Wały Mateuszka

Wały to moja specjalność - nowe hasło Mateuszka Kłamczuszka. Jak ten człowiek dorobił się milionów to zagadka ? W głowie fiksum dyrdum a milioner.
Pojechał na tereny powodziowe i " błysknął " :
"Zbiornik - wybudowany w pełni ze środków krajowych – szczególnie w tym roku uchronił tereny, które wcześniej były wielokrotnie zalewane - powiedział Mateusz Morawiecki.
A prawda : " Zbiornik Bieżanów, który powstawał w latach 2014-2015, to inwestycja, która pochłonęła ponad 14 mln zł. Aż 11 mln zł z tej kwoty pochodziło z Unii Europejskiej, 67 tys. z budżetu Województwa Małopolskiego, a niecałe 3 mln od gminy Kraków, która wzięła na siebie wykup gruntów. "
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/mateusz-morawiecki-zaliczyl-powodziowa-wtope/yj1j6se
Może w głupocie jest metoda i z jego pomocą dogonimy zachód w zaskakującym tępie.

11 komentarzy

gość-63731

jeżeli chodzi o "tępo", to na pewno
głupota jak na razie to z Ciebie trolku wychodzi :D
słownik poczytaj, albo do podstawówki wróć, tam uczą takich wyrazów

4 26
ID:79122

gość-69747

Uzbekistan, Białoruś, Azerbejdżan to kraje odpowiednie dla takiego premiera. Spróbujcie dostać kredyt 3,7 milionów. spróbujcie kupić od księdza 15ha dochodowej ziemi za ułamek wartości - powodzenia życzę. W jednym jednak Morawiecki chyba miał rację - gdy powiedział - "Polacy są tacy głupi, że to kupią".
'

25 1
ID:79123

gość-26346

Panie PISduś ; Kaczyński " włancza " a Morawiecki " półtorej roku " mówi i to Ci nie przeszkadza ? Jak ktoś się pomyli to taki mundry jesteś a Ci co tobą rządzą i krajem jak matoły błędy robią . O słowniku do prezesa i premiera napisz bo takie głąby są !

26 2
ID:79124

wodnik

A to ,że to sarkazm jest i chodzi o "tępotę " to już nie wpadłeś? Wam trzeba wszystko od podstaw tłumaczyć , mój błąd bo zakładam inteligencję u większości a Ty jednak potwierdzasz ,że PISdusiom to indywidualnie tłumaczyć trzeba ! A to ,że masz nieuków rządzących krajem Ci nie przeszkadza ?

25 2
ID:79125

gość-67360

@~gość-26346: ,,nie rób bliźniemu co tobie niemiłe ....'' kto to powiedział ....?

1 7
ID:79127

gość-74541

@~gość-26346: oho, nieudacznik życiowy z żałosną pensją znowu wylewa swoje frustracje zamiast się wziąć do pracy. Znowu ubliża i znowu zaczepia obrzucając epitetami (chama kultury nie nauczysz, nigdy, cham to cham i tyle) co za człowiek, hahah. Nawet mi ciebie nie żal, sam jesteś kowalem swojego losu. Jak ci wystarcza 1800 i siedzenie 22 h w sieci, to twoja sprawa nieudaczniku.Współczuje tylko twojej rodzinie, że musi żyć w takich warunkach... Pisz dalej te brednie, ubliżaj dalej nieudaczniku, tylko to potrafisz.

2 23
ID:79136

LALA20


'' Wały '' Mateuszka, mają większy rozmiar, niż Wały Chrobrego w Szczecinie.

5 1
ID:79139

gość-26346

@~gość-74541: epitet
1. wyraz określający rzeczownik, używany w celu podkreślenia jakiejś jego szczególnej cechy;
2. potocznie: obraźliwe słowo; obelga, wyzwisko
Wskaż mi , o geniuszu , w którym miejscu użyłem takiego okreslenia.
Które to są te brednie ? Kaczyński "włancza " i sam to potwierdził w Sejmie (

) a Kłamczuszek mówi " półtorej roku " ( https://www.rp.pl/Rzad-PiS/180929574-Poltora-nie-poltorej-Zalewska-poprawia-Morawieckiego.html ) ,że jego własna minister go poprawia.
Ty sam się do siebie tak " hahasz " ? Czy z siebie , bo to dziwny objaw przy pisaniu non stop tego samego tekstu. Poproś kogoś powyżej IQ 70 żeby pokazał Ci jak się robi kopiuj - wklej to może w końcu coś nowego napiszesz.

20 1
ID:79146

gość-18604

@~gość-26346: masturbuj się dalej swoją wielką wiedzą z googla o geniuszu od języka polskiego (chyba nauczyciel). To nie istotne, że twoja wielka wiedza nie da ci zarobić nawet 2 tysi na miesiąc, ważne że pogooglujesz i wkleisz dumny z siebie. Z ciebie haham, bo sie zastanawiam jak taki nieudacznik jeszcze funkcjonuje z taką ogromną wiedzą o wszystkim, a z tak nędzną pensją. No trudno, nie moja wina że tyle potrafisz, że tak zarabiasz, trudno trzeba było się konkretnych rzeczy uczyć, a nie bzdurek. Trzeba by zająć się też pracą zająć, a nie wypisywaniem w necie. No ale siedź i wypisuj te farmazony. Normalni ludzie na co dzień rozwijają sie i zarabiają, chodzą na spacery, uprawiają sporty, a ty niudaczniku siedź tu po 22h na dobę i pisz i poprawiaj innych, bo to najważniejsze, błysnąć "wiedzą z google". Co za niedorajda....

4 22
ID:79152

gość-69360

@~gość-18604: Co za bełkot infantylny ! Widzę że z uporem maniaka pragniesz koniecznie zwrócić na siebie uwagę, i nie robi ci różnicy w jaki sposób. Autokompromitacja najlepiej ci wychodzi, rób z siebie dalej pośmiewisko, bo cóż może wyartykułować mitoman i ignorant taki jak ty. Co ty tutaj smarujesz to ludzkie pojęcie przechodzi, no ale działaj dalej bo wszyscy mają z ciebie totalną "bekę", a tytuł "Forumowego Głupka" zapewniłeś sobie po wsze czasy.

21 2
ID:79153

gość-88187

@~gość-69360: Daj spokój , to zapewne tylko taki wiosenny zwolennik pedałowania i nienormalności . Niedługo odjedzie ...jak ,,wiosenni rowerzyści'' .

3 6
ID:79158


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA