dom dla Maxa

nadal prosze wszystkich ludzi szanujacych zwierzeta by pomogli umiescic Maxa w dobrym domu. Jego Pan umiera w Maxowi grozi schronisko po 15 latach bycia na łancuchu w lesie .

Szkolenie Psów Metodami Pozytywnymi "Świat Czterech Łap" WłocławekPolub stronę
ce8tticSS huorlipca oip 1So3:4fnSsosr8med ·
Moi drodzy, nie umieszczam ogłoszeń na profilu szkoleniowym, ale tutaj zrobię wyjątek. Sprawę, w pewnym sensie traktuje jako prywatną, bo byłam tam i widziałam na własne oczy...

Starutenki, 15 letni pies w typie amstaffa szuka pilnie nowego domu. Jego opiekun jest bardzo chory, obecnie przebywa w szpitalu...
Los psa nie jest najlepszy, całe życie na łańcuchu bez budy a w ostatnim okresie nawet zdarzały się dni, że bez jedzenia bo opiekun nie miał siły zająć się czworonogiem.
Pies nie jest agresywny, wygląda że jest zdrowy. Przez wieloletnią izolację jest wycofany i lekliwy ale jak już się oswoi z obecnością człowieka wręcz radosny i chętny do zabawy.
APEL do ludzi o dobrych sercach - kto da na późna starość dom, opiekę i miłość temu psiakowi? Po tylu latach w kiepskich warunkach wystarczy mu ciepła buda, kojec, dobre jedzonko i kochający człowiek. Gdyby miał do dyspozycji jakieś pomieszczenie albo miejsce w domu byłoby to cudownym rozwiązaniem dla sędziwego Pana Psa.
Dla osób które uważają , że rozwiązaniem jest umieszczenie psa w schronisku informuje, że jest to ostatecznośc gdyż radykaln zmiana miejsca oraz sposobu życia dla tego psiaka może być wręcz zabójcza.
Film w komentarzach.

Osoby zainteresowane stworzeniem domu proszone są o kontakt telefoniczny lub na Messengera Świat Czterech Łap.

1 komentarz

Lala20 łagam


Gościu , mój przyjacielu , dobry człowieku , posiadam, cztery psy ze schroniska , - więcej, nie mogę.

P.S.
Błagam, błagam , ludzi , dobrej woli - pomóżcie temu psu, - Serce psa, - jego Miłość , i Oddanie , wobec człowieka , jest -
nieoceniona.
P.S.
Proszę, proszę ludzi dobrej woli, okażcie temu Psu szacunek , przygarnijcie Go , okażcie mu Serce , i psią michę strawy.
P. S.
Lecą mi łzy - nie wstydzę się tego .

0 0
ID:81729


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA