Kompromitacja jednego z portali

To co cię wyprawia na jednym z lokalnych portali woła o pomstę do nieba! Oni chyba postawili sobie za cel zupełną kompromitację naszego miasta oraz udowodnienie do jak niskiego poziomu można doprowadzić dziennikarstwo.
Wszyscy wiemy o jaki portalik chodzi. Tam bez najmniejszej żenady publikowane są utrzymywane i "hodowane" wpisy najgorszego rodzaju elementu społecznego, mnóstwo chamstwa, wulgarności ,języka nienawiści oraz hejtu. Mało tego - odnoszę wrażenie że taki stan rzeczy jest wręcz prowokowany przez zamieszczanie dyskusyjnej wartości zdjęć z Instagrama, o dziwo często tych samych osób sposród tysięcy tam dostępnych... Zdegustowani czytelnicy oczywiście chcą coś zmienić -alarmują, proszą o reakcję i jakąkolwiek moderację. Niestety, ale właśnie to ich apele zostają NATYCHMIAST usuwane. Te plugawe i prostackie zostają .
Oczywiście, można tam nie zaglądać, ale przykro jest słuchać od znajomych z Warszawy - "co tam u Was na tym .... się wyprawia ???"
Jeszcze jedno dziwi. Dlaczego władze miasta udają, że tego nie widzą ? Czyżby o taką promocję miasta im chodziło ?

9 komentarzy

gość-20047

a to czasem nie ci, którzy mają dostęp (poprzez konotacje rodzinne) do danych z prokuratury i publikują nawet zeznania ludzi z różnych zdarzeń i wypadków? Jakim prawem? a wiem, że tak jest bo już słyszałem o kilkunastu takich przypadkach, że teksty z zeznań skłądanych policjantom znalazły się potem na portalu.

4 2
ID:82695

gość-60259

Przecież to DDW - wejdzcie w rubrykę Zadaj pytanie albo instagram zobaczcie jakie tam komentarze lecą ! To się w normalnej głowie nie mieści że takie coś wciąż działa.

4 1
ID:82696

gość-67287

To zwykłe pomówienia i głupoty. Kilka osób, które nie powinny mieć dostępu do internetu nie znają dystansu do życia i myślą że na portalu wszyscy będą poważni jak w wiadomościach na Polsacie. Wypij sobie melisę, pomaga na uspokojenie i nie obrażaj jednego portalu, goszcząc na drugim.

6 3
ID:82697

gość-20047

@~gość-67287: nieprawda. Przypomnij sobie jak ten żenujący disco-polo portal wylansował i nakręcił akcję z wiaderkami z castoramy. cała Polska się z naszego miasta śmiała. i śmieje do dzisiaj A przecież w innych miastach były identyczne sytuacje, ale w innych miastach nie mają takich hien. Im nie zależy ani na naszym mieście ani mieszkańcach. Im zależy na odsłonach i kasie z reklam. Za wszelką cenę, nie bacząc na nic i nikogo.

3 1
ID:82698

gość-67287

@~gość-20047: Tyle że to portal o Włocławku, jeżeli sytuacja miała miejsce w tym mieście to czemu by nic nie pisać? Dobrze, że się śmieją, szkoda jedynie że pozakrywali twarze. To wszystko to odbieganie od tematu, zatajanie prawdy. Przyjmijcie do wiadomości że miasto jest ku upadkowi albo i jeszcze niżej.

1 2
ID:82699

gość-60259

Oto typowe zapytanie w rubryce "Zapytaj" - dosłownie SPRZED 2 MINUT, a pod nim odpowiednie odpowiedzi " Hej niewiasty lubicie w kakałko ?" napisał niejaki "czokoko" https://ddwloclawek.pl/pl/757_zapytaj/5466_czokooko.html

0 0
ID:82700

gość-60259

DDW to taki portal "sieciówka" zorientowani wyłącznie na zysk. http://siecportali.pl/ Zobaczcie sami jakie tam rządzą zasady

1 0
ID:82702

gość-16192

Przepraszam , czy mógłby ktoś kompetentny OBIEKTYWNIE wyjaśnić co oznaczają określenia ,,MOWA NIENAWIŚCI , I HEJT ''?
Określenia te są ostatnio modne i wymieniane przy każdej okazji . Czy hejterem jest ten który krytykuje osoby z własnej woli publiczne ? Czy może hejterzy to osoby z własnej woli publiczne które donoszą na uczestników forum ? A może i jedne i drugie osoby głoszą mowę nienawiści ?

0 0
ID:82703

gość-91591

Przecież obydwa portale żyją z ,,cołaska '' samorządu , więc o co te żale ?

0 0
ID:82705


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA