prasie.
Na mojej ulicy taki właśnie element przez dwa tygodnie tylko chleje, a przez następne dwa "zbiera" złom i kradnie by dalej chlać, dostają obiady od MOPRU ale sprzedają talony dla gorzały. W bogatej w ropę Wenezueli ludzie zarabiają teraz 3-5 dolarów/mies - tak się kończy populizm, rozdawnictwo i pompowanie długu publicznego. Rok temu mieliśmy 26tys. zł na KAŻDEGO obywatela, teraz jest jeszcze więcej - do czego to doprowadzi ?
https://innpoland.pl/144269,dlug-publiczny-polski-rekordowe-zadluzenie-polski-pkb-na-mieszkanca

13 1
ID:78899

gość-60176

@~gość-72016: no to współczuję towarzystwa i okolicy, Wśród moich znajomych kasa z 500 jest w większości odkładana na konta, dla dzieci na przyszłe studia i inne opcje. Ewentualnie pieniądze idą na ubrania i pomoce naukowe. Przykro słuchać, jak żyją ludzie w twojej okolicy. Takie życie. W mojej okolicy nie ma pijanych mamusiek i złomiarzy, a wszyscy biorą 500 plus. I każda rodzina odpowiednio potrafi zagospodarować te pieniądze, jakoś nie widzę ani patologii ani pijaństwa. Niektóre dzieci dzięki temu mają w końcu porządne buty, niektóre pierwszy raz pojechały na wakacje. Proponuje zmienić okolice i żyć wśród normalnych ludzi, jak większość społeczeństwa. Patologia to nędzny procent, a nawet promil

1 11
ID:78900

gość-56395

@~gość-60176: To chodzisz po sąsiadach i sprawdzasz ich konta oszczędnościowe a oni widząc Ciebie wołaj ą do domu i wykładają co tylko mogą ? Promile to chyba za często Tobą żądzą ,że takie kity potrafisz wymyślać.U dzieci buty oglądasz , czy Ty aby nie były ksiądz a to tylko pretekst ? To może w jakieś sekcie żyjesz i wszystko wspólne , zony, dzieci - to by wiele tłumaczyło.Pomoce naukowe to w sex shopie kupujecie ? To życie wśród " normalnych ludzi " - wszystko jawne i wspólne ? To właśnie chyba coś nienormalnego .Aż takich skutków 500+ to chyba nawet Jarek z kotem nie przewidzieli.

13 2
ID:78901

gość-35935

niedawno chciałem nadać paczkę na poczcie. Pechowo trafiłem na dzień wypłaty 500+, kolejka taka że beneficjenci i ich kompani na zewnątrz schody obsiedli- czapeczki, dresiki, tatuaże. Dwie wymalowane damy w ciąży ok.16-17 lat, dwie inne małolaty z wózeczkami... Towarzystwo że nie daj Boże, ludzie zaglądali i uciekali co i ja niezwłocznie uczyniłem.

6 1
ID:78903

gość-40938

@~gość-56395: Coś mocniejszego piłeś ? Zdradź co to było ?

0 4
ID:78904

gość-96955

nie wiem na jakim wy świecie panowie żyjecie, ale średniej jakości fachmen weźmie za średniej jakości remont łazienki minimum 5 tysięcy, a zajmie ze mu to ok. 2 tygodni.  Kolega od schodów jeszcze lepszy - z jednej roboty ma minimum 6 tysięcy na czysto, a montuje 2-3 w miesiącu. Dobry płytkarz tez zarobi lekko ponad 10 tysięcy. Naprawdę nie wiem co jest dziwnego w zarabianiu takich pieniędzy, nie zdajecie chyba sobie sprawy, że takie pieniądze dla fachowca to norma. I to od wielu lat.

2 9
ID:78907

gość-76843

@~gość-96955: nie wytłumaczysz im. to zapewne ci od najniższych, albo ci strajkujący ostatnio. Im się w głowie nie mieści, że ktoś może mieć jakieś umiejętności i z nich korzystać. Dla nich szczytem marzeń jest zapewne 2500 na rękę :D Nie tłumacz, nie ma sensu, oni wiedzą przecież lepiej kto ile zarabia. A jak biorą fachowca na remont to 5 lat zbierają i się dziwią, że to tyle kosztuje. Fajni są, Szkoda czasu, niech sobie płacż atu i stękają. Kogo obchodzą frustracje biednych zakompleksionych nieudaczników, którzy nawet zarobić grosza nie potrafią. Z tego co widzę to tylko wyzwiska i zawiść. A można by te energię przekuć na konkretne działanie i może się rozwinąć, albo czegoś nauczyć i zacząć po ludzku zarabiać. Ale po co. Lepiej naubliżać komuś w internecie, bo śmiał powiedzieć, że coś umie i coś zarabia. Hejter to hejter, zawsze go będzie piekło pod plecami. Szkoda czasu dla błaznów, niech się kiszą we własnym sosie.

2 15
ID:78909

gość-54510

@~gość-96955: Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jaki jesteś ograniczony w swoim myśleniu które przypomina okres PRL-lowskiej partyjnej propagandy . Wtedy też wyżej była ceniona siła fizyczna niż wykształcenie .

3 2
ID:78919

gość-22155

@~gość-54510: aha, czyli wykształcony to tylko ten, co siedzi przy biurku i zarabia 1800? Tylko taki rodzaj wykształcenia znasz? Strasznie jesteś ograniczony, ale to strasznie. A jaki zacietrzewiony, a jaki zakompleksiony... Stolarz, glazurnik to nie wykształcenie, ta? no tak, tylko nauczyciel jest wykształcony. Co za brednie, co za ograniczony umysłowo człowiek.

1 8
ID:78922

gość-29661

@~gość-22155: Wykształcenie jest pojęciem względnym i skupiał bym się raczej na inteligencji. Stolarz czy glazurnik może być inteligentnym ,wyślącym , oczytanym człowiekiem i za dobrze wykonywaną pracę dobrze wynagradzany. Można mieć wykształcenie jak pani Pawłowicz a być chamską , bezmyślną przekupą .
Tylko co stolarz czy glazurnik zrobi bez narzędzi czy glazury jak mu tego wykształceni nie zaprojektują i wytworzą. Zarobki nijak się mają w obecnym świecie do wykształcenia ( https://www.forbes.pl/wiadomosci/miliarderzy-bez-liceum-rockefeller-ford-ortega-branson/les4wl9#slide-8 ) więc Wasz spór jest bezsensowny.
Ktoś kto pisze do drugiego "ograniczony umysłowo człowiek " może ma wykształcenie ale inteligencją nie grzeszy.

15 3
ID:78925

gość-62918

@~gość-29661: Masz rację , w polityce funkcjonuje wielu ,,farbowanych lisów'' którzy chwalą się wykształceniem a tak naprawdę to pozycję zdobyli dzięki tatusiom w UB , SB , ZOMO , MO , PZPR a wykształcenie na ,,partyjnych kompletach '' i to jest ich cała ,,entelegencja''.

3 1
ID:78929

gość-34691

Ha , ostatnio Biedroń obiecał że zlikwiduje religię !!!! To znaczy że wszyscy wyznawcy religii do podziema a jedyną ostoją duchową narodu będzie ....dup...kracja Biedronia ?

0 4
ID:78985

gość-94520

@~gość-34691: Idz na Mszę i tam słuchaj bo to na odpowiednim poziomie dla Ciebie jest , a nie chrzań o czymś czego nie jesteś wstanie zrozumieć bo poziom pojmowania za wysoki na Twoje możliwości. W główce jeszcze dzwony biją i dlatego ten groch z kapustą w twoim rozumowaniu i to na temat czegoś czego nie pojąłeś zupełnie. Chodzi tylko o religię w szkołach żeby nie było takich mundrych jak Ty oszołomów gdzie "wiara " wygrywa z nauką i rozumem.

5 1
ID:78993

gość-60963

@~gość-94520: Masz na myśli ,,nauki '' takich jak Biedroń , Grodzka ,czy kiedyś Palikot ? Jeśli tak to ja wolę by moje wnuki tych ,,nauk '' nie sluchały .

0 5
ID:79001

gość-95483

@~gość-60963: Wyślij ich na ministrantów to na pewno odbiorą odpowiednie nauki . I praktykę też zaliczą !

4 1
ID:79003

gość-45814

@~gość-95483:Spoko , spoko ,niedługo przyjdzie czas że homoseksualiści i zboczeńcy sami będą się chować ze swoimi chorobami . Już teraz w Niemczech lekarze alarmują o drastycznym wzroście zachorowań na AIDS od czasu napływu emigrantów , ale te głosy są tłumione przez partyjną propagandę .

0 6
ID:79022

gość-95483

@~gość-45814: Tobie pewnie AIDS nie grozi bo do spowiedzi chodzisz i Komunie przyjmujesz ? Współczuję niewiedzy i zacofania w którym żyjesz . To że księża nie mogą mieć AIDS to bujda więc zalecam ostrożność.

7 1
ID:79024

gość-41308

Jestem ze Słupska i powiem, że Biedroń nie był taki zły, w porównaniu z byłym lewakiem co chciał się tylko dorabiać. Co do zadłużenia, to wiadomo, że branie kredytów wiąże się ze spiralą zadłużenia. Tyczy się to zarówno miast, jak i osób prywatnych.
https://pozyczkopedia.pl/slownik-terminow-pozyczkowych/spirala-zadluzenia/

2 0
ID:79790


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA