Głosowanie w sprawie roszczeń 19.07.2019r.

Link do głosowanie w sprawie pierwszego czytania projektu ustawy o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami:

https://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=84&NrGlosowania=12

"Patriotyczny" pis 226 głosów przeciw, po-ko 136 wstrzymało się czyli de facto też przeciw.

Jak przyjdą po Wasz majątek drodzy rodacy to po-pis jeszcze pomoże Was spacyfikować żebyście się nie bronili.

35 komentarzy

gość-89489

oj tam. Przecież to nikogo tak naprawdę nie obchodzi. Smutne to, ale takie są fakty. Ważne że w tv i w internecie chwalą że jest coraz lepiej. A Polacy łykają te propagandę i wolą emocjonować się politytcznymi kłótniami, niż zadbać o swoje. Inna sprawa, że media przepoięknie ukryły te info przed narodem Ostatnim odwracaczem uwagi i tematem zastępczym dla lemingów było zaginięcie dziecka i parę innych rzeczy. JAk śmiesz zawracać d..ę ludziom tymi swoimi bzdurami :D
a tak poważnie - jak już się Izraelczycy tu osiedlą w odpowiedniej liczbie (w ostatnich latach masowo są im przyznawane polskie obywatelstwa) to po prostu nam będą wszytsko po kolei zabierać, wezmą jak swoje, bo to już będzie ich. A wy dalej emecjonujcie się bzdurami na temat jakiegoś CO2. O to chodzi.

2 48
ID:79439

gość-22787

Pan poseł Zbonikowski spóźnił się na to głosowanie i na reakcję kierwnictwa PiS nie trzeba było długo czekać, Nie będzie go na listach PiS w jesiennych wyborach do Sejmu.

1 34
ID:79441

gość-31852

To jest w tej chwili nie ważne ! Państwo upada na pysk i o tym ani słowa ? PISowy urzędniczyna bez wykształcenia prawniczego postawiony w UODO za "zasługi " blokuje wyroki trzech Sądów z NSA na czele w sprawie podpisów poparcia sędziów do KRS a Ty o tym ani słowa ? Jak już wyroki sądów są lekceważone to co jest ważniejsze? I to w jakiej sprawie ? Wychodzi oszustwo , że tych list nie ma albo są podejrzane czyli okłamują społeczeństwo i PrawoiSprwiedliwość prawo ma za nic a sprawiedliwość jest tylko ich. To upadek państwa demokratycznego bo rządy bez żadnego nadzoru to rządy totalitarne mające w doopie obywatela a tylko własny interes partii się liczy. Kłamią i oszukują na potęgę a plebs jak za czasów Inkwizycji patrzy na stosy i cieszy się ze spektaklu " światło i dzwięk ". Ocknijcie się bo Wasze stosy to kwestia czasu , nooo, chyba że do PISu należycie i nadajecie się tylko do zbiórki chrustu za 500 srebrników.

47 0
ID:79442

gość-13450

@~gość-31852: Kiedy zapytać zwolenników PiS co im się najbardziej podoba, odpowiadają: bo dali 500+. To jest właśnie obraz naszego społeczeństwa - nie potrzebują wolności i demokracji, oni potrzebują kogoś, kto będzie ich za pysk trzymał. Kto będzie za nich myślał, dawał darmową kasę itd.

39 2
ID:79443

gość-95767

@~gość-13450: biorąc pod uwagę fakt,, że do tej pory wszyscy jak jeden mąż tylko nas okradali to jest jakaś odmiana, że coś dali. Nie dziw się ludziom, pierwszy raz ich coś takiego spotkało, więc są po prostu wdzięczni.

2 40
ID:79444

gość-31852

@~gość-95767: Jak nazwiesz człowieka , któremu rzygają w twarz kłastwami i oszustwami a on za 500 zł udaje że nic sie nie stało ? Tym jest Twoje tłumaczenie . Tego co dzieje się obecnie nie było , nie na taką skalę a miała to być " Dobra zmiana " , czy się mylę ? I jak się z tym czujesz ?

40 2
ID:79445

gość-95767

@~gość-31852: dobrze się z tym czuję, ponieważ nie mam dzieci i nie biorę 500 plus. Ale w 100% popieram te inicjatywę. coś jeszcze mądralo? Biorąc pod uwagę wysokość podatków, akcyz, wszelkich opłat, a przede wszystkim przywilejów politycznych (kilometrówki, darmowe loty na cały wiat, biura poselskie itp itd - dziura bez dna) itp powinni na dawać 1500 plus. Oni przeżrą 10 razy tyle, a takim jak ty to pasuje. I jak się czujesz z tym, że jesteś od lat dymany i się z tego cieszysz?

1 37
ID:79446

gość-62023

@~gość-95767: on ma syndrom sztokholmski :D poza tym mentalność niewolnika i ofiary. lubi być okradany i oszukiwany. Zostaw go, niech mu będzie. I tak mu nie przetłumaczysz, w końcu niemieckie media tak mówią, to należy powtarzać ich mądrości.  W końcu po to te media powstały, żeby kierować umysłami takich owiec.

1 28
ID:79447

gość-31852

@~gość-62023: gość-95767 Wam coś chyba logika szwankuje. Ja piszę ,że mi się oszustwa nie podobają , że dymają Was na potęgę i mnie też tylko ,że Wam to nie przeszkadza . Przecież to u Was syndrom Sztokholmski rozkwita w pełni - dymają Was a Wy rżniecie wioskowego jakby to Was nie dotyczyło. To jak Wam da ktoś w mordę a potem da 5 zł na loda to Wam pasuje ? I jaki dumny bo jemu pasuje , co Ci pasuje ? To że 500+ dostają też milionerzy, to ,że świat się śmieje z dowcipów typu : Jakie państwo ma najtańsze linie lotnicze ? Państwo Kuchcińscy !
To Wam pasuje ?, o innych piszecie "owce " ? Kim w takim razie jesteście Wy jezeli na okradanie i oszukiwanie Was tak łatwo się godzicie ? To tchórzostwo czy głupota , brak honoru czy obojętność plebsu ? Wszystko razem chyba !

43 0
ID:79448

gość-72591

@~gość-31852: A jak nazwiesz człowieka który na stole płaci pracownikom najniższę krajową a pod stołem tyle jaki ma humor i ciągle biadoli że ma stare 2 letnie BMW a na wczasy na Seszelach jeździ tylko 3 razy w roku ?
Właśnie dlatego że sa tacy jak on to ludzie głosują na PiS !!

0 36
ID:79449

nacjonalista

Zamiast się kłucić o szczegóły i wzajemnie obrażać, wykażcie się inicjatywą. Wkrótce m.in. w naszym mieście bedzie promowana antysystemowa alternatywa dla tego bandyckiego popisu i reszty lewacko-psl-owego bydła. Jeśli tak jak i ja jesteście ŚWIADOMI tragicznej sytuacji w której znajduje się nasz kraj to pomóżcie. Jest niestety niewiele osób które to widzą, bo reszte konsumpcyjny styl życia + rynsztokowa rozrywka w tv wypaliły mózgi. Każdemu kto jeszcze nie jest tępym zombi powinno zależeć na zmianach, to że osobno każdy z Was ma w wielu kwestiach rację NIC nie zmieni. Zdychanie jedynie z satysfakcją że się miało rację jakoś słabo pociesza...

25 0
ID:79451

gość-31852

@~gość-72591: Nazwę go człowiekiem wykorzystującym swój intelekt do tego żeby żyć lepiej od tych wciąż biadolących jak to im ciężko i straszno ale nic nie robią tylko dalej biadolą. Wiem jak to jest z "biznesem " , raz dobrze raz zle , czasem wychodzi a często się traci - taka karma ( ZUS, US , skacowani pracownicy, itp. ). Wynika z tego ,że na PIS głosują Ci ,którzy chcą dostawać coś za nic ( bo im się należy ) a ci którzy chcą coś zmienić to straszni krwiopijcy. W te wyjazdy na Seszele jakoś nie wierzę bo po każdym takim wyjezdzie trzeba tylko straty w firmie odrabiać bo Ci , którym się wszystko należy tak jej " pilnowali ". Za ciężką pracę powinna być odpowiednia płaca - proste , czyż nie ? Tylko Tobie się wydaje ,że tylko Ty ciężko tyrasz a inni to tylko na Seszele jeżdżą . Skąd to płacenie " pod stołem " w/g Ciebie , pewien jesteś że to z chciwości a nie koszty pracy zbyt wysokie żeby firma egzystowała dalej ?
Poczytaj jak tym " krwiopijcą " Seszele wychodzą :
http://www.egospodarka.pl/154973,Upadlosci-firm-II-2019-r,1,39,1.html
"Drugi miesiąc 2019 roku zaowocował 87 niewypłacalnościami przedsiębiorstw, co w ujęciu rocznym oznacza wzrost na poziomie 14%, "
Muszę kończyć bo mój " krwiopijca " czeka tak się nachapałem .

39 1
ID:79452

gość-51592

,,Nazwę go człowiekiem wykorzystującym swój intelekt ...''???? Tak jak ci ,,intelektualisci ''dzisaj aresztowani przez CBA którzy remontowali halę i basen ?

1 18
ID:79453

gość-57428

@~gość-51592: oj tam oj tam, daję sobię uciąc obie łąpy, że jakby po nadal rządziłą, to nic by się nie stało i nikt nikogo by nie aresztował. To pis niedobry, chamy jedne, jak mogli? Pewnie na 500 plus im zabrakło :D Brawo PiS, walczyć z patologią i okradaniem społeczeństwa, coraz więcej afer wychodzi, za dupsko tych oszustów i jednego po drugim do paki!

2 30
ID:79454

gość-90702

@~gość-57428: Walka PIS z patologią :
Afera SKOK – gigantyczne pieniądze trafiają w nieznane miejsca, w tle politycy układu władzy;
Afera rolna – utrudnienie zakupu ziemi polskim rolnikom;
Afera wiatrakowa – zniszczenie sektora energii odnawialnej w Polsce;
Afera samoloty VIP – kupowanie bardzo drogich, przepłaconych samolotów bez przetargu;
Afera billboardowa – kampania reklamowa rządu za pieniądze ze spółek Skarbu Państwa;
Afera z milionami na premie i pensje urzędników Kancelarii Sejmu;
Afera „pilnowania internetu” – Marcin Kędryna, urzędnik prezydenta Andrzeja Dudy cenzuruje Tygodnik Podhalański;
Afera „córki leśniczego” – minister Jan Szyszko załatwia pracę u ministra Mariusza Błaszczaka… na posiedzeniu rządu;
Afera z wycinką Puszczy Białowieskiej – wbrew stanowisku Polaków, ekologów i UE;
Afera Edmunda Jannigera, młodego doradcy Antoniego Macierewicza – tajemnicze powiązania, niejasna rola;
Zamach na Konstytucję – brak przestrzegania podstawowych praw w Polsce;
Afera z pijanym, uzbrojonym funkcjonariuszem Straży Marszałkowskiej w Sejmie, atakującym protestujących;
Afera z wypadkami SOP (wcześniej BOR) – rządowe samochody masowo rozbijane;
Afera Bartłomieja Misiewicza – zachowanie niegodne członka rządu, arogancja;
Afera nawałnicowa – rząd przez 3 dni nie pomógł ludziom na zniszczonych terenach Borów Tucholskich. Do dzisiaj nie przekazano pieniędzy z UE;
Afera z brakiem odzyskania wraku Tupolewa – a miał się pojawić w Polsce już dawno temu;
Afera toruńska z przekazywaniem pieniędzy do ojca Tadeusza Rydzyka;
Afera z reparacjami wojennymi od Niemiec – miały być a nie ma;
Afera 27:1, czyli złośliwe głosowanie na innego kandydata w europarlamencie niż Donald Tusk (w wyniku głosowania 27 krajów poparło kandydaturę Donalda Tuska, a jedyna Polska była przeciwko);
Afera z budowaniem muru wokół Sejmu – odcinamy się od obywateli mówi PiS;
Afera Igora Stachowiaka, który zmarł na komisariacie, na skutek rażenia paralizatorem – sprawa niewyjaśnooma;
Afera z sędziami dublerami w Trybunale Konstytucyjnym;
Afera hien z PIS – szkalowanie Piotra Szczęsnego, który spalił się żywcem przed PKiN;
Afera San Escobar – minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski nie zna podstaw geografii;
Afera z uchwaleniem budżetu w Sali Kolumnowej i niewpuszczeniem na głosowanie posłów innych partii;
Afera z zadłużaniem Polski i realizacją obietnic wyborczych na kredyt;
Afera Seicento: premier Beata Szydło kontra Seicento maturzysty, próba wrobienia młodego kierowcy w winę;
Afera Eurokorpusu;
Afera festiwalowa w Opolu;
Afera finansowa ministra Zbigniewa Ziobro – finansowanie kongresu partii z pieniędzy unijnych;
Afera TW – prawa ręka Jacka Kurskiego w TVP ma być Tajnym Współpracownikiem;
Afera zakazowa – propozycja wprowadzenia zakazu handlu w niedzielę;
Afera ułaskawieniowa – ułaskawianie Mariusza Kamińskiego przed prawomocnym wyrokiem skazującym;
Afera wycinkowa – rzeź drzew w całej Polsce;
Afera wynagrodzeniowa – gigantyczne podwyżki i premie dla polityków władzy;
Afera wolnościowa – ograniczenie dostępu do informacji publicznej, ignorowanie trudnych pytań,;
Afera samolotowa – miliony na loty polityków, miliony na przeloty;
Afera damskich bokserów z PiS – bydgoski radny Rafał Piasecki maltretuje żonę, senator Waldemar Bonkowski grozi bronią rodzinie żony;
Afera referendalna Zalewskiej – milion głosów rodziców do kosza, bo byli przeciw likwidacji gimnazjów;
Afera TW Wolfgang – mąż magister prezes TK agentem? ;
Afera Polskiej Fundacji Narodowej – miliony na propagandę, bez żadnej kontroli;
Afera męża Szydło – 25 milionów grantów z UE;
Afera emerytalna – podwyższenia wieku emerytalnego rolnikom;
Afera gazowa – kupowanie gazu dwukrotnie droższego od Amerykanów niż od naszych dotychczasowych partnerów – kto za to zapłaci? ;
Afera ARiMR – gigantyczne kary i opóźnienia w wypłatach dla rolników;
Afera Targowica – Jarosław Kaczyński potomkiem Targowiczan;
Afera paskowa TVP – absurdalne paski w TVP, szkalujące opozycję i wychwalające PiS;
Afera ASF – afrykański pomór świń nieopanowany przez Krzysztofa Jurgiela, likwidacja tysięcy gospodarstw hodowlanych;
Afera Macierewicza – minister obrony ściga autora książki karnie i nie komentuje zarzutów;
Afera nocnej legislacji – uchwalanie kontrowersyjnych ustaw po nocy, żeby nikt nie mógł się z nimi zapoznać, szybko i z błędami;
Afera z zatrudnieniem synów Krzysztofa Tchórzewskiego – kolesiostwo i nepotyzm?;
Afera wypchaniowa – posiadanie wypchanych zwierząt pod ochroną przez ministra Jana Szyszko;
Afera „zdradzieckich mord” i „kanalii” „bez żadnego trybu” – wyzwiska rzucane przez Jarosława Kaczyńskiego z trybuny sejmowej;
Afera inwigilacyjna – odbieranie wolności gospodarczych oraz inwigilacja firm doprowadzona do absurdu;
Afera kreatywnej księgowości Matusza Morawieckiego – nadwyżka budżetowa okazuje się deficytem;
Afera inwestycyjna – najmniejsze inwestycje od lat, fatalne wskaźniki rozwoju, innowacji;
Afera z represjonowaniem protestujących w sprawie sądów;
Afera kanałowa – miliardowe inwestycje w drogi wodne, z których nikt nie będzie korzystał;
Afera Kongresu 590 – finansowanie rządowego PR z pieniędzy państwowych spółek;
Afera sosnowiecka – nepotyzm i kolesiostwo? Żona Bogdana Święczkowskiego prezesem sądu;
Afera Kaczyński i Jet Air – co łączyło Jarosław Kaczyńskiego lub jego sztabowców z linią Jet Air, którą później wykupił OLT Express?
Afera kartowa – urzędnicy wydali 2 miliony złotych służbowymi kartami kredytowymi;
Afera z WOŚP – zakończenie wspierania dzieci przez PEKAO SA. WOŚP przenosi się do mBanku;
Afera asfaltowa – asfalt do domu premier Beaty Szydło w miejscu, gdzie nigdy go nie było, czyli na ślepej drodze gruntowej wiodącej do jej domu;
Afera Radomska – puste lotnisko w Radomiu, projekt prezydenta z PiS Andrzeja Kosztowniaka;
Afera przekopowa – budowanie kanału przez Mierzeję Wiślaną za miliardy, które nigdy się nie zwrócą;
Afera wodna – podwyżka cen wody na wsiach;
Afera z gigantycznymi wpłatami od nastolatek, emerytów i kolegów Zbigniewa Ziobro na Solidarną Polskę (Matka Jacka Kurskiego wpłaciła 65 tysięcy złotych);
Afera z finansowaniem ukraińskich emerytur;500 ciężarówek dla wojska, dostarczy 83!;
Afera wolności prasy – Polska leci w dół w rankingu wolności mediów;
Afera Wacława Berczyńskiego – amerykański lobbysta Boeinga zniszczył zakup nowoczesnych śmigłowców Caracal z Francji;
Afera z kosztami miesięcznic smoleńskich – miliony na prywatne wiece partyjne Jarosława Kaczyńskiego;
Afera 6 milionów na portal Tomasza Sakiewicza o puszczy białowieskiej od Jana Szyszko;
Afera GROM – fala odejść z wojska;
Afera fikcyjnych konsultacji społecznych w sprawie ustroju Warszawy;
Afera kolejowa – brak wagonów do transportu węgla;
Afera kielecka – siostra pisowskiej wojewody dostaje pracę w Wojewódzkich Funduszu Ochrony Środowiska;
Afera dieselgate – 140 tysięcy samochodów trujących powietrze jeździ po Polsce, rząd od 2015 roku nie potrafił ukarać Volkswagena;
Afera PZU – Patrycja Kotecka żona ministra Zbigniewa Ziobry oraz jego brat Witold Ziobro dostali wysokie stanowiska w PZU;
Afera niedrukowania prawomocnych wyroków TK przez rząd Beaty Szydło;
Afera stadninowa – Likwidacja stadnin koni i upadek znaczenia Polski w tym zakresie na świecie;
Afera taśmowa – Skandaliczne taśmy Morawieckiego, na których mówi, że ludzie mają zaper**lać za miskę ryżu, że ludzie są głupi oraz cieszył się z wypadku Roberta Kubicy;
Afera prezydencka – zignorowanie zabezpieczenia zarządzonego NSA przez prezydenta Andrzeja Dudę, ignorowanie porządku prawnego w Polsce;
Afera ochrony PKP ŚDM – zlecenie ochrony dworców PKP w czasie Światowych Dni Młodzieży w dziwnych okolicznościach;
Afera namiotu za milion – kancelaria sejmu wynajęła na polecenie PiS namiot, którego wynajem kosztował milion złotych za jeden dzień.
Afera „radomska” – politycy i samorządowcy związani z układem PiS mieli dogadywać się z lokalnym potentatem budowlanym w sprawie przebiegu trasy S12;
Afera KNF – 13 listopada 2018 roku Gazeta Wyborcza ujawniła stenogram rozmowy z udziałem przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego, Marka Chrzanowskiego. Miał zapewnić przychylność państwa w zamian za 1 procent wartości Getin Noble Banku, czyli około 40 milionów złotych;
Afera Nepotyzm Plus – dzieci pisowskich prominentów na wysokich stanowiskach w instytucjach i firmach, z ogromnymi zarobkami. Złote dzieci PiS;
Afera dyplomatyczna – ujawnienie przez PiS korespondencji kierowanej przez amerykańską ambasador do premiera Mateusza Morawieckiego i kryzys w stosunkach amerykańsko-polskich;
Afera drukarska – Wojskowe Zakłady Kartograficzne przegrały przetarg na druk materiałów dla MEN z prywatną firmą i zastosowały cały szereg środków, by się odegrać. Sprawę ujawnili dziennikarze Onetu;
Afera GITD i system Viatoll – PiS miał zbudować polski system poboru opłat. W efekcie wybrano ponownie niemiecką firmę, ale za dużo wyższe pieniądze. Raport NIK na temat nieprawidłowości utajniono ;
Afera rzecznika CBA – miał wziąć duży kredyt na ponad 150 tysięcy złotych w SKOK Wołomin ale spłacił tylko kilka tysięcy;
Afera z sokami – rząd chce podwyższyć VAT na soki do 23% a jednocześnie obniża VAT na importowane cytrusy. To cios w polską branżę sadowniczą i przetwórczą;
Afera z zarobkami „aniołków Glapińskiego” – według mediów dwie pracownice NBP mają zarabiać ponad 65 tysięcy złotych miesięcznie każda;
Afera lekowa, wiceminister Ministerstwa Zdrowia zamieszany w dziwne sprawy związane z listą refundowanych leków, podał się do dymisji „ze względów zdrowotnych”. Jak widać praca w MZ nie jest zbyt zdrowia;
Afera korupcyjna z byłym rzecznikiem Macierewicza, Bartłomiej M. zatrzymany przez CBA i aresztowany przez sąd na 3 miesiące;

44 1
ID:79455

gość-31852

@~gość-51592: Szkoda że Ty nie masz czego wykorzystać . Twój premier kłamca w " półtorej roku " a Prezes " włancza " - wykorzystują swój intelekt . To oni i księża pedofile to pewnie Twój ideał intelektualisty ?

21 1
ID:79456

gość-30586

@~gość-31852: Ty to jakiś chyba jakiś niedorozwinięty umysłowo jesteś. Wmawiasz wszystkim jakieś sympatie, jakieś ideały, ubliżasz, czepiasz się. Ty chyba jesteś tym forumowym trolem tutejszym, co wszystkim ubliżą i wszystkich się czepia. Słyszałem o jednym takim debilu że tu się gdzieś udziela. Ubzdurałeś sobie jedyną linię obrony/ataku i siejesz tym g...m dookoła. Tatuś źle dotykał w dzieciństwie czy coś? Pigułki weź, już pora przyjąć dawkę.

0 32
ID:79458

gość-31852

@~gość-30586: Na głupotę to właśnie reaguję a widać ,że ta próbuje się bronić ( tak szybko reagujesz ). Komu ubliżyłem ? To ,że TY ( kompleksy jakieś ) bierzesz wszystko do siebie to dopiero jest ciekawostka. Na to ,że o Tobie tu mówią to już nie wpadłeś? Twoje fiksum - dyrdum to pewnie po tym jak ministrantem byłeś a ojciec w domu dokładał ? To teraz do biskupa i egzorcyzmy a nie tutaj zamęt siać.

34 1
ID:79460

gość-57859

@~gość-31852: się zdecyduj w końcu na jeden nick, bo widzę piszesz pod dwoma nickami a z jednego ip. Że niby ktoś Ciebie i Twój bełkot popiera tak? Dobre

0 37
ID:79461

gość-67869

@~gość-90702: spoko, za Tuska było tego duuużo więcej, tych afer. Tu w większości to aferki, tam było natomiast grube złodziejstwo i potężne afery na grube pieniądze (gdzie kasa z ofe? ambergold? dzieci tuska skąd miały po 800 tysięcy w gotówce na mieszkania itp itd, o syn tuska i lot itp itd). Ale wiesz co? Oni są siebie warci. To że się cieszę, że ścigają złodziei nie znaczy że ich popieram. Mylisz podstawowe pojęcia. nie chce mi się rozkłądać na czynniki tego twojego wpisu, ale rzuciło mi się jedno - afera wolnośći prasy... No sorry, ale nie interesuje mnie wolność niemieckich alexów springerów, którzy od zawsze mieszają się w wewnętrzne sprawy kraju. Sam bym ich pognał w cholere. Załóż sobie media u nazistów w kraju - niemożliwe, nie da się. A im wolno. A jak ktoś im się sprzeciwia, to niezależne (hehe, jasne) instytucje ogłoszą reżim. Poza tym z tego co tu widzę, to 3/4 tych twpoich afer to totalnie naciągany bezsensy.

https://pikio.pl/pis-wylicza-wszystkie-afery-po-jest-ich-naprawde-duzo-pelna-lista/

to są afery - gazociąg, ambergold, hazardowa, gazowa, taśmy prawdy, autostradowa, pendolino, lasy państwowe gnoje nawet chcieli sprzedać. To są afery, anie te bzdurki co wypisałeś i na siłę z nich afery robisz. Afera na portal? buahhaha, policz osiołku ile płącono lisowi za propagandę, to była afera, on 6 baniek to w pół roku brał. Gdzie ty masz rozum...Ale rozumiem, że na siłę bronisz swoich. Niestety, nikt głupi nie jest. Ni epopieram żadnej opcji politycznej, ale za PO to były grube afery, a te co napisałeś to poza paroma wyjątkami małe aferki. Poza tym do większości tych aferek można podpiąc ripostę (jak z lisem), która była za po. Nie chce mi się w tym grzebać, ja wiem jak było, mam pamięc, a urabiać możesz sobie matołów.

1 33
ID:79462

gość-90702

@~gość-67869: Powtarzasz bzdury wciskane właśnie matołom , np. o sprzedaży lasów . Amber gold wymieniasz a 5 razy większe straty Getback' u a miliardy strat w SKOK -ach to aferki ?. Nie ośmieszaj się . Teraz Marszałek wozi całą rodzinę samolotami , z synalkiem na imprezy nawet helikopterem ( https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/rodzinne-loty-marka-kuchcinskiego-marszalek-latal-tez-helikopterem/nbbm6h8)

39 1
ID:79464

gość-67869

@~gość-90702: sobie przypomnij jak twój idol sobie z samolotów taksówkę zrobił, juz zapomniałeś? szybko :D Ile tam było 170 lotów do domku? Wy w ogóle już nie pamiętacie co wasze peło robiło, jesteście tak wybitnie inteligentni, że błyskawicznie zapomnieliście o wszystkim. Dyskusję z tobą zakończyłem, nie dyskutuje z takimi ludźmi.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/podniebna-taksowka-premiera-tuska,170438.html

0 35
ID:79465

gość-90702

@~gość-67869: " dobra zmiana " mówi Ci to coś ? Premier Tusk jak premier Mateusz latał bo premier może . A wożenie rodziny w samolotach rządowych ze statusem HEAD do tego porównujesz ? Ty nie dyskutujesz , tylko jak katarynka powtarzasz co ci kazali. To może jeszcze tylko mi napisz jak za PO jakiś urzędnik zablokował wyroki 3 Sądów z NSA na czele . No, olśnij nas !

38 0
ID:79466

gość-49573

przepraszam że się wtrącę w waszą fascynującą rozmowę, ale pozycja premiera (ani żadna pozycja, nawet prezydenta) nie upoważnia do robienia sobie z samolotu taksówki za pieniądze podatników. Jak zapłaci, niech sobie lata ile chce. Jak dla mnie to jest identyczna sytuacja jak z Kuchcińskim. To jest dokładnie to samo - Tusk też latał z rodzinką, nawet ich do Peru zabrał. Ja w ogóle nie wiem o co ta kłótnia, przecież czy po czy pis to jest dokładnie to samo dziadostwo, tylko nazwa inna. Naprawdę nie ma się o co kłócić. Dorośnijcie panowie :) Poza republikami bananowymi to się nie zdarza w żadnym cywilizowanym kraju.

2 30
ID:79467

gość-90702

@~gość-49573: Co Ty chrzanisz ? Do Peru ?, to już oficjalne wizyty wciskasz ? Tobie się coś pomieszało bo takiego wożenia rodziny rzadowymi samolotami jak Kuchciński nie było nigdy. Ty PIS posłuchaj , ich " nie złamał prawa " jest znamienne. PO wiele razy przegięło ale nie porównuj ich do obecnych hipokrytów bo niedrukowanie orzeczeń TK a teraz blokowanie wyroku NSA jest nie do obrony . To przebija republiki bananowe bo tam nikt demokracji nie udaje.

36 1
ID:79468

gość-49573

@~gość-90702: Co Ty chrzanisz ? Od kiedy na oficjalne wizyty rządowe zabiera się rodzinę? Ja też już skończyłam z Panem rozmawiać, to nie ma najmniejszego sensu. Jest Pan zaślepiony jak małe dziecko. Szkoda czasu na rozmowę ze ścianą. Pan jest w PO, czy tylko wykonuje dla nich płatne zlecenia odnośnie pisania komentarzy w sieci? To obecnie powszechne. Łatwo was rozszyfrować. Nie potraficie z głową tego robić. Jak małe dzieci.

0 33
ID:79469

gość-78296

@~gość-49573: Poprawka,to Premier Luksemburga z mężem jeździ.

2 0
ID:79471

gość-88994

@~gość-90702: należy dodać - afera 500+ niczym nieuzasadnione dostosowanie socjalu w Polsce do poziomu Europy Zachodniej .

0 22
ID:79475

gość-78296

@~gość-49573: .Nie trzeba być z PO żeby dementować idiotyzmy kończące każdy zarzut do obecnej władzy stwierdzeniem " a bo za PO to ....
Poprzedni wpis ,z poprawką , dotyczył wpisu ,który , jak widać , gdzieś przepadł po drodze a dotyczył Premiera Luksemburga ( pomyliłem z Holandią ) który na oficjalne wizyty jeżdzi ze swoim partnerem ( z mężem w normalnych krajach ) i to nikogo nie dziwi :
https://www.google.com/search?q=premier+luksemburga+z+%C5%BCon%C4%85&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwi3n-en-uXjAhXIJpoKHa3vA_EQsAR6BAgIEAE&biw=1920&bih=937

33 0
ID:79476

gość-90702

@~gość-88994: Czy Ty pojmujesz słowo " socjal " ? To słowo oznacza pomaganie np. zasiłkiem rodzinnym rodzinom wielodzietnym albo samotnym starszym obywatelom a 500+ to kupowanie głosów bo milionerzy też je dostają . Gdzie milionerzy w Europie Zachodniej dostają kasę na dzieci bez żadnych kryteriów . Napisz , o wszechwiedzący , gdzie tak jest ?!
Otrzezwiej i poczytaj jaka jest prawda , tu masz dane GUS :
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/w-polsce-wzroslo-skrajne-ubostwo-najnowsze-dane-gus/pcsqevp
" Wzrosła liczba osób żyjących w skrajnym ubóstwie, czyli na poziomie minimum egzystencji. W 2018 r. było to 5,4 proc. mieszkańców Polski - rok wcześniej 4,3 proc. Tak wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystyczny."
https://www.money.pl/gospodarka/poziom-ubostwa-wzrosl-pierwszy-raz-odkad-pis-objal-wladze-6397831351752833a.html
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wzrosla-bieda-w-Polsce-7698244.html
Masz tu z kilku zródeł ( nnoooo, chyba że wszystkie to niemieckie z GUS em włącznie ) to może coś dotrze.
Rzeczywiście , Europa Zachodnia niedługo bedzie nas gonić.

34 0
ID:79479

gość-90702

@~gość-88994: Europa Zachodnia się chowa przy naszej Służbie Zdrowia :
"Leki dla wybranych. Ministerstwo Zdrowia selekcjonuje chorych na białaczkę "
https://www.newsweek.pl/wiedza/zdrowie/ministerstwo-zdrowia-selekcjonuje-chorych-na-bialaczke-leki-tylko-dla-wybranych/z94p8m4
Ciekawe ilu z Nas dożyje tych wspaniałości , które głosisz ?

18 0
ID:79480

gość-91477

A czy Donald nie latał z rodzinką Warszawy- Gdańsk-Warszawa na koszt podatników ? Przecież sam o tym mówił .A tow Oleksy nie jeździł na wczasy słuzbowym autem ze służbową obstawą i koleżanką ?

0 29
ID:79482

gość-49652

@~gość-91477: Gdyby tak było to byś to w TVP w TVPinfo w tej chwili na okrągło oglądał a Kuchciński by plakaty z tym rozwieszał. Wstydu nie macie , o honorze nie wspomnę. Dobra zmiana polega na tym ,ze robią jeszcze gorzej niż poprzednicy ? To jest tłumaczenie ? Miało być skromnie , sprawiedliwie , uczciwie , transparentnie , i bla bla bla. I co , jest ? Nie wstyd Ci ?

24 0
ID:79488

nacjonalista

Jedno pytanie mam do wszystkich Gości: Czy poparlibyście ludzi którzy nigdy nie mieli nic wspólnego z JAKĄKOLWIEK aferą popisu, sld,psl,uw.aws itd? Czy pomimo wszystko wolelibyście zagłosować na sobie znane partie, PO TO ŻEBY MIEĆ SIĘ O CO ŻREĆ? Jeśli to drugie to rzeczywiście lepiej żeby nas zaorali i ostatni gasi światło (a raczej świeczkę, bo prądu już zabraknie). Powodzenia Panowie i Panie, życzę Wam i Sobie dobrej decyzji.

18 0
ID:79493

gość-49279

@nacjonalista: Pomysł dobry tylko przy mentalności ( delikatnie mówiąc ) naszych rodaków nierealny. Wszystko w tym dowcipie :
Przychodzi Anioł do Kowalskiego i mówi : zasłużyłeś na nagrodę i spełnię jedno Twoje życzenie , ale jest mały haczyk - sąsiad Twój otrzyma to samo razy dwa, Kowalski myśli , myśli i już wie .Wydłub mi jedno oko !
Może jak już ta świeczka zgaśnie to chociaż kilku się ogarnie.

30 0
ID:79498


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA