Wyborczy niesmak

Tak PIS wygrywa wybory :
"Zwozili niepełnosprawnych na głosowanie na PiS?
Policja wyjaśnia okoliczności przywożenia busami pensjonariuszy ośrodka dla niepełnosprawnych intelektualnie na głosowanie w Tykocinie w Podlaskiem. Wiceszef komisji wyborczej zobaczył w ich rękach instrukcje-karteczki z nazwiskami kandydatów PiS.- Policjanci zabezpieczyli karteczki z nazwiskami, które posiadali pensjonariusze - mówi w rozmowie z naTemat nadkom. Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji."
https://wiadomosci.wp.pl/zwozili-niepelnosprawnych-na-glosowanie-na-pis-policja-sprawdzamy-6386176177576065a
Wielu "prawdziwych Polaków " dało się kupić ale żeby upaść tak nisko ? Tak działa ta " dobra zmiana" ?

49 komentarzy

gość-52919

Wszystko w tym temacie :
https://demotywatory.pl/4929711/I-wszystko-w-tym-temacie

37 2
ID:79173

gość-83548

Hmmm ... a jak tanio POlityczni Oszuści sprzedali kraj nad Wisłą wraz z jego mieszkańcami którzy to mieszkańcy żyją za niecałe 400 Euro miesięcznie a za benzynę płacą tyle samo co Niemcy ?

2 42
ID:79174

gość-90098

@~gość-52919: memy są dla dziesięciolatków. tylko i wyłącznie.
po jak kradła było dobrze
pis kradnie, ale tez sie dzieli i jest źle
medialna nagonka niemieckich mediów, które w Polsce stanowią większość

3 40
ID:79175

gość-21765

@~gość-90098: tzw. szczujnia onet nie ustaje w wysiłkach dzielenia Polaków we wszystkich mozliwych płaszczyznach .

1 37
ID:79176

gość-72661

@~gość-21765: o2 onet i tvn przodują ale reszta np. Gazety od springera robia to samo. A gawiedz bezmozga lyka te propagande jak prawde 9bjawiona. Zamiast uzywac mozgu. Nazistow boli ze utracili strefe wplywow i walcza o powrót tamtej sytuacji.

1 40
ID:79178

gość-45563

@~gość-72661: TVP ,TVPinfo jest dla bezmózgowców więc tam pozostań , tam masz podane wszystko tak ,że mózg już jest niepotrzebny. Najgorsze jest to że robią to za państwowe pieniądze i " ciemny lud to kupuje " !

43 1
ID:79179

gość-37651

Ten obrazek wyjaśnia sytuację w Polsce aż nadto:

https://i.imgur.com/WT3Pmlc.jpg

26 0
ID:79184

LALA20

Biorąc pod uwagę wybory do Europarlamentu - powiem krótko -
'' Polacy, to najbardziej nikczemny Naród, wśród nikczemnych narodów świata ''
Winston Churchill..
'' Dajmy Polakom wolność, a sami się wykończą ''.
Otto von Bismarck.

P.S.
Pińcset +zrobiło spustoszenie w mózgach wielu Polaków.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7 1
ID:79188

LALA20


Bezpieczniej jest, stanąć oko w oko z tajpanem, niż z księdzem i pisuarem.

6 1
ID:79189

gość-97981

@~LALA20: Nie wiem czy wiesz że cytujesz najwpierw nacjonalistę i kata polskiego narodu a zaraz potem pijaka dla którego najwyższą wartością była szklana gorzały na dzień dobry i na dobranoc ?
Uważasz że bezpieczniej stać tyłem do Biedronia albo do ,,śniadego lekarza lub inzyniera ''w prześcieradle ? Twój wybór .

0 22
ID:79193

gość-47626

wygrała masarnia na kułkach

3 0
ID:79196

LALA20


Polsce, potrzebni są tacy ludzie - jak,
Jan Kalwin
Jan Hus
Martin Luther, i jego 95 tez.
P.S.
Nadszedł czas, aby w Polsce, zrobić porządek z '' KOŃkordatem.



3 0
ID:79197

LALA20

@~gość-21765:

Ty masz płaski mózg.
P.S.
Wybrane, z wielu teorii kościoła katolickiego - '' Ziemia jest płaska ''.

2 0
ID:79198

LALA20

@~gość-90098:

Uważasz, że dzielenie się złodziejskimi łupami jest sprawiedliwe??? - pirackie bractwo, rodem z wyspy Tortuga.

3 0
ID:79200

LALA20

@~gość-72661:

Zapytam, Pinokio wystrugał Gepetto, czy Gepetto, Pinokio???, a ciebie, kto '' wystrugał ''???

2 0
ID:79201

gość-77752

@~LALA20: no tak , arumenty sie skończyły , lala jak zwykle schodzi do rynsztoka ...

0 6
ID:79208

LALA20

@~gość-77752:

Gościu, nie pisz tak o mnie - nie jestem z rynsztoku,proszę Cię - mam swą wiedzę.

P.S.
Biorąc pod uwagę historię Europy,wielu ludzi, z nizin społecznych, było wspaniałymi ludżmi, którzy pozytywnie, zapisali się w
historii Europy.

P.S.
Z rynsztoków Londynu, wywodziło się wielu znamienitych Anglików.
Gościu, jesteś żałosny, jesteś zerem, - ja dla ciebie, jestem Biblioteką Aleksandryjską.
P.S.
Poza tematem, Biblioteka, Kongresu, Stanów Zjednoczonych, w swych zbiorach, posiada, 4.200.000. pozycji, ogarniasz temat?
P.S.
Noch mall - jeszcze raz - jesteś zerem!!!!!!!!

0 1
ID:79219

LALA20

@~gość-77752:

Gościu przeziębiony - noch mall - posiadam, domową, prywatną bibliotekę, w której jest 1.525 książek - pozycji - jestem z tego
dumny.

2 1
ID:79220

gość-32115

@~LALA20:Są tacy co maja 2000 tysiące książek i....nie mają pojęcia o demokracji i szacunku dla ludzi o innych poglądach ...musisz więc swoją kolekcję uzupełnić .... i koniecznie to publicznie ogłosić ,,gościu przeziębiony ''.

3 1
ID:79224

LALA20

@~gość-32115:

W Polsce plemiennej, istniała jakaś demokracja - ale, począwszy od roku 966, po dzień dzisiejszy, zaznaczam!, po dzień
dzisiejszy, walczymy o demokrację i lepsze jutro.
Powracając do roku 966, niemieccy szamani, uczyli '' rzemiosła '' początkujących, polskich szamanów, którzy, bardzo szybko
obrośli w '' piórka ''
Następnie, nieustające walki piastowskich książąt - kler, z nadań, cały czas się bogacił, miał duże wpływy.
Chrobry, starał się tą całą '' demokrację '', wziąć krótko za ryj - nie wyszło.
Mimo wszystko, Chrobry bał się szamanów, chciał spokoju dla kraju - wysłał do Rzymu, do ówczesnego Białego Tatusia
poselstwo - opisuje to wydarzenie w ciekawy sposób Karol Bunsch, w tomie pierwszym, p.t. - '' Rok tysięczny ''.
Bunsch napisał 19 - cie powieści o historii Piastów.

P.S.
Gościu, goń się z psami i kotami, po '' Goten Strasse, czyli, po ulicy 3-go Maja.
P.S.
Nie żyjący już rektor uniwersytetu wrocławskiego - Tadeusz Kotarbiński, powiedział -
'' Demokracja, jest tam, gdzie jest praca i kromka chleba ''.

P.S.
Kocham książki -
noch mall - jeszcze raz, posłuchaj sobie, indiańskiej muzyki, to relaksuje.

6 1
ID:79228

gość-66933

Daj znac jak skompletujesz 2000 książek ...

0 0
ID:79239

LALA20

@~gość-66933:

Śmiem twierdzić , że ty , w swej domowej '' bibliotece '', zgromadziłeś 20 metrów '' Tygrysa '' i '' Pantery '' - ''jestem z ciebie dumny.''
P.S.
Zapytam, co możesz powiedzieć na temat '' Kryształowej nocy ''???
Zapytam ponownie, czy Niemiec, Johann Wolfgang von Goethe, jest ci znany???

0 0
ID:79244

gość-93616

LALA-Trudno się oprzeć wrażeniu że ,, kac POwyborczy'' przybrał u ciebie formę grafomanii .Strach pomyśleć co będziesz wypisywał jak totalna opozycja polegnie jesienią , a wszystko na to wskazuje że na własne życzenie polegnie .
I żaden Johan a ni Wolfgang ci w tym nie pomoże bo to jest twoja fobia .

0 28
ID:79248

gość-81414

@~gość-93616: A TY i inni którzy się sprzedali za te ++++ nie macie kaca ? Kłamią Was w żywe oczy , że oddali nagrody a nie oddali , zadłużają państwo po 3 mld miesięcznie , giełda leży , służba zdrowia umiera na SOR - ach , oświata rozpieprzona ( a na ministra biorą karanego na wzór dla młodzieży ? ) , ceny szaleją , itd. Po tym nie masz kaca ? Rozumu nie można kupić a głupota jest taniutka jak nigdy dotąd !

31 1
ID:79249

gość-31888

@~gość-81414: za donalda było jeszcze gorzej, nawet paliwo było droższe wtedy,
róznica jest taka, że teraz ludziom jest lepiej dzięki pisowi, a politykom i niemcom gorzej
i to tak boli. ciebie Jaruś tez boli? dziwne
jakoś wszystkim dookoła się lepiej za pisu żyje, wbrew temu co twierdzą niemieckie media
proponuje wyłączyć tv i rozejrzec się wokół siebie, uwierz mi, wszytskim jest lepiej

2 27
ID:79251

gość-57879

oho, platfusy na usługach makreli już stękają, hahah
szkoda że jak rzadzili 8 lat, to nie zrobili absolutnie nic
tylko kradli na potęgę, jak nikt w historii

stękajcie sobie dalej, a pis i tak będzie wygrywał każde wybory

2 24
ID:79252

gość-81414

@~gość-31888: Tak rozumując to za Gierka było jeszcze lepiej bo paliwo było tańsze ? Nie rozumiesz życia na kredyt ? To ,że dzisiaj wezmę parę kredytów i kupię sobie BMW to co to wróży na przyszłość ? Wtedy na SOR ach też ludzie umierali ? Niemcom gorzej od nas ? Co Ty oglądasz i czytasz ?
Wszystkim jest lepiej ? Kiedy ostatnio byłeś u lekarza albo w szpitalu ? Robisz zakupy ? i co tez wszystkim lepiej ? Prąd od nowego roku jak pójdzie około 40% w górę ( to nie TV tylko fachowcy ) to bedzie jeszcze lepiej ?
Zacznij samodzielnie myśleć a nie słuchasz propagandy . Obstawiam ,że w przyszłym roku na jesieni się ockniesz jak większość tzw. Plusiaków i ciekawe co wtedy powiesz ?

25 0
ID:79254

gość-81414

@~gość-31888: to masz dobry przykład jak wszystkim jest lepiej :
https://www.gfk.com/pl/aktualnosci/news/map-of-the-month-purchasing-power-europe-2018/
Nie lubię nacjonalistów ale to dobry przykład wkleił.
A najgorsze przed nami .

24 0
ID:79255

gość-47408

niemcom gorzej od nas? a gdzie to jest napisane ? naziści zawsze mieli lepiej, w końcu okradli pół świata
żegnam pana niepotrafiącego czytać
mi tam jest lepiej, mimo iż nie mam dzieci i nie biore 500
ale jest lepiej, widze że wszystkim dookoła (poza politykami po) jest lepiej
u lekarza byłem ostatnio ze 3 razy - zero problemu, zakupy robie codziennie i mam lepiej niz jeszcze 2 lata temu
propaganda niemieckich polskojęzycznych mediów nie dla mnie
na kredyt? nie żyję na kredyt, ale w ostatnich latach coraz więcej odkłądam, pensje rosną - od tej najniższej do każdej nastepnej
wiem, złodziejom nie pasuje, zę nie moga kupic 5tej beemki, ale pracownik tez musi cos jesc
amja lubie nacjonalistów, walcza o swoich i swój kraj, nie jak ten komunistyczny twór zwany ue

0 25
ID:79257

gość-54534

@~gość-47408: Czytam pana nie umiejącego myśleć . Ty umiesz czytać ? Państwo żyje na kredyt a to oznacza ,że Ty też. Z pisownią u Ciebie tak jak z myśleniem , żadnych zasad ? - żyj dalej w zakłamaniu tylko myślącym kitu nie wciskaj. Tacy jak Ty w 1933 też lubili nacjonalizm , im mniej wykształceni tym bardzej i tak historia się toczy.

14 1
ID:79258

gość-47408

@~gość-54534: nie interesuje mnie to. pracuje ciężko, zarabiam dobrze i nie obchodzą mnie małe podwyżki i jakieś nibykredyty. Zadłużenie Polski zaczęło się już dawno, a Donald i jego ekipa sprzedali ostatnie polskie przedsiębiorstwa obcemu kapitałowi, po donaldzie nie zostało już praktycznie nic. Nie interesuje mnie to, nie emocjonuje się tym (największe zadłużenie na świecie mają usa...) Nie mam czasu na głupoty i na niemieckie media siejące nienawiść wśród Polaków. Nie oglądam tv, nie interesuje mnie polityka. Nie podniecam się sztucznymi aferkami i wydumanymi bzdurami z serwisów informacyjnych. Żyje mi się coraz lepiej, coraz więcej zarabiam i widzę dookoła, że wielu ludzi tak ma. Ty widzę nie, Twój problem. Ale każdy pracowity i inteligentny człowiek tak ma. Przestań chory człowieku zaczepiać ludzi i czepiać się ich na każdym roku, do psychiatry się udaj. Najwyższa pora. Już nie można nawet swojego zdania wyrazić, bo zawsze się znajdzie jakiś wszystkowiedzący kretyn, który bedzie mi wmawiał że białe jest czarne. Zniknij śmieszny człowieczku i daj ludziom żyć. Nikogo nie obchodzi twoje żałosne zdanie i twoje kłotnie z każdym na forum. do lekarza

1 21
ID:79259

gość-54534

@~gość-47408: Co Ty za brednie powtarzasz ? Jakie przedsiębiorstwa sprzedali ? Wymień je i nie chrzań. Ty z tym zadłużeniem USA to na poważnie ? Co Ty porównujesz człowieku ? O psychiatrze wspominasz a Polskę porównujesz do USA ? Kto tu ma nie równo pod sufitem ? Wróć do szkoły i zacznij od nauki polskiego i pisowni , zacznij od podstaw . Piszesz ,że nie czytasz i nie interesuje Cię polityka to skąd to " niemieckie media siejące nienawiść wśród Polaków " ? Skąd to wziąłeś ? To jest Twoje zdanie ? Z czego je wyciągnąłeś ? Sam sobie zaprzeczasz a do mnie piszesz "człowieczku " ? Zmam jednego kretyna który stwierdził , że " "Nie damy sobie wmówić, że białe jest białe, a czarne - czarne..." i tu go masz : https://wiadomosci.wp.pl/expose-premiera-jaroslawa-kaczynskiego-6038644158239361g/19
Nie kłócę się z każdym tylko z tępymi baranami , którzy bredzą po innych baranach . Tu nawet weterynarz nie pomoże .
Do uzdrowiciela i egzorcysty bo nikt normalny Twojego przypadku nie wezmie.

28 0
ID:79261

gość-30429

@~gość-81414: Niby rozumujesz logicznie a więc wytłumacz na czym polegał geniusz prywatyzacji w wykonaniu b.sekretarza PZPR Balcerowicza w postaci gów...ch świstków papieru po 20zł każdy ? Podczas gdy tysiące miejsc pracy Polaków były rabunkowo likwidowane w ramach usunięcia konkurencji dla niemieckiego przemysłu ? Ostatnim ,,ciepłym''przykładem takiej ,,POwskiej prywatyzacji '' jest likwidacja zakładów Zelmer sprzedanych przez Tuska Niemcom(Bosch) za bezcen !!!

0 17
ID:79262

gość-81414

@~gość-30429: Groch z kapustą w tej twojej wypowiedzi. Mieszasz fakty z bzdurnymi teoriami spiskowymi . Poczytaj o Zelmerze i nie powtarzaj po idiotach o likwidacji bo do niej doszło by bez kasy niemców.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zelmer
Nie rozumiesz pojęcia " prywatyzacja " a już pisanie bzdur typu " tysiące miejsc pracy Polaków były rabunkowo likwidowane w ramach usunięcia konkurencji dla niemieckiego przemysłu " to przypadek kliniczny . W jakiej to dziedzinie byliśmy konkurencją dla Niemców i wskaż gdzie miała miejsce " rabunkowa likwidacja " . To ktoś ukradł stanowiska pracy ? Wytłumacz to zjawisko bo chyba nie twierdzisz ,że przyjechał Niemiec , ukradł stanowisko do aktówki i wywiózł do siebie ?
Te Twoje teorie spiskowe są bezcenne bo nic nie warte .
Polecam tekst : "Zaangażowanie zagranicznych inwestorów w Polsce we wszystkie rodzaje aktywów finansowych wynosiło w końcu ubiegłego roku ciut ponad 500 mld euro, czyli niecałe 110 proc. PKB (to najmniejszy udział spośród wszystkich krajów unijnych). Na zbliżonym poziomie jest od początku obecnej dekady."
https://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/573944,aktywa-kapital-zagranica-inwestorzy-morawiecki.html
Nie powtrzaj po premierze kłamcy bzdur tylko zacznij myśleć.

28 1
ID:79265

LALA20

@~gość-47408:

Twój adres - to Dachau - byłem tam, turystycznie - 5 km., na Północ od Monachium.

0 0
ID:79269

gość-33610

@~gość-81414: Nie , Niemiec wynajął partyjniaka -POlaka zapłacił za jego kampanię wyborczą a partyjniak -POlak zrobił resztę ...
np z przemysłem stoczniowym . Twoje tłumaczenia rodem z egzekutywy ,,partyjny'' już nikogo nie przekonają . Polscy stoczniowcy pracują dla Niemca i to jest fakt .

0 15
ID:79272

gość-29538

@~gość-54534: pisownia? hahah, popatrz na swoją "nie równo pod sufitem"
jesteś żałosnym pahjacem, błaznem i zwykłym trollem, który nie ma bladego pojęcia oo niczym
a kłóći się z każdym

do admina - forum traci przez tego kretyna idiotę (mi tez naubliżął), pora by się wziąc za tego imbecyla i go zbanować, bo tak jak mnie stad juz wypchnał (nie będe z totalnym idiotą się kłóćił, znikam na inny portal), tak samao zrobiło wielu. baran, pajac, błazen, wywyższający się i wszystkowiedzący skończony idiota i półdebil, który ciągle innych poucza, a sam brednie powtarza i błąd na będzie robi. Żal mi ciebie baranie i twojej rodzinki. Serio, to wstyd mieć takiego ojca, męża czy też brata.

0 20
ID:79273

gość-29538

@~gość-54534: jareczku bo ci żyłka pęknie i kto będzie młodzież szkolił :D

0 3
ID:79274

gość-81414

@~gość-33610: Matołusz premier co stępke w Szczecinie uroczyście obstukiwał to dla Niemca ? Dałeś czadu więc udowodnij ten " fakt " . Które to stocznie pracują dla Niemca ?

18 0
ID:79286

gość-27548

To i tak nic nie pomoże - jesiena PiS wygra - tak wynika z notowań poparcia Polski powiatowej poniżanej przez PO .

0 21
ID:79290

gość-53317

@~gość-29538: Ty nawet przy pisaniu seplenisz ( mi tez ) i sie jąkasz ( pahjacykiem , oo niczym ) ?
Panie przemundry , patrz na usta : nie można jednocześnie być debilem , idiotą czy imbecylem bo to są różne stopnie upośledzenia. Nie wiem jaki jest Twój ale Ci pomogę to pojąć , skup się :
1) Debil – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 55—69, upośledzony umysłowo w stopniu lekkim, osiągający poziom umysłowy dwunastolatka.
2) Imbecyl – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 35—54, upośledzony umysłowo w stopniu średnim, osiągający poziom umysłowy dziewięciolatka.
3) Idiota – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 0—35, upośledzony umysłowo w stopniu ciężkim, osiągający poziom umysłowy sześciolatka.
Teraz możesz znikać !

16 1
ID:79291

gość-32912

@~gość-53317: To w jakim przedziale mieści sie ,,Ricardo '' ?

0 5
ID:79294

gość-54534

@~gość-29538: Kto Ci " naubliżął " ? Napisałem o jednym kretynie , który nie rozróżnia kolorów i ogólnie o tępych baranach . Które określenie wziąłeś do siebie i dlaczego tego nie wiem ale to dziwne .Mylisz literki, wymieniasz mnóstwo chorób , odgrażasz się - to może tylko od upału ale tego nie lekceważ bo to może dopiero początek . Powodzenia na innych portalach/forach ( może "Gajowy Marucha ) gdzie na Twoim poziomie dyskusji się odstresujesz bo zrozumiesz ,że nie jesteś sam. Pozdrowienia od całej mojej rodziny , wszystkich wzruszyłeś a ze zawsze pomagają potrzebującym to jak podasz nr konta to wspomogą .Jak tak dalej będziesz pisał to na innych forach też pomogą . Pozdrawiam.

22 2
ID:79295

gość-89364

@~gość-54534: koledze proponuje się zając zamiast 500+ wydawaniem miejskiej ogromnej kasy (ok 2 miliony rocznie) na najemników koszykarzy. na 500 kraj zarobi, ale te banki na parkiet to my włocłwianie zapłącimy. w śmieciach, w wodzie itp. moze napisz cos o swoim idolu ?

1 20
ID:79311

gość-35654

@~gość-89364: Panie rozgarnięty kolego ! Pragnę ponformować ,że funkcja " kopiuj - wklej " nie jest jednorazowa na lata tylko można tekst zmieniać . Jezeli to takie trudne i udało się pierwszy raz to może szkolenie u wnuczka pomoże ?

16 2
ID:79318

gość-82307

Podobno totalni emeryci masowo odmawiają pobierania 13 emerytury ze względów ideologicznych ? Czy to prawda ?

0 2
ID:79355

gość-42895

@~gość-82307: Podobno jak ktoś wciąż używa zwrotu " podobno " to podobno jest to spowodowane odstawieniem leków .

13 1
ID:79356

gość-64588

A gdzie odpowiedź ? Ktos pyta ....ktoś powinien odpowiedzieć .

0 1
ID:79361

gość-94681

Zwrot ,,podobno'' jest podobny do zwrotów używanych w kampaniach wyborczych ,,obiecuję ''. Tak przynajmniej uważa niejaki Ryszard kochający Maderę . Więc nie tu niczego zdrożnego .

0 7
ID:79364


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA