Praca w ekonomiku jest ciężka. Nauczyciel nie ma żadnych...

Praca w ekonomiku jest ciężka. Nauczyciel nie ma żadnych praw. Traktowany jest przedmiotowo. Nawet za ksero dodatkowych materiałów na lekcję trzeba płacić. Dyrektor stosował mobbing. Wszyscy zastraszeni siedzieli cicho bo każdy ma rodzinę do wyżywienia.

5 komentarzy

gość-27446

Tak, przyznaję siedzieliśmy cicho, ze strachu, który nas paraliżował. Za każdym z nas stoi bolesna historia, której więcej nie chcemy przeżywać w tej szkole. Kochamy swoj zawód i cenimy naszych uczniów,. Nie możemy dawac im przykladu, ze takie zle traktowanie pracownikow jest normą. Przeciez uczniowie widza, co sie tutaj dzieje. Jest XXI wiek i w końcu mówimy: dość podłego traktowania nas !!!

3 0
ID:79524

gość-26358

Dzień dobry,
Czytam kolejny wątek na forum dotyczący ekonomika i nie dowierzam...
Z chęcią obejmę zaszczytne stanowisko dyrektora w Zespole Szkół Ekonomicznych. Posiadam 20 letnie doświadczenie, ukończone studia pedagogiczne, studia menedżerskie, ponadto jestem wykładowcą na wyższej uczelni, na kierunku ekonomia. Pochodzę z Włocławka. Zachęcam do głosowania na moją skromną kandydaturę :-)

2 0
ID:79526

gość-41552

@~gość-26358: Zachęcam. Widać zmaina jest konieczna.

2 0
ID:79538

gość-85709

Polecam : komfortowa praca jako nauczyciel w ZSE : brak motywacji do dalszego rozwoju , bycie nikim , brak kompetencji według dyrekcji , jesteś ciągle w telewizji ( nasze wspaniałe kamery ) , super motywacja , czyli brak dodtatku motywacyjnego , masz studia podyplomowe ? Ok, jesteś lepszy od szefa , ale musisz uczyć bardzo wielu przedmiotów ,masz szacunek u ucniów : nie dostajesz wychowastwa i możemy tak wymieniaciać w nieskończoność.

2 0
ID:79582

gość-14937

Warunki pracy naprawdę ciężkie, gdyby nie to, że wierzę w zmianę, musiałabym zrezygnować. Ale przecież lubię pracę z młodzieżą, lubię to co robię, mam fajnych rodziców w klasie wychowawczej, i gdyby nie to że muszę mieć do czynienia z taką kadrą zarządzającą, byłoby CUDOWNIE;). Eh już nie będę narzekać na brak internetu [a obowiązkowo trzeba prowadzić dziennik elektroniczny] , parę rzutników na pod 60 osób [dosłownie trzeba je wyrywać i rezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem], braku pomocy dydaktycznych [z domu przynoszę od gumki, taśmy, kleju do własnego tabletu/laptopa, bo sprzęt dostępny, w liczbie kilku sztuk, nie ma oprogramowania aby odczytać zrobione w domu prezentacje] a i zapomniałam o ksero ... żenada [w dobie matury i egzaminów zawodowych w wersji papierowej] pójście do sekretariatu z prośbą o ksero kończy się niemiłą, wręcz sarkastyczną uwagą Pań, miną jakbym chciała je obrabować, i najlepiej żebym anonsowała się z wyprzedzeniem, bo przecież sobie wymyślam, że potrzebuję czegoś na lekcje. ABSURD ... A WYSTARCZYŁOBY UDOSTĘPNIĆ KSERO I ZAUFAĆ, ŻE NIE KAŻDY JEST OSZUSTEM.

1 0
ID:79606


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)