Masz już dość polityki?

Jeśli myślisz, że po 12 lipca będzie spokój, bo kolejne wybory dopiero za 3,5 roku to bardzo się mylisz. Jeśli wygra Dudałke to okaże się, że wybory są niekonstytucyjne i trzeba iść do Strasburga. Komisja Europejska też będzie zaniepokojona i wyśle zapytanie do TSUE. Jeśli wygra Trzaskałke to mamy wojnę jak przed Smoleńskiem gdyż konstytucja III RP jest napisana na kolanie i nie przewiduje sytuacji gdy prezydent i rząd są z innych obozów. Nie wiadomo kto odpowiada np. za politykę zagraniczną gdyż ta żałosna konstytucja, w wielu przypadkach, może być interpretowana dowolnie. Pewnie czekają nas przyspieszone wybory.

46 komentarzy

LALA20


@ Emigrant

Bałkany otworzą specjalny korytarz, - Turcja, znowu uderzy na Polskę.

P.S.
Nie ma Kresów, - jest słaba Polska.

P.S.
'' Małego Rycerza ''- Wołodyjowskiego, - nie zastąpi, nikczemny karzeł.

6 2
ID:81615

gość-19191

Konstytucja POmagdalenkowa i nocnozmianowa pisana pod wpływem choroby filipińskiej jest tylko ,,modernizacją'' poprzedniej . Pisali ją ci sami autorzy którzy ,,zmodernizowali ''wiek emerytalny , składki na OFE , stocznie , huty , Cegielskiego , kolejkę na Kasprowy i cały Polski przemysł pod dyktando Berlina . Nie wszyscy Polacy to dostrzegają albo dostrzegać nie chcą .

8 49
ID:81619

gość-87294

Dlatego wybierzmy na prezydenta Andrzeja Dudę! Polska będzie mogła się dalej normalnie rozwijać, a Niemcy i ich islamscy iimigranci ruszyć do roboty na szparagi i ogórki. Nie pozwólmy na niewolnicze wykorzystywanie Polaków przez Niemców. Nie pozwólmy by nasi bohaterowie, którzy ginęli za naszą wolność płakali nad nami z góry.


Przypomnijcie sobie stawkę godzinową 5 zł/h?

Pamiętacie minimalne wynagrodzenie z czasów PO w 2012 - 1600 brutto (!) co dawało 1180 na rękę... i wzrosło w 2014 o 80 zł... Teraz wynosi 2600 brutto. Zacznijcie myśleć racjonalnie a nie emocjami, które nakręcają Wam niemieckie media w Polsce. Im zależy na tym, żeby Polska była słaba i bieda. Nasi ludzie będą wtedy tam tyrać w robocie, której nie tykają się Niemcy.

Głodową emeryturę z podwyżką kilku zł rocznie.

Trzaskowski nic Wam nie da on tu jest po to, żeby robić interesy dla naszych sąsiadów. W Warszawie ztm jest obsługiwane przez Berlińską firmę, pracownicy dostają najniższą krajową. Wykorzystują nas w naszym państwie.

Spójrzcie na Włocławek. Dobrze wiemy, że nasze firmy zostały przekazane byłym partyjnym ludziom a potem sprzedane Niemcom za symboliczna sumę a pod stołem reszta. Przecież ich znamy.

Najlepsze polskie marki z tradycjami zostały sprzedane Niemcom. Sprzedano nawet prawa do Polskich nagrań w tym do muzyki Chopina czy Kasprowy Wierch, który teraz odkupił PiS.

Trzasku to pionek, za nim stoi masa ludzi, którzy tracą wpływy i zrobią wszystko by wrócić do władzy i dokończyć dzieła zwijania Polski w imię interesów własnych i interesów Europy Zachodniej. Silna Polska jaką się stajemy, podmiotowa Polska przeszkadza wielu krajom a przede wszystkim Niemcom i Rosji, które miały u nas el dorado. Proszę sprawdźcie czy jeszcze jakaś marka alkoholu jest jest polska? Najbardziej znana na świecie - Belvedere - ostatecznie jest sprzedawana jako produkt marki modowej LVMH. W 2014-15 kolejne na liście był polski LOT i Lasy Państwowe! Zostalibyśmy z niczym. Trzaskowski wsparcia dla rodziny. To 500 plus to gigantyczny przeskok, zyskanie godności przez wiele rodzin, które teraz mogą normalnie żyć a nie brać na krechę. To wszystko działo się kilka lat temu. Wystarczy sobie przypomnieć.

OBUDŹCIE SIĘ! NIE DAJMY SIĘ SPRZEDAĆ! NA NASZYCH OCZACH ODBYWA SIĘ JEDNO Z NAJWIĘKSZYCH OSZUSTW OSTATNICH LAT. PRÓBUJE SIĘ LUDZIOM WMÓWIĆ, ŻE JEST IM ŹLE, KIEDY FAKTY TEMU PRZECZĄ.


Ps. Bezrobocie za PO oscylowało między 12 a 14 %! Przy bieda stawce minimalnej. TERAZ W PANDEMII COVID19 3%!!! Nie słuchajcie tv gazet. Szukajcie informacji u źródeł, z danych statystycznych. To co się dzieje w mediach z kapitałem zagranicznym to jeden z większych przekrętów jakie widzieliśmy.
10 44
ID:81623

gość-71918

@~gość-87294: Fakty ? w 2017 i 2018 ubóstwo wzrosło ( Dane GUSu sprawdz sobie dane statystyczne ) Reszta takie samo bredzenie , winni Niemcy , cykliści i LGBT ? Wyborca PIS to rzeczywiście stan umysłu, w główce groch z kapustą , groch z Wiadomości a kapusta z TVPInfo i gotowe danie - zbiór kłamstw i bredni . PIS to Ci rozumek odebrał a za to co dał zaraz zaczniesz spłacać. Przykre ,że tacy ludzie jak TY łykają te idiotyzmy ( o emeryturach, lasach, czy wódce ) i mają prawa wyborcze . PIS wykorzystuje takich jak TY niedouczonych , niewykształconych i bezwolnych- i to największa tragedia naszych czasów. Do nauki się brać a nie te bzdety powtarzać jak 5 latek po piwie bo mamusia 500+ odebrała .

59 11
ID:81624

gość-64982

Mamy do wyboru socjalizm sanacyjny bez niszczenia obyczajowości oraz socjalizm unijny z niszczeniem obyczajowości.

Nic innego ich nie różni, może prócz wiarygodności, która odrobie lepiej wypada u urzędującego prezydenta.

6 43
ID:81626

gość-47103

@~gość-87294: Tego Ci baranku Boży pisdusie nie powiedzieli :
Za PO wkład kapitału w ZUS do wyliczenia podstawy emerytury był dzielony przez 200. Było to po prostu założenie, że przeciętny emeryt będzie żył przez 200 miesięcy i tyle czasu będzie pobierał emeryturę. PiS przedłużył ten okres do 260 miesięcy, teraz wylicza się emeryturę dzieląc nie przez 200 a przez 260. Czyli przedłużył nam życie o 5 lat o prawie 25% zmniejszając naszą emeryturę.
A ty pewnie , ze swoim intelektem stwierdzisz ,że Ci PIS życie przedłużył ? A za obniżkę emerytury to Niemcy winni ?
Ale nie ma problemu bo teraz emerytka na podpaskach a emeryt na musztardzie zaoszczędzi i dalej będą jak w niebie .

54 6
ID:81627

gość-38952

@~gość-71918: Twoja odpowiedź chamska i nie odbiega do zachowania aktywistów KOD pokazywanych na filmikach Youtube -wrzaski wyzwiska kłamstwa , pokazywanie języków i jeszcze czegoś... to obraz totalnej .Można wrzucić linki jak masz wątpliwości ...tacy ,,dzicy'' reklamują Trzaskowskiego ?

7 42
ID:81628

gość-71918

@~gość-38952: Gdzie Ty żyjesz ? A kto zrywa plakaty z domów i chce je palić ( Stare Budy ) , kto chce otwierać obozy i rozstrzeliwać homoseksualistów, kto rzuca butelkami w kandydata , kto atakuje różańcem przeciwników ,itp Kto w końcu pokazywał Faka w Sejmie ? Linki chcesz wklejać , te ?

A to jest reklama tych kulturalnych , wierzących , prawych , cywilizowanych , wykształconych , nie chamów ?
Tacy jesteście na prawdę a bezczelność wasza nie zna granic.

56 10
ID:81634

gość-71918

@~gość-38952: To jest T O T A L N E ku....o :
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/wybory-prezydenckie/poczta-roznosi-ulotki-dudy-uderzaj%C4%85ce-w-trzaskowskiego-za-tre%C5%9B%C4%87-odpowiada-zleceniodawca/ar-BB16q899?li=BBr5MK7
Jak to nazwać panie niechamie , czego to obraz jest ? Może jeszcze policjanci i Straż Miejska ulotki będzie roznosić ?
Jak dla władzy można rezygnować z honoru i szacunku dla samego siebie ? Odpowiesz ?

42 8
ID:81636

zxxc

@~gość-47103: jeśli odnosisz się do drugiej strony per "pisdusie" to znaczy, że nie masz nic do powiedzenia. Absolutnie umniejszasz jakiekolwiek argumenty przez brodzik intelektualny w którym się taplasz.

Odczłowieczanie którejkolwiek ze stron to absurdalny idiotyzm. To jeden kraj, jedn naród, jeden język, jedna historia. Gościowi za PISem lekarz głosujący na PO odbierał poród, a ten sam lekarz potem naprawia samochód w warsztacie którego właściciel głosuje na PIS. Wy się weźcie wszyscy pieprznijcie zdrowo w głowę.

@~gość-71918: I można takich samych debili i kretynów wspierających Trzaskowskiego łatwo znaleźć i czego to ma dowieść?

Jeśli was frustruje dyskurs polityczny do tego stopnia, że zaczynacie wrzeszczeć na telewizor, albo co gorsza wrzeszczeć na swoje rodziny, sąsiadów i wylewać to szambo w internecie - to naprawdę zalecam wyłączyć całkowicie TV. Zastanów się jeden z drugim nad sobą i powodami dla których dajesz się wyprowadzić z równowagi. Zadaj sobie pytanie: "dlaczego reaguję w ten sposób?" a okaże się że odpowiedzią jest przeładowanie skrajnymi emocjami z TV. Oglądając ten ściek (i mam na myśli WSZYSTKIE stacje) robisz z siebie ćpuna emocjonalnego - bo właśnie o to chodzi, żeby im się słupki oglądalności zgadzały.

Chcesz iść na wybory, idź, głosowanie jest tajne, nikogo nie powinno obchodzić na którego z tych dwóch złych wyborów oddasz głos a i ty nie musisz się z tym afiszować.

Swoją drogą ten temat tylko potwierdza moją tezę, że prawo głosu nie powinno być dla wszystkich - a jedynie dla wszystkich PRACUJĄCYCH lub pracodawców. To oni utrzymują cały ten burdel na kółkach i to oni powinni decydować na ile są szczodrzy by utrzymywać socjal. Ale przecież to "niedemokratyczne" :)

Zastanówcie się nad sobą.

8 40
ID:81638

gość-47103

@zxxc: Jeżeli ktoś pisze o swojej ojczyznie " ten burdel na kółkach " to chyba nie powinien udzielać rad innym . Dlaczego reagujesz w ten sposób? Musisz być strasznie mądry , to " absurdalny idiotyzm " intelektem zwala z nóg.
Absurd (łac. absurdus – niewłaściwy, niestosowny, absurdalny) – pojęcie określające sytuację, sformułowanie lub myśl będące wewnętrznie sprzeczne lub pozbawione sensu.
idiotyzm
1. «głęboki stopień niedorozwoju umysłowego»
2. pot. «głupota, bezmyślność»
Czyli : niewłaściwy , niestosowny - niedorozwój umysłowy , głupota . Jesteś niesamowity więc pewnie potrafisz idiocie wytłumaczyć ,ze jest niestosowny i niewłaściwy ? To pewnie też idocie wytłumaczysz żeby lepiej nie głosował ?
Tak łatwo oceniasz innych ? No , ale Ty nie jesteś idiotą , to oni nimi są . Zastanów się nad sobą.

48 4
ID:81639

gość-85255

,,jeśli odnosisz się do drugiej strony per "pisdusie" ....to jest słownictwo Tuska i Schetyny i Nitrasa -przykład idzie z góry pseudo demokracja w wykonaniu pseudopatriotów na smyczy obcych państw !
Kto nazywał katolików w ramach ,,tolerancii '' ,,moherami '' ? Kto wymyślił hasło ,,polskość to nienormalność'' ? Ten sam aktyw który płacił w warszawskich bramach kodziarzom za wrzaski i wyzwiska ... to można zobaczyć w internecie .

4 44
ID:81640

zxxc

@~gość-47103: Pseudointelektualny bełkot i niezrozumienie połączenia pojęć, których definicje zaprezentowałeś. Nie wnikając w semantykę a odnosząc się do zarzutu - nie oceniam innych, wprost przeciwnie, zachęcam by obie strony dały sobie na luz.

Prawie 30% polaków, którzy na wybory poszli - nie ma na kogo zagłosować. Nie wspomnę przez litość o prawie 40% polaków, którzy zostali w domach.

Ta wasza wojenka pis-po to tylko część a nie całość społeczeństwa.

TV święci triumfy polaryzując was tak bardzo, że wszelkie granice zostały już dawno przekroczone. Gotów jesteście się tutaj pozabijać, a potem biegają tacy po mieście i zrywają sobie nawzajem bannery wyborcze.

Sami to sobie robicie.
Sami na to pozwalacie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

6 34
ID:81641

gość-47103

@~gość-85255: Sprawdz sobie skąd pochodzi tekst ,,polskość to nienormalność'' i z przed ilu lat. Zobaczyć w internecie ? Na prawdę to Twój argument ? Potwierdzasz słuszność mojego twierdzenia - pisdusie ! Bo tylko pisdusie potrafią tak pisać.

52 1
ID:81642

gość-55455

@~gość-47103: Nie muszę sprawdzać -to powiedział ten rudy kłamca który podniósł nam Polkom wiek emerytalny aż o 7 lat i wyzywał polskich katolików ,,moherowe berety'' . Taki z niego tolerancyjny demokrata jak z z Bieruta był Polak .

1 43
ID:81643

gość-47103

@~gość-55455: Czyli PISduś z krwi i kości ! To jest tekst z eseju z przed ponad 30 lat i tak brzmi :
"„Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię i każą je z dumą obnosić. Więc staję się nienormalny, wypełniony do granic polskością, i tam, gdzie inni mówią człowiek, ja mówię Polak; gdzie inni mówią kultura, cywilizacja i pieniądz, ja krzyczę; Bóg, Honor i Ojczyzna (wszystko koniecznie dużą literą); kiedy inni budują, kochają się i umierają, my walczymy, powstajemy i giniemy. "
https://oko.press/polskosc-to-nienormalnosc-slowa-tuska-denerwuja-pis-patriotow/
To 1987 rok a wtedy tacy jak ty recytowali wiersze o Bierucie jak inni walczyli o wolną Polskę . Ale pisduś i tak nie pojmie o co tu chodzi.Kurdupel , naczelny pisduś, " włancza " takich jak ty i powtarzają jak katarynka swoje idiotyzmy bez żadnej refleksji i zrozumienia. Czyli jak każdy pisduś.

55 1
ID:81644

LALA20'' polacy'' '', którzy biorą 500+, i inne apanaże, są zakładnikami P.i S.- uarów.

P.S.
Polecam, fabularyzowany dokument, p.t. - '' Zakładnicy SS '' - II - dwie części.

P.S.
Pochwalę się - końcówka filmu, - tereny alpejskie, - byłem tam, - pozdrawiam - Freiburg - dobranoc.

10 3
ID:81645

gość-42080

Polska pod rządami naszego rządu jest krajem, który najlepiej w całej Europie poradził sobie z kryzysem w czasie COVID-19, jesteśmy drugim krajem po Czechach z najniższym w Europie bezrobociem (w czasie pandemii!)
Ludziom żyje się lepiej niż 5 late temu. Nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej.

DO MIESZKAŃCÓW WŁOCŁĄWKA I REGIONU:
Dojazd na jednego z największych lotnisk w Europie - CPK SOLIDARNOŚĆ - zajmie mieszkańcom WŁOCŁAWKA 50 MINUT! Jesteście sobie to w stanie wyobrazić? 50 MINUT! Jeżli ktoś we Włocłąwku głosuje na Trzaska, który jest przeciwko tej inwestycji jawnie głosuje przeciwko interesowi naszego miasta. Pokażmy, że myślimy o naszym mieście, o jego rozwoju, niezależnie od poglądów politycznych. Zagłosujmy za naszym miastem! Dajmy sobie szansę.

W 2020 głosuję za moim miastem, dlatego głosuję na Prezydenta Andrzej Dudę! :)


Link do informacji o CPK SOLIDARNOŚĆ:

https://niezalezna.pl/313978-horala-wloclawek-bedzie-jednym-z-najbardziej-wygranych-miast-dzieki-cpk1 46
ID:81649

gość-42080

A do Warszawy z Włocławka dojedziemy w 1 godz. 5 min.!!! Pociąg będzie odjeżdżał co 40 min. Pomyślcie sobie, będzie można pojechać do Warszawy choćby do teatru czy filharmonii!

Zagłosujmy na Adrzeja Dudę ponad podziałami. Zagłosujmy za Włocławkiem!1 39
ID:81650

LALA 20


'' Memu miastu, .......................................................... ''- fragment, - '' Budka suflera ''.

P.S.
Tradycyjnie - totalnie - '' kochać '' P.iS., - und mit andre seite, doppel, ficken machen polnische kler, - czyt. - i z drugiej strony
podwójnie '' kochaj '' polski kler.

P.S.
Dobranoc, Włocławianie - Freiburg.

3 2
ID:81655

gość-79620

@zxxc: W takim kraju chcesz żyć:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/zajelo-sie-nia-siedmiu-policjantow-protestowala-przeciw-dudzie/n2yvvfz
Schować się i nie reagować ? W jakim kraju byś dzisiaj żył gdyby wszyscy byli obojętni jak Ty ?

28 0
ID:81656

gość-32384

@~gość-79620:
Są tez filmy na youtube na których widać jak policja strzela gumowymi kulami do górników za czasów POlitycznego Oszusta ...może dla równowagi te filmy przypomnieć ?

1 34
ID:81657

gość-79620

@~gość-32384: Tylko co wtedy robili górnicy ? Palili opony i paralizowali miasto . A co robiła te kobieta ? Zero wstydu i honoru , jak śmiesz to porównywać sprzedajny pisowczyku !

46 2
ID:81661

gość-79620

@~gość-32384: Teraz nareszcie jest prawdziwy porzadek na ulicach.
"Nieobyczajny wybryk". Skazano mężczyznę, który puścił bąka przy legitymujących go policjantach"
https://natemat.pl/314241,wroclaw-wyrok-ws-mezczyzny-ktory-puscil-baka-przy-policjantach
Na wiecu Dudy rozstrzelali by gnojka na miejscu za taką obrazę . Albo w ramach kampanii wyborczej zrobili by przedstawienie z cyklu " światło i dzwięk " paląc go na stosie.

45 2
ID:81665

gość-35354

A jednak za czasów Tuska strzelali do górników tak jak za czasów Jaruzelskiego i Urbana .I żadnego usprawiedliwienia dla takich bandyckich metod nie ma i nie może być !

1 32
ID:81670

LALA20


Ha, dla dociekliwych, - w jaki sposób, '' prawdziwi ludzie '', - katole, zgnoili Templariuszy.

8 1
ID:81675

gość-79620

@~gość-35354: Teraz jest lepiej bo siedmiu gliniarzy pacyfikuje jedną kobietę ! Usprawiedliwienie dla nich pewnie masz to je przedstaw . Pewnie bąka puściła albo krzywo na " męża stanu " spojrzała ? Trzeba mieć tupet albo coś nie tak pod beretem żeby to porównywać.

45 2
ID:81677

gość-80914

@~LALA20: Napisz za co .... nie napiszesz że za pożyczkową lichwę ? To był zakon który pożyczał pieniądze na lichwiarskich zasadach , pod zastaw i jak tylko się dało i szantażował pożyczkobiorców bezumownymi podwyżkami oprocentowania . A spłaty wymuszał mieczem i sztyletem .... manipulujesz jak widzisz prawdę o strzelaniu do górników ?

1 18
ID:81681

LALA 20

@~gość-80914:

Gościu,masz u mnie dużego +, myślę, że jesteś oczytany.
Templariusze nie byli kanarkami, - ale, biorąc pod uwagę zakony Joannitów, rycerzy maltańskich i Krzyżaków, m.in. , to
dopiero byli ch.je.
P.S.
Pozdrawiam Cię - Freiburg - dobranoc.

4 1
ID:81694

gość-38268

@~LALA 20 : Masz błędne mniemanie o swojej wiedzy i nie masz na nią monopolu . Manipulujesz obrzydliwie faktami podobnie jak Tusk i jego klika . Twoje plusy i minusy zostaw dla takich pseudohistoryków -manipulatorów ja ty . Mnie są zbędne .

0 31
ID:81698

LALA 20

@~gość-38268:

'' Profesorze KUL - u '', katolicki oszołomie , - fanatyku P.iS. uarów , twoją Norymbergą , jest Toruń -

co ci mówi , data dzienna - 13 Maj , 1317 rok ???
Zapoznaj się w temacie , z powieściami - kilkanaście tomów , tytuł ogólny , - '' Poczet królów przeklętych '', -
tom I - '' Wilczyca z Francji '' , - autor - Maurice Druon .
P.S.
Po wygnaniu , '' prawdziwych chrześcijan '' z Ziemi Świętej '', przez Saladyna , ci '' dobrzy '' zakonnicy , nie wiedzieli , co z sobą
zrobić.
Wiadomo , Krzyżacy , po krótkim pobycie na Węgrzech , powrócili do swej siedziby w Innsbrucku , -
byłem tam .
Joannici i rycerze , - póżniej zwani maltańskimi , - te dwa zakony , tułały się po Morzu Śródziemnym i jego akwenach , a co
wyczyniali ??? , wiesz???

9 0
ID:81761

LALA 20

@~gość-38268:

Nie obrażaj mej wiedzy , kmiotku .

0 0
ID:81762

gość-72590

@~LALA 20: Może wsadź d...e do lodówki bo głowie już nic nie pomoże ... bo kogo twoje ,,histeryczne'' bąki interesują ?

0 4
ID:81774

LALA 20

@~gość-72590:

Na całej sawannie !!! , sępy , hieny i likaony , krzyczą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , nie chcą cię , nawet z musztardą .

1 0
ID:81821

LALA 20

@~gość-72590:

Gościu , w mym temacie , zwróć się do polskich wieszczy , - może oni ci pomogą ??????????????????????????? .

P.S.
Król Stanisław Poniatowski , na zamku królewskim w Warszawie , na '' obiadach czwartkowych '' , nie przyjmował takich
prostaków jak ty .

0 0
ID:81822

gość-69477

@~ LALA 20: mieszanka historii z rynsztokiem , to obraz twoich wypocin ...

0 5
ID:81827

LALA20

@~gość-69477:

Gościu , zrób sobie - '' Speedy Gonzales '', zaopatrz się w talk i papier toaletowy .

0 0
ID:81833

LALA20

@~gość-72590:

Wiem , wierzysz w kazania karalucha , - a gdybyś poczytał o kazaniach Piotra Skargi ????????????????????? , byłbyś o
wiele mądrzejszy .

4 0
ID:81834

gość-11257

@~LALA20: rynsztok cd...

0 6
ID:81839

LALA 2O

@~gość-11257:

Coś ci powiem , Wilbourne Smith , pisarz z R.P.A. , w swych powieściach o Afryce , w sposób subtelny opisywał Bushmenów ,
mały lud , zamieszkujący północne rejony R.P.A. i Namibię , lud , posługujący się językiem '' Suahili '' - nie jesteś w stanie ,
przy nich postać , pójdę dalej , nie jesteś w stanie , być cieniem kultury '' magdaleńskiej '' .
Czy mylę się???

1 1
ID:81846

gość-14656

@~LALA 2O : Nie , jestem na etapie obserwacji powyborczego upadku i panicznych wysiłków przefarbowania kultury ,,POmagdalenkowej i nocnozmianowej '' .Obserwuję też wysiłki ogłupienia germańskich giaurów przez ,,zaproszonych '' wyznawców Allacha udających lekarzy i inżynierów ... czy dobrze widzę te zjawiska sponsorowane przez ,,dobrodzieja'' Sorosa ?

0 30
ID:81851

gość-51060

Gdzie we Włocławku jest siedziba ,,nowej Solidarności'' ? Miała być w każdym mieście a tu ,,ani widu anie słychu'' ?

0 14
ID:81964

gość-89521

@~gość-51060: To Was z tą jedną komórką jest więcej ?

15 0
ID:81981

gość-73522

@~gość-89521: Czy pytanie przekracza zakres twojej wiedzy ?

0 14
ID:81989

gość-89521

@~gość-73522: Zakres wiedzy można mieć w jakiejś dziedzinie a żadna dziedzina nie obejmuje chorego szalonego umysłu z urojeniami. W tym stadium to chyba tylko Ty sam jesteś w stanie sobie odpowiedzieć.

13 1
ID:81995

gość-34057

@~gość-89521: cytat z ...Budki ?

0 13
ID:82021


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA