Jest wspaniale !

Jest wspaniale !
https://demotywatory.pl/5021055/Jednoosobowa-firma-EandK-nadal-nie-zwrocila-70-baniek-za
https://www.wiocha.pl/1592164,Ciagle-Malo
https://demotywatory.pl/5021040/Zaczelo-sie
Ale wiek emerytalny obniżyli ( emerytury też ) i mierzeję przekopują ( pod kajaki ) i dług publiczny tylko 1,5 biliona , ... Jestem przeszczęśliwym naiwniakiem !

28 komentarzy

gość-40444

Zapomniałeś napisać o ekologicznym oddziaływaniu na Wisłę ścieków z Warszawy za sprawą Czajki ....

0 32
ID:82328

LALA 2O

@~gość-40444:

Przeprowadż się nad rzekę Mekong .

11 1
ID:82345

gość-69307

@~LALA 2O : Ganges jest chyba bardziej użyźniony ...chociaż teraz Wisła od warszawki może konkurować z Gangesem .

1 5
ID:82347

LALA2O

@~gość-40444:

Gościu , zadam Ci pytanie - gdzie znajduje się '' Morze Sargassowe '' ??? , tego akwenu , nie znajdziesz na żadnej mapie
Świata .
P.S.
Podpowiedż - dziedzina nauki , która nazywa się ichtiologią - startuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .

0 0
ID:82376

LALA2O

@~gość-69307:

Wisła , dla polskich oszołomów , może stać się Jordanem .

0 0
ID:82377

gość-43030

A kłamczuszek Mateuszek mówi, że jest tak dobrze a będzie jeszcze lepiej. No i mówi. ..Brawo PiS. Dalej głosować na tę bandę złodziei to będzie jeszcze lepiej.

21 1
ID:82384

gość-91792

@~gość-43030: Skowyt po podniesieniu najniższej pensji dopiero się zacznie .Naruszono układ o dostawach taniej siły roboczej dla bundeskalifatu i miejscowych ,,biznesmenów '' .... Lewica zaskowyczy pierwsza .

0 18
ID:82411

gość-47843

@~gość-91792: Ty pojęcia nie masz co dla wszystkich oznacza podnoszenie w ten sposób najniższej pensji.Tępy lud był i widać ,że zawsze będzie wykorzystywany bo rozwój intelektualny ( oświata, polityka Kościoła ) spada do poziomu z osiemnastego wieku.
Głupota wzięła się do myślenia i widać efekty !

20 1
ID:82412

gość-96935

Ty ???? A ,,ty '' masz POjęcie ?

0 16
ID:82419

gość-35639

@~gość-96935: Rozumku tylko na pisanie wołami zbitki " p " i " o " wystarczyło ? Pewnie na domofonie przed nazwiskiem masz " Pan Inż. " albo nawet " mgr.inż " takie panisko z Ciebie ?
Trochę oświecenia :
" Podział zaimków
Ze względu na rodzaj odmiany
Zaimki nie mogą zastępować wszystkich części mowy. Ze względu na „odziedziczony” rodzaj odmiany wyróżnia się w języku polskim następujące typy zaimków[2]:
odmienne – odmieniają się przez przypadki, liczby i rodzaje
rzeczowne – zaimek rzeczowny (zastępujący rzeczownik) (np. ja, ty , my, wy, oni, kto, co, nic, coś, ktoś)
przymiotne – zaimek przymiotny (zastępujący przymiotnik) (np. mój, twój, nasz, taki, który, inny, tamten, ta, ci)
liczebne – zaimek liczebny (zastępujący liczebnik) (np. ile, tyle)
Można po nazwisku ale tłumoki tylko incognito mundrości głoszą żeby wstydu sobie i rodzinie zaoszczędzić więc rozumiem takich jak TY bo tylko tak możecie w ogóle zaistnieć.

20 0
ID:82431

gość-86198

@~gość-35639: a do jakiej kategorii zaliczasz słownictwo w stylu ,,wicie '', ,,rozumicie'' ?

0 17
ID:82438

gość-90571

@~gość-86198: lepszej niż " włanczać w półtorej roku" kaczaka i Matołuszka.

14 1
ID:82450

gość-65298

@~gość-90571: Oooo, to tobie bliższa nomenklatura rodem z Kremla ? To wiele wyjaśnia .

0 12
ID:82461

gość-90571

@~gość-65298: Słownictwo typu " wicie , rozumicie " używane było przez prostych , niewykształconych ludzi i dzisiaj tacy też się znajdą. Natomiast " włancza " podobno najmundrzejszy strateg kraju , który na zwrócenie uwagi iż mówimy " włączamy " oświadcza w Sejmie ,że będzie mówił jak un kce bo jest najmundrzejszy i już . Z jakiej nomenklatury jest prezes ? Prostych ludzi mozna zrozumieć ale bezczelnego zarozumialca można tylko wyśmiać i współczuć jego przydupasom ,którym to nie przeszkadza bo się już dawno sprzedali.
Drugi geniusz od " półtorej roku " to podobno super wykształcony bankier i ekonomista naszego kraju Matołuszek Pinokio ( przegrane sprawy w sądzie za kłamstwa ) , który obraca miliardami a nie opanował własnego języka więc to wstyd , chyba ,ze to chwyt dla " tępego ludu " by myślał ,że on taki swojak .
Wniosek ? , traktują Cię jak ten tępy lud i widać ,że mają rację . Robią z Ciebie wała ( podatki , ZUSy, miliony w spółkach , bezkarność dla swoich ) , rodzina najważniejsza i tu przykład : Duda bierze córeczkę na doradcę bo taka mądra a prawda jest taka : https://demotywatory.pl/5023236/Prestizowa-uczelnia-na-ktorej-studiowala-Kinga-Duda
To tak jakby wziął doradce po studiach z Włocławka za kasę ale tępy lud łyka wszystko a " rozmyśla " nad podsuniętymi pierdołami o zwierzątkach, przekopach czy oczyszczalniach ścieków . Wszystko po to żeby gó.... lejącego się na tępy beret nie zauważali.
Rozpisałem się choć na wiele nie liczę , a teraz " włonczę " TVPinfo i będę " rozmyślał " !

13 0
ID:82468

gość-82051

,, Słownictwo typu " wicie , rozumicie " używane było przez prostych , niewykształconych ludzi ...'' - np. takich jak Balcerowicz , Ciosek , Jaruzelski ...?

0 11
ID:82474

gość-46884

@~gość-82051: Przeczytałes chociaż jedną książkę Balcerowicza ? Czy chociąż jedną jakąkolwiek książkę ?

12 0
ID:82479

gość-52518

@~gość-46884: Balcerowicza? tego co na wejściu zniszczył i zaorał gospodarkę? nie, dzięki. Wynurzenia takich "geniuszy" mnie nie interesują.

1 12
ID:82480

gość-46884

@~gość-52518: Ciebie wiedza jakakolwiek widać wcale nie interesuje . Ty z tych prawdziwych geniuszy musisz być - wykształcenie zaoczne podstawowe , zero książek ale wiedza olbrzymia w każdej dziedzinie . Nie zapomnij składki w Mensie zapłacić bo do 21 go termin.

11 0
ID:82481

gość-52518

@~gość-46884: czy ja ci chamie niewychowany ubliżałem? czy ty nieokrzesany prostaku bez krzty ogłady nie potrafisz inaczej rozmawiać z ludźmi? skąd wylazłeś? z rynsztoka zapewne, widać po twoich wypowiedziach, że jesteś najgorszym padalcem i świnią. Nie potrafisz ani rozmawiać ani uszanować nikogo. Twoje ma być na wierzchu i koniec - a jak nie to naubliżasz jak zwykle. Współczuję rodzicom, z pewnością wstydzą się całe życie. I ty, chamie żałosny, chcesz kogoś pouczać? Jak ty nie potrafisz nawet prowadzić rozmowy, a chcesz pouczać? Do podstawówki!

0 12
ID:82482

gość-43076

poczytaj niezbyt rozgarnięty lemingu, może w końcu coś dotrze do tego pustego umysłu:

https://niezalezna.pl/213818-koniec-mitu-balcerowicza

https://pl.sputniknews.com/opinie/2019062010590199-leszek-balcerowicz-plan-ty-zlodzieju-strajk-polska-sputnik/

0 10
ID:82483

gość-65023

Dajcie spokój panowie. Prostak zawsze będzie prostakiem. Bez względu na to co napisze, to słoma z butów wyraźnie wyłazi. To ten co zawsze. Nie karmić płatnych troli. Szkoda nerwów

0 10
ID:82485

gość-46884

@~gość-52518: No proszę ! Kultura się Waści wylała w tym słowotoku. To ja ciebie do Mensy zaliczyłem a ty , wzór kultury osobistej , do mnie " padalcu i świnio " ? w którym to miejscu ciebie pouczam , wskażesz ?
Wiedza twoja ,jak wspomniałem , przeogromna a i kultura się też objawiła na poziomie dla innych nieosiągalnym.
Co ty tutaj robisz z takim potencjałem ? Do Nobla niech rodzice dumni zgłoszą , do rządu geniuszy idz, szczepionkę opracuj - nie trać tu czasu , ratuj świat !

12 0
ID:82486

gość-80684

@~gość-43076: Panie rozgarnięty ! Proponuję poszerzyć wiedzę ( jeszcze bardziej ) o takie fora jak : Pudelek , Dziennik Gajowego Maruchy , Forum Płaska Ziemia , itp.

13 0
ID:82487

gość-21895

Balcerowicz - Jeszcze przed ukończeniem studiów tj. w 1969 roku młody Leszek Balcerowicz zgłasza akces do PZPR i po rocznym stażu zostaje przyjęty w poczet członków tej „prestiżowej” organizacji (nr legitymacji 6165). Czy to tego chodzi ?

0 7
ID:82488

LALA 20

@~gość-21895:

A pani Łaniewska - aktorka , matka ministra M.O.N. -to ch . j ????????????????????????????????

0 0
ID:82507

gość-97036

@~LALA 20: Czy to forum posiada adres budki z piwskiem ? Znasz ciąg dalszy życiorysu agenta Banku Światowego ?

0 5
ID:82509

LALA 20

@~gość-97036:

Zapytam - chciałbyś się napić '' Stuttgartera '' ??????????????????????
P.S.
Piwo numer 1 , - w landzie - Badenia - Wirttenbergia - spoko - pij '' kasztelana '' , jak ci żona pozwoli - goń się .

0 0
ID:82526

gość-10564

Unikam piwska z bundskalifatu ponieważ jest to piwsko walące na kilometr plastikiem i niemiecką polityką migracyjną . Ważniejszym powodem jest dość duży wybór piwa z prywatnych browarów z Małopolski . Są POLSKIE I nie są przywożone z bundeskalifatu w proszku albo, jak twierdzą kierowcy TIR-ów ,w cysternach po benzynie . Ale smacznego , skoro rynsztok takie lubi.

0 3
ID:82530

Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.