Jak zwykle obiecanki........

Znowu wiele gadania o pomocy firmom, następnej tarczy. Szkoda tylko, że tak uchwalono kody działalności aby dać ludziom jak najmniej. BRAWO I DZIĘKI

18 komentarzy

gość-12358

Ta " niezależna .pl " to Ci co z " pudelkiem " współpracują ?

59 1
ID:83113

gość-86041

Tak tak kupujmy w biedronce, netto czy Lidlu. Dorabiajmy obcy kapitał. My Polacy nigdy nie umieliśmy sami się rządzić bez bata nad głową.......

1 53
ID:83116

gość-61712

@~gość-12358: nie, z twoim tefauenem. BTW - gdzie jest pochanke wielka dziennikarka i pieczynski jej mężuś? Ano, pognali ich w cholerę za manipulacje, kłamstwa i działania polityczne. Tyle z Twoich stacji tv. Szczerze? to już wspomniany pudelek jest bardziej wiarygodny od tvn i innych polskojęzycznych (lecz nie polskich) stacji. A od niezależnej to się odp..ol prostaku. Nie masz pojęcia o otaczającym cie świecie (co codziennie udowadniasz) więc zamilcz pajacu.

0 47
ID:83117

gość-91022

@~gość-61712: Polak po podstawówce wie ,że nazwiska piszemy z wielkiej litery .O kulturze nie wspomnę bo żeby to zrozumieć to IQ ponad 70 by się przydało ale podobno użytkownicy " niezależnej " zbierają się grupami żeby 70 kę wspólnie osiągnąć .
Te cztery linijki " mundrości " w ilu pisaliście ?

59 0
ID:83118

gość-70348

@~gość-91022: oho - nasz forumowy troll odwraca kotka ogonem. spoko, nikogo nie interesuje twoje zdanie ani agitacja i preferencje polityczne. Mało tego - każdy ma z ciebie bekę, bezrobotny smutny człowieczku, dla którego internecik i komentarzyki i fora i polityka jest całym światem. Ale jak już kiedys i ja i wielu pisaliśmy - nie żal mi ciebie w ogóle. Żyj sobie dale w swoim wyimaginowanym świecie internetu i polityki, tylko nie zapominaj o pigułkach.

1 53
ID:83122

gość-85097

"Kindergeld" w górę, "Rodzina 500+" w miejscu. Tysiące Polaków skorzystają na podwyżce świadczeń w Niemczech''
Niemcy są oburzeni rozrzutnością niemieckiego rządu , planują strajk przedsiębiorców i pracodawców na niespotykana dotąd skalę .Opozycja porównuje rząd Merkel do rządu PiS !!!

0 46
ID:83140

gość-76702

@~gość-85097: Następny " niezależny " od rozumu i faktów ? Pokaż skąd to odkrycie wzięte . Może miałeś sen ?

48 1
ID:83143

gość-67506

@~gość-76702: znowu ci coś nie pasuje? Znowu boli ciebie, że ktoś myśli inaczej niż ty? Jakie to żałosne, jak można być takim małym żałosnym człowieczkiem z tak bardzo ciasnym umysłem. Wyobraź sobie śmieszny pieniaczu, że są ludzie, którzy myśłą inaczej niż ty, wiesz? Że są ludzie, którzy wyglądają inaczej niż ty, którzy ubierają się inaczej niż ty, chłoną informacje z innych mediów niż ty, mają inne autorytety niż ty i w ogóle są zupełnie inni niż ty. Mieści się to w tej twojej ciasnej pustej główce? Czy jesteś w stanie ogarnąć to swoim małym i ukierunkowanym jednostronnie rozumkiem? A najgorsze jest to, że nie tolerujesz nikogo, niczego co jest inne niż ty. Nie dopuszczasz do swojej pustej główki informacji, że ktoś może myśleć inaczej i mieć zupełnie inne poglądy. No ale przecież TO TY i TYLKO TY masz monopol na prawdę, rację i w ogóle na wszystko, prawda? Widać tu straszne kompleksy i brak wykształcenia. Ludzie wykształceni tolerują innych i potrafią prowadzić polemikę na poziomie, nie ubliżając sobie. Ty nie potrafisz nie ubliżać, mało tego - ty tylko to potrafisz. Jeżeli tylko ktoś ośmieli się mieć inne zdanie niż ty i twoja umiłowana partia. Jakie to chore, aż tak się utożsamiać z którąkolwiek stroną sceny politycznej, nie mając tak naprawdę bladego pojęcia co jest grane i na czym polega ta gra. Jakim to trzeba być bezmózgiem, żeby powtarzać frazesy zasłyszane w niemieckich mediach (czy jakichkolwiek innych) i powtarzać je jako prawdę objawioną. Smutne, ale niestety tak ma większość urobiona przez polskojęzyczne media. Bardzo łatwo jest dziś manipulować Polakami i tu jest tego najlepszy przykład. I dlatego w tym kraju nie będzie dobrze, bo można wami kręcić jak dziećmi w przedszkolu. Ludzie bez szkół często uważają że są najmądrzejsi na świecie, bo tak. Prawda człowieczku jest inna, im szybciej to pojmiesz tym lepiej dla ciebie.

1 43
ID:83145

gość-76702

@~gość-67506: Witam Wielkiego Mózgowca . Człowieczek uświadomi Wielkiego Myśliciela i jedynego Władcy Prawd Wszelakich:
Po pierwsze : Niemcy podnoszą Kindergeld o 15 Euro na dziecko - fakt
Po drugie : Polacy pracujący w Niemczech też skorzystają ale :
https://www.finanzamt.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1511:niemcy-zakrcaj-kurek-pienidzy-dla-polskich-rodzicow-&catid=53:dzieci-i-socjale&Itemid=98
Lubisz słowotok to sobie przeczytaj faflunie jak to działa.
Po trzecie : Nikt w Niemczech nie planuje protestów bo właśnie zaostrzyli przepisy ( faflun doczytał powyżej ?
Po czwarte : Jaka opozycja porównuje Merkel do PIS ? To jest najbardziej niezależne od rozumu.
Ale Ty , o Wielki pokażesz nam gdzie to znależć - prawda ? To nie poglądy czy frazesy tylko fakty a fakty są bezpartyjne . Dużo faflunisz ale treści niewiele bo wiedza żadna . Słowotokiem maskujesz niedobory intelektualne a właśnie takimi najłatwiej manipulować . Ty ten po szkołach jesteś , jak dajesz do zrozumienia ,ale po Twoim tekście widać ,że jeżeli już masz jakiś dyplom to kupiony na Allegro a samego ciebie stać najwyżej na zrobienie do niego ramki .
Czekam jak nam pokażesz te " porównania " , polemika na poziomie bez kompleksów - START !

51 1
ID:83146

gość-41186

@~gość-67506: na tym polega ,,totalna demokracja '' odsuniętych od koryta w demokratycznych wyborach . Oni nie czytali Orvela albo udają że nie czytali . Ale wszyscy emeryci którzy zostali uwolnieni od przymusowej orki do 67 roku życia pamiętają kto z nich chciał zrobić niewolników do grobowej deski - to her Tusk z totalnej opozycji !

1 43
ID:83149

gość-22251

@~gość-76702: musiałbym nie mieć życia ani pracy żałosny bezrobotny pieniaczu o ciasnym umyśle. Ty myślisz że ludzie żyją internetem i informacją i polityką? Nikogo to nie obchodzi. Wyjdź w końcu z domu facet, zaczerpnij powietrza, wyłącz internet, tv, włącz umysł. Nie będę nic pokazywał ani Tobie ani innym przygłupom. Jeżeli ktoś nie posiada mózgu ani internetu to jego sprawa. Poza tym kompletnie nie interesuje się tymi bredniami, ani polityką ani całym tym szajsem. Mam swoje życie, nie mam zamiaru żyć g...m z mediów. Raz że nie mam czasu na te papkę dla lemingów, a dwa że kompletnie nie moja bajka, szczerze mówiąc szkoda mi czasu na te farmazony. Nie jestem na bieżąco, nie trace swojego cennego czasu na te brednie, manipulacje i populizm. W wolnym czasie wolę: pobiegać, popływać, spacerować, czytać książki, oglądać filmy, gotować i milion innych spraw. Informacje, media, polityka sa na jakimś 135 miejscu - czyli raz na miesiąc. Kompletnie mi to leży. Ide zarabiać na dom, a Ty sobie siedź w tych swoich onetach. Dzieci nakarmiłeś? Było za co?

1 49
ID:83151

gość-76702

@~gość-22251: A co ty wiesz o moim życiu? Znów zabierasz głos ( 9 linijek tekstu ) odnośnie czegoś co ciebie nie obchodzi ? To jak ty się musisz faflunić w sprawch ciebie interesujących ? Nie będziesz nic pokazywał bo nie masz nic do pokazania a jezeli masz swoje życie to co TU robisz ? Takie rzeczy pisze na temat tego co go nie ochodzi : " nie trace swojego cennego czasu na te brednie, manipulacje i populizm " i co chwila wypisuje swoje mundrości na tym forum ?
Napisz jaką książkę ostatnio przeczytałeś , jaki film obejrzałeś " intelektualisto " . Poczytaj sobie o Lemingach niedouczony " myślicielu " , bo tylko bezmyślne tłumoki powtarzają te głupoty o tych inteligentnych zwierzętach.
To jak wrócisz z roboty , pobiegasz, przeczytasz książkę, obejrzysz film , nagotujesz , ogarniesz milion innych spraw to pochwal się co ostatnio przeczytałeś , chyba pochwalić się własną mądrością i intelektem potrafisz ? Nie możemy się doczekać co czytasz ,ze twoje wpisy emanują taką wiedzą , inteligencją i przenikliwością świata.

50 1
ID:83152

gość-22251

@~gość-76702: Najpierw naucz się języka polskiego, bo nie znasz ani ortografii, ani interpunkcji, do tego połykasz literki. Do szkoły tłumoku! Widać po raz kolejny ogromne braki w wykształceniu - stawiam maksymalnie na niepełne średnie. Do tego po raz kolejny jakieś epitety, osobiste wycieczki itp - kompleksy i małomiasteczkowość (poza tym brak ogłady, kultury i przede wszystkim wykształcenia, tylko lumpy i menele rozmawiają w ten sposób) Lemingi? po raz kolejny żenujący argument - poprzez kreskówki i gry video utrwalił się stereotyp, który jest świetnym odzwierciedleniem stanu umysłu niektórych baranów. Nie poświecę ci dłużej ani minuty żenujący pseudointelektualisto od 7 boleści. Tam monitora nie popluj hahaha...

1 48
ID:83153

gość-17470

@~gość-22251: a pokaż te błędy geniuszu polszczyzny.

45 0
ID:83154

gość-76702

@~gość-22251: Człowiek wykształcony i inteligentny jeżeli wytyka komuś błędy pokazuje gdzie je popełnił. Ty widac do nich nie należysz ! Poczytaj o Lemingach bo powrarzając te idiotyzmy o nich pokazujesz swoje braki w wykształceniu a wiedzę o nich masz właśnie z kreskówek. Jakie ty wielkiego kalibru studia musiałeś skończyć żeby takim tekstem zabłysnąć : "Tam monitora nie popluj hahaha " ? To kilka fakultetów musiało być.
Pokazałeś ,że znasz słowo " interpunkcja " ale nic poza tym. Ortografię ,piszesz , też znasz ,to pokaż mi gdzie taki błąd zrobiłem.
A gdzie połknąłem literki ? A czemy ty , taki geniusz, zaczyna zdanie z małej litery ( po raz kolejny ...)
To jest najlepsze : piszesz ,że ja epitetów używam . A twoje : " tłumoku, lumpy i menele , baranów, pseudointelektualisto " to czym są ? Wiesz w ogóle , że piszesz prozą ?
Masz kompleksy z wykształceniem , z wiedzą ogólną również, z kulturą jesteś na bakier chociaż to " monitora nie popluj " napisał zwykły cham.
Co tu ciągle robisz , już wszystkie książki przeczytałeś, filmy obejrzałeś , biegałeś, gotowałeś i i te miliony innych spraw załatwiłeś ? Geniusz , musisz magistra mieć bo takich cudów przeciętny człowiek by nie dokonał !

52 0
ID:83155

LALA 2O

@~gość-22251:

Gościu , podejrzewam , jesteś absolwentem - '' K.U.L. '' - powieś się .

4 0
ID:83228

gość-23051

@~LALA 2O: Lepiej napisz jak tam stosunki niemiecko islamskie w bundeskalifacie ? Podobno drukarnie nie nadążają drukować dokumentów dla opalonych lekarzy i inżynierów w prześcieradłach . Bo ci niewierni tak szybko eksportują je na bazar w Stambule ...zali to prawda ?

0 7
ID:83251


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA