I co na to propagandziarze z z totalnej opozycji ?

Szefowa MRiPS zapewniła jednocześnie, że ta zmiana nie wpłynie na wypłatę trzynastych emerytur.

"Trzynasta emerytura jest zagwarantowana na mocy ustawy i nadal będzie wypłacana. Wszystkie realizowane przez nas duże programy społeczne będą kontynuowane. Z kolei 14. emerytura - tak jak zapowiadaliśmy - to jednorazowe świadczenie, które będzie wypłacone w IV kwartale tego roku"

– powiedziała Maląg.

5 komentarzy

gość-20029

Dane rządowe:
https://www.gov.pl/web/finanse/zadluzenie-skarbu-panstwa
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/najwyzszy-dlug-publiczny-w-historii-polski-na-2021-r-15-biliona-zlotych/9jjwvcf
" Dług publiczny Polski w 2021 r. ma wynieść 64,7 proc. PKB, czyli pierwszy raz w historii przekroczy magiczną barierę 1,5 biliona złotych "
https://www.wnp.pl/finanse/gigantyczny-wzrost-dlugu-publicznego-kazdy-polak-ma-do-splaty-blisko-40-tys-zl,464955.html

Raj ! Raj, ku...wa , przyszłość życia w Raju gwarantowana a jak jeszcze Polski Ład wprowadzą to z Raju ( tego w niebie ) beda walić do nas nawet Anioły.

56 1
ID:83412

gość-13601

A GUS na to :
https://biznes.radiozet.pl/News/500-plus-wpedza-emerytow-w-ubostwo-Oficjalny-raport-GUS
"Wskaźniki podane przez Główny Urząd Statystyczny są porażające. Między rokiem 2015 a 2018 (500 plus wprowadzono w 2016) odsetek emerytów (osób 65+) w grupie osób dotkniętych ubóstwem wzrósł z 12,1 do 18,2 procent. "
https://www.rp.pl/Ubezpieczenia/210219888-W-Polsce-rosnie-armia-biednych-emerytow.html
To teraz Polski Ład spowoduje ,że emeryci zaczną kupować domy na Riwierze dla siebie i dla wnuków a szpitale sobie wykupią też na własność. Tylko czekać na emerytów emigrantów z zachodu jak się dowiedzą.

53 1
ID:83414

gość-93822

@~gość-20029: Jestem pod wrażeniem tych wyliczanek tylko zastanawiam się dlaczego dotychczas żaden partyjny matoł nie zatroszczył się o los dziadków i rodziców , których miliony za michę ryżu i kromkę czarnego chleba odbudowywali po wojnie Polskę i nie dostali ani grosza odszkodowania od niemieckich bandytów którzy im odebrali młodość , dobytek , bliskich i zdrowie .A ich emerytury to była jałmużna w porównaniu do emerytur niemieckich bandytów ! Ten dług w porównaniu do tych twoich wyliczanek jest nieporównywalnie większy . Emerytury polskich seniorów były i są nadal żebracze (za wyjątkiem partyjnych ) mimo iż tyraliśmy czasem na dwóch etatach , bez płatnych nadgodzin i bez urlopów .Byliśmy po prostu okradani z naszych zarobionych pieniędzy !

2 48
ID:83415

gość-20029

@~gość-93822: A za Łokietka czy Chrobrego to nie ma zaległości ? Ty się dalej zastanawiaj i lepiej na tym poprzestań .Trzeba było obalić komunę a nie ją dorabiać na dwóch etatach . Teraz taki bohater ? Co robiłeś jak cię okradali ? Tak jak Icek ?
Icek , podobno ciebie bili a ty nie zareagowałeś ? Jak to nie zareagowałem , spuchłem !

53 1
ID:83417

gość-56488

@~gość-13601: Przepraszam ale emerytury na Riwierze obiecywał Polakom niejaki J Buzek podobnie jak górnikom obiecywał niebiańskie życie za 50 tysięcy odprawy ... zapomniał tylko dodać że to on będzie miał 50-tysięczna emeryturę .

0 47
ID:83418


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA