kolejki do lekarza

Kolejki do lekarzy coraz krótsze a nawet już ich nie ma . PIS obiecał - PIS wykonał !
"Skierniewice, Cieszyn, Rzeszów: kolejne szpitalne oddziały do zamknięcia. Brakuje lekarzy"
Zamknięty jedyny oddział kardiochirurgii na Podkarpaciu
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kolejne-szpitalne-oddzialy-do-zamkniecia-brakuje-lekarzy-w-skierniewicach-cieszynie-i-rzeszowie,961746.html
Przynajmniej ci co nie są prawdziwymi Polakami nie będą wydawać kasy tych prawdziwych z PISu. A Ci prawdziwi mają 500+ , mieszkanie +, wszystko + i poradzą sobie sami - przecież wystarczy modlitwa , olać tych niewdzięczników lekarzy i brakujące leki - Prawdziwy Polak da radę sam. To do wyborów , hurra , defilada była , prezio obwożony po jarmarkach, nowe wspaniałe ustawy ++++.
Kasa będzie bo sam PIS ukradł już 87 miliardów i to nie jest ich ostatnie słowo.
https://oko.press/pis-po-ukradla-polakom-250-mld-zlotych-z-vat-w-takim-razie-pis-ukradl-juz-87-mld/?fbclid=IwAR3xhWqxYjSeGXs0JPDc0fis5NnTjsKuF-mHoPhkWCFxehlUs8iuciKvZzU

28 komentarzy

gość-31672

ten nawiedzony oszołom znowu swoje...
absolutnie nikogo nie obchodzą te twoje rewelacje, uwierz mi, absolutnie nikogo
a donaldinio jak wziął z ofe 150 miliardów już zapomniałeś?
(tak samo jak o lotach, krótka pamięć miłośników złodziei z po)
ale rozumiem - partia płaci za robotę, to wymaga ciągłej aktywności w sieci
właśnie - podobno strasznie spadły stawki u was, bo was setki tysięcy już są
ale wiesz co? ani rydzyk, ani vega nie dadzą twoim zleceniodawcom wygranej w wyborach
po prostu ludzie nie wybiorą tych, którzy nie spełnili ani jednej obietnicy przez 8 lat
i tylko kradli i robili ludziom pod górkę, więc już lepiej wybrać tych, którzy coś spełnili)

a tym czasem nara owieczko, rzucaj się tam dalej i pluj dalej na monitor
i tak wygra pis i tak, mogę się założyć, żadna propaganda już nie wpłynie na ludzi
ludzie widzą, że jednak da się rządzić inaczej i ani sld ani po już nie wrócą. Nigdy
a ja popatrzę z uśmiechem jak dostajesz palpitacji i się rzucasz, miotasz i wszystkich wyzywasz
ja jestem apolityczny, patrzę sobie z boku, ale głupi nie jestem, za to ci z po są idiotami do potęgi,
skoro im się wydaje że coś ugrają po tym co już pokazali Polakom przez 8 lat. Won do Niemiec najlepiej...

5 69
ID:79642

pacjent

Nikogo nie obchodzą ? A Ty geniuszu nawaliłeś aż 15 linijek . I kłamiesz jak zwykle !
150 mld zostało przeniesione ( patrz na usta : przeniesione ) do ZUSu a obecni złodzieje OFE likwidują a 20 mld jeszcze wezmą sobie. Loty powiadasz ; przecież okazało się że premier obecny lata więcej od Tuska ( https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/opublikowano-wykaz-lotow-donalda-tuska-wylatal-dwa-razy-mniej-niz-morawiecki-aa-isT7-GUz7-KdZU.html )
Przeczytaj i nie kłam.
Ci Obecni " coś spełnili " ? Likwidacja OFE , zamykanie szpitali, afera Getbacku 5 razy większa od Amber Gold, giełda na dnie, autostrad 0 km , SKOKi 5 mld , AIR Kuchciński ,oszustwa w KRS , itd ,itd. To obiecywali ? Nie mam wolnego tygodnia żeby wymienić te " spełnienia " Twoich oszustów.
To są te rządy " inaczej " ?

67 5
ID:79644

gość-85243

@~gość-31672: To są spełnienia obiecanek ? :
"Ceny u lekarzy rosną najszybciej od co najmniej 17 lat. A to nie koniec. Lepiej szybko nie będzie,usługi lekarskie podrożały rok do roku aż o 5,6 proc. Był to najwyższy ich wzrost przynajmniej od początku 2002 r. Na dowód - wykres z portalu Spotdata.pl,
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25091922,ceny-u-lekarzy-rosna-najszybciej-od-co-najmniej-17-lat-a-to.html#a=88&c=145&s=BoxBizImg
Społeczeństwo się starzeje , pracujących coraz mniej a TY takie kocopoły wciskasz ? Służba zdrowia w zapaści , lekarzy brakuje , emerytury coraz niższe a Ty o sukcesie jakimś ? Panie apolityczny wstydz się Boga i wszystkich świętych bo grzeszysz sprzedawczyku jeden. Won do piekła...

66 2
ID:79645

00000

Proszę zdecydować się na 1 nick, bo wpisy są z tego samego ip. Sam ze sobą Pan rozmawia?

4 55
ID:79646

gość-15831

Oczywiście ze poza złodziejami oderwanymi od koryta każdemu sie dzisiaj żyje lepiej. Ale temu to płacą wiec nie ma co się angażować w rozmowę z płatnym trollem. Szkoda czasu na pierdoły w sieci. Weekend jest. Trzeba sie bawić i wydać zarobione pieniążki. Po to są. A żebracy niech nadal siedzą w necie i piszą, kogo to obchodzi? Do roboty żałosny nierobie weź się w końcu, to będziesz miał na wszystko i nie będziesz miał czasu na te żółć swoją, frustracje i żałosne skamlanie. Do roboty. 

1 51
ID:79647

gość-26389

@~gość-15831: Kim Ty jesteś ,że nazywasz innych złodziejami czy nierobami ?? Ty pewnie jesteś teraz przy korycie bo sprzedałeś się albo dajesz tak samo jak Misiewicz Antkowi. Piszesz " żebracy niech nadal siedzą w necie " , to uważasz się za żebraka ? To 500+, kasa z MOPSu, paczki z Caritasu, zbiórka do puszki pod Kauflandem to nie Twoje cięzko zarobione pieniądze ? Napisz gdzie jeszcze dorabiasz, gdzie coś można wyłudzić.Jesteś super cwany gość ,żaden żebrak , nie masz się czego wstydzić , tak teraz żyją prawdziwi Polacy - na koszt państwa.

60 1
ID:79650

pw

W marcu 2018, ze skierowaniem do urologa, wyznaczono mi wizytę na luty 2019. Odbywam leczenie i powinienem mieć wizyty kontrolne minimum co 12 miesięcy. W lipcu tego roku w tej samej placówce powiedziano mi, że pierwszy wolny termin to czerwiec 2022 rok, za 3 lata. Po czym stwierdzono, że to nie ma sensu i żebym poszukał sobie innej placówki. Jak widać mówienie obecnie rządzących o tym, że jest lepiej niż było kiedyś to ściema dla tych, którym nic nie dolega. A tych póki co jest więcej niż potrzebujących. Więc większość wierzy w tą propagandę. Ta rozlewa się chyba już na wszystko co się da. Sukcesy na każdym polu. Od bezsensownej reformy edukacji i nauczycieli, którzy wg PIS średnio zarabiają 5600zł brutto, po nieistniejącą elektromobilność. Od ekologii tylko na papierze po sukcesy w przemyśle stoczniowym. Nie mówiąc o samych sukcesach w służbie zdrowia czy wojsku.
Więc Gościu 15831 - nie pluj na innych jeżeli Ty masz lepiej i dobrze Ci się powodzi. Ciesz się z tego. Ale wiedz też, że jest bardzo wielu, którzy ten stan rzeczy widzą zupełnie inaczej i mają ku temu powody.

47 0
ID:79651

gość-51664

@~gość-15831:

Tego tweeta znalazłem na koncie Krzysztofa Bosaka. https://twitter.com/krzysztofbosak

https://twitter.com/kosik_md/status/1162280345057710081

"Kolejny oddział zamknięty na dobre z powodu braku lekarzy. Tym razem chirurgia dziecięca w Cieszynie"

Pan Krzysztof Bosak podał powyższego tweeta 16 sierpnia. Teraz czytając twojego posta gościu @~gość-15831 zastanawiam się czy Pan Bosak jest złodziejem oderwanym od koryta czy też płatnym trolem.

10 0
ID:79653

gość-51160

@~pw: ha a od kiedy kolejki do specjalistów się zmniejszają ? Bo w/g mojej pamieci od ponad 10 lat jest tak samo -rok do kardiologa . Wszyscy obiecują przed wyborami a po wyborach ...... bez zmian . Więc jak krytykować to wszystkich partyjnych nygusów którzy chorych mają głęboko w d...e!!!

0 47
ID:79654

pacjent

@~gość-51160: Kto rządzi od 4 lat i obiecywał skrócenie kolejek ? W ciągu ostatnich dwóch lat się wydłuzyły ( łatwo sprawdzić ) a oddziały szpitalne znikają więc kto jest temu winien, Ci którzy rządzili 5-6 lat temu ? Czas skończyć z tym " a bo oni też " bo obiecana "dobra zmiana " to oszustwo i tylko 500+ pudruje to szambo . Takie hasła jak " obrona rodziny , polskości " to napuszczanie na siebie rodaków a jak to mówi purpurat bez rodziny ( dzieci nie przedstawia ) albo stary kawaler z kotem to żałość bierze ,że ktoś to traktuje poważnie.
Polecam serial ( 6 odc.tylko ) na HBOGo " Rok za rokiem " - tam można zobaczyć jaka przyszłość nas czeka jak teraz będziemy mieli w d...e to co się dzieje.

54 0
ID:79657

gość-27090

@~pacjent: żal ci du...ę sciska ? To kup sobie kota . Ale nie uprawiaj tu szczujni i zapoznaj się z traktatem unijnym który gwarantuje Polakom socjal taki jak na zachodzie już od kilku lat . A pamietasz kto powiedzial ,,polskośc to nienormalność ''? Tak to ten sam który chciał być udziałowcem (współwłaścicielem) PLL Lot .

1 45
ID:79658

pacjent

@~gość-27090: Co Ty za bzdury powtarzasz ? Może Dwie wieże to też Tusk miał postawić ? Co Ty o socjalu wiesz ? 500+ nie jest żadnym socjalem bo dostają je również milionerzy. Apropos szczujni ; to ja dziele polaków , którzy są gorszym sortem ,zdradzieckimi mordami czy gościu z kotem bredzący o normalnej rodzinie ? Normalnej , czyli jakiej ? Biskup o tym chrzani, prezes też tzn. ,że oni są normalną rodziną ?
  Czemu nie skomentujesz zamykania szpitali, braku leków, wzrostu ubustwa ( https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/wzrost-ubostwa-w-polsce-przyczyny-polityka-insight/vdl5pg7 ) czy braku nauczycieli po wspaniałej reformie ?

49 1
ID:79659

gość-62651

Niepotrzebnie się podniecasz .Poprawę warunków życia rodzin najniżej zarabiających widać gołym okiem .Socjal w Niemczech jest na jeszcze wyższym poziomie niż w Polsce dlatego tam uciekają nygusy w turbanach .Normalna rodzina - czytaj w encyklopedii to matka-kobieta i ojciec-mężczyzna , a nie mamotata, albo tatomama . Aż wstyd że takich prostych rzeczy nie rozumiesz .

1 39
ID:79660

pacjent

@~gość-62651: To Ty nie rozumiesz . Nie wszyscy chcą dzieci, nie wszyscy mają ślub, nie wszyscy mają matki czy ojców zasługujących na szacunek, i nie wszyscy mają żyć jak Ty chcesz. To jest proste !
To jest w/g Ciebie normalne ? :
"Cała Polska jest wstrząśnięta zgwałceniem i zabójstwem 7-letniej Grażynki z Wałbrzycha.
4-letni Michałek z Warszawy utopiony w Wiśle
Zwłoki czwórki dzieci w beczkach po kapuście ( mamusia i tatuś - normali jak holera )"
https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/197467,najglosniejsze-zabojstwa-dzieci-w-polsce.html
Normalne rodziny w/g ciebie ? Matka samotna z dzieckiem to co , a samotny ojciec ? Ilu takich jest , i co, w/g Ciebie nienormalni ?
Dwie kobiety kochające dziecko są gorsze od tej matki i tatusia z dziecmi w beczkach ?
Nie chrzań o podniecaniu bo nie wiesz co pleciesz. Każdy ma prawo żyć jak chce a nie narzucać innym jak mają żyć. To jest proste !?
O encyklopedii piszesz a czytałeś tę definicję ? To czytałeś :
rodzina,
socjol. forma życia zbiorowego, występująca w zróżnicowanych historycznie i kulturowo formach; jednoznaczne zdefiniowanie rodziny jest sprawą trudną i budzącą kontrowersje.
https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/rodzina;4011746.html

55 0
ID:79662

LALA20

@~pacjent:

W eko - systemie, hieny, są potrzebne 
Pozdrawiam - Freiburg.

8 0
ID:79663

gość-68597

@~LALA20:,, Pozdrawiam - Freiburg.''- nie zapomniałeś dodać ,,nad Wisłą ''?

0 1
ID:79665

gość-68597

@~pacjent: Twój bełkot nie zmieni praw natury obowiązujących na Ziemi dzięki którym i Ty istniejesz i dlatego możesz wygłaszać te ,,odkrywcze'' teorie o zboczeńcach . Może masz w zanadrzu jakiś udokumentowany przykład mężczyzny który zaszedł w ciążę z mężczyzną , albo kobiety z kobietą ? Chyba na takich czeka milionowa nagroda ,czeka .......... a może ty ją zdobędziesz ?

1 47
ID:79666

pacjent

@~gość-68597:
"Thomas Beatie, (ur. w 1974 r. jako Tracy) pierwszy transseksualny mężczyzna, który urodził dziecko.
https://www.encyklopedia.edu.pl/wiki/Thomas_Beatie

30 0
ID:79670

gość-76999

Ten znowu zapomniał wziac leków i znowu go nosi

1 42
ID:79676

gość-37052

@~gość-76999: OOO, a ten siedzi w necie i czeka na mój wpis.Ty u ministra Piebiaka na etacie jesteś (byłeś )? To teraz nie zapłacą już a Ty na posterunku - brawo .

36 1
ID:79677

gość-76999

@~gość-37052: No faktycznie czekam - po pięciu dniach coś napisałem. Nie jesteś pępusiem świata, nikogo nie interesujesz, lekarz Cię okłamuje

1 39
ID:79678

gość-63955

@~gość-51664: Taki, jak nazwałeś tego pajaca < pan > to mi cholewy czyści z gnoju.

1 19
ID:79704

gość-31783

@~gość-63955: Cholewy w gnoju ? To Ty panisko musisz być , pewnie na salonach " dobrej zmiany " zaraz po prezesie.

30 1
ID:79705

gość-82319

ten znowu swoje. widać, że ma płacone, widać jak na dłoni. Co kilka dni to samo. Panie adminie, weź go pan stąd, on ma coś z deklem chyba. No ile można w kółko o tym samym... Widać, że chłop nie ma co robić, pewnie leń bezrobotny, bo ciągle w sieci i zarabia marne grosze od opozycji za te żałosne wpisy. Podobno stawki skoczyły do 12 groszy za wpis na forum. To zarobisz w końcu troszkę, może starczy ci na jakąś flaszkę. Napij się, albo wychuśtaj czy coś, nikogo nie obchodzi twoje zdanie, uwierz mi. Strach pomyśleć co on tu za gnój będzie odstawiał (i podskórną kampanię dla oderwanych od koryta) przed samymi wyborami...

0 20
ID:79749

gość-68667

zgadzam się, zdecydowanie agitacja polityczna. nic więcej.

0 6
ID:79750

gość-78648

za służbę zdrowia dziękować głównie po - przez 8 lat zniszczyli wszystko (przypomnij sobie miasteczko pielęgniarek pod sejmem, co już zapomniałeś? u ciebie norma). Nic nie zrobili, absolutnie I ja mam teraz uwierzyć, że jak wygrają to coś zrobią? haha, wolne żarty. To zwykła kiełbasa wyborcza dla tych mało inteligentnych i głupich. Bo tylko skończony kretyn uwierzy w kolejne kłamstwa tych ludzi, Byli tyle lat i nie zrobili absolutnie nic. Dosyć kłamstw i tych banialuków. Tyle na ten temat.

0 19
ID:79751

gość-78668

@~gość-78648: A ile szpitali ostatnio zamknęli ? Pielegniarki pamietasz a lekarzy Rezydentów w Sejmie już nie , a niepełnosprawnych w Sejmie kto olał ? Od 4 lat kto rządzi ? A kiedy ludzie na Sorach umierają ? Bezczelność takich jak Ty nie zna granic , o honorze nie wspomnę.

23 0
ID:79752

gość-62366

@~gość-82319: Tobie Piebiak ile płacił ? Teraz rozgoryczenie bo przestali ? O gnoju to gość 63955 pisał i widać ,że u Was to produkt na czasie.
Umów się z Adminem bo widać przytulenia potrzebujesz płaczku dojnej zmiany. Albo ministrantem zostań bo tam teraz deficyt upragnionych miłości.

24 0
ID:79755


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA