kiedy jakieś inwestycje?

Kiedy ruszą w końcu inwestycje w mieście? Kiedy jakieś konkretne ruchy w końcu? Ciągle tylko konferencje, briefingi akcje, patronaty i inne bzdurki. Czy prezydent Wojtkowski ma zamiar przebimbać w ten sposób kolejną kadencję i stracić dla naszego miasta kolejne lata? Ci, którzy na niego głosowali, powinni się teraz wstydzić.

13 komentarzy

gość-81920

z dobrze poinformowanych źródeł słyszałem, że chce zamknąc kilka portali internetowych piszących o mieście (jakoś mi się kojarzy Korea, Białoruś czy inny Irak). Jedyne co se pan możesz zamknąć, to drzwi przed swoją chatką na wsi.

5 12
ID:79753

gość-67578

a może nasz czołowy antyrządowy troll płatny agitujący w stronę platformy jak opętany wypowie się na temat żałosnych rządów przedstawiciela tej formacji w naszym mieście? W końcu bliższa koszula ciału... No jak tam oszołomku? Może podsumuj pierwszą kadencję Pana Wojtkowskiego, najsłabszą od 89 roku, nie zostało zrobione kompletnie nic. Oraz jej kontynuację, która właśnie trwa? (parklet i wiata w parku się nie liczą, takie rzeczy się robi w 2 dni, bądźmy poważni) To już ś.p Skrzypek (tak chętnie opluwany i wyśmiewany swego czasu przez naszych "polityków") zrobił 109 razy więcej. Wypowiedz się trollku na temat jednego ze swoich idoli i jego rządów w naszym mieście. Nie sądzę, że będziesz obiektywny (nie zdarzyło się jeszcze, jakby rzadził ktoś z Pis, to byś pisał po 8 dziennie, w końcu za to płacą), ale chętnie się pośmieję.

4 17
ID:79754

LALA20


Pisowskie inwestycje???, w Nasiegniewie, ma powstać baza '' Alamo ''.

13 1
ID:79756

gość-78668

@~gość-67578: To że w Ministerstwie Sprawiedliwości opłacali Emilkę i resztę " prawych i sprawiedliwych " ( miałeś też udział ? ) to nie znaczy ,że inni są tak samo podli , nikczemni , bez honoru jak Wy. Nie oceniaj innych w/g siebie. Prawda jest obiektywna i broni się jednym pytaniem : kto wygrał wybory w miastach , w tym w naszym ? Tak chętnie o wyborach bleblacie a tam gdzie przegrywacie to rozumek odejmuje ( typu : zrobił 109 razy więcej - policzyłeś ? wymień ) .
Pojęcia nie masz o moich idolach a nawet pojęcia nie masz co " idol " oznacza. Nikt nie jest obiektywny , może być prawda albo fałsz a jeżeli Ty wierzysz w obiektywizm to zmniejsz dawki albo psychologa.

18 1
ID:79757

gość-53860

@~gość-67578:

Miałem okazję znać osobiście Ś.P. Skrzypka, lubiłem go i szanowałem ale nie pamiętam tych 109 dokonań.
Było by miło jak byś je wymienił aby przypomnieć czego dokonał.

1 2
ID:79758

gość-93048

@~gość-53860: wystarczy jedno - za jego kadencji powstała aleja Królowej Jadwigi. Wygodna, ładna i baaaardzo potrzebna. Tak, wiem, że to projekt z lat 70tych, ale to nie ma znaczenia. Powstała w czasie Jego kadencji, porwał się na to i dał radę. Będziemy korzystać przez wiele dziesięcioleci, to jest konkretna inwestycja. I nie było funduszy unijnych... A np. za kadencji Pałuckiego kolejna bardzo potrzebna ulica Obwodowa. Tu na razie nic choćby w tym temacie. Wiele było tego, oj wiele. A teraz nic, kompletne dno. Ja pamiętam, Ty masz straszne dziury. Nie będę Ciebie edukował, nie mam czasu. Mam wiele innych zajęć i naprawdę nie mam zamiaru tracić czasu na jakieś sieciowe dyskusje. To dla dzieci, albo bezrobotnych.

2 4
ID:79760

gość-53860

@~gość-93048:

Akurat aleję Królowej Jadwigi pamiętam. Jest jednak różnica pamiętać jedną czy dwie rzeczy a 109 jak Ty.
Dlatego to smutne, że przypominanie o Ś.P. Skrzypku zaliczasz do kategorii sieciowych dyskusji dla dzieci lub bezrobotnych.

P.S. Nikt Cię nie prosi o edukowanie kogokolwiek. Zaś czasu też nie mam w nadmiarze, stąd moje posty są krótsze od Twoich.

5 2
ID:79761

gość-31337

@~gość-53860: "Dlatego to smutne, że przypominanie o Ś.P. Skrzypku zaliczasz do kategorii sieciowych dyskusji dla dzieci lub bezrobotnych".

i teraz się zastanawiam, czy jesteś aż tak nierozumny, żeby nie powiedzieć głupi, czy szukasz zaczepki, czy po prostu uczepiłeś się byle czego, żeby Twoje było na wierzchu... Taaak, Ty zawsze jesteś najmądrzejszy, zapomniałem. Wspólczuje rodzinie i znajomym.

1 2
ID:79762

gość-67578

"zrobił 109 razy więcej"

miało być 10 razy, 9 się wbiła jakoś
ale to nie ma znaczenia,
od Wojtkowskiego to akurat każdy zrobił więcej
każdy
nawet 100009 razy

2 2
ID:79763

gość-79590

Zamiast rozwijać miasto lepiej oklaskiwać spoconych facetów biegających za piłeczką i tam szukać poklasku i poparcia społecznego. taaaaa, to jest najważniejsze, to jest właśnie esencja zarządzania ponad stutysięcznym miastem. Dziękujemy! Nie przez pracę na rzecz miasta, ale przez tani i żenujący lans na meczach. Taka to właśnie partia i jej przedstawiciele...

3 6
ID:79764

gość-53860

@~gość-31337:

Skoro prośbę o przybliżenie sylwetki Ś.P. Skrzypka postrzegasz jako zaczepkę i jakąś formę rywalizacji, w której ktoś ma wygrać a ktoś przegrać, to po prostu brak mi słów.
Piszesz kolejny nieuprzejmy post pod moim adresem, dlatego jestem zmuszony w jakimś sensie przyznać Ci rację. Z Tobą nie ma sensu prowadzić dyskusji. Gratuluję, możesz to sobie zaliczyć jako swoje zwycięstwo. Ja w każdym razie nie mam zamiaru dać Ci się sprowokować i równać do Twojego poziomu.

P.S. Nie sądź każdego swoją miarą.

1 0
ID:79765

LALA20

@~gość-79590:

Gościu, paciorek - i wypad, spać.

0 1
ID:79767

gość-90142

Czy stojak do rowerów to też inwestycje w miejsca pracy ?

0 1
ID:79781


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA