policja nie reaguje

Zwróciłem sie do policji stali na światłach - 3 osoby w samochodzie na rogu Placu Wolności i Kilińskiego. obserwowali stojącego przed pasami meżczyżne który nie miał maski. Podszedłem i zwróciłem im uwagę, że osoba nie ma maski a policjant siedzący w tyle powiedział do widzenia i odjechali pozostawiając mnie w niebezpieczeństwie było przed 13.00 nr boczny 484 lub 474

25 komentarzy

gość-70707

ja też wiosną zwracałem uwagę policjantom a oni nie reagowali kiedy wszyscy musieliśmy nosić maski

2 3
ID:82721

gość-76803

i czym ty się chwalisz kapusiu? No czym? Że jesteś donosicielem? A czym ci ten bez maski niby zagrażał co? Chorobą która nie daje objawów? Chorobą, która po tygodniu bez żadnych leków znika sama (np. celebryci o tym mówili i inni w telewizorze). Bardzo dobrze, że policja nie zareagowała. A ty co, potomek esbecji, czy co? WSTYDŹ SIĘ! To nie jest powód do dumy ,być kapusiem, szczególnie w momencie, gdy policyjne mandaty są bezprawne. TAKICH JAK TY JEST NIESTETY WIĘCEJ, ZAMIAST SIĘ WZAJEMNIE WSPIERAĆ, TO NA SIEBIE DONOSICIE. TFU! PLUJE NA CIEBIE CZŁOWIEKU. JESTEŚ ZEREM.

6 24
ID:82722

gość-76803

hahah, przecież maseczki nic nie dają. Wystarczy pogooglować w sieci troszkę i poczytać wypowiedzi lekarzy i innych specjalistów. co za zbiorowa paranoja. co za żenada. powtarzam - maseczka tylko szkodzi - wdychacie ogromne stężenie dwutlenku węgla trując swoje organizmy. bardziej sobie szkodzicie niż pomagacie. ale jak wolicie - umierajcie na niedotlenienie i zatrucie. wasza sprawa. i jeszcze z domu nie wychodzccie, przecież ani słońce, ani świeże powietrze, ani witamina d jest wam niepotrzebna do życia.

"Nie ma dowodów naukowych na to, że noszenie masek przez populację na masową skalę przynosi jakiekolwiek korzyści. Wręcz przeciwnie - są dowody, że nieprawidłowe użycie masek wyrządza szkody” – informował kilka miesięcy temu epidemiolog WHO Mike Ryan."

WHO zmieniła zdanie - maseczki mogą być źródłem infekcji

https://burbonik.pl/2020/10/12/who-maseczki-osoby-zdrowe-sankcje-mandaty-zero-tolerancji/

Holandia bez obowiązku maseczek. Naukowcy twierdzą, że mogą szkodzić

https://www.o2.pl/informacje/holandia-bez-obowiazku-maseczek-naukowcy-twierdza-ze-moga-szkodzic-6538768453475072a

Zbyt długo noszona maseczka to poważne zagrożenie dla zdrowia

https://www.medexpress.pl/zbyt-dlugo-noszona-maseczka-to-powazne-zagrozenie-dla-zdrowia/77248

Chodzenie w maseczce nie ma sensu. Jest szkodliwe

https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-chodzenie-w-maseczce-nie-ma-sensu-jest-szkodliwe-6484593570535553v.html

i tysiące innych informacji. Należy umieć czytać i chcieć się czegoś dowiedzieć. Poza tym ruszyć mózgiem. Oglądanie tv was tylko ogłupia i robi z was bezmyślnych idiotów i donosicieli. Strasznie tępi są Polacy, aż przykro na to patrzeć

8 24
ID:82723

gość-66381

@~gość-76803: Napisałeś na koncu : "Strasznie tępi są Polacy, aż przykro na to patrzeć " . Ja po przeczytaniu twoich wypocin zgadzam sie z tym wnioskiem w 100 %. Najgorsze jest to co potwierdza twój przypadek - oni myślą ,ze ich to nie dotyczy.
To na siebie plujesz , łykasz idiotyzmy a innym od zer wymyślasz ? Wystarczy pogooglować żeby zidiocieć - to udowodniłeś !

25 5
ID:82724

gość-27554

@~gość-66381: Jak ktoś jest przyzwyczajony do łykania łatwo strawnej papki to zapomina jak się przygotowuje pożywny posiłek .

5 17
ID:82726

LALA 20


Powiem krótko !!! pielgrzymki do Częstochowy - mają '' sens '' - służby mundurowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! baczność ,
azymut - Częstochowa .

6 2
ID:82727

gość-76557

Dziwię się tylko, że nie potraktowali twojej du@py pałą.

2 0
ID:82731

gość-76557

A w radiu co ma ryja, powiedzieli że madki boskie nie pozwolą żeby jakiś wirus co ma koronę , bo tylko madka boska ma korone, dotknął rozmodlone kółko różańcowe.

14 1
ID:82732

gość-58920

maseczka tak chroni człowieka przed korona wirusem ,jak stringi dupe przed mrozem.

3 16
ID:82735

gość-57550

@~gość-58920: gdzie studiowałeś medycynę ? Na uniwersytecie robotniczym ?

2 4
ID:82736

gość-28347

@~gość-57550: na pewno lepsza to była szkoła niż twoja nędzna wieczorówka dla tumanów. Skończyłeś chociaż? Z tego co słyszałem to nie do końca

7 2
ID:82738

LALA 20

@~gość-58920: @~gość-57550:

Michael Angelo Buonarotti - czyli Michał Anioł , m.in. studiował anatomię człowieka i , pozostawił nam potomnym dużą wiedzę .

2 1
ID:82739

gość-30679

@~gość-28347: Masz rację tam podstawowymi przedmiotami były ,,Marksizm-leninizm '' i ,,ekonomia polityczna '' ...

0 3
ID:82740

gość-29198

Policja nie jest od tego by sprawdzać czy ma ktoś maske czy nie. Policja nie jest na usługach mafii pisowskiej.

8 1
ID:82741

gość-96043

@~gość-29198: aleś głupiś ....

0 2
ID:82744

gość-31006

Zapewne dostali wezwanie i pojechali do tego nie byli nadgorliwi co dobrze o nich świadczy.

0 0
ID:82745

LALA 20


Głupcy , polacy , - zakodujcie sobie , w swych pisowskich , katolickich mózgach słowa Winstona Churchila -
'' Polacy, to najbardziej nikczemny Naród , wśród nikczemnych narodów świata '' .

3 0
ID:82748

LALA 20

@~gość-58920:

Dr0biazgi cieszą - biskupi zarażeni, i pajac też .
P.S.
Pora na Telesfora , - czyli , łacha z Torunia .

2 1
ID:82749

LALA 20


Jeżeli , cała Polska oficjalnie krzyczy - '' wypierdalać '' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , to mnie ,
też wolno - wypierdalać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6 1
ID:82750

gość-41618

@~LALA 20: dołącz do swoich masz to we krwi tylko się maskujesz ...

0 4
ID:82754

gość-12991

@~LALA 20:Opaleni ,, Inżynierowie i lekarze '' we Francji rozpoczęli ,,praktyki chirurgiczne '' na ulicach francuskich miast , czy w bundeskalifacie też są przewidziane takie praktyki poza ,,ubogacaniem'' niemieckich kobiet ?

0 12
ID:82784

LALA20

@~gość-12991:

W waginie byłeś i fallusa widziałeś .

7 1
ID:82792

gość-30756

@~LALA20: rynsztok w opakowaniu historycznym ?

0 5
ID:82821

LALA 20

@~gość-30756:

Jeżeli tak mówisz?????????????????????? , polecam ci powieść historyczną - p.t . - '' Joanna '' .
Pomorze Zach . , XIVw. - pewien klasztor , zamieszkały przez bogobojnych nygusów - opoi , - do tego klasztoru , trafiła
tytułowa Joanna ................................................................................................................................. - koszmar i łzy .
P.S.
Zapytam ??????????????????? - czym różni się afrykańska mamba od księdza .

1 1
ID:82840

LALA 20

@~gość-30756:

W tym porównaniu , wikary , jest tylko tajpanem .
P.S.
Niech ci się przyśnią cesarze Neron , Kaligula , Agrypa i Kommodus , - niech ci się przyśni Mesalina , jak się z nią kochasz ,
ale , w kolejności , po legionie rzymskim .

0 2
ID:82841


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA