Usługi kosmetyczne

Pytanie do kobiet/mam. Czy korzystalybyscie z mobilnych usług kosmetycznych? Skupionych na zabiegach odchudzających/poprawiających kondycję skóry. Czy wolalybyscie iść do salonu na taki zabieg?

16 komentarzy

gość-14675

Ile taka usługa kosztuje?
Dla żony pytam.

1 0
ID:80515

LALA20

@ Kosmetyczka

Na dzień dzisiejszy, młode, myślące, roztropne kobiety - 30 - 32 lata, dbają o remont doooooopy - chcą się dobrze sprzedać.

1 1
ID:80516

gość-37079

@~ LALA20:
Trywializujesz i to jeszcze w bardzo szowinistyczny sposób.
Ja jestem zniesmaczony twoja wypowiedzią.

0 1
ID:80519

gość-80073

Imigranci im wyremontują ... tak jak remontują Niemkom ...

1 4
ID:80523

gość-37079

@~gość-80073:

Rozumiem, że chciałeś zabłysnąć. Nie udało Ci się.

1 1
ID:80525

LALA20

@~gość-37079:

Biorąc pod uwagę Świat - nie ma wierniejszej kobiety, niż Polka - jako żona, jako Matka dla dzieci, - są Polki, które są sukami.
Przypadków jest wiele.
P.S.
Sorry,w temacie, historii, jest wiele.
P.S.
Wiem, co znaczy słowo kochać, szanować, - szanować, ludzi bliskich i otoczenie.
P.S.
Moja suka, wilczur niemiecki, oszczeniła się, - w domu, było wiele radości.
P.S.
Jestem taki, jaki jestem - pozdrawiam Cię - Freiburg.

0 1
ID:80527

LALA20

@~gość-80073:

Gościu, zastanawiam się, skąd u Ciebie taka wiedza???
Zapytam, mieszkasz w Bundes ???, pracujesz w Bundes???, masz wiedzę???

P.S.
Polki w Bundes,q..wią się na potęgę, - Polka, która pójdzie w '' cug '' z Turkiem, lub z innym muzułmaninem, jest po prostu
zeszmacona.
P.S.
Gościu, w tym temacie, nie masz prawa wydawać opinii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 3
ID:80528

gość-75042

Ooooo cenzor- uzurpator-inkwizytor -histeryk się ujawnił ? To ty zobowiązałeś się przyjąć rodzinę ,,inżynierów i lekarzy '' pod swój dach ? No i jak przebiega aklimatyzacja ? Rodzina się już powiększyła ?

1 0
ID:80530

LALA20

Gdyby P.iS., rządził w U.S.A., zabrakło by ludzi, typu - Lee Harvey Oswald !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S.
Tradycyjnie - '' kochać '' P.iS. i polski kler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.
Tu, w Bundes - protestancki pastor, ma swój dom, ma żonę - ma dzieci - jego żona pracuje - on też pracuje - pracuje m.in. w
kościele.
P.S.
Tu, w Polsce,nie zmieniajmy NATURY - MĘŻCZYZNA JEST DLA KOBIETY, A, KOBIETA DLA MĘŻCZYZNY.
P.S.
''Kochać '' kler.

0 0
ID:80531

gość-46344

@~LALA20: Taka zamiana...?www.se.pl › wiadomosci › polityka › robert-biedron-swieta-spedzi-z-...

0 2
ID:80532

LALAA 20

@~gość-75042:

Gościu, nie obrażaj mnie i mojej rodziny -
za te słowa - Saladyn, kazałby cię zabić.

Biorąc pod uwagę wyprawy krzyżowe, w krajach Orientu, rozwijały się nauki - geografia, geometria,matematyka, astronomia,
nauki medyczne, nauki przyrodnicze.
W tym czasie, w Europie, szerzył się kult '' prawdziwej wiary '', która Europejczykom, zrobiła z mózgów waginę.

P.S.
Posiadam w domu, w Polsce, Koran.

5 0
ID:80536

LALAA 20

@~gość-75042:

Zaznaczam ci giaurze!!!, z arab. - giaur - niewierny - znam tylko Muzułmanów europejskich z Bałkanów.
Ty i tak tego nie zrozumiesz, - noch mall - z niem. - jeszcze raz - dla mnie, jesteś '' gringo '' - z hiszp. obcy - na tym Forum.

0 3
ID:80537

gość-96258

~LALAA20 co ty wąchałeś ? nie poznaję Ciebie.. :-(

0 0
ID:80545

LALA20

@~LALA2O

@~gość-96258:

'' Zioło '' - jest dobre, na wszystko , '' na kiepską pogodę .......................................................................... '' .
Pozdrawiam Cię - Freiburg - na dzisiejszy wieczór, proponuję Ci dobrą muzykę - grupa '' Budgie ''.

0 0
ID:80549

LALA20

@~gość-96258:

Proponuję Ci film p.t. '' Hombre '', - z hiszp. - Człowiek - film mówi o ludzkich charakterach.
Film prod. - U.S.A., w roli głównej - Paul Newman.

0 0
ID:80563

LALA20

@~gość-96258:

Gościu, podejmę próbę, czyli, poniekąd, zmuszę Cię do myślenia ..................................................................... , -
wojna bałkańska - Jugosławia, - Bośnia - Hercegowina - miasto Sarajevo, - tzw. ulica snajperów - kumasz temat???
P.S.
Kończąc, co Ci mówi nazwa miejscowości Srebrenica???
W tej miejscowości nastąpiła tragedia, zapytam Cię, - co zrobiły międzynarodowe odziały NATO???, - dokładnie!!!!!!!!, co
zrobiły holenderskie odziały???
P.S.
Znam Muzułmanów, którzy stracili bliskich w tej '' wojnie ''.

0 0
ID:80564

Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.