,,10 rocznica wielkiej powodzi 2010 r. - tragedia tysięcy...

,,Wprowadzenia stanu nadzwyczajnego nie przewiduje również p.o. prezydenta, marszałek Sejmu Bronisław Komorowski. - Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do głównej rzeki i do Bałtyku, więc nie słyszałem od dłuższego czasu o zjawiskach powodziowych, które by trwały dłużej niż tydzień, czy dwa - mówił na spotkaniu ze studentami w Częstochowie.''''

5 komentarzy

gość-89429

A teraz jest susza , i co ? Za zeszły rok rolnikom do dzisiaj nie zapłacili a Ty odkrywca o powodzi z przed lat opowiadasz. Dawaj dalej swoje genialne przemyslenia . Teraz nie ma tez stanu wyjątkowego bo tylko 1000 osób zmarło , kto miał to miliony tłucze na maseczkach , ludzie bankrutują ale wesela można już organizować - jest wspaniale!

1 0
ID:81263

gość-76513

@~gość-89429: O powodzi trzeba pamiętać i o ,,pomocy '' rządu PO również. A twoje pretensje to chyba do autorów i wykonawców epidemii ? Czyżbyś zapomniał skąd to paskudztwo zostało rozniesione ?

0 1
ID:81269

gość-89429

@~gość-76513: Kto rządził w 2019 ? Kto powinien wypłacić odszkodowania za suszę w 2019 ? Dlaczego do dzisiaj ( allo, mamy 2020 r ) otrzymała odszkodowania tylko cząstka poszkodowanych ? Wina Tuska czy całego PO ?
Co do "paskudztwa " ; oświeć nas skąd i kto je rozniósł bo tylko Ty pewnie masz dostęp do nieomylnych mediów. To w nich na pewno poznałeś autorów i wykonawców epidemii więc podziel sie z niedoinformowanymi . Nie daj się prosić , oświecaj !

1 0
ID:81276

gość-92218

@~gość-89429: ,,chińska wirus '' - tak nazwał go prezydent USA ! Podobnie określa tą epidemię rząd Włoch ...
Więc chyba jesteś wśród tych niedoinformowanych ?

0 1
ID:81282

gość-89429

@~gość-92218: Trampa cytujesz ? Ten pacan juz dwa razy leki na koronawirusa już miał , sam się leczy na malarię a jego krajowy wirusolog już nie wie jak idiotę tłumaczyć. Tramp autorytetem , zabawny jesteś! Ty lepiej puść sobie serial " Prezydent z kreskówki " to przynajmniej trochę konkretów łykniesz.

1 0
ID:81284


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.