Promocja miasta... na stronie UM

Przeglądając strony UM Włocławek, natknąłem się na artykuł http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/85/295/dlaczego-warto-zainwestowac-we-wloclawku . Czy to jest informacja promująca spółkę Salamander? Ilośc informacji w porównani do pozostałych wręcz poraża. 
Ponadto, brakuje ta firmy, która kończy w tym roku 125 lat - DRUMET. Ciekawe dlaczego został pominięty... 

39 komentarzy

gość-52144

Drumetu już nie ma , tak jak nie fajansu , Celulozy , Wisły Ursusa Nobilesa i wielu innych włocławskich firm zlikwidowanych w ramach ,,pomysła Balcerowicza'' ....i o tym należy pamiętać !

1 43
ID:81778

gość-86563

Coś tam jest, tylko teraz nazywa się Wireco

0 0
ID:81779

LALA 20

@~gość-52144:

Po 1989 roku , Polskę rozkradli , '' patrioci - złodzieje ''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .

P.S.
Słowa - '' Bóg , Honor , Ojczyzna '' , zostały splugawione przez tych , których przedstawiłem powyżej .
'' Kochać '' szmaciarzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , - pluj świni w ryj , powie , że deszcz pada .
P.S.
Polska , to kraj q .rwy , księdza i złodzieja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .

9 0
ID:81782

gość-45357

@~ LALA 20: A siebie do jakiej grupy z tych wymienionych zaliczasz ? Księdzem nie jesteś więc pozostają do wyboru dwie pozostałe ...

0 6
ID:81784

LALA 20

@~gość-45357:

Ja , i moja rodzina , jemy własny chleb , pracujemy , element '' patriotyczny '' , nas nie interesuje .

2 0
ID:81820

gość-69477

@~ LALA 20: czyli do jakiej grupy zaliczasz siebie i swoją rodzinę która ,,je własny chleb'' ? Bezpaństwowcy ? Kosmopolici ? Urodzeni na Marsie ? Chyba większe głupoty głosi tylko ,,naczelny'' totalnej opozycji ?

0 24
ID:81825

LALA20

@~gość-69477:

Wiem jedno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , za złotówkę , w kościele , nie puszczę bąka .

0 0
ID:81832

LALA20

@~gość-69477:

Gościu , jesteś w błędzie , tak samo , w wielkim błędzie byli ,św. Wojciech i św. Patryk , po prostu , przegrali .

1 0
ID:81836

gość-11257

@~LALA20: W takim razie twoja wiedza jest ogrooooomnaaaaa.... mój dawny kierownik też takie głupoty głosił ....zapuszczał wąsy i dzieci chrzcił w.....Chełmnie ...taki spryciarz ...

0 3
ID:81837

LALA 2O

@~gość-11257:

Gościu , jest lato , proszę , zawitaj do Gniezna , - wstąp do Muzeum Historii polskiej państwowości , przy okazji , zajrzyj do
Żnina , Biskupina , i.t.d. .
Jak mówi historia , przed 966 rokiem , na ziemiach polskich pojawili się Żydzi , Polskę ochrzcili Niemcy , pierwszymi
'' szamanami , - {czyt .} duchownymi , byli Niemcy .
P.S.
Obce narody pogmatwały naszą historię , a my Polacy , do dnia dzisiejszego , nie oponujemy .
P.S.
Chwała Jadżwingom , bohaterom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
'' Kochać '' Rychezę , żonę Mieszka , jej sarkofag widziałem w katedrze kolońskiej .

5 0
ID:81845

gość-14656

@~LALA 2O : a jaki ta ,,Rycheza '' ma wpływ na zniszczenie lokalnego przemysłu w ,,partyjnej dziurze'' o nazwie Włocławek ?

0 0
ID:81850

LALA 20

@~gość-14656:

Czy My Polacy , kiedykolwiek rządziliśmy we własnym '' domu '' , czyli Polsce ???

0 0
ID:81853

gość-26616

@~LALA 20 : Dobre pytanie , zwłaszcza w kontekście totalnych donosicieli i sprzedawczyków którzy za POklepanie PO pleckach i ....(niedomówienie) sprzedali polski przemysł i pozbawili Polaków pracy . A najlepszym przykładem są byli PZPR-owcy dla których nie ma różnicy czy liżą d...y ruskim czy brukselskim ,,przełożonym'' .Ważne żeby to lizanie odbywało się w zasięgu koryta.

0 34
ID:81857

gość-23583

@~gość-26616: Czyli za obecnej władzy przemysł został odkupiony ? Pokaz nam co zostało odkupione ( z tych sprzedanych ) wspaniałości polskiego przemysłu gdzie nie pracowali Polacy a teraz mogą . Podaj nam kto zamiast Polaków pracował w tych sprywatyzowanych zakładach.
A co powiesz na to :
"Rząd zawiódł już w próbie powstrzymania sprzedaży potentata w produkcji autobusów elektrycznych firmy Solaris, który trafił w ręce Hiszpanów. Sieć Piotr i Paweł może zaraz zasilić imperium handlowe Biedronki, a polski przemysł otrzymał bardzo bolesny cios. Okazuje się bowiem, że Francuzi przejmą największego producenta jachtów w Polsce. Mowa o firmie Delphia Yachts, która w ciągu 28 lat działalności wybudowała 25 tysięcy jachtów i zyskała międzynarodowe uznanie i rozpoznawalność w branży'"
Po raz kolejny okazało się, że plan Morawieckiego to po prostu puste słowa.
https://crowdmedia.pl/byli-swiatowa-marka-zostali-sprzedani-gigantyczna-obluda-morawiecki-o-wyprzedazy-polskich-firm/
Komu liże Morawiecki a kto Tobie ża pisanie tych idiotyzmów ?

40 0
ID:81866

gość-14722

,, a polski przemysł otrzymał bardzo bolesny cios...? Tylko wyszkolony na materiałach partyjnych partyjniak może porównywać budowę jachtów do przemysły stoczniowego zlikwidowanego przez Tuska na polecenie Mekrel ! Przemysł stoczniowy napędzał całą gospodarkę z hutami i kopalniami włącznie . Wrzuć do kosza te ,,materiały do użytku wewnętrznego'' i zacznij się od nowa uczyć .
Przemysł był likwidowany systematycznie od lat 90-tych przez agenta Balcerowicza ...,, kapitał nie ma narodowości'' -powiedz to Niemcom tylko nie odwracaj się jak to im powiesz bo zarobisz kopa w d....

0 38
ID:81873

gość-23583

@~gość-14722: Tylko ktoś o małym rozumku mógł pomyśleć ,że ktoś porównuje stocznie do budowy jachtów .Czyli jak coś nie jest stocznią to można sprzedać obcym kapitałom ? Chodzi tylko o to ,że pieprzecie co innego a robicie co innego i tylko o to.
Nasz przemysł był zacofany a Polska w kryzysie po 1989 r i potrzebował inwestycji a pewnie nie znali Ciebie bo byś pewnie kasę wyłożył , taki "byznemen " to pewnie miliardami operujesz od lat.
Parę faktów :
"Stocznia Gdańsk - Z powodu narastającego zadłużenia i niewypłacalności w dniu 8 sierpnia 1996 Sąd Rejonowy w Gdańsku ogłosił upadłość spółki[8]. Inne duże stocznie polskie, takie jak: Stocznia Gdynia S.A., Stocznia Szczecińska i Stocznia Północna, będące w podobnej sytuacji, zostały przed taką upadłością uratowane dzięki pomocy rządu polskiego. Po ogłoszeniu upadłości, mimo odejścia wielu doświadczonych pracowników, produkcja statków nie została przerwana.
W grudniu 2006 5% akcji Stoczni Gdańsk objęła spółka ISD Polska (której właścicielem jest ukraiński ISD – Związek Przemysłowy Donbasu), zaś w listopadzie 2007 objęła ona akcje nowej emisji o wartości 300 mln złotych, stając się w ten sposób właścicielem 83% (z kwoty 405 mln zł) akcji.
To Balcerowicz zarządzał stocznią Gdańsk czy wspaniała Solidarność ? A kto rządził w 2006 i 2007 roku ?
Odpowiedz , o wielce uczony , nie partyjniacki , geniuszu wiedzy wszelakiej a ekonomii w szczególności.

42 1
ID:81874

gość-87541

@~gość-23583: Napisz o popiwku , napisz o kredytach na złodziejskim procencie ,,zalecanych'' dla polskich firm przez sprzedane Niemcom banki , napisz o systemowym rozdrabnianiu firm na spółki i spółeczki , prezesów, prezesików z sekretariatami po kilka sekretarek z zarządami po kilkanaście osób i nie manipuluj bo już nikt w te manipulacje nie wierzy .
Te same chwyty agenci Banku Światowego usiłują robić na Ukrainie za pomocą,,Nowaków'' ... -zrujnować i przejąć ... to jest recepta Brukseli (Berlina) . Kapitał nie ma narodowości ...hahahaha .... hasło na potrzeby propagandy .

0 32
ID:81877

gość-23583

@~gość-87541: Napiszę o popiwku i innych twoich chorych teoriach ale jak Ty odpowiesz na moje pytania. Ja odniosłem się do Twoich " prawd " o stoczniach i pracy Polaków w prywatyzowanych firmach a Ty na moje pytania w tych tematach nie odniosłeś się wcale i walisz następną serię teorii spiskowych.
W którym miejscu manipuluję , czego nie zrozumiałeś ?
Chcesz rozmawiać to zachowaj formę dyskusji , chcesz odpowiedzi to sam też odpowiedzi udzielaj odnosząc się do przedstawionych faktów.

38 1
ID:81881

LALA 20

@~gość-26616:

Zapytam - lubisz '' patelnię '' ???

0 0
ID:81888

gość-63490

@~gość-23583: Twoje odniesienie bardzo przypomina wystąpienie sejmowego kłamcy na temat ,,inwestora z Kataru '' , albo na temat negocjacji ,,Pawlakowa'' kontraktu gazowego z ,,ruskowem'' .Tam też podobno zostaliśmy ,,uratowani'' ....tyle że kosztowało to nas najdrożej w Europie ...polskie stocznie przypominają po tych ,ratunkowo-rabunkowych ''działaniach złomowiska albo skanseny Z KTÓRYCH KADRA ,,ZOSTAŁA WYWIEZIONA DO NIEMIEC'' . Setki dawnych kooperantów nie istnieją .Wystarczy wymienić największych -HUTĘ KATOWICE , CEGIELSKIEGO , DOLMEL , OŻARÓW.... a klejenie jachtów najtaniej na świecie nie jest powodem do dumy bo odbywa się kosztem dochodu pracujących w tych truciznach Polaków , podobnie jak podwórkowe próby klecenia masztów wiatracznych technologią na poziomie ,,dymarek świętokrzyskich'' ...POLSKI PRZEMYSŁ STOCZNIOWY NIE ISTNIEJE - zlikwidowano konkurencję dla stoczni niemieckich które pracują na pełnych obrotach !!
Swoje partyjne materiały możesz wciskać nieświadomym czytelnikom ,,Gazety Wybiórczej '', oni to jeszcze przyjmują ...jeszcze - bo jak wieść partyjna niesie szeregi POlitycznych Oszustów topnieją po wyborach jak śnieg na wiosnę ... i trudno się temu dziwić .

1 32
ID:81938

gość-23583

@~gość-63490: Ty chodziłeś do szkoły , chociaż podstawowej ? Jak ciebie pytali ile jest dwa razy dwa to paplałeś o pogodzie ?
Na krótkie trzy pytania nie potrafisz odpowiedzieć a komentujesz wydarzenia o których nie masz pojecia !
Masz wyryte na berecie ,ze najwazniesze to zbitke " p " z " o " wołami napisać bo tak cie wytresowali i jeszcze wmówili ,że to twoja " świadomość ". Dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu bo to tak jakbym do magnetofonu pisał i spodziewał się odpowiedzi.
Napisz coś jak Ci kasetę na parę czynnych komórek zamienią.

36 2
ID:81940

gość-28899

@~gość-23583: Prezentujesz poziom swoich mentorów ,,tylko my mamy rację'' a inne racje to wrogie racje ... i trzeba je zmieszać z błotem -typowy platformers .. napisz coś jak ci zmienią materiały do użytku wewnętrznego ...

0 29
ID:81944

gość-23583

@~gość-28899: Podaję wam daty , cyfry ,dane rzadowe a wy dalej w zaparte . Czego nie rozumiesz z daty i kwot ?
Miałem prośbę żebyś napisał jak ci kasetę na komórki zamienią , nie skumałeś,tzn. zamiany nie było tylko cię przewineli .

29 0
ID:81948

gość-60767

@~gość-63490: Taki oblatany jesteś to napisz jeszcze jak to PO ( a może też Balcerowicz ) wykończyło stadniny koni w Polsce.
Piewco prawd wszelakich napisz nam prawdę objawioną w tym temacie !

24 0
ID:81965

gość-57574

@~gość-60767: owszem , ale jak ocenisz kontrakt gazowy Pawlakowa z ruskowem pod egidą Tuskowa ...

0 23
ID:81972

gość-89521

@~gość-57574: Zero do potęgi, zero wiedzy , zero logiki , zero honoru, zero odpowiedzi na pytania ! Ale do rządu obecnego byś się nadawał !

30 1
ID:81979

gość-73522

Racja ... ,,Zero do potęgi, zero wiedzy , zero logiki , zero honoru, zero odpowiedzi na pytania ! Ale do rządu Tuskowa byś się nadawał !

0 28
ID:81987

gość-23583

@~gość-73522: No to przypomnij na które pytanie o stocznię Gdańsk, o stadniny , o cokolwiek odpowiedziałeś Ty czy tobiepodobni geniusze. Zero odpowiedzi bo wszystko macie na zero . A takie wrzutki jak twoja to poziom przedrzezniania się przedszkolaków w piaskownicy więc tam się udaj i rób za mędrca.

31 0
ID:81993

gość-80569

@~gość-23583: Przepraszam ale to nie jest zebranie POP tylko forum ....

0 27
ID:82008

gość-34057

@~gość-23583: Musiałbym cytować Tuska ale ty to robisz z oczywistych powodów lepiej ...po linii .

0 28
ID:82020

gość-23583

@~gość-80569: To napisz nam jak prowadzisz zebrania POP PIS to zorientujemy się jaka jest różnica z forum .

30 0
ID:82029

gość-23583

@~gość-34057: No to zacytuj to chociaż coś mądrego Ci wyjdzie !

24 1
ID:82030

gość-70723

0 29
ID:82044

gość-20030

@~gość-23583: no i co ? ,, Zatkało kakało'' ?

0 18
ID:82084

LALA20

@~gość-20030:

'' kakało '' - śmiech , rzecz na literę O ? - łokno .
Jadę na urlop do Maroko , a nie do maroka , - wypiłem dwa kubki kakao , a nie kaka,a

6 0
ID:82108

gość-23583

@~gość-20030: Odpowiedziałem już dawno , pokazałem pinokia Morawieckiego i cwaniaka Kaczyszenkę ale Admin tego forum jest z wiadomo od dawna jakiej frakcji , więc wcale tego nie puścił. Ciekawe czy to puści ? Panie Adminie, jak będzie ?

24 0
ID:82111

gość-27367

@~gość-23583: Czyżby odpowiedź bez żadnego komentarza ,,złotymi ustami'' twojego idola cię nie zadowalała ?
Idol ,,złotousty, haratający w gałę'' za 30 tyś Euro miesięcznie cały czas udziela wskazówek swoim wielbicielom .Czyżbyś ich nie czytał?

0 20
ID:82123

gość-23583

@~gość-27367: Jakiejś wypowiedzi Tuska z podstawówki nie masz ? Tego się nie da leczyć ale spróbuj zmienić leki to może chociaż lekka poprawa nastąpi.

19 1
ID:82130

gość-63686

@~gość-23583: To już sejmowe występki idola ci nie wystarczają ? Przecież to klasyka .

0 19
ID:82137


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA