Zielony Rynek

Panie Prezydencie jak długo to potrwa? Istna poraźka,ktos powinien odpowiadać za nawierzchnie na Zielonym Rynku,wystajace kamienie, dzieci które wracają ze szkół, podtykają sie i przewracają,starsi ludzie również.Spod kół samochodów samochodów wyskakyja wielkie kamienie na wysokości metra.Uszkodzenia karoseri aut i amortyzacji.Kogos taki duźy kamien moze zabic.

11 komentarzy

gość-91339

Kobiety niszczą sobie obuwie na tych partyjnych kocich łbach a oni udają że nie wiedzą kto te kocie łby wybrał i zatwierdził ?

2 1
ID:79844

LALA20

@~gość-91339:

Gościu przeziębiony, od dwóch lat, w tym temacie, powtarzasz się.
Ja, biorąc pod uwagę upalne lato - chodziłem w przyzwoitych sandałach, - tu, w Bundes, i na urlopie w Polsce, - sandały, ulga dla
stóp.
Nadeszła jesień, '' wskoczyłem '' w kowbojki, które kupuję w amerykańskich sklepach na terenie Bundes, lub w amerykańskich
bazach wojskowych - po znajomości.
Buty te '' kuję '' w Polsce - dobra para '' kowbojek '' kosztuje, powyżej 300 - tu Euro.

P.S.
Zielony Rynek, nie jest mi straszny.
Gościu, moja żona nie używa '' szpilek '', będąc w pracy i będąc na mieście - '' szpilki '' , to obuwie okazjonalne, reprezentacyjne,
w którym moja żona czuje się swobodnie - używa obuwia funkcjonalnego - swobodnego.

P.S.
Zapytam, czy twoja żona, cały tydzień chodzi w '' Adidasach '' niewiadomej marki?????, a czy pierze skarpetki do tego '' obuwia ''???

0 2
ID:79847

gość-35922

W bundes ...nad Wisłą ?

0 0
ID:79859

LALA2O

@~gość-35922:

Gościu, potraktuję cię bardzo łagodnie - ja , tutaj, w Bundes, ciężko pracuję cały tydzień, od rana, do wieczora,w soboty, od rana
do 14 - tej.
Zapytam, a co ty robisz???????? - odpowiedz.

P.S.
Myślę, że, w swym czasie, powinieneś wylądować na prześcieradle, lub w trawie.

0 1
ID:79861

gość-75390

@~LALA2O: ,,gościu'' -przejawiasz zapędy śledczego ? A kto cię widział jak ciężko pracujesz w tym bundeskalifacie ?

1 0
ID:79867

gość-40799

A gdzie ojciec tego sukcesu? Bo to chyba pewien Jacek był :)

1 0
ID:79869

gość-99504

@~LALA20: Zajmij się onanom ,przestań wylewać swoje wypociny.

0 4
ID:79876

LALA20

@~gość-75390:

Gościu, wyjaśnij mi, pojęcie słowa '' Kalifat '' - '' strzelaj '' ze łba, nie z komputera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .

P.S.
Nigdy nie byłem śledczym - jestem uczciwym człowiekiem pracy, - coś ci powiem, twe zainteresowanie mojją osobą, jest
płonne.
P.S.
Dam ci dobrą radę - nie interesuj się innymi osobami, bo .......................... , będziesz wyglądał tak, jak
Cyrano de Bergerac.

0 0
ID:79885

gość-24613

,,Dam ci dobrą radę - nie interesuj się innymi osobami, bo .......................... , będziesz wyglądał tak, jak.............ci .....na paradach LGBT .

1 6
ID:79915

gość-77300

@~gość-24613: Ta onana tak ci ugniotła mózg,że strasznie ględzisz , filozofie podwórkowy spod trzepaka osiedlowego.,

0 0
ID:80026

gość-88817

@~gość-77300: Dlaczego ci to porównanie przeszkadza skoro POpierasz tych odszczepieńców ?

0 1
ID:80034


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA