Ludzie tak czytam wasze wypociny co chwile każdemu z was...

Ludzie tak czytam wasze wypociny co chwile każdemu z was coś nie pasuje, a to tego nie puscili, a to są tacy prawicowi czy lewicowi - co chwile ktoś takie coś pisze. Nudne to jest - tak sam na innym portalu. Jak wam nie odpowiada nie wchodzcie tu, nie czytajcie, nikt was nie zmusza albo mam lepszy pomysł załóżcie własny portal - może zrobicie lepszy niż te które są - powodzenia - czekam na adresy :)

8 komentarzy

zxxc

No ba, niech każdy zrobi sobie swój portal włocławka. Tylko kto to później będzie czytał.

0 0
ID:5726

zbuntowany_kaloryfer

Po co, kiedy będzie prościej i taniej Tobie zrobić to, co zrobiono filmowemu Ediemu? hehehe

0 0
ID:5730

pamar

Z Twojego postu wynika, że też jesteś niezadowolony. Więc po co tu wszedłeś?

0 0
ID:5733

zbuntowany_kaloryfer

Z mojego postu wynika, że być może lubię krwawe zabawy;)

0 0
ID:5734

pazdzioch

ciekawe iles sie napocil piszac to :}

0 0
ID:5736

edi

ja jestem bardzo zadowolony napisalem to do tych malkontetnwó ktorzych denerwuje ze administratoryz tego portalu co nie co cenzuruja i nudzi mnie wlasnie tych osob narzekanie. Dlatego narzekajacym proponuje swoj portal zrobic i beda sami moderowali. Mi sie tutaj podoba a tamci co im nie pasuje nich ida, albo niech nie marudza bo az zali ich czytac. Prosba do adminów nie puszczajacie biadolenia osob ze ich post nie przeszedl bo to jest nudne.

0 0
ID:5739

pazdzioch

najlepiej jeszcze adminowi nogi wyliz albo daj calusa i pamietaj zeby samemu nigdy nie narzekac :}

0 0
ID:5744

kalifa

MASAKRA !!! Niech ta K., czy jak jej tam buduje ten szpital dla "myślących inaczej" ! JEST TAKA POTRZEBA SIOSTRO, JEST TAKA POTRZEBA... wystarczy trochę poczytać wypowiedzi na tym portalu, będzie pełne obłożenie ..., oj będzie... hehehe

0 0
ID:5787


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA