KOMPROMITACJA ABSOLUTNA !

No to "nasza" posłanka - niejaka Borowiak ,już dała sie poznać całej Polsce wołając w sejmie - "trzeba anulowac to głosowanie, bo przegramy" !!!
To hańba i wstyd dla naszego miasta a w szczególności na tych co głosowali na tę osóbkę.

27 komentarzy

gość-22552

A jak to ma się do ,,wymiocin'' aktywisty PO w Tczewie ?

1 18
ID:80139

LALA20


Naruszenie Konstytucji, stawia każdą armię na baczność!!! - ale, nie w Polsce.

P.S.
'' Lubię '' panią borowiak - '' lubię '' P.iS., - jak się q..wić, to na cały gwizdek, - przy aplauzie kleru i dewotów.
'' Quo Vadis '' - Polsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S.
Będzie, będzie w Polsce Norymberga, i ten Trybunał, odbędzie się w Toruniu, - w miejscu, w którym narodziło się zło.

21 1
ID:80140

gość-23062

@~gość-22552: to wg ciebie sejm RP do Tczewa został przeniesiony ??? A jak to się ma ??? Ano tak jak g...o do twarogu ! Zapewne też glosowałeś na tego liliputa (moralnego również)...

15 1
ID:80146

gość-84838

@~gość-23062: Masz na myśli Millera?

https://img.joemonster.org/mg/albums/new/170123/politycy_wg_wzrostu.jpg

1 16
ID:80148

gość-83755

Wstyd !

11 0
ID:80150

gość-76713

Ciętym jezykiem sejmowej Krychy, albo komucha Piotrowicza, tfu, przez język mi nie chce przejść. Nie wspomnę o Kaczorze dziadu...

9 0
ID:80161

gość-73233

Joanna Borowiak pokazała, ile znaczy dla niej prawo. Gdyby miała chociaż odrobinę przyzwoitości, więcej by się w sejmie nie pokazała. Ze wstydu.

8 0
ID:80164

gość-15348

@~gość-73233: jeśli brak wstydu to kryterium sejmowe to dlaczego lewa strona nie jest pusta ? Przecież tam jeszcze słychać echa ostatniego zjazdu PZPR i słychać jazyk sajusznikow .

0 16
ID:80167

gość-61734

@~gość-15348: A co słychać tam, gdzie siedział Piotrowicz?

6 0
ID:80170

walkiria

@~LALA20: Oby Twoje słowa były prorocze.

7 0
ID:80178

LALA20

@~walkiria:

Witam Cię i pozdrawiam.

P.S.
Kilkanaście razy byłem w Norymberdze, myślę jednak, że jest to bez znaczenia............................................................... ???
Raz byłem w Dachau, myślę jednak, że jest to bez znaczenia ........................................................................... ???
P.S.
Jest Haga, która sądziła Jugosławię - jest Haga, która osądzi kogo trzeba.

P.S.
Na terytorium '' Bundes Republik Deutschland '', stacjonuje U.S. Army, która obroni Demokrację, razem z normalnymi
Europejczykami.

P.S.
W XIII w. Mongołowie podeszli pod Paryż, to miasto się nie poddało, i my się nie poddamy - bądż dobrej myśli -
pozdrawiam Cię - dobranoc - Freiburg.

2 1
ID:80182

gość-54606

Dajcie spokoj p. Borowiak. Jeśli wystapil problem techniczny., to oczywiste, że kazda ze stron martwilaby sie o wynik w taki sam sposób. Co niektórzy potrafia czepiać sie nawet broszki, jak nie mają juz czego.

1 4
ID:80192

LALA20

@~gość-54606:

Wiesz, ja wyrażam zainteresowanie - pod względem wilgotnej '' broszki ''.
P.S.
Życzę Ci miłych snów - niech Ci się przyśni tej nocy, - '' Keiser strasse '', we Frankfurcie nad Menem, - czyt. Kaiza sztrasse.

4 0
ID:80202

LALA20

@~walkiria:

Dobry wieczór -
nawiązując do tematu, - czy wyobrażasz sobie, biorąc pod uwagę obecne czasy, że po raz drugi, Ludzkość, doświadczy ponownego
'' kanału szczurów ''??? - historycznego kanału szczurów??? - Watykan, Damaszek , Ameryka Płd???
P.S.
Polecam kierunek tematu - '' Łowca nazistów '' - Simon Wiesenthal , m.i. obiekt ścigania - SS ,oficer Adolf Eichmann.
P.S.
Pozdrawiam - dobranoc - Freiburg.

0 0
ID:80208

gość-44507

Pani Poseł z wiadomej partii, to raczej oczywiste, że stoi na straży podczas głosowania, by było i SPRAWIEDLIWIE i zgodnie z PRAWEM! Nasza Mała Duma Narodowa!!! Żenada i wstyd, głównie dla tych, którzy uwierzyli przed wyborami, że małe jest piękne. "Jak nie będą chcieli MNIE w sejmie, to może w kabarecie zostanę?"

0 0
ID:80241

LALA20

@~gość-44507:

Partyjna koleżanka pani borowiak, - czyli monstrum z Torunia, nie jest już przy żłobie, to samo może spotkać panią borowiak.

P.S.
Za czasów panowania cesarza Tyberiusza, rajcowały mnie '' niskopodwoziówki '', - ale, to było dawno temu.

4 0
ID:80245

gość-32434

@~LALA20: a krwawe łaźnie ówczesnych ,,ćwierć, półbogów i bogów '' zapewne też ci się podobały .

0 2
ID:80247

LALA20


Adminie - Warum, warum, - dlaczego, dlaczego????, moje wpisy, nie przechodzą???
P.S.
Przecież, piszę szczerą prawdę!!!!, na miły Bóg, w imię Demokracji, przez duże D.

A może, pewnej niedzieli, nie będzie '' Teleranka ''??????????????????? - a u drzwi stanie załoga ''Jii ''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S.
Czy ta PRAWDA przejdzie??????????????????????? wątpię!!!!

3 0
ID:80249

LALA20

@~gość-32434:

Ignorancie historyczny, odpowiem Ci jutro, ale, już dziś jesteś dla mnie zerem.

0 0
ID:80255

gość-85089

No tak brak argumentów i zaraz inwektywy -typowy kodziarz .

0 6
ID:80268

LALA2O

@~gość-85089:

Duda, napisał list do Pani noblistki, - duda, jest dla mnie zerem - basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5 0
ID:80326

gość-16708

Bez wstydu i honoru . Śmieszna . Występowanie przed ludźmi to szczyt obłudy .

2 1
ID:80349

LALA20

@~gość-32434:

Gościu, ubolewam,ale, nie masz pojęcia o starożytnym Rzymie..
Rzymianie - rzymskie legiony - prąc na Północ, m.in. założyli warownię - osadę, którą nazwali Kolonia.

P.S.
Byłem w mieście Kolonia - wspaniała katedra, zwiedziłem ją wokół, byłem w jej wnętrzu, i w podziemiach - potęga.
P.S.
Kolonię, zwiedzałem z żoną, spacerując po bulwarach nad Renem.

P.S.
Na dziedzińcu katedry są rzymskie wykopaliska - oszklone - wspaniały widok.
P.S.
Z niem. - Katedra - czyt. - Dom .
P.S.
Pozdrawiam Cię - Rzymianie, władali Helwecją, ale, ten lud, nigdy się nie poddał, - proszę Cię, idż spać.

0 0
ID:80378

gość-69568

Lala -a pozycja ,,mniej niż zero'' jak ci się podoba ?

0 0
ID:80389

LALA2O

@~gość-32434:

Rzym!!!!!!!!! - Imperium!!!!!!!!!!, - upadek Rzymu, chrześcijaństwo - ciemnota w Europie.

2 0
ID:80417

gość-61887

@~LALA2O: Hmmm...ciemnota w Europie ? ... to może wyjaśnij nieoczytanym dlaczego przez stulecia monarchie podpierały się zawsze duchowieństwem(Pan , Wójt i Pleban...) i w imię religii dokonywały największych świństw i morderstw ? Proste pytanie ?

1 0
ID:80421

LALA20

@~gość-61887:

Witam Cię i wszystkich forumowiczów, po świątecznej przerwie, jestem już w Bundes.

Mistrzami mordów był m.in. ród Medyceuszy i ówcześni Jezuici.
Tak, masz rację - monarchie podpierały się szamanami. Szamani potrafili trzymać w ryzach proste, ciemne ludy.
Dla kościoła katolickiego, '' Oświecenie '' było początkiem zmian - Kościół tego nie zrozumiał i nie rozumie do dziś.

Weż pod uwagę rewolucję francuską - tam prosty naród przestał się bać - zrobił porządek z monarchią i z szamanami.
Rewolucja francuska, była krwawa, bardzo krwawa, w porównaniu z bolszewicką.

Pozdrawiam - Freiburg

0 0
ID:80480


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA