2 miesiące temu kupiłem nowy rower w sklepie rowerowym przy...

2 miesiące temu kupiłem nowy rower w sklepie rowerowym przy ul Przedmiejskiej. 2 tygodnie temu po kontroli policyjnej mój rower trafił do policyjnego depozytu, a ja jestem podejrzany o posiadanie rzeczy mogącej pochodzić z kradzieży!!! (taki sam nr ramy został zgłoszony w styczniu w Gdańsku jako kradziony...)Paragon fiskalny jako dowód zakupu i katrę gwaranyjną mam ale to okazało się za mało.... Nie ma sprawiedliwości. Śledztwo w toku może przed Euro 2012 odzyskam sprzęt!!!

11 komentarzy

AL

A to POLSKA WŁAŚNIE.....KRAJ W KTÓRYM NIEDŁUGO UCZCIWY CZŁOWIEK BĘDZIE ZNAKOWANY ....BY BYŁ Z DALEKA WIDOCZNY ...DLA ZŁODZIEJI...

0 0
ID:5891

szuja

Cześć solidaruszki. Co wy na to?

0 0
ID:5895

NEGOCJATOR

powinni wziąć sie za tego co sprzedał trefny rower a nie za tego co kupił bo skoro kupuje w sklepie i mam na to paragon to jakim prawem mnie sie ściga ?!

0 0
ID:5900

zxxc

Pech albo grzech.

0 0
ID:5902

zxxc

Jeśli masz paragon, a z nim spiętą gwarancję z numerem ramy to generalnie ciężki wałek poszedł. Winą raczej obarczał bym sprzedawcę, policja w takim wypadku robi co musi.

0 0
ID:5906

szuja

Rower musi być oddany właścicielowi/pierwszemu/. Ty możesz swoich należności dochodzić na drodze cywilnej /jeżeli gwarancja/ od właściciela sklepu albo /jeżeli rękojmia/ od producenta.

0 0
ID:5907

pazdzioch

szujo nie zrozumiales :} Kamil mowi ze kupil rower nowy ale dziwnym trafem ma on ten sam nr. co rower skradziony w Gdansku.Dziwna sprawa a moze blad w rejestrze policyjnym

0 0
ID:5917

szuja

No nie ,coś tu nie gra. Przecież musi się zgadzać nie tylko nr ale kolor,marka.

0 0
ID:5919

pazdzioch

no wiesz z polska policja bywa roznie, pewne jest jednak ze to dziwna sprawa i napewno nie chialbym sie znalezc w roli Kamila. Moze Kamil powinien zainteresowac sprawa jakies media lokalne :}

0 0
ID:5923

Kamil

Hej, drugiego dnia dowiedziałem się w sklepie w którym zakupiłem rower(małe prywatne śledztwo...) że ramy do marki UNIBIKE sprowadzane są z Tajwanu, numery na ramę nabijane losowo - mogą się powtarzać!Tylko co z tego, łatwo jest postawicz człowieka w stan oskarżenia i zabrać mu jego własność niż szybko wyjśnić sprawę... Istniej u nas coś takiego jak POLSKA A i B.... ja już mam swój przydział

0 0
ID:5951

pazdzioch

czyli w tym przypadku nie zawinila policja,mysle ze przy dobrych checiach osob zajmujacych sie sprawa powinienes szybko odzyskac rower

0 0
ID:5966


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA