spektakl "Histeria"

Tak się zastanawiam, ile jeszcze musi minąć dni/tygodni/ miesięcy? zanim zrozumiecie że cała ta panika została wyreżyserowana? To tych co panikują: jesteście rozgrywani jak dzieci po kątach, a chodzi TYLKO i WYŁĄCZNIE o waszą kasę. Miłego dnia ;p

27 komentarzy

gość-70170

Czyżby antyszczepionkowiec na łożu śmierci ? I co , zamiast wybierać trumienkę to jeszcze namieszasz ? Nagraj swój koniec i wklej a bedziesz miał wyreżyserowany hit. Do dzieła !

36 2
ID:80860

gość-19532

Może i masz rację bo ten wirus zaprogramowany na człowieka sam się z laboratorium nie wydostał .Tym bardziej że to laboratorium w/g służb USA specjalizuje się w badaniach nad bronią biologiczną . Tylko dlaczego ,,niezależne media śledcze'' milczą na ten temat ?

2 31
ID:80861

gość-59010

@~gość-70170: Chyba nie wierzysz że ta pandemia to ,,czysty przypadek'' ?

1 21
ID:80864

gość-70170

@~gość-59010: No i ? Nacjonalista napisał ,że chodzi o " naszą kasę " czyli czyją ? Najbogatsi tracą miliardy dziennie , my tracimy bliskich i przyszłość kraju a tamten bredzi o reżyserii tej pandemii. Człowiek to bestia i tak urządza sobie świat .Pewnie jak szczepionkę będą chcieli mu dać to odmówi bo to nie on reżyseruje ? Chory ziomuś więc mój adekwatny wpis.

36 2
ID:80865

gość-27524

Szanowny nacjonalisto, aby pójść do psychiatry nie potrzebujesz skierowania od lekarza rodzinnego...

22 0
ID:80881

nacjonalista

Szanowni Państwo bardzo ładnie dajecie się prowadzić, tak jak tego oczekują rozgrywający. Myślę jednak, że czas zacząć widzieć szerzej niż wokół siebie. Pamiętajcie, że ZAWSZE reakcje OGÓŁU są sterowane. Jak wszyscy krzyczą w tv kupuj złoto to wtedy należy je sprzedawać itd.

"Najbogatsi tracą miliardy dziennie" Absolutnie nie. Tracą drobne/małe firmy i pracownicy na wszelkich umowach. Punkt z zapiekankami może upaść, restauracja też ale myślicie że taki McDon... upadnie? Nie :) Ta sieć może na chwilę wywali pracowników, ale po wszystkim ich zatrudni jeszcze za niższą stawkę, a w tym czasie właściciel budki z zapiekankami będzie już licytowany przez komornika. Tak samo pozostałe sieci Ob.......iiii, casto.... itd

Po drugie sprawdzcie sobie powiązania Billa G. z firmami produkującymi szczepionki już od kilku lat nad tym pracują. Najpierw się ludzi zastraszy a pózniej "OBDARUJE" lekiem na którym "ktoś" zarobi miliardy, a rządy w tym polski je kupią a jakże, przecież w celu ratowania ZDROWIA! :D Sytuacja jak z serialu ranczo, gdzie postawili tablice o nieistniejącej pladze owadów i jednocześnie reklamą środka przeciw nim. Oczywiście cały zasap środka był wykupiony przez jedną osobę ;)

kolejny argument że nie dzieje się nic poza tym co zazwyczj co roku w sezonie grypowym (ORYGINALE dane z usa) link: https://www.cdc.gov/flu/about/burden/2018-2019.html?fbclid=IwAR0i9hjWQgZGSkM0m83UKHXoltt2CQbLynhj_dLrk-dVfKPd_rbtWTsZHoY - kliknąć w google i przetłumaczyć. W skrócie tylko napiszę, że są tam dane potwierdzające zakażenie coroczne ok 35-50 mln (milionów) ludzi i śmierć 40-60tyś. Mamy teraz większe liczby ??

Światem nie rządzą ani usa ani chiny czy rosja tylko finansjera, pytanie jedynie czy im łatwo pozwolimy sobą sterować czy chociaż będziemy się opierać, bo na nic więcej nie liczę widząc co ludzie robią na ulicy.


1 30
ID:80883

LALA20

@~gość-19532:

Pierwsi Europejczycy, na terytorium dzisiejszego U.S..A, - między rzekami Hudson River, a East River, pojawili się Szwedzi, i
założyli osadę Nowy Sztokholm.
Ale, w krótkim czasie, po Szwedach, na te tereny, przybyli Holendrzy.
Przepędzili Szwedów i założyli osadę - Nowy Amsterdam - do czego zmierzam -
Holendrzy,ludności tubylczej , ofiarowali, m. in., zarażone ospą koce, - wyginęło, wiele nadatlantyckich plemion.
Przybyli na te tereny Angole - przepędzili Holendrów - założyli Nowy Jork, - resztę, dopowiedz sobie sam.

7 1
ID:80884

gość-70170

@nacjonalista: W umyśle masz już świąteczny bigos. Teorie spiskowe łatwo powstają na pewnym poziomie umysłowym i stąd antyszczepionkowcy albo tacy jak Ty. Takie pandemie : Dżuma Justyniana (541-542) , Czarna śmierć (1346-1353) , Wielka zaraza w Londynie (1665-1666) ,Hiszpanka (1918-1919) , czy Grypa azjatycka (1957-1958) to były operacje finansowe światowej finansjery ? Jaki sens dla nich ma utrata milionów rąk do pracy czy kredytobiorców z ich majątku ? Na takich jak Ty szczepionki nie ma i nie będzie bo na głupotę nawet nikt jej nie bedzie szukał a zawsze znajdzie sie taki " nacjonalista " i przebije głupotą nastepną granicę absurdu.

31 1
ID:80885

LALA20

@nacjonalista:

Jeżeli, masz możliwość, zajrzyj do mahoniowych gabinetów - mahoń - bardzo cenne drewno - w tych gabinetach, decydują się
losy świata i ludzi, - przy mgle przednich cygar, i przy oparach przednich trunków.

0 0
ID:80886

gość-89066

@~gość-70170: Może napisz przez czyje banki przepływają pieniądze eurokołchozu i na jakim procencie . Od czasu jak powiedział to Orban na forum PE został przez Brukselę ,,wyklęty'' -dlaczego ? Napisz ...

0 21
ID:80889

gość-70170

@~gość-89066: Ty jak nacjonalista twierdzisz ,że koronawirus to operacje finansowe banków ? Ty zobacz co Orban zrobił ze swoim krajem a nie co powiedział bo on mówi co innego a robi swoje ( brzmi znajomo ? ) . Tobie jak ktoś robi przelew na konto to patrzysz z jakiego banku przyszedł czy na kwotę i za co ? Jak Polska dostaje kasę z UE to najważniejsza kwota czy bank ?
To może Ci pomoże :
Skład Europejskiego Banku Centralnego :
Prezes EBC reprezentuje bank na spotkaniach wysokiego szczebla w ramach UE i na poziomie międzynarodowym. Europejski Bank Centralny posiada trzy organy decyzyjne:
Rada Prezesów – główny organ decyzyjny.
W jej skład wchodzą Zarząd (zob. poniżej) i prezesi banków centralnych krajów strefy euro.
Zarząd – nadzoruje bieżące zarządzanie EBC.
Składa się z prezesa, wiceprezesa oraz czterech innych członków mianowanych na ośmioletnią kadencję przez szefów państw strefy euro.
Rada Ogólna – wspomaga działania koordynacyjne i doradcze EBC.
W jej skład wchodzą prezes i wiceprezes EBC oraz prezesi banków centralnych wszystkich państw UE.
W jaki sposób działa EBC?
EBC współpracuje z krajowymi bankami centralnymi wszystkich państw UE. Wszystkie one tworzą Europejski System Banków Centralnych.
Czego tu nie jesteś w stanie pojąć ?

32 1
ID:80890

nacjonalista

@~gość-70170: Dobrze wiesz, że tamte pandemie były naturalne, bo nikt nie miał globalnego wpływu na ludzkość, tym bardziej finansowego. Nie było ogólnoświatowych korporacji, banków itd. A swoją drogą sprzyjała im dramatyczny w porównaniu do dzisiejszego poziom higieny.

Co do utraty rąk do pracy to raz, że wirus młodych w zdecydowanej większości nie uśmierca a dwa "eilta" już od dawna planuje zmniejszenie populacji ludzkości: "Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie - Christiana Figueres, sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych |POLECAM! Opublikowano 6 lipca, 2015"

O majątki kredytobiorców nie musisz się martwić, banki chętnie je przejmą ;)

1 26
ID:80891

gość-52462

@~gość-70170: To nie ja twierdzę , to wynika z materiałów publikowanych w Necie . Nikt trzeźwo myślący nie wierzy że hodowle wirusów prowadzone od kilkunastu lat w chińskim laboratorium o najwyższym statucie zagrożeń (badania nad bronią chemiczną) robione są w ,,czynie społecznym'' , KTOŚ ZA TO PŁACI ! Ostrzegali przed tym naukowcy i LEKARZE w publikowanych artykułach np w roku 2007.I dla mnie nie jest obojętne kto tuczy się na odsetkach z moich pieniędzy -czy bank polski czy starozakonny .

0 26
ID:80892

gość-70170

@~gość-52462: " to wynika z materiałów publikowanych w Necie " i koniec tematu .

24 1
ID:80894

nacjonalista

Czytając większość komentarzy i widząc łapki w dół nie dziwię się czemu w tym kraju jest tak jak jest, o Włocławku nie wspominając. Życzę Wam wesołych Świąt Wielkanocnych i pamiętajcie żeby od czwartku szczelnie zakrywać twarze, bo zagrożenie gwałtownie wzrasta. Donoście na niestosujących się sąsiadów i nasłuchujcie poleceń. Nowa moda maseczkowa zaiskrzy i zgaśnie nagle po 2,3 tygodniach kiedy rozgrywający, tzn. rządzący powiedzą: od jutra od 7 rano nie ma już zagrożenia można oddychać pełną piersią ;P Wdychajcie wówczas ile wlezie do następnego odcinka spektaklu kiedy to panowie każą znowu paść na kolana ;D

0 25
ID:80897

gość-73910

@nacjonalista: W takim razie ,,ekspercie ''może jeszcze napisz coś o ,,modzie na umieranie'' ? Np w USA zmarło na koronowirusa w ciągu doby 2108 osób ..w Hiszpanii ponad 800 osób ... we Włoszech ponad 900 ... w Polsce 181 .

12 0
ID:80901

gość-53882

@nacjonalista: No ku ...a Prorok się objawił ! Jaki jest świat rzeczywisty każdy myślący widzi choć zafiksowanych w teoriach spiskowych ( Masoni , LGBT, cykliści , itd ) też jest sporo. Każdy żyje w jakiejś rzeczywistości i radzi sobie z tym lepiej lub gorzej ale żyją jak potrafią. Żyjemy w społecznościach na ustalonych zasadach a jak ktoś ma z tym problem to Bieszczady czekają .
Wesołych Świąt i już ! A na kolana , to jak ktoś ma taką ochotę to czemu nie , jego sprawa , żeby tylko nie klęczał na mojej drodze.

20 0
ID:80903

nacjonalista

Polecam posłuchać pomiędzy 5:28 a 5:48 minister Szumowski w RMF FM z końca lutego o maseczkach:


"Panie ministrze a te maseczki to pomagają?
- Nie
to po co ludzie je noszą?
- Nie wiem"

ale ja wiem. Jak za 6-10 m-cy gates wyprodukuje 100mln goowna po 300$ za szt. to bezmózgie cymbały w Polsce, czyli 90% społeczeństwa, w kolejkach się ustawią po tą chemię "dla zdrowia", a pozostałych się przymusi i jeszcze w tv wyśmieje... i tu zapewne też.

0 6
ID:80924

gość-97197

@nacjonalista: Napisz ( wiesz wszystko ) , skąd się biorą " bezmózgie cymbały " ,które bredzą jak Ty ? Szczepionki to chemia ? To może takie geniusze jak Ty w domu upichcą darmowe szczepionki po zakupach w drogerii ?

17 0
ID:80925

nacjonalista

I co już doszliście do prawdy GENIUSZE? czy jeszcze dać Wam miesiąc, aż wszyscy zaczniecie mówić: "ja wiedziałem że to szwindel, w ogóle się nie bałem i nie panikowałem" ;) Poczekam.

0 10
ID:81077

gość-80916

@nacjonalista: Zacznij lizać poręcze w autobusach ....albo zgłoś się na ,,ahotnika '' do jakiegoś DPS-u - sprawdzisz plotki na własnej skórze ...

6 0
ID:81129

gość-82012

@nacjonalista: Jak na "szwindel " to sporo ludzi bierze w nim udział , około 900 osób w Polsce zmarło , około 400 000 na świecie , a to tylko szwindel . Umarli Ci nie odpowiedzą ale takiego " sukcesu szwindlu " chyba nie przewidzieli. Czekaj a się doczekasz.

8 0
ID:81183

gość-21775

@~gość-82012: Powiem Ci więcej. W Polsce bierze w tym udział ponad 400 000 ludzi rocznie. Nikt na nic innego nie umiera, nie ma nowotworów i zawałów, tylko koronawirus. Tylko ciiii.... to tajemnica, bo rządzące popisy nie chcą siać paniki i dlatego jest tak mało ofiar podawanych. Po zaszczepieniu bedzie umierać dwa razy tyle, ale wtedy będzie winna susza, narkomania i azbest. Ale będzie pięknie :)

0 4
ID:81254

gość-63401

@~gość-21775: uważasz że to ,,angielski żart'' -
,,O 351 wzrosła w ciągu doby liczba zgonów z powodu koronawirusa w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że łączna liczba ofiar śmiertelnych epidemii w tym kraju wynosi 36393 - podało w piątek po południu ministerstwo zdrowia. ''

1 0
ID:81262

gość-82012

@~gość-21775: Ludzie umierają codziennie , na nowotwory również tylko nie podaje się dziennych statystyk ignorancie . Podawane są statystyki ale to ktoś myślący może zrozumieć choć Ty też spróbuj zrozumieć :
https://pulsmedycyny.pl/jaka-jest-zachorowalnosc-i-umieralnosc-na-nowotwory-w-polsce-979333
W naszym szpitalu codziennie umierają ludzie

3 0
ID:81265

gość-77960

@~gość-82012: Gdybyś nie zauważył - mowa jest o liczbie ofiar epidemii . Inne choroby nie są w tej statystyce ujmowane ani w Anglii ani w Hiszpanii , ani we Włoszech .Mało tego np. mieszkańcy Włoch uważają że liczba ofiar śmiertelnych chińskiej epidemii jest zaniżona .
Więc nie zamydlaj tematu pisz prawdę .

0 3
ID:81271

gość-82012

@~gość-77960: Pacz na usta , to ci wkleiłem :
https://pulsmedycyny.pl/jaka-jest-zachorowalnosc-i-umieralnosc-na-nowotwory-w-polsce-979333
Masz tu podane statystyki z całego swiata śmierci na nowotwory , inne statystyki też swiat podaje ale nie z dnia na dzień tylko w dłuższych okresach i o śmiertelności na inne schorzenia za 2020 rok też beda ale w przyszłym roku.
Teraz podają na bieżąco ofiary epidemii bo są zliczane na bieżąco co nie oznacza ,że nie ma zgonów z innych przyczyn.
Rozumiesz zdanie : w naszym szpitalu codziennie umierają ludzie ? Tak jest , umierają codziennie ale nikt nie twierdzi i nie podaje przyczyny koronawirusa. Czego nie rozumiesz, co masz zamydlone ?

3 0
ID:81278


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA