O sądach słów kilka...

I co lemingi na to?

http://niewygodne.info.pl/artykul9/Niemiecki-sad-najwyzszy-wybierany-przez-politykow.htm

9 komentarzy

gość-82444

Panie Łysy, pan jako "nieleming " ma ograniczony poziom pojmowania więc tłumaczenie subtelnych różnić w tych wyborach nie ma sensu.Co do samych Lemingów też masz Pan mylne wyobrażenie bo zwierzątka te są inteligentne a bzdury o nich krążące powtarzają ograniczone baranki. Taka jest prawda :
"Mit o „masowym samobójstwie” lemingów ma długą historię, a na jego popularność złożyło się wiele czynników. W roku 1955 Carl Barks, ilustrator w wytwórni Disneya, narysował do magazynu Uncle Scrooge Adventures komiks pt. „Leming z medalionem” (The Lemming with the Locket). Komiks powstał z inspiracji artykułem w magazynie The American Mercury z 1954 i przedstawiał ogromne ilości lemingów, skaczących z norweskich klifów do morza. Na podstawie tego komiksu z kolei powstał jeden z odcinków Kaczych Opowieści pt. „Ulubione zwierzątko Scrooge’a” albo „Ulubieniec Sknerusa”, w oryginale Scrooge’s Pe.
Duży udział w upowszechnieniu błędnej tezy miał także film wytwórni Disneya White Wilderness (1958), pokazujący lemingi skaczące na pewną śmierć do morza. Po 24 latach udowodniono jednak, że scena ta była sfałszowana
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lemingi
Poczytaj i spróbuj pomyśleć.Wiedza jeszcze nikogo nie zabiła a pomaga unikać kompromitacji.

61 1
ID:80345

gość-74281

oh skończ już bredzić te swoją mądrość, jaki ty jesteś żałosny. Zwykłe określenie dla bezmóżgów takich jak ty. A czy prawidłowe czy nie to jest nieistotne. TAk się przyjęło kilkanaście lat temu powszechnie dla bezmyślnych bezmózgów i tak już zostanie na zawsze. A czy to jest prawda historyczna, czy fałszywa bajka to nie ma żadnego znaczenia. Nie odwracaj błaźnie kota ogonem, spójrz na istote problemu, a nie mi wyjeżdzasz z disneyem. Z resztą - jak zwykle nasz płątny troll nie ma nic mądrego do powiedzenia tylko bredzi o jakichś stworzonkach.

1 54
ID:80348

gość-82444

@~gość-74281: "A czy prawidłowe czy nie to jest nieistotne. " ? Czyli czy jesteś mądry czy głupi to też nie istotne ? Chcesz " istoty problemu " a opierasz swoją wiedzę na bajkach ? A to jest najlepsze : " czy to jest prawda historyczna, czy fałszywa bajka to nie ma żadnego znaczenia " . Ty ten "mądry " na tym forum jesteś ? Bajki na równi z historią to bez znaczenia ?! 

57 1
ID:80351

gość-78316

To jest prawda NIEWYGODNA !!! W Polsce głoszenie prawd niewygodnych jest niePOprawne POlitycznie .Poprawność POlityczna to manipulacja społeczeństwem do granic absurdu ! Czyli ,,polskość to nienormalność '' jest poprawne politycznie ?

2 45
ID:80366

gość-14224

@~gość-74281: Żebyś się tak nie ośmieszał wystarczy około 25 Zł i kogoś kto Ci wytłumaczy jak nie zrozumiesz .Kup sobie książkę " Fakt nie Mit " autorów Aleksandra Stanisławski, Piotr Stanisławski to może jakoś dowleczesz się do XXI wieku.

53 2
ID:80371

gość-69568

,,polskość to nienormalność'' jest w tej książce opisane ?

0 35
ID:80388

gość-80201

@~gość-69568: Wiesz chociaż w którym roku te słowa padły i czego dotyczyły ? Dowiedz się , pokaż to że sprawdziłeś , a potem możemy podyskutować.

44 1
ID:80396

gość-99321

@~gość-80201: a kto by chciał z tobą dyskutować o kłamstwach kłamcy ?

0 46
ID:80406

Emeryt

Widzę, że Watykańskie sługusy namieszały w kiepełach. Na mszach tak bardzo mącą w zakutych łbach, że nie potraficie sami racjonalnie myŝleĉ !? Czytaĉ to co napisali w gazetach, lub portalach internetowych ze zrozumieniem ! Powtarzam !! Ze zrozumieniem !!!Albo wyjŝĉ na spacer i przewietrzyĉ spróchniałe móżdżki...i nie słuchaĉ bełkotu koŝcielnych sługusów.

25 0
ID:80438


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.