Martwi mnie nakłanianie ludzi do jednakowego myślenia...

Martwi mnie nakłanianie ludzi do jednakowego myślenia robienia t.z. wody z mózgu wysyłanie ludziom gazetek i nakłanianie do swoich zacofanych poglądów .Myślę że te czasy już minęły jak wszyscy myśleli podobnie .Plac Wolności rozwój naszego miasta młodych ludzi na pewno nie nastąpi dzięki takim praktykom Nastąpi jedynie zawiść , zacofanie a Nasze miasto zyska ucieczkę młodych ludzi i brak perspektyw na dalszy rozwój Szkoda ........

5 komentarzy

zxxc

Młodzi? Ci co mieli uciec - już uciekli. I nie ma co się im dziwić. Zostali nieudacznicy i hardcorowcy z wyboru. Ja zaliczam się do tych 2 i nie mam problemów z pracą jak co niektórzy w moim wieku. Ale motywacja średnia kiedy ja zarobie oficjalnie rocznie ze 24k pln a mój kolega w Danii zapłacił 50k euro podatku (!) od zarobku. Można więc sobie postawić pytanie "po co tu siedzieć?".

0 0
ID:5982

wojtek

oprocz pieniedzy sa inne wartosci, w danii kosztuje wszystko inaczej, i nie wiem co on roib, ze placi 50 k euro podatku, chyba jest jakims dyrektorem generalnym dunskich zakladow miesnych

0 0
ID:5986

xym

Pan Poseł Z. poza jątrzeniem wtym mieście jeszcze nic dobrego nie zrobił dla tego miasta, To typ młodego karierowicza, cwaniaczka, który nigdy nie pracował, nie może znieść tego,że Pałuckiemu nie sięga do pięt. Jestem mieszkancem tego miasta i nie muszę się wstydzić za swojego prezydenta, a za Pana Z się wstydzę. Musi sięPan jeszcze wiele, bardzo wiele nauczyć aby być partnerem dla Prezydenta do dyskusji. Oj bardz, bardzo dużo

0 0
ID:5992

Tomek

Jeśli chodzi o Zbonikowskiego, to wywalczył 9 mln zł na remont drogi krajowej nr 1, ten odcinek obok ANWILU, wyremontowany to jego walka i inicjatywa w Sejmie. Podczas prac nad budżetem poseł Łukasz Zbonikowski zgłosił poprawkę dotyczącą przeznaczenia 50 mln zł na remont włocławskiego odcinka "jedynki”, ale podczas głosowania ta inicjatywa przepadła.

Przeciwni jej byli wszyscy posłowie Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, w tym reprezentujący Włocławek: Domicela Kopaczewska, Ewa Kierzkowska, Marek Wojtkowski.

I tyle w temacie, posłowie nasi nie potrafią nawet się sprzeciwić woli partii, są to partyjni aparatczykowie.

0 0
ID:6006


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA