Awaria "Czajki". Jest oświadczenie MPWIK w Warszawie:...

Znowu warszawskie g.... płynie do Gdańska .....a od podatników wymagają segregacji śmieci zaglądają do kominów i udają ekologów za nasze pieniądze ....A tacy jak n Starak ma to w d....i spuszcza ścieki do jeziora Dobskiego ... bo wykupił rezerwat ...taka prawda o tej całej ekologii !!!

6 komentarzy

gość-91699

Co ma ekologia do awarii oczyszczalni ? Ktoś dał plamę przy budowie tych rurociągów lata temu i teraz to wychodzi .
Zwalanie tego na prezydenta miasta ma taki sens jakby we Włocławku zwalić na prezydenta np. zawalenie tunelu pod torami na Promiennej a wiadomo ,że robi to firma z odpowiednimi uprawnieniami i to ona odpowiada za wykonanie roboty.
Tak rozumując to i za niewybuchy z II WŚ też Trzaskowski odpowiada bo ich nie wykopał.

39 3
ID:82254

gość-41628

@~gość-91699: Ale te ,,firmy z uprawnieniami ''ktoś wybiera(przykładów z Włocławka na pęczki) i raczej nie jest to ,,podatnik Kowalski''który za te buble płaci .Bo on tu nie ma nic do gadania .

1 34
ID:82269

gość-91699

@~gość-41628: Dlatego wybory takich firm są obwarowane przetargami i ściśle określonymi wymogami, czyż nie ? To za nieprzestrzeganie tych zasad jest odpowiedzialność urzędnika a nie za wykonanie roboty przez specjalistyczną firmę .
Podatnik Kowalski może wiele ale wypisywanie na forach do niczego nie prowadzi a widać ,że na tym obywatelskość Kowalskiego się zazwyczaj kończy.

37 2
ID:82271

gość-40802

Jakoś nie zauważyłem żeby ktoś się tak przejmował kiedy to włocławskie wodociągi regularnie spuszczają ścieki do Wisły. Najwidoczniej to kwestia nagłośnienia sprawy bo skoro nie mówi się o włocławskich zrzutach to w myśl przysłowia Co z oczu to z serca a wystarczy w odpowiedni zejść nad Wisłę na wysokości przepompowni głównej i zobaczyć jaki gejzer ścieków jest wpuszczany

12 1
ID:82272

gość-39036

@~gość-91699: Może wiele ? Tak jak ten inżynier który został odsunięty od projektu bo wykazał jego błędy i niedoszacowanie do potrzeb ? To właśnie on głośno mówił o absurdzie przepychania gó...n pd Wisłą ale ,,wicie rozumicie ''było wazniejsze .

1 33
ID:82273

gość-59968

@~gość-40802: Tak , ponieważ ten śmierdzący temat jest przykrywany politycznie kupowaniem dronów przez straże wiejskie i aferami z zaglądaniem ludziom do pieców i kominów . Awanturami o mieszanie śmieci w śmietnikach . Szary Kowalski ma nie myśleć logicznie o politycznych absurdach tylko płacić . A oczyszczalnie mają prawo do 10 zrzutów gówien w ciągu roku , oczywiście w ramach ,,ekologii'' na koszt Kowalskiego .

5 6
ID:82282


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA