Światowe robienie wody z mózgu

A tymczasem -,,Jednak, jak przyznają meteorolodzy z Niemieckiej Służby Meteorologicznej (DWD), nie można tego od razu przypisywać zmianom klimatu i tylko im. Owszem, globalne ocieplenie mogło przyczynić się do tego, ze ta powódź była większa i rozleglejsza, niemniej jednak powodzie w Niemczech zdarzały się regularnie również wcześniej i są wpisane w klimat tego kraju. Za przykład podaje się m.in. gigantyczną powódź z sierpnia 2002 r., kiedy wielka woda mocno zniszczyła czeską Pragę czy niemieckie Drezno.''''

12 komentarzy

gość-40963

Oczywiste jest ,że Ty masz supermózg a wszyscy inaczej myślący wodę z mózgu.Stwierdzili tylko ,że : "nie można tego od razu przypisywać zmianom klimatu i tylko im " ale ich nie wykluczyli.W tym samym artykule DWD napisali : " w ostatnich latach zauważono wzrost częstości występowania gwałtownych zjawisk pogodowych na obszarze Niemiec, a to może już mieć bezpośredni związek ze zmianami klimatu."
Tego już Twój supermózg niedoczytał ?

54 1
ID:83574

gość-50252

,,Może mieć ......'' A propaganda już krzyczy że MA związek choć żaden brukselski specjalista od ślimaków -ryb tego nie zbadał . Sorry , ale nie po to kończyłem studia by jakieś polityczne miernoty odwracały mi prawa fizyki jak skrzydła wiatraka i ogłupiały słuchaczy ekologicznymi bzdurami , zielonym ładem albo CO2 od pierdzenia krów . .Ocieplenia i ochłodzenia klimatu są na naszym globie cykliczne od milionów lat zanim pojawił się homo sapiens i nie mamy na to żadnego wpływu .Potwierdza to geologia . A nie widzimisię brukselskich piwożłopów i wódochlajców którzy ciągną zyski z tej ogłupiającej propagandy .

1 42
ID:83583

gość-43443

Uwaga ! Jakaś nawiedzona ,,klimatolożka '' ogłosiła światu że wśród najbardziej szkodliwych źródeł CO2 są ...KROWY !!!!
Jak daleko posunie się starozakonna propaganda w ogłupianiu ludzkości ?

1 29
ID:83638

gość-99393

@~gość-43443: Chyba chodzi o metan raczej a nie CO2.
"Ilość metanu uwalniana do atmosfery na drodze hodowli zwierząt to około 40% jego całkowitej produkcji na świecie
https://projektagrar.pl/dlaczego-warto-zmniejszac-produkcje-metanu-u-krow/

35 1
ID:83643

gość-10999

@~gość-99393: Ciebie tez dotknął obłęd klimatyczny ? Poczytaj jakie ilości gazów są wyrzucane przez kratery wulkanów tych czynnych i tych nieczynnych np w Nikaragui albo na Kamczatce , a potem poczytaj przez czyje banki przepływaja te składki za CO2 placone przez ogłupione narody i kto czerpie z nich ogromne procenty .I nie dziw się że tam wali czosnkiem . I na końcu pomyś czy jeśli taki bank by był twoją własnością czy zrezygnował byś z zysków i zaczął mówić prawdę o naturalnych przyczynach zmian klimatu .

1 24
ID:83647

gość-99393

@~gość-10999: Taki zorientowany to pokaż te składki i banki przez ,które płynie ta kasa ( jak sam już znalazłeś ) . Do tych naturalnych zjawisk dokłada się człowiek co zwielokrotnia efekt cieplarniany a tylko na te możemy mieć wpływ. Tego nie da się ogarnąć rozumem ?

32 1
ID:83651

gość-88230

@~gość-99393: Rozumem? Przecież ty nie masz rozumu. Efekt cieplarniany? haha, bo co, bo w tv mówili? Poczytaj wypowiedzi naukowców, a nie powtarzaz lemingu brednie z tv. Przeciez media sa w tych samych rękach, do których płynie kasa za "ochronę klimatu" Ale ja już wiem czyje interesy ty tu lokalni reprezentujesz.

Nie wierzę w ocieplenie klimatu
http://mysl-polska.pl/2513

0 31
ID:83652

gość-67402

@~gość-99393: Okresy ochłodzenia i ocoieplenia powtarzają się cyklicznie zgodnie z cyklami aktywnosci słońca . Poziom oceanów podnosił się i opadał zanim czlowiek pojawił sie na ziemi .Sachara była zielonym rajem z rzekami i jeziorami -pokazują to zdjęcia satelitarne . Czy to tak trudno poczytać literaturę naukową zamiast materiały partyjne do użytku wewnętrznego ?

0 31
ID:83653

gość-90876

@~gość-88230: http://mysl-polska.pl/2513- logika jest nieublagana , ale propaganda nie kieruje się logiką lecz podaje niedouczonym słuchaczom papkę lekkostrawną, której nie trzeba rozgryzać przed połknięciem i słuchacze łykają tą papkę . Najgorsze jest to że wśród łykaczy są ludzie wykształceni , którzy robią to wbrew temu czego uczyli ich wykladowcy . A dla propagandy im więcej idiotow bezmyślnych tym...więcej kasy .

0 30
ID:83654

gość-99393

@~gość-88230: Ty rozum masz !? A o Lemingach powtarzasz brednie z bajek Disneya ?
Twoje http://mysl-polska.pl/2513 to autorytet autora M.s.Ostojskiego ? No wzór prawdy i wiarygodności :
"W 2016 r. M. Ostojski został aresztowany pod zarzutami korupcji, przekroczenia uprawnień w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, oszustwa i fałszerstwa dokumentu[5]. W 2017 r. Prokuratura Okręgowa w Warszawie poinformowała, że postawiono mu łącznie 94 zarzuty[6], m.in. korupcji, nadużycia uprawnień w celu przyjęcia korzyści majątkowej, oszustwa, przywłaszczenia mienia i fałszowania dokumentów[7][8]. Śledztwo trwało prawie dwa lata. Akt oskarżenia objął również jego córkę Esterę[9"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mieczys%C5%82aw_Ostojski

30 1
ID:83658

gość-23979

@~gość-99393: Nie zmienia to faktu że artykuł oparty jest na faktach przytaczanych również przez naukowców w innych publikacja którzy nie tolerują dolarów walących czosnkiem .Nikt mający wiedzę techniczną nie wierzy w zanik dziury ozonowej w wyniku zmiany czynnika w lodówkach a nie na skutek cofnięcia środkow dla ,,naukowców ''przez Trumpa . Zarzuty zarzutami a geologia potwierdza krętactwa ,, pseudonaukowców-klimatologów''.

1 30
ID:83659

gość-33656

Okresy ochłodzenia i ocoieplenia powtarzają się cyklicznie zgodnie z cyklami aktywnosci słońca . Poziom oceanów podnosił się i opadał zanim czlowiek pojawił sie na ziemi .Sachara była zielonym rajem z rzekami i jeziorami -pokazują to zdjęcia satelitarne . Czy to tak trudno poczytać literaturę naukową zamiast materiały partyjne do użytku wewnętrznego ?

1 28
ID:83661


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA