Saniko to kiedy zacznie wykonywać swoje obowiązki? Cały...

Saniko to kiedy zacznie wykonywać swoje obowiązki? Cały Michelin zastawiony workami ze śmieciami od kilku dni. Pięknie to wygląda. Mieli być wg terminarza w poniedziałek. Rozumiem, że było święto, ale to należałoby po pierwsze poinformować mieszkańców płącących jeden z najwyższych rachunków w kraju o zmianie, a po drugie skoro nie można w poniedziałek, to wypadłoby zabrać te smrody we wtorek. Jakoś inni mogą w święta pracować, oni nie. Więc powinni to sprzątnąć dzień później. Teraz te śmieci wspaniale ozdabiają całe osiedle. Komedia. Ceny podnosić i wymagać to potrafią, ale wywiązać się ze swoich obowiązków jakoś nie potrafią. Brawo Saniko! Kiedy podwyżki? O tym zawsze pamiętacie!

10 komentarzy

gość-99354

Płacimy bardzo wysokie podatki i w ramach tych podatków powinniśmy być obsłużeni . A tu jeszcze dodatkowe podatki za to samo wywożenie śmieci i dodatkowo za segregację ? Przecież to jakiś absurd by nie powiedzieć skandal żeby polska rodzina płaciła za wywóz śmieci więcej niż rodzina w Niemczech lub we Francji ! Wystarczy że prąd i gaz są w Polsce droższe niż w starej Unii .

5 0
ID:80494

gość-98672

@~gość-99354: ostatnio było głośno o jakimś Czechu, który wpadł w gruby szok po zobaczeniu naszych cen. Szczerze? To jest kolejny sposób na wpływy do miejskich kas. Te nieroby robią wszystko, by nadal nic nie robić a mieć coraz więcej pieniędzy. No bo co mają zrobić mieszkańcy? Muszą zapłacić. A tam rosną - inkubatory, sfery biznesu, energie miasta i inne wymysły, w których upycha się koleżków partyjnych. A tak naprawdę te twory są całkiem niepotrzebne - bo jak widzę szkolenia w inkubatorze np. to mnie pusty śmiech ogarnia. To jest przechowalnia kolesi i koleżanek.
Poza tym miasto nasze, przeogromnie zadłużone i biorące ciągle nowe pożyczki, musi z czegoś spłacać chore pomysły nieudacznych władz, więc łoją po śmieciach, wodzie i wszystkim na czym można zarobić.

5 0
ID:80496

gość-55275

przed świętami było im również bardzo ciężko zając się śmieciami i tak u mnie przed blokiem, przez calutkie święta wysypywały się te surowce z tych pojemników, butelki, plastiki itp itd. Piękna sprawa - całe święta ludzie płacący grubą kasę za śmieci byli zmuszeni oglądać zamiast choinek i lampek śmieci. Super. To się nazywa właśnie olewanie mieszkańców. Zabrali 2 dni po świętach, fajnie nie? Jakby nie można było zmobilizować ich i posprzątać na święta. Po co, ważne że była bombka na rondzie i napis na placu wolności. A że pół miasta tonęło w śmieciach, to już nieistotne. Super miasto, super władze, super prezydent i super obsługa. p.s. kibice koszykówki powinni mieć zakaz udziału w wyborach - popatrzcie co narobiliście! Jest coraz gorzej, a będzie jeszcze gorzej.

3 0
ID:80497

gość-84673

Potwierdzam. Druga kadencja Pana Wojtkowskiego to dramat dla tego miasta. Tunie trzeba nic wypisywać. Tu wystarczy się rozejrzeć. Kompletnie nic się nie dzieje w mieście. No ale można się było tego spodziewać. Ta funkcja po prostu tego pana przerosła. Cowidac było już w trakcie 1 kadencji. Przebimbalismy największe środki unijne. Po prostu dramat. Jak patrzę na miasta naszego województwa tonaprawde jesteśmy najgorzej zarządzana miejscowością. Najgorzej! Rypin się lepiej rozwija....

4 0
ID:80498

gość-39481

@~gość-98672: Machnacz zapełniony ! I co ? I nie ma winnych . A odpowiedzialni bawią się w teatrzyki przed sądem a podatnicy muszą za te niekompetencje płacić i płacić i płacić o wiele drożej niż w innych krajach Unii !!!

3 0
ID:80499

gość-14147

Tak głosowaliście to teraz tak macie ;) A w następnych wyborach i tak zagłosujecie albo na LSD albo na PO i potem znów będziecie biadolić, że macie to samo g... To miasto jest do zaorania.

1 0
ID:80507

LALA20

@~gość-14147:

XIXw. - U.S.A., - Mormoni , - '' chrześcijanie '', których mam głęboko w '' ptaszku '' , zbudowali miasto Salt Lake City w stanie
Utah, u podnóża Gór Skalistych.
Lata mijają, to miasto prosperuje, nie dzięki Mormonom.

P.S.
Mormoni = P.S., zapraszam do historii, bardzo ciekawej historii.

0 0
ID:80510

gość-25702

A ten ,,histeryk'' znowu zaczyna swoje ,,histerie'' wciskać .

0 4
ID:80513

LALA20

@~gość-25702:

Przykład - pojąłeś za żonę kobietę, którą pokochałeś - ale , pierwsza noc z Twoją żoną , należy się szamanowi sekty
mormońskiej.
P.S.
Gościu, co do wszelakiej historii, jesteś bardzo cieniutki, - a więc, przestań gardłować.

0 0
ID:80517

gość-40638

@~ LALA20: apage satanas ...

0 0
ID:80520


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA