atrakcje Włocławka i okolic

Pod koniec sierpnia odwiedza mnie kuzynka z rodziną. Co ciekawego możecie polecić do zobaczenia (Włocławek i okolice), żeby cos zwiedzić i mile spędzić czas, oprócz standardowych bulwarów, katedry, tamy,itp. Chcę żeby fajne zapamiętali ten pobyt. Dzieci w wieku 7 i 13 lat. Pomóżcie

10 komentarzy

gość-29573

Koniecznie zaprowadź kuzynkę na 3-Maja .Czegoś równie ,,atrakcyjnego'' nie zobaczy w promieniu 100km . A wieczorem mocne i niezapomniane wrażenia gwarantowane .

3 2
ID:79608

gość-93248

A co na tamie można oglądać ?? Rozumiem że trzynastolatka będzie interesował proces jaki ma tama na coś co zwie się energią elektryczną. Bardzo ciekawy temat. Blisko Włocławka można zwiedzić wieś która pokazuje jak żyliśmy kilka setek lat temu...Między Kowalem a Lubieniem Kujawskim. Interesującym dla dzieci będzie tężnia w Ciechocinku, wejście na jej szczyt i widoki na okolice..

1 1
ID:79609

LALA20

@~gość-29573:

Masz rację, '' Goten strasse '', niezapomniane wrażenia.

0 0
ID:79621

LALA20

@~gość-93248:

Mam w rodzinie stare dewoty, z płd. - zach. Polski - te monstra, przyjeżdżają do nas po to, aby je zawieść na tamę.
Tam, w wiadomych punktach składają hołdy.

P.S.
Moja żona, moi rodzice, mają tego dość - mają dość głupoty, ja tego nie widzę , + dla mnie.

P.S.
Tradycyjnie - '' kochać '' P.iS.- uary.

4 1
ID:79622

gość-41747

,,Mam w rodzinie stare dewoty....''...tak wygląda twój szacunek dla najstarszych członków swojej rodziny ? A poza tym w demokracji poglądy to przecież sprawa osobista - tak przynajmniej krzyczą ostatnio na ulicach odpłatnie pedały i lesbijki ....chyba że z ciebie taki demokrata jak jak ten gość z wąsikiem ?

2 4
ID:79632

LALA20

@~gość-41747:

P.iS. uary, to '' świętoszki '' Moliera.

3 0
ID:79634

LALA20

@~gość-41747:

Gościu, zastanów się, do kogo ty mnie porównujesz, - posiadasz katolicki język, język tajpana, język fałszywy.

P.S.
Pracuję m.i.n. z Niemcami, wszyscy, są koleżeńscy, jeden z nich, jest synem essesmana - wspaniały kolega.
Jego ojciec był oficerem - walczył w '' Panzerne Divisione '' Waffen SS. - Kursk, Ardeny - [ byłem w Ardenach ]

P.S.
Jeżeli chcesz, opowiem ci, o srebrnym sygnecie SS.


3 0
ID:79637

gość-30482

On sie chwali tym że pracuje z synem SS-mana ? Negatyw !

1 3
ID:79639

LALA20

@~gość-30482:

Byłbym, wielce zawstydzony, gdybym napisał, że pracuję z nygusami, obibokami, ludżmi , którzy nie są fachowcami, a z drugiej
strony, są typami fałszywymi, posiadającymi '' głęboką wiarę ''.

P.S.
Nawiążę do tematu - w swych rękach miałem historyczny, ręczny karabin automatyczny typu '' Mauser '', [ czyt. mauza ], pistolet
oficerski typu Walter '', [ czyt. walta ], oraz .............................. , na swej dłoni, miałem essesmański srebrny sygnet.

P.S.
Nie odważyłem się założyć go na swój palec.
Na koronie sygnetu, jest '' Toten kopf '' - z niem. głowa śmierci, sygnet posiada grawer, są to germańskie runa.
P.S.
Gościu, zapytam, czy ty wiesz, co to są runa????? - jesteś bardzo, bardzo cienki.

1 2
ID:79643

gość-68597

@~ LALA20: masakra , z tobą jest gorzej niż wynika z twoich wpisów !

2 3
ID:79667


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA