Jaki prawnik taki prezydent

Miernoty prawnicze nie mając wyboru kończą w polityce.Studia i magister wykuty na blachę ale jak już trzeba wiedzą i inteligencją się wykazać to doopa blada.
Pan Duda adwokatem chciał zostać ale okazało się ,ze się po prostu nie nadaje.
https://natemat.pl/314225,wyborcza-nieznany-fakt-z-biografii-andrzeja-dudy-oblal-egzamin-na-adwokata?fbclid=IwAR27YUuDNa3qdxiRkeAm5-nWo7dLa7k7_jVlcnrT4WA_oEfC3jh2Ox7BJIw
Zaraz pojawi się zarzut : ale to Wyborcza . Ok, to teraz pan Duda pójdzie do sądu i udowodni ,że to nieprawda ? Już to widzę !?

6 komentarzy

gość-79620

U nich same zdolniachy jak on sam :
"Były radny z PiS fałszował dokumenty. Andrzej Duda nadał mu Złoty Krzyż Zasługi "
https://www.newsweek.pl/polska/prawomocny-wyrok-sadu-za-falszowanie-dokumentow-radny-pis-wolomin-zloty-krzyz-zaslugi/0vghrnk
Im się po prostu należy !

17 1
ID:81667

gość-35354

Ale to jednak ,,wyborcza '' jest autorem takich politycznych ,,bąków -rewelacji'' .Kiedy napisze o Nojmanie ...i Nitrasie ...

1 16
ID:81669

gość-21577

kk

1 0
ID:81673

gość-21577

Rząd wraz z Prezydentem Andrzejem Dudą planują inwestycję CPK SOLIDARNOŚĆ - przeciwko, której jest Trzaskowski. Drodzy Włocławianie myślmy LOKALNIE! Zagłosujmy dla naszego miasta i regionu!
CPK Solidarność jest dla nas historyczną szansą na rozwój. Dzięki, której będziemy mogli dojechać na lotnisko w 50 min! TAK, 50 MINUT!
A do Warszawy i Bydgoszczy w 65 min! - nawet mieszkańcom Łodzi, którzy pracują i studiują na co dzień w Warszawie zajmuje to więcej czasu.
Głos na Andrzeja Dudę jest gwarancją tego, że nasze miasto przestanie się wyludniać i ulegać degradacji. Nie pozwólmy sobie wmówić, że jest inaczej. Za te 10 lat PiSu, PO, PSL czy Konfederacji może już nie być, ale Włocławek może się stać jednym z najlepiej skomunikowanych miast w Polsce, w które się inwestuje i w którym powstają nowe ciekawe miejsca pracy.
To jedyna taka szansa na rozwój dla naszych firm, relacji biznesowych, łatwego podróżowania do wszystkich zakątków świata, czy choćby wyjazdu do muzeum, teatru czy filharmonii w stolicy Polski

Jeżeli ktoś ma w planach głos na Trzaskowskiego to proszę o rozważenie czy to decyzja z myślą o naszej przyszłości czy też została podjęta pod wpływem emocji, które codziennie podgrzewają nam dziennikarze czy koledzy z pracy. Pomyślmy o naszych rodzinach, dzieciach o przyszłości naszego regionu.
Przestańmy głosować dla polityków, ich przyszłości i kariery. Chociaż raz zagłosujmy DLA SIEBIE!!! Dla naszej przyszłości.

3 16
ID:81674

gość-44069

@~gość-21577:Skończ z tym bajerem , bo kit tylko wciskasz a prawda jest taka :
https://www.money.pl/gospodarka/centralny-port-komunikacyjny-to-sciema-rada-spoleczna-przerywa-milczenie-cpk-odpowiada-6522461269366913a.html
Horała i zarząd co m-c po 50 tys. biorą a nikt nic nie wie.Powołana ponad rok temu rada społeczna miała być pomostem między lokalnymi a spółką. Dziś jednak rozkłada ręce i twierdzi, że cały projekt "to ściema", gdyż nic się nie dzieje w sprawie jego realizacji od 3,5 roku."
Gwarancja jest jedna , nic się nie dzieje a zarząd łąki z tablicą setki tysięcy zarabia więc chyba dla nich chcesz głosować a nie dla siebie.
Do teatru czy filharmonii do stolicy teraz nie można pojechać ? Kiedy Ty ostatnio w teatrze byłeś ? Aaaa, nie byłeś bo czekasz na lotnisko .
To może jeszcze o przekopie mierzei wiślanej pobajeruj , jak to statki wielkie i okręty - pancerniki będą pływały . A prawda jaka :
"Przekop przez Mierzeję Wiślaną umożliwi wpływanie do portu w Elblągu jednostek o zanurzeniu do 4 m."
https://inzynieria.com/geoinzynieria/przekop_mierzei_wislanej/wiadomosci/53334,wkrotce-rozpocznie-sie-przekop-mierzei-wislanej
https://300gospodarka.pl/300klimat/przekop-mierzei-wislanej-czy-to-ma-sens-explainer
Swoją opinię na ten temat przedstawili armatorzy. Wskazali, że statki o zanurzeniu 4 metrów, które mogłyby zmieścić się w kanale, nie pływają po Bałtyku. Najmniejsze z nich mają zanurzenie 6,5 metra.
To dla kogo ten przekop ? Dla takich bajarzy jak Ty żebyś z kolegami i z rodziną kajakiem popływał .Wspaniała Przyszłość !

14 1
ID:81676

gość-80914

A jaki czas dojazdu będzie przez port lotniczy w Berlinie ?

0 9
ID:81680


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA