Kilka pytań na nowy tydzień

1. Gdzie podziały się przepełnione szpitale z covidianami? Od marca nie widziałem żadnego filmu, ani zdjęcia. Gdzie te hale czy parkingi z setkami łóżek? Widzę tylko zdjęcia samych pustych szpitali. Gdzie zniknęły masowe groby którymi nas straszono?
2. Dlaczego już nie organizuje się publicznego klaskania pracownikom służby zdrowia?
3. Dlaczego odbywające się już ponad miesiąc wielotysięczne protesty na Białorusi nie spowodowały śmierci czy chociaż wzrostu zakażeń? Przecież ludzie na Białorusi mieli być zdenerwowani, bo Łukaszenka zbagatelizował wirusa, tak mówili w mediach.
4. Dlaczego zamieszki murzynów w USA oraz protesty Białorusinów nie stanowią zagrożenia covidowego, ale pójście na pielgrzymkę czy do kościoła już tak?
5. Dlaczego na tych protestach prawie nikt nie nosi masek poza milicją?
6. Czy Szwecja która nie wprowadziła lockdownu nadal istnieje?
7. Zakaz hodowli zwierząt futerkowych: dlaczego z zakazu wyłączone są króliki? W czym słodkie króliczki są gorsze od wrednych norek? ;) Wy ch... dlaczego chcecie zabijać króliczki?

34 komentarze

gość-28150

8. Kto widział ( znalazł ) nieużywany rozum Andrzeja ?

49 0
ID:82375

gość-27391

9 .Gó...o płynie Wisłą do morza - dlaczego Zieloni nie protestują a Straż Miejska dotąd nie na nakłada mandatów na odpowiedzialnych za to politykierów ? Gdzie jest równość wobec prawa ?

1 38
ID:82392

gość-73388

@~gość-27391: Też nieużywany masz ?

43 1
ID:82403

LALA 20


Polska polityka , ??????????????????????????????????????????????????? , - XIX w. - historyczny Fort Laramie ................. .
Układy , układy , układy .


2 0
ID:82416

LALA 20


Amerykanie zapomnieli , kim był George Bush junior , i my Polacy , zapomnijmy , kim jest duda .

13 1
ID:82418

gość-86198

@~LALA 20 : Masz chyba na myśli tego co skakał po krzesłach w japońskim parlamencie ...jak mu było ? Kumoruski czy jakoś tak ?

0 33
ID:82437

gość-76970

@~gość-86198: Myślący zrozumieli Japończyków tłumaczących ,że to był podest do zdjęć a ci , jak im tam było ? Tępy lud czy jakoś tak , dalej tępy !

31 1
ID:82452

gość-65298

@~gość-76970: Co ty bredzisz ? jaki podest ? przecież widać że włazi na krzesło i woła do ,,szoguna'' żeby go fotografował a Japończycy są zdumieni zaskoczeni zachowaniem ,,hrabiego'' ? Kto ci tych pier...ł naopowiadał ?

0 31
ID:82460

LALA 20

@~gość-86198:

Gościu , będąc fanem rydzola i kaczora , robisz krzywdę sobie i swej rodzinie , robisz krzywdę Polsce , i narodowi polskiemu .

P.S.
Ci '' politycy '' i kler nie mają skrupułów wobec narodu polskiego - rozdawanie pieniędzy społeczeństwu , a w szczególności
klerowi , jest totalnym błędem .

20 0
ID:82463

LALA20

@~gość-28150:

duda może mieć fałdy na garniturze , ale , nie na mózgu .
P.S.
Zbadano mózg Einsteina , miał dużo fałd - myślę , że mózg Endrju , jest gładki .
P.S.
Byłem w mieście Ulm , tu urodził się Einstein - Bawaria .

6 0
ID:82464

LALA 20


duda , układy z U.S.A. , powinien podpisywać właśnie w Fort Laramie , - tam właśnie , były łamane , nie dotrzymywane
wszelkie układy , ........................................................................................................................... .

6 0
ID:82465

LALA 20

@~gość-86198:

Gościu , zachowaj resztki godności i honoru - proponuję '' seppuku '' .

4 0
ID:82466

LALA 20

@~gość-76970:

Gościu , podróżnik Marco Polo odkrył szlaki do Azji Środkowej, i Azji dalekowschodniej .
M.in. odkrył obyczajowość i kulturę tamtejszych narodów .
P.S.
Na dzień dzisiejszy , nad przygotowaniem wszelkich spraw międzynarodowej wizyty , czuwa specjalista dyplomatyczny .

P.S.
Świat zna wiele gaf związanych z wizytami polityków .................................................................................................. .
P.S.
Winston Churchill - wręczał miecz Stalinowi - zapytam Cię , co się wydarzyło podczas tego spotkania ????????????????????



3 0
ID:82467

gość-82051

@~LALA 20 : Srykasz jak koza na bęben , napisz coś mądrego raz , ale porządnie .

0 25
ID:82473

matren

@~LALA 20 : Hitler był człowiekiem roku 1938 według "Time", w 1939 Stalin itd :) Media.główne ...

3 1
ID:82475

LALA 20

@~matren:

Słuchaj mediów , pij zimną wodę , a w zimę , będziesz chodził w sandałach - dobranoc - Freiburg .
P.S.
Od Alp , wieczorami , czuć już zimno .

6 0
ID:82492

LALA 20

@~gość-82051:

Gęsi uratowały Rzym - kozy nauczyły nas spożywania alkoholu ....................................................................... .
P.S.
Daniel Defoe , uczynił kozła inteligentnym zwierzęciem , które przez lata przechytrzało Robinsona - zwierzę to zmarło w
pobliskiej jaskini , obok Robinsona - czując się jego przyjacielem .
P.S.
Pies '' Apis '', padł u stóp Odyseusza ............................................................................. .
P.S.
Goń się chłopczyku , po '' mitologicznej '' - historycznej - Goten strasse - czyli - po ulicy 3 go Maja .



5 0
ID:82493

gość-89968

@~LALA 20: Masz zadatki na ,,narcyza'' ....musisz mieć dużo luster w domu ...

0 3
ID:82497

LALA 20

@~gość-89968:
Poniekąd , znam mitologię grecką - lustra w domu ????????????????? - '' Wejście smoka ''.
P.S .
Posiadam , w swym domu w Polsce , w łazience , wspaniałe lustro , służy mi do golenia .
P.S.
Czasami , tu w Bundes , kupuję magazyn - '' Spigle '' - czyt . z niem . szpigl - lustro - ciekawa gazeta .
P.S.
Pozdrawiam Cię - Freiburg - od Alp nadciąga zimno - dbaj o siebie w nocy - dobranoc .

4 1
ID:82506

gość-73136

@~ LALA 20: To nie jest błąd. To jest ZDRADA !!!!!!!!!!!! swojego upodlonego narodu ! Przykre to i wredne. Ale ciemnogród upodlony jest od zarania dziejów. Wymaga bata, bata, i jeszcze raz bata. Bo ciemny lud upodlony, samoistnie nie myśli.Wymaga by ktoś za niego myślał i podejmował decyzje. Amen.

11 1
ID:82510

gość-73136

~LALA 20 daję Tobie czasami plusa, niekiedy minusa. Choćby za - P.S.
Czasami , tu w Bundes , kupuję magazyn - '' Spigle '' - czyt . z niem . szpigl - lustro - ciekawa gazeta ! Oraz wcześniejsze wpisy. Masz do czynienia z jakimś programem ??? który oddziela poszczególne słowa tfu ! wyrazy, może klikasz enter, lub spację, nie wiem. Nie znam się, ale kiepsko to widzę. Wszak niemieckość jakoś od Ciebie źle wyłazi, że tak się wyrażę. Za bardzo chcesz by ta niemieckość emanowała błyskiem, elokwencją, dawała z Ciebie jakimś obyciem . Wybacz, nie chcę Ciebie obrazić, nie jest moim zamiarem obrażania kogokolwiek, ale źle to wygląda. Pozdrawiam z kujaw, pięknych terenów. Ale i piękne są niemieckie landy...czasami im zazdroszczę...

11 0
ID:82511

gość-73136

@~gość-28150: Przecież to to nie myśli. Za niego myśli I Prezes KOMITETU CENTRALNEGO KC PiS, niejaki Kaczyński, ten co to zayumał księżyc, a potem kiedy dorósł, to zayumał przy pomocy spółki SREBRNA to co się dało. Ale hola hola, umorzyli to co się dało umorzyć.

9 1
ID:82512

LALA 20

@~gość-73136:

Witam Cię - uwagi , są drogowskazem, będę o tym pamiętał , no cóż , jestem takim , jakim jestem.
Lubię dużo czytać , ale , i ciężko pracuję - heute - dzisiaj - Bundes , to , nie jest bajka - tu trzeba ciężko pracować .
P.S.
Lubię podróżować po włocławskich okolicach - wioski , stare kościółki i wspaniałe drzewostany - lipy , w pobliżu + historia .

P.S.
Proponuję Ci teraz - jesienią - trasę - Stuttgart - Monachium - przez Ulm - Augsburg - płoną góry , płoną lasy ,
widoki przepiękne .
P.S.
Pozdrawiam Cię - Freiburg .


3 0
ID:82518

gość-68156

@~gość-73136: Jego ,,niemieckość'' wygląda tak jak koza w rozkroku -tu sryknie , tam sryknie ...co prawda nie zawsze na temat ale sryknie .

0 4
ID:82522

LALA 20

@~gość-68156:

Gościu , jesteś dla mnie zerem - koza , to szlachetne zwierzę - mówi o tym historia .
Zapytam ????????????????????? , pijesz kozie mleko - 17 zł. za litr. - goń się łachu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 0
ID:82525

gość-10564

@~LALA 20: i zaraz wyłazi z historyka rynsztok już nie historyczny ale ten zwykły powiatowy , by nie powiedzieć gminny .

0 1
ID:82529

LALA 2O

@~gość-10564:
Grecy , starożytni Grecy , cenili sobie kozy , te zwierzęta , dawały im jeść - a poprzez pełen żołądek , pobudzały do twórczości .
P.S.
Polacy - Słowianie , też mieli kozy , - ale , milsze im było chlanie - mówi o tym , m.in ''Stara Baśń ''.

P.S.
Gościu - biorąc pod uwagę historię starożytnej Grecji , + mitologię grecką , jestem w stanie oprzeć się o Olimp .

0 2
ID:82532

LALA 20

@~gość-10564:

Gościu - cytat z '' Krzyżaków '' -
'' Człowieku , nie obrażaj mnie - obrażając mnie , obrażasz ludzi , z którymi się potykałem ''.
Jurand ze Spychowa




0 1
ID:82533

LALA 20

@~gość-10564:

Gościu , biorąc pod uwagę fałdy twego mózgu , którego nie masz - proponuję ci historię nowożytnej Grecji , może ten temat
ogarniesz ??????????????????????? , jest bardzo ciekawy - m.in . , zmagania Greków z Turcją - zapraszam .
[ śmiech ] .

0 1
ID:82534

gość-58624

@~LALA 20 : ,,Gościu ,,kończ waść , wstydu oszczędź '' ...co było dalej ?

0 0
ID:82543

LALALA 20

@~gość-58624:

Gościu , po 1945 roku , w Grecji , nastąpił czas '' Czarnych Pułkowników '' - wahały się losy Grecji i Italii .
W Austrii , stacjonowali Sowieci ............................................................................................ , zapytam , rozwiniesz temat ????
P.S.
Hannibal przebył Alpy i wkroczył do Italii - sowieckie hordy , też na to czekały aby przekroczyć Alpy i opanować Morze
Śródziemne .
Kłaniam się Tobie - dobranoc .

0 0
ID:82587

matren

@~LALA 20 ja taka mało wierząca. W media też, dlatego nie ulegam paniko-koronie. Pozdrawiam

3 0
ID:82591

gość-52012

@~LALALA 20: Masakra to już nie fobia , to poważna choroba .Jak można ci udzielić pomocy , jeszcze nie jest za późno ?

0 0
ID:82601

LALA 20

@~matren:

Ja Ciebie też.................................................................... , ,

0 0
ID:82686


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA