rada miasta nie dla patologi!!

rada miasta nie dla patologi!! podobno jeden cwaniaczek chce się wbić tylnymi drzwiami do rady miasta, koleś, który nie ma najmniejszego pojęcia o niczym, ani o samorządzie ani o czymkolwiek. jedynym jego osiągnięciem jest zorganizowanie kilku imprez i zebranie paru groszy. komu zależy żeby takiego kogoś wpychać do rady? w radzie powinni być wykształceni ludzie z wiedzą o samorządzie lub prawie, a nie jacyś pseudodziałacze, którzy dostaną miejsce "za znaną gębę". Inna sprawa że nie wiem kto to promuje i po co. Media nagle zwariowały na jego punkcie... Jak to łatwo się wypromować w tym grajdołku, wystarczy zorganizować cokolwiek i płynąc na fali "wielkiej dobroczynnośći" udawać wielkiego niewiadomokogo. Koleś robi tylko i wyłącznie dobre wrażenie, no ale pelikany to łykają... poza tym ja raczej widzę w radzie wykształconych kulturalnych ludzi. proponuje zapoznać się z dokonaniami jego np. braciszka... nie dla patologii w rm, nie dla jakichś kombinatorów, nie dla rodzin kryminalistów. tyle na ten temat, jestem po prostu oburzony!

4 komentarze

gość-39706

to ten co kogoś pociął nożem i siedział za to 14 lat? czy się mylę?

4 0
ID:78996

gość-60963

Swój wśród swoich ?

3 0
ID:78997

gość-97399

A czy to chodzi o tego co był piłkarzem a potem biegaczem? To kiedyś było o tym głośno...

4 0
ID:78998

gość-45814

Zastanawia dekadenckie milczenie PiS-u który niedawno machał szabelką a teraz jakby przestał dostrzegać pozoranctwo działań samorządu , spartolone inwestycje , odejście od realizacji programu wyborczego prezydenta .Co się z włocławskim PiS-em dzieje ? Gdzie aktywność przedwyborcza ? Gdzie obiecywane rozliczanie z obietnic wyborczych ? Czy to PiS , czy tylko PiC ?

1 0
ID:79021

Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.